• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
خوب نمردم و یک برد هم دیدم! دور بعد باید با وستهام بازی کنیم.

عجب تقسیم وظایفی شد. از اول فصل من اصلا موقعیت دیدن بازی‌ها رو نداشتم و بقیه خبرش رو مینوشتن. این دو بازی اخیر انگار کسی نتونسته بود بازی رو ببینه (جز میلاد) و من گزارش بی‌حالم رو انجام دادم. اما باور کنید در حالتی که همزمان با کامپیوتر بازی رو می‌دیدم به اخبار گوش می‌کردم و به سوال دخترم جواب می‌دادم، سعی کردم وجدان کاری رو تا حد ممکن بجا بیارم. :)

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
خب پس فان خال کماکان موندنی شد.
اگر منظور برای فصل آتی هست، نه گمان نکنم. این همه صحبت و حرف، بعیده همه‌اش الکی باشه. اون مردک مثل اینکه اومدنی شد :(:mad:

اگر هم نخوان تا آخر فصل نگهش دارند، شاید این برد کمکش کنه که تا آخر فصل بمونه . ولی چیزی که بیشتر بهش کمک می‌کنه که در بازی‌های بعدی رو نیمکت باقی بمونه اینه که کسی (در درجه اول گیگز) حاضر نیست مربی موقت بشه.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
برد خوبی بود ولی بردی بود که قرار نیست چیزی رو عوض کنه طبق معمول بازی بعدی یا بعدترش میبازیم....شدیم کاملا مثل یک تیم متوسط که هیچ وقت قرار نیست همش ببره یا همش ببازه..
اینجور که مشخصه مورینیو فصل آینده مربی ماست مگر اینکه ونگال توی این فرصت باقی مونده قهرمان لیگ اروپا بشه و از چهار تیم هم سقوط نکنه که بعید به نظر میرسه...امروز یکی تحلیل جالبی میکرد میگفت اینکه گیگز قبول نمیکنه سرمربی میان مدت بشه نشون میده اون هم هیچ امیدی به این ترکیب و بازیکنها نداره چون اگر داشت شانس خودش رو امتحان میکرد و شاید توی دوره ای که فرصت داره میتونست خودش رو ثابت کنه و جایگاه اصلی رو کسب کنه البته این تحلیل همش بر اساس حدس و گمانه ولی بد هم نمیگفت....

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
اما حسین آقا من (بر خلاف نظر چند تا از دوستان نازنینم) فکر می‌کنم ما تیم خیلی خوب و تقریبا یکدستی داریم. توی همهء خطوط بازیکنان بسیار خوب (نمی‌گم ستاره) و قابل اعتنا و اعتمادی داریم. این تیم به یک بن‌بست عجیب روحی و احتمالا تاکتیکی خورده.

بی‌جهت نیست که بازیکنانی که از تیم میرن، تو تیم بعدی خوب هستن (لزوما نمی‌درخشند البته) و یا ستاره‌هایی که به تیم میان، ناگهان افت می‌کنند. بارزترین نمونه‌اش ممفیسه. اتفاقا خوشحال شدم که امشب فیکس تا آخر بازی کرد. فرصت داشت که مقابل یک تیم ضعیف، خودش رو به دست بیاره که اصلا در این کار موفق نبود.o_O

مطمئنا مسئول شرایط فعلی تیم، کادر ***** و شخص فنخاله. و گمان می‌کنم یک مربی مناسب (در صورت داشتن فرصت کافی) از همین تیم، می‌تونه یک ستاره بسازه. اگر سرالکس بود که حتی زمان هم نمی‌خواست.

بنابراین من با این نظریه موافق نیستم که علت عدم پذیرش گیگز، این دلیل باشه. شاید فکر می‌کنه که جمع کردن تیم، وقت می‌بره و تا اون بیاد به نتیجه برسه، میره زیر دست مربی بعدی. و این رو نمی‌خواد. چون ناکامی (ناگزیر) تیم، به حساب اون نوشته می‌شه و موفقیت (احتمالی) بعدی، میره به حساب مربی بعدی.

