• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
دوستان این تیم میتیلند رو ضعیف ترین تیم کل مرحله میدونستن؟؟ و چقدر خوشحال شده بودیم از این قرعه!!!!
رکوردهای فن خال و وودوارد ادامه داره!!!
دیگه تنها چیزی که به ذهنم میزسه، سقوط به لیگ پایینتر هستش، اون هم بعید نیست اگه سال دیگه هم فن خال بمونه، اتفاق بیوفته...

بعد ازا ینکه امیدشو از موندن تو 4 تیم بالای جدول از دست داد میگفت تنها گزینه ما قهرمانی در لیگ اروپاست حالا به قول دوستان گزینش موندن تو لیگ برتر هستش
واقعا دیگه خیلی رو میخواد بعد این شکست بمونه و واقعا متاسفم برای هیئت مدیره اون وودوارد احمق که داره تیم رو فدا میکنه

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
فان خال:بدشانسی‌مان از اول بازی معلوم بود

لوئیس فان خال، سرمربی منچستریونایتد، پس از شکست 2-1 تیمش مقابل میتیلند در لیگ اروپا، عملکرد شاگردانش در نیمه دوم را مورد انتقاد قرار داد.
01092606.jpg

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار ابتدا شیاطین سرخ با گل ممفیس دیپای پیش افتادند اما در ادامه تیم دانمارکی دو بار توانست دروازه این تیم را باز کند و به یک پیروزی ارزشمند برسد.
پیش از آغاز دیدار، داوید دخیا در هنگام گرم کردن دچار آسیب دیدگی شد و جای خود را به سرخیو رومرو داد؛ اتفاقی که مربی هلندی آن را نشانه ای برای اتفاقات بعدی این دیدار می داند.
فان خال در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم این قانون مورفی است! وقتی بازی را در حالی آغاز می کنید که دروازه بان تان، مصدوم شماره 14 شماست، این به آن معنی است که شروع معمولی ای نداشتید.
روی گل اول، ضربه بازیکن حریف منحرف شد. این باورنکردنی است. در نیمه دوم ما هیچ نبرد یک به تکی را نبردیم و هیچ یک از توپ های دوم.
جسی لینگارد دو موقعیت عالی داشت. در بعضی از مقاطع بازی، ما به اندازه کافی سازمان یافته نبودیم. ما این شانس را داریم که در خانه، آنها را شکست بدهیم و باید این کار را بکنیم."
او در مورد شرایط دخیا هم گفت:" این اتفاق در زمان گرم کردن ابتدای بازی رخ داد. باید صبر کنیم و ببینیم که فردا نتیجه اسکن ها چه نشان می دهد. آن زمان می توانیم بیشتر در این مورد حرف بزنیم."

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خب مشخص شد ون حال عکس هایی از گلیزرها و وودوارد داره که همگی در یک ک!٪ فست عریان و در حال اعمال شنیعی بودن و تنها علت اخراج نشدنش هم همینه که نمیخوان این عکسها بیرون بیان.
منبع: گل.کام
منطقی تر از این دلیل وگود نداره

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من دلم برای اون هوادارهایی میسوزه که ۷۰ پوند پول بلیط بازی رو دادن

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk
پول بلیط، هوای وحشتناک دانمارک، هزینه سفر و هتل و ... از انگلیس تا دانمارک، مرخصی از محل کارشون...
ای تف تو ذاتت ون حال چقد رو داری عاخه!!!

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تویتهای شخصیتهای جالب:
Capture.JPG
این کار عمر رو هم دوباره بزاریم که قشنگ هستش:
2711932[1].jpg
راستی دوستان یه سوال؟
چرا فن خال تا الان اخراج نشده؟؟؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
ونگال تا زمانی که تیم با معادلات ریاضی در هیچ جایی شانسی نداشته باشه احتمالا باقی میمونه من نمیفهمم برای مربی که در بهترین حالت قراره یک سال دیگه بره چرا داریم اینقدر هزینه میدیم این هیچ چیزی جز، بی کفایتی تیم مدیریتی نیست.....

