• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تازه من فکر میکنم با این سبکی که این تیمه داره بازی میکنه با این بازیکنهای سیاه پوست سرعتی که داره تو ضدحمله خیلی خطرناکتر هستش و احتمال بردنش تو منچستر هم بیشتره!!!!!
قیافه فن خال همه چیز رو داد میزنه!!!!
فقط تا فردا میخوام خبر اخراجش رو بشنوم!!

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
خوب دوستان تبریک می گم یه گل زده ی ارزشمند تو خونه ی حریف به دست اوردیم که تو بازی برگشت حسابی به کارمون میاد. حتی با یه برد یک هیچ هم می تونیم بریم بالا. هوووورررراااااا

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اسمالینگ گفته بود که ما یه برد راحت میخوایم قبل از بازی!!!!!!!!!
الان دارم فکر میکنم فقط اختلاف بیشتر نشه که تو همچین مرحله ای حذف شدن، اوج حقارت هستش...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان این تیم میتیلند رو ضعیف ترین تیم کل مرحله میدونستن؟؟ و چقدر خوشحال شده بودیم از این قرعه!!!!
رکوردهای فن خال و وودوارد ادامه داره!!!
دیگه تنها چیزی که به ذهنم میزسه، سقوط به لیگ پایینتر هستش، اون هم بعید نیست اگه سال دیگه هم فن خال بمونه، اتفاق بیوفته...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
از ترس گل خوردن، تیم رو دفاعی تر کرد!!
بیرون بردن هررا بخاطر زخمی شدن دهنش بود که نیمه اول اتفاق افتاد. وقتی میرفت بیرون از دهنش خون میومد. اما مهرهء تهاجمی نداشت رو نیمکت؟

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یکی از حقارت آمیزترین باخت های تاریخ منچستر ، ناپولی همین فصل در دور گروهی 9 تا به این تیم که 17 سال بیشتر قدمت نداره زده بود 5 تا در رفت و 4 تا در برگشت ، اون وقت ما نه یک برد خفیف یا مساوی .... باختیم بهش!
فن خال شرف نداره اگه رسما استعفا نده بسه دیگه لعنتیا وقتی برای همه مشخص شده این ضعیفه به درد منچستر نمی خوره واسه چی نگهش می دارید؟
یعنی هنوز به قطعیت نرسیدن که فن خال گزینه ی اشتباهی برای منچستره؟ یا اینکه علاقه دارن منچستر همچنان در مسیر اشتباه با آدم اشتباه ادامه بده؟
جلوی ضرر رو از هر جا بگیرید منفعته مسئولای نادون منچستر ، این یارو حداقل از 3 ماه پیش باید اخراج می شد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
تازه من فکر میکنم با این سبکی که این تیمه داره بازی میکنه با این بازیکنهای سیاه پوست سرعتی که داره تو ضدحمله خیلی خطرناکتر هستش و احتمال بردنش تو منچستر هم بیشتره!!!!!
قیافه فن خال همه چیز رو داد میزنه!!!! فقط تا فردا میخوام خبر اخراجش رو بشنوم!!
تیم خیلی خوبی بود. اصلا کجای داستانه این تیم؟ اسمش رو هم نمیتونم بگم!! اما خیلی خوب بازی کردن و کاملا حقشون هم بود که ببرن.

ممفیس اصلا محو بود. مثل همیشه. گلی هم که زد، اتفاقی بود. این برد برای تیم دانمارکی یک حادثهء بزرگ تاریخیه، اما بردشون اصلا اتفاقی نبود.
بهتر بازی کردن و بردن. خوب دفاع کردند و به موقع و درست حمله کردن.

فنخال کاملا به هم ریخته. انگار نا نداشت از جاش پا شه. چه روزهای بدی. اه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
والله سنگ پا هم بود بعد این بازی دیگه استعفا می داد. میتیلند رو کسی اصلا اسمش رو هم شنیده بود قبل از این بازی؟ عجیبه واقعا
فوتبال 120 داشت بازی بارسا آرسنال زمان فن خال رو نشون میداد. توی همون سال با همین جناب و با داشتن لوییز انریکه پپ گواردیولا لوییس فیگو کلایورت ریوالدو و دو جین بازیکن نامبر وان دیگه رفتیم جلوی والنسیا له و لورده شدیم.
یعنی بازیکن نداشتن و مصدومیت و اینها حرف مفته و انتخاب ایشون از همون اول دور ریختن پول و اعتبار و آبروی من یو بود و تر زدن به اعصاب هواداراش که دیگه باید بهشون گفت صبور ترین هوادارای دنیا
واقعا امیدوارم هر چه زودتر منچستر بزرگ از دست این لبوی دیوانه نجات پیدا کنه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
همون بهتر نرسیدم ببینم!
دیگه واقعا نمیدونم چی باید گفت!
ون حال که پررو تر از این حرفاس که خودش بره،
وودوارد هم که بیعرضه تر از اینه اخراج کنه
فقط باید بشینیم ببینیم تا چه حد داغون میشیم این فصل؟! هی فقط شاهد رکورد زنی باشیم؟!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
لبو؟؟ :D:D

من اگر جای فنخال بودم، می‌زدم تو کار تمارض. یعنی قلبم رو می‌گرفتم و میفتادم کف خونه که ببرنم بیمارستان. از جام بلند هم نمی‌شدم.
باور کنید اصلا شوخی نمیکنم. دارم خیلی جدی این ایده رو میگم.