البته در این فرضیهء من یک نکتهء منفی وجود داره که چه بسا موجب ابطالش هم بشه. اونم اینه که گیگز به خودش فکر می‌کنه و نه کمک به تیم برای خروج از بحران. که این موضوع، با سوابق درخشان گیگز و وفاداری مثال زدنیش جور در نمیاد.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
لینک دوم و سومش کار میکنه میلاد، دومی کیفیتش عالیه،
من نتم پوکیده نمیشه ببینم،
ولی باز شد نشونم میداد،
سومی هم عربه ولی راحت باز شد و کار کرد

Sent from my XT1254 using Tapatalk
والله کلا هیچ کدوم از لینکهاش، انگار وجود خارجی ندارن واسه من!!!
پیشاپیش تبریک برد رو دیگه، چه میشه گفت..
we r d famous Man United and we're going to Webley...

جدا اصلان جان فکر میکنی این تیم به ومبلی میره؟؟o_O
بازی دیشب رو (غیر از 10 دقیقه میانی نیمه اول) ندیدم که متوجه شدم که این تیم چقدر ضعیف هستش که حتی نمیتونست توپ رو به نیمه برسونه و ظاهرا هم اولین بارش بود که به این مرحله رسیده بود...
این حرفهایی که زده میشه که این بازی آخرین فرصت و فلان هستش برای فن خال، فقط سرکاری هستش و دارن بیشتر طرفدارهارو آروم میکنن با این حرفها، چون اگه قرار بود اخراج بشه که باید 3-2 ماه پیش اخراج میشد، الان اخراج کردنش، سودی نداره برای باشگاه، مگه اینکه موو یا گیگز بخوان سرمربی بشن که کاملا مشخصه که هیچ کدوم این کار رو قبول نمیکنن در حال حاضر، مشخصا گیگز نمیخواد مربی موقت بشه(من هم بودم قبول نمیکردم) همه اینها به مرحمت مدیران با جربزه و با عرضه باشگاه هستش...
تیم ما مشکل بازیکن نداشت(حتی زمان مویس) و نداره، مشکلش مربی احمق هستش، مربی که اومد شکل بازی مسخره ای رو پیاده کنه که خواست تمام فلسفه باشگاه منچستر و رئیس رو نابود کنه که مشخصا زیرش ر..د و هیچ گ..ی نتونست بخوره، این همه بازیکن خوب باشگاه رو هم رد کرد رفتن که با فلسفش نمیخوندن ولی آخرش بعداز 2 سال همه چیز رو دوباره برگردونده به همون سبک رئیس(البته عمرا نمیتونه مثل تیم رئیس بشه) ولی بخاطر ضعف های بازیکنهایی که خریده و ضعف خودش در مربیگری و فهم فوتبال، مشخصا نمیتونه حتی اون رو هم اجرا کنه...
کلا ما ضعفمون تو نداشتن مهاجم هستش که بخاطر فهم و شعور مربی همه رو از دست دادیم و همین قضیه در مورد دفاع ها هستش که اگه بگیم اسمالینگ بهترین دفاعمون هستش، بلیند بدترین بازیکنی هستش که میتونه دفاع بازی کنه، از نظر من داشتن یه مدافع میانی باهوش و با عرضه مهمترین خریدمون میتونه باشه، در حقیقت ضعف های تیممون رو مربی درست کرده!!!!
ولی مطمئن هستم که کسایی مثل ماتا و هررا و حتی شواینی از تیم میرن، حالا شاید نه همین تابستون ولی تا زمستون بازی بهشون نمیرسه و از تیم جدا میشن...
راستش مشخص هستش که موو داره میگرده تو اروپا و بازیکن غر میزنه واسه خودش، هر کی نگاه کنه، کاملا تشخیص میده که اول رفت دورتموند، بعد پرتقال و بعد به ایتالیا رفت...
فکر میکنم که حرفی نمونده برای فصل بعد، مشکل ما همین فصل هستش که سهمیه رو نباید از دست بدیم، چیزی که مشخصا از دست دادیم، هیچ جام دیگه ای هم که نمیتونه بگیره، پس فصل خیلی فلاکت باری رو تمام خواهیم کرد...
یه چیز جالب در مورد تیم، میدونید که این تیم فقط تونسته از بازی روبروی 6 تیم بالای جدول، 1 برد مقابل تاتنهام در اولین بازی فصل بدست بیاره؟؟؟؟:general509::general509::general509:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ظاهرا روزنامه، خانواده نامه (نمیدونم چی بهش میتونیم بگیم در زبان فارسی چون Self Publish هستش) گفته که موو خونه رو هم در منچستر خریده...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
الان یک بحثی در گرفته میگن یک عده توی رای گیری های مختلف به نیومدن مورینیو رای میدن ولی این عده هیچ آفر دیگه ای ندارن که قابل باور باشه اول اینکه گیگز خوب رزومه کاریش قابل قیاس نیست با موو و این عده دارند دلی تصمیم میگیرند نه منطقی و بعد اینکه کس دیگه ای از بازیکنان سابق باشگاه هم رزومه قابل قبولی نداره که بخواد کار رو از ونگال بگیره و تیم رو سروسامان ببخشه حرفهایی که این دوستان میزنن به ظاهر درسته ولی به شخصه حس میکنم رزومه کاری یک فرد فقط نمیتونه ضامن موفقیت یک فرد برای موفقیت در تیم باشه عوامل زیادی تاثیرگذاره و مثال های نقض هم فراونه به هر حال مدیا تصمیم گرفته جوی رو ایجاد کنه نشون بده هیچ کسی غیر از مورینیو نمیتونه در یونایتد موفق بشه و یا هر روز یکی از آشناهای مورینیو مصاحبه میکنه که آقا مورینیو داره میره یونایتد....
مدام رای گیری راه میندازن که مثلا مورینیو یا گیگز؟ البته به نظر من اینجور رای گیری اصلا کار درستی نیست چون این آدمها در هیچ زاویه ای باهم قابل قیاس نیستن...شما اگر بین گواردیولا یا مورینیو رای گیری بزارید خوب منطقی میتونه باشه یا مثلا گیگز یا نویل یا اسکولز ولی اینجور نظرسنجی مثل مقایسه گیگز و مورینیو نتیجه اش از قبل مشخصه و فقط برای ایجاد کردن جو بیشتر این اتفاق رخ میده از الان کسی قطعی نمیتونه بگه با حضور مورینیو روی نیمکت یونایتد تیم بهتر میشه یا بدتر ولی چیزی که تقریبا واضحه اینه که ما ۲ سال دیگه بازهم در صورت نتیجه گرفتن یا نگرفتن مورینیو باید دنبال مربی بگیردیم و این یعنی یک ایراد بزرگ....