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کل یونایتد رو نابود کرد. باز هم بهانه میاره. میگه شانس نداریم مصدوم زیاد داریم.
خب مرد حسابی مصدوم زیاد داری بازی رو نمیبری قبول. اون موقع که بازیکنات مصدوم نبودن چرا نه قشنگ بازی میکردی و نه قاطعانه بازیهات رو میبردی ؟!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کل یونایتد رو نابود کرد. باز هم بهانه میاره. میگه شانس نداریم مصدوم زیاد داریم.
خب مرد حسابی مصدوم زیاد داری بازی رو نمیبری قبول. اون موقع که بازیکنات مصدوم نبودن چرا نه قشنگ بازی میکردی و نه قاطعانه بازیهات رو میبردی ؟!
در کل هر هفته همه چیز رو گردن یکی میندازه، یه بار مک نر، یه بار رونی، یه بار شواینی، یه بار دفاع های دیگه، یه بار دروازه بان!!! کلا همه مقصر هستن غیر از ایشون...
گفته مصدوم دارم و همش باید ترکیبم رو عوض کنم، این ابلح خیال کرده تو لیگ اسپانیا یا آلمان هستش که یه ترکیب میچینه واسه تمام فصل و همه بازیهای دیگه، تازه این مصدومهای تیم هم دیگه واقعا هر کسی ببینه، شک میکنه که چرا این همه این تیم مصدوم داره در 2 فصل گذشته؟؟؟
2تا چیز یا مربی ... بارش نیست و تمرینات آشغال میده به بازیکنها، یا مربی بدنسازش آشغاله که باز گزینه احمقانه سرمربی هستش...
بعد دوستان میان میگن که چرا همیشه دارید به مربی میپرید؟ آخه چیز دیگه ای هم میشه گفت مگه در مورد این تیم؟؟

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
گفته مصدوم دارم و همش باید ترکیبم رو عوض کنم، این ابلح خیال کرده تو لیگ اسپانیا یا آلمان هستش که یه ترکیب میچینه واسه تمام فصل و همه بازیهای دیگه

این قسمت حرفت رو قبول ندارم ثبات تو ترکیب همیشه خیلی مهمه چه لیگ اسپانیا چه انگلیس چه ایران! همین لستر رو نگاه کن تو همه بازی ها با یه ترکیب ثابت و بازیکنای ثابت اومده تو زمین چه جلوی تیم اخر جدول چه جلوی ارسنال و سیتی.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این قسمت حرفت رو قبول ندارم ثبات تو ترکیب همیشه خیلی مهمه چه لیگ اسپانیا چه انگلیس چه ایران! همین لستر رو نگاه کن تو همه بازی ها با یه ترکیب ثابت و بازیکنای ثابت اومده تو زمین چه جلوی تیم اخر جدول چه جلوی ارسنال و سیتی.
عزیز من، در مورد لیگ ایران و لیگ اسپانیا صحبت نمیکنیم و همین لستر که میفرمایید در طول فصل حدودا 10 بازی کمتر از ما انجام داده، تقریبا ما یک سوم بیشتر بازی انجام دادیم، تازه این رو در نظر بگیریم که هنوز بازیهای FA و یوفا هم مونده، یعنی این تیم تا آخر فصل اگه میخواست تو بازیهای اروپایی هم بازی کنه، و در جامی غیر از EPL هم مدعی میبود، شاید 2 برابر یه تیمی مثل لستر بازی میکرد در طول سال، بگذریم که چقدر زود از اتحادیه حذف شدیم...
ثبات تو ترکیب مال لیگهای سبک هستش نه EPL، رئیس بازیکن میخرید و ازشون استفاده میکرد، ولی فن خال داره یه سری بازیکنهارو ترشی میندازه و بقیه رو اونقدر تو ترکیب میزاره که مصدوم میشن، کاری که رئیس انجام نمیداد و به بازیکنهاش استراحت میداد و حتی با بازیکنهای آماتور تیم هم نتیجه میگرفت...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
باختن به یک تیمی که سال تاسیسش مصادفه با بردن سه گانه معروف ما بوده اون هم کمتر از ۲۰ سال قبل هیچ توضیحی نمیخواد ما مزخرف بازی میکنیم هیچ انگیزه ای توی تیم و بین بازیکنها نیست ونگال هم فقط بخاطر کله شقی و پول باقی مونده از قراردادش هست که استفعا نمیده.....ما باید قبول کنیم که دیر شده و همه چیز گذشته ونگال باید دسامبر اخراج میشد و ما با یک مربی جدید و چند خرید شانسهامون رو حفظ میکردیم نه اینکه کار به جایی برسه که هیچ جایی شانسی به شکل منطقی نداریم و از یک تیم دانمارکی که اسمش رو هم نمیشه تلفظ کرد و کل سرمایه اشون حقوق یک هفته رونی نیست ببازیم...تیم مدیریتی منچستر رو نابود کرده با سیاست های غلطش با این رویه ای که داریم هر کسی بیاد باز ۲ سال دیگه همه آرزوی اخراجش رو میکنن مثلا ۲۰۱۷ مورینیو تاریخش تموم میشه و ما باز همین روند رو تا اخراج مورینیو طی میکنیم به نظر من وودوارد و گلیزرها هیچ بیشن فوتبالی ندارند و فقط دل در گروی مسایل اقتصادی دارند که اون هم اشتباه خودشونه چون چیزی که ارزش یک تیم فوتبال رو بالا مییره نتایجشه ما داریم تاریخ یونایتد رو همین الان هم مینویسیم و باخت های به تیمی مثل این تیم دانمارکی نقطه تاریکی خواهد بود و این دوستان خوش خیال فروش پیراهن و حق پخش تلویزیونی و سایر درآمدهاشون به زودی کاهش پیدا میکنه همونطور که ارزش سهام یونایتد به کمترین میزان در ۳ سال گذشته رسیده....
نقطه تلخ فوتبال و یا هر چیز دیگه ای که تو بهش احساس دلبستگی داری اینه که اون چیز سرمایه اقتصادی یک انسان و یا گروه دیگه است همین جایی که ما داریم توش حرف میزنیم و کلی ازش خاطره داریم یک بار بخاطر مسایلی که احسان خودش میدونست با این عنوان که مالک این فرومه خیلی بخش ها رو که دوستان کلی توش نوشته داشتند رو حذف کرد و لازم ندید هیچ توضیحی هم به کسی بده چون پیش خودش گفت مال خودمه و میخوام هرکاری که دوست دارم باهاش بکنم....متاسفانه فوتبال وقتی قضیه مالکیت و سرمایه بهش نفوذ کرد به گند کشیده شد گلیزرها میتونن منچستر رو نابود کنند اونها این حق رو برای خودشون قایلند چون مالک این باشگاه هستند مثل مالکین میلان که این تیم رو به نابودی کشوندن....این اتفاق برای هر تیمی میتونه بیفته و دیگه هواداری از یک تیم فوتبال که صاحبین اقتصادی مشخصی داره و هر کاری که دوست دارند میکنند معنی خودش رو داره از دست میده...در گذشته فوتبال خیلی به سرعت به یک پدیده اجتماعی تبدیل شد چون عده ای برای دل و شادی مردم میجنگیدن برای سرگرم کردن مردم تمام توانشون رو میگذاشتند ولی الان اون معنی خودش رو تا حد زیادی از دست داده منچستر متشکل از ملوانهای انگلیسی بود که روزها سرکار بودند و غروب ها برای مردم بازی میکردند و شب ها از درد روی پاهای باد کرده خودشون یخ میگذاشتند این الگو در هر تیم دیگه ای دیده میشد ولی الان منچستر به یک بنگاه سرمایه تبدیل شده که اگر هم کسی توش فعالیتی میکنه برای جذب هوادار و متعاقبا سرمایه هست و نه دل من و شما....باید چشم دوخت به فوتبال سرمایه زده و برای همیشه ازش دل کند مشکل اینه که هوادار و راضی نگه داشتن اون با میزان فروش پیراهن و حق پخش تلویزیونی سنجیده میشه و بقیه اش یک شو بیشتر نیست شویی که همونم کسانی مثل ونگال بخاطر قرون وسطایی بودن تفکرشون خوب اجراش نمیکنند...مورینیو ستاره اینجور شوهاست و میتونه گذینه مناسبی برای منچستر جدید باشه...باید با این موضوع کنار اومد و فوتبال برای مردم رو از فیلم های قدیمی و کتاب ها دنبال کرد
هواداری در فوتبال داره بیشتر از هر زمان دیگه ای احمقانه میشه مثل این میمونه که شما و یکسری از دوستاتون هوادار رستوران سرکوچه اتون بشید و ۴۰ سال هر هفته به اون رستوران برید تا سرآشپز پیر بشه و از اونجا بره شما با وجود غذای بد بخاطر دلبستگی که دارید بازهم به اون رستوران برید ولی اگر همش اعتراض کنید یک چایی صاحب رستوران میتونه بگه اصلا چی میگید؟ من میخوام فردا این رستوران رو تغییر کاربری بدم و بکنمش سبزی فروشی و تمام خاطراتی که شما و دوستانتون اونجا داشتید به باد میره چون شما به مال یکی دیگه دل بسته بودید...منچستر یونایتد فقط اسم یک باشگاه رمانتیک رو در حال حاضر یدک میکشه و هیچ نشانی از اون تیم سابق نداره دیگه پایگاه مردمی معنایی نداره و یک یا چند صاحب داره و حالا صاحبینش دلیلی برای تلاش بیشتر برای بالا بردن کیفیت نمیبینند....