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مثل اینکه کنته هم فصل اینده به چلسی خواهد رفت

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فصل دیگه EPL خیلی خیلی جالب خواهد بود، با اومدن پپ و کلوپ به جمعشون موو و کونته رو هم اضافه کنیم، پوچتینو و رانیری هم با تیمهاشون خوب کار میکنن، فصل دیگه EPL خیلی خیلی سنگین خواهد بود...
البته این رو هم بگیم که احتمالا خیلی از این مربی ها در فصل اول حضورشون زیاد به جایی شاید نرسن و بعضی هاشون هم احتمالا هیچ وقت به جایی نمیرسن...:D:D:D:p:p:p:general711::general711::general711:

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
ضمن تبریک برد دیشب.

هدف وسیله رو توجیه نمیکنه - جمله ای که مورینیو بهش اعتقاد نداره و فرهنگ یونایتد رو همین جمله استوار شده.
رئیس به خاطر اعتقاد به همین جمله، خیلی از عناوین رو از دست داد.
دوستانی که به حضور مورینیو خوشبین هستن، خودشون رو برای یه فصل سرد با برد های کم گل و ضدفوتبال در بیشتر دقائق، آماده کنن.

نظر شخصی و قلبی من اینه: ترجیح میدم تیمم پنج سال دیگه هیچ عنوانی نگیره ولی مورینیو رو روی نیمکت یونایتد نبینم.
تو دوران رئیس میشد این اعتقاد رو داشت که گلیزرها تاثیر زیادی روی روند کلی تیم نداشتن، اما الان داریم روز به روز تاوان حتی روزهای صاف و آفتابی رو هم میدیم.