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب بر اساس خبر شبکه سه ، قرارداد داخلی بین منچستر یونایتد و ژوزه مورینیو ثبت شده.
به امید خلاص شدن از دست فان خال و فوتبال خسته کننده اش. امیدوارم مورینیو اون خوی پیروزی طلبی و جاه طلبی رو به باشگاه برگردونه و این وجهه خدشه دار شده تیم محبوبمون هر چه زودتر به فراموشی سپرده بشه.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یکدفعه بگو داری در مورد یک باغ‌وحش صحبت میکنی دیگه؟

علی خان یعنی حیوونای مادر مرده ای که ازادیشونو ازشون گرفتن رو با این احمقای مفت خور مقایسه کنم؟ به هیچ وجه!

لااقل من چنین اتهاماتی رو هیچ‌وقت نزدم و بخصوص در مورد شما دو نفر، چنین اعتقادی هم ندارم. یعنی نخواسته بودم شرایط ادب و احترام رو بجا بیارم. واقعا اینطور فکر نمیکردم.

اما هنوز هم معتقدم روش برخورد و ورود شماها به مباحثی این‎چنینی، عجولانه، احساسی و بنابراین غیرعقلانیه. البته میتونی الان بگی (چنانکه داری میگی) که دیدین حق با ما بود؟ اما این باز هم ناقض حرف من نیست. همیشه میشه یک پدیده رو زیر سوال برد. و شانس درست یا غلط بودنش هم 50/50 هست. حتی همین الان هم کم نیستند هوادارن فنخال که احتمالا از جانب شما، به حماقت متهمند.

شماها چند تا دلیل و نشونه میگذاشتید روی میز و میگفتین به این دلیل، یارو بزغاله است. همون موقع من که هیچ (عددی نیستم) رئیسمون میگفت باید صبر کنیم و بهش وقت بدیم تا به نتیجه برسه. من البته فکر میکنم پروژهء فنخال در منچستر به پایان رسیده و متاسفانه دورهء ناموفقی بوده. فاجعه نمی‌بینمش، اما انتظار خیلی بیش‌تری ازش داشتم.
اما حتی هنوز هم نه تنها سر الکس، بلکه هیچ یک از بازیکن‌ها، نه تنها حرفی بر علیه فنخال نمیزنند، بلکه مثلا رونی صراحتا ازش حمایت میکنه. فکر هم نمیکنم رونی از ترس این کار رو بکنه.

شرمنده افشین جان، من سواد فوتبالی سرالکس رو از تو یا میلاد بیشتر میبینم. البته شماها بچه‌های باحال‌تری هستین. و اگر قرار به معاشرت باشه، حتما شماها رو انتخاب می‌کنم. (البته در هوای آزاد ;)).

سر مسئله مویس حق با من بود سر فن خال هم همینطور . اینکه بگید رئیس فلان گفت پس ما هم باید همون کار رو بکنیم اشتباهه! اگر حمایت از فن خال نظر شخصی شما باشه که هیچ ولی اگر میگید چون یه فرد دیگه اینو گفته پس ما هم باید دنباله رو اون باشیم اصلا و ابدا قبول نمیکنم
رئیس خودش کم اشتباه نداشت
من با فن خال و مویس پدرکشتگی که ندارم. در زمان شروع کارشونم به عنوان یه هوادار حمایت می کردم ولی از یه جایی به بعد عقلم به من گفت اینا دارن به تیم صدمه میزنن که همینطورم شد
رونی هم معلومه باید دم از حمایت سرمربی بزنه. از وقتی فن خال اومده ازادی عملش بیشتر شده به اضافه اینکه بازوبند کاپیتانی رو هم بهش داده
باقی حرف ها رو هم میلاد زد
شما لطف دارید

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
با عرض معذرت در مورد مارسیال واقعا بی انصافی می کنی!!! تازه 19 سالشه و انصافا باهوش بازی می کنه تو تیمی که به جز دخیا هیچ کس حتی متوسط هم بازی نمی کنه همه بدن!
در مورد انتونی اگر یه خرید 20 میلیونی بود حرف شما رو قبول می کردم ولی به عنوان گرون ترین خرید تاریخ باشگاه بازیکنی که حتی خودشو ثابت هم نکرده ...
این جمله جنبه شوخی داره ناراحت نشید!
ممد علی ماست بند با 19 سال سن ممکنه برای تشتک سازی درغوز اباد تو یه فصل 15 تا گل بزنه و دو تا روزنامه بهش لقب مسی جدید رو بدن یونایتد باید فرتی 70 میلیون پوند براش بده؟ مسلما نه!
انتونی شاید یه پله بهتر از ولبک باشه ولی همچینم اش دهن سوزی نیست

من کاملا فراموش شدم افشین خوان ما گفتیم این بابا بارسا رو به فنا داد هرچی بنجل بود جمع کرد یجا نتایج هم که از نوسان یچیزی فراتر بود رئال و میبرد به سانتاندر میباخت کلی هم ادعا داره که پایه گذار تیم بوده در حالی که ...(جدا حرفامو باید طلا بگیرن):D:D بعد اون رئالی اومد اینجا مزخرف میگفت دوستان هم تایید میکردن و مارم میکوبیدن که طرفدار یونایتدی اصلا ؟شرط هم میبستن که نباشم بعد یارو تو تاپیک رئال اخرین روز نقل و انتقلات که احساس میکرد قضیه دخیا تموم شده نوشت یه شماره هفت ازوشن گرفتیم هنوز نتونستن جاشو پر کنن شماره یکشون هم همینطور که اب قطع شد و همینطور فکس:p:D دیگه هم اینورا نیومد اون طرفدار بود ما از زمان تیرکمونشا هستیم سنمونم هم که پدربزرگ بعضیا حساب میشیم شدیم گلوری هانتر و طرفدارنما و ... اخیییییییییش اینو نمیگفتم رو دلم میموند شرمنده دیگه
اما در حال حاظر .من از مورینیو بمثل خیلی از شماها بدم میاد حتی بیشتر که دلیلش هم معلومه اما به نظر من باید بیاد چون میخواد به هرصورتی برنده شه و الان این تنها چیزی هست که این تیمو از تبدیل شدن به لیورپول دیگه نجات میده شما فکر میکنین اگه مثلا پپ یا هرکسی دیگه بیاد و یکسال نتیجه نگیره با بحرانی که پیش میاد دیگه میشه کاری کرد؟هر تیمی جلوی منچستر شاخ خواهد شد همونطوری که الانم خیلیاشون هستن

اقا شما که همیشه تو خط مقدم بودی مگه میشه یادم بره؟:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
در حال حاضر(یک ساله) که تکلیف منچستر کاملا مشخص هستش، ولی بخاطر شعور پایین هیئت مدیره(وودوارد) فن خال اخراج نمیشه، چون اخراج فن خال به معنای تایید یه شکست فلاکت بار دیگه برای وودوارد هستش، پس حتی اگه تیم به دسته یک هم بره، فن خال اخراج نمیشه...
ولی خوب قضیه این هستش که بعید میدونم طرفدارای باشگاه، حذف از یوفا توسط این میتیلند رو بتونن تحمل کنن، وقتی احتمال گرفتن سهمیه اینقدر پایین هستش، اونوقت هستش که عکس العمل طرفدارها تو ورزشگاه هم بدجور عوض میشه...
باید بگم که احتمال برکناری وودوارد هم زیاد هست اگه بخواد به این کله شقیش ادامه بده...
نمیدونم این دوستان که میگن فنخال باید استعفا بده، چی فکر میکنن؟
فنخال عمرا استعفا نمیده، نمیدونم آیا چیزی از گذشته فنخال در بارسا میدونن یا نه؟
فنخال فکر میکنم با تهدید به مرگ هم از جاش تکون نخورد، نیوکمپ ترکید واسه اعتراض بهش ولی ککش نگزید، این یابو خیلی پوست کلفت تر از این حرفا هستش...
uploadfromtaptalk1455948991334.jpg

بالا