به امید دست یافتن دوباره به روزهای باثبات ولی از راه درستش

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ضمن تبریک برد دیشب.

هدف وسیله رو توجیه نمیکنه - جمله ای که مورینیو بهش اعتقاد نداره و فرهنگ یونایتد رو همین جمله استوار شده.
رئیس به خاطر اعتقاد به همین جمله، خیلی از عناوین رو از دست داد.
دوستانی که به حضور مورینیو خوشبین هستن، خودشون رو برای یه فصل سرد با برد های کم گل و ضدفوتبال در بیشتر دقائق، آماده کنن.

نظر شخصی و قلبی من اینه: ترجیح میدم تیمم پنج سال دیگه هیچ عنوانی نگیره ولی مورینیو رو روی نیمکت یونایتد نبینم.
تو دوران رئیس میشد این اعتقاد رو داشت که گلیزرها تاثیر زیادی روی روند کلی تیم نداشتن، اما الان داریم روز به روز تاوان حتی روزهای صاف و آفتابی رو هم میدیم.

به امید دست یافتن دوباره به روزهای باثبات ولی از راه درستش
با حرفهاتون کاملا موافقم، ولی چه کار میشه کرد؟
باید با فن خال این روند فلاکت بار رو ادامه بدیم؟
مدیریت باشگاه که همین الان آرزو میکنم خدا همشون رو از زندگی ساقط کنه:D، همه گزینه هاشون رو دقیقا مثل 2 سال پیش بخاطر بی جربزه و بی عرضه بودنشون، از دست داده...
منچستر الان به فکر یه Quick Fix هستش تا یه راه حل طولانی مدت، چون کاملا باشگاه اقتصادی مدیریت میشه و میدونن که اگه سال دیگه هم نتونن به چیزی برسن باید به فکر اعلام برشکستگی باشن...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم آخرین خزعبلات بزمجه:
Capture.JPG
لینک ژورنال فیلتر هستش...:eek::eek::eek:
طرف نمیاد بگه گرسنه باشه یا تشنه، میاد میگه ح+ش+ر+ی باشه!!!!
آخه این موجود چقدر میتونه نفهم باشه؟؟:general208:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این هم آخرین خزعبلات بزمجه:
مشاهده پیوست 910635
لینک ژورنال فیلتر هستش...:eek::eek::eek:
طرف نمیاد بگه گرسنه باشه یا تشنه، میاد میگه ح+ش+ر+ی باشه!!!!
آخه این موجود چقدر میتونه نفهم باشه؟؟:general208:
این که خوب بود بابا کلی خندیدیم :)))
ون حال با اون زبان دست و پا شکستش ازین حرفای خنده دار میزنه چند وقت یه بار :D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یادش به خیر سالای قبل ۳ شنبه ۴ شنبه که بازیای چیمپیونزلیگ تموم میشد ناراحت و غمگین به آخر هفته میرسیدم که خب حالا چی کار کنیم!
الان به لطف عاقا ون حال ۵ شنبه شبم فوتبال داریم حالشو ببریم :D:p

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یه مساله ای که اون رو هم باید مد نظر داشت این هست که با این شرایطی که مستر فلسفه به وجود اورده فصل بعد ایا اصلا بازیکنی حاضر میشه که بیاد منچستر و زیر دست این بابا نابود بشه

به نظر من یکی از ویژگی های مورینیو این هست که کاریزمای لازم برای جذب بازیکن بزرگ رو داره

اما مهمترین خصوصیتش به نظر من اون روحیه پیروزی طلبی مورینیو هست.

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تو این چند وقت، شایعه های زیادی بیرون اومده، مثل خرید اوبامیانگ، اندرسون، سانچز و الان هم یه فدریکوی ایتالیایی دیگه که به نظر میرسه اینها خریدهای موو باشن و از همین الان دارن تکلیف خریدهاشون رو مشخص میکنن...
اگه بخوایم این خریدهارو هم که امکانش صفر هستش، به فنخال نسبت بدیم، معنیش این هستش که دیپای، یانوزای، لینگارد، پریرا، همه کشک هستن تو تیم...

بالا