برای فنخال قشنگ نیست که اخراج بشه و برای منچستر هم زیبنده نیست که یک مربی دیگه رو اخراج کنه. اما اگر فنخال بخاطر سلامتی‌اش نتونه ادامه بده، بهتره که به شکلی محترمانه از دور خارج بشه و حالا که وضعیت اضطراری پیش اومده، برای ادامهء بازی‌ها، گیگز تیم رو بگیره دستش.

اگر هم بشه، دو تا دستیار گردن کلفت براش جور کنن، چه بسا بتونه تا آخر فصل تیم رو سامون بده. بعد میشه برآورد کرد که همین ترکیب ادامه پیدا کنه یا مربی دیگه‌ای بیاد جای گیگز.

نمی‌دونم گیگز حاضره فصل بعد هم کمک بمونه؟ به هر حال این ترکیبی که من پیشنهاد دادم، می‌تونه تیم رو جمع کنه. امروز تیم کاملا بازتاب دهندهء چهرهء فنخال بود. مستاصل، پریشان و بی‌روحیه.

تازه موفقیت نسبی گیگزی می‌تونه خطر حضور اون مرتیکه رو خنثی کنه. آمین :)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
لبو؟؟ :D:D

من اگر جای فنخال بودم، می‌زدم تو کار تمارض. یعنی قلبم رو می‌گرفتم و میفتادم کف خونه که ببرنم بیمارستان. از جام بلند هم نمی‌شدم.
باور کنید اصلا شوخی نمیکنم. دارم خیلی جدی این ایده رو میگم.

برای فنخال قشنگ نیست که اخراج بشه و برای منچستر هم زیبنده نیست که یک مربی دیگه رو اخراج کنه. اما اگر فنخال بخاطر سلامتی‌اش نتونه ادامه بده، بهتره که به شکلی محترمانه از دور خارج بشه و حالا که وضعیت اضطراری پیش اومده، برای ادامهء بازی‌ها، گیگز تیم رو بگیره دستش.

اگر هم بشه، دو تا دستیار گردن کلفت براش جور کنن، چه بسا بتونه تا آخر فصل تیم رو سامون بده. بعد میشه برآورد کرد که همین ترکیب ادامه پیدا کنه یا مربی دیگه‌ای بیاد جای گیگز.

نمی‌دونم گیگز حاضره فصل بعد هم کمک بمونه؟ به هر حال این ترکیبی که من پیشنهاد دادم، می‌تونه تیم رو جمع کنه. امروز تیم کاملا بازتاب دهندهء چهرهء فنخال بود. مستاصل، پریشان و بی‌روحیه.

تازه موفقیت نسبی گیگزی می‌تونه خطر حضور اون مرتیکه رو خنثی کنه. آمین :)
علی جان این قیافه 3 ماه گذشته چرمنگش هستش و امروز تازه انگار یه کمی بهتر بود، انگار با اطمینان میدونست که قضیش تمام شده هستش...
فکر میکنم اگه هیئت مدیره احتمال 1 درصد عقل داشتن توشون وجود داشته باشه، همین امشب باید اخراجش کنن، چون تا بازی بعدی میشه به این فکر کرد که گیگز حداقل میتونه این تیم میتیلند رو ببره و بعد هم میشه به بقیه لیگ فکر کرد...
حالا بازی بعدی هم با یه تیم عتیقه دیگه هستش Strawberry ببخشید Shrewsberry که حالا شما به من بگید احتمال حذف نشدن وجود داره؟؟؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یه نکته افتضاح دیگه که لیگ دانمارک ۲ ماهه تعطیله به خاطر سرمای هوا و این تیم، که ۹ تا هم از ناپولی خورد، ۲ ماهم هیچ بازی نکرده و اومد....
دیگه اصن مسخرس موندن ون حال، خودش معلومه کم اورده، بازیکنا معلومه دیگه امیدی بهش ندارن، Hell even Old Ali has lost faith
:D
یعنی جدا دیگه هیچ دلیلی نمیبینم این چرا باید بمونه!

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
منچستر حتی بدون سرمربی بمونه بهتر از اینه که فن خال بالا سرش باشه حداقلش تفکرات اشتباه به تیم تزریق نمیشه
اخراج نکردن این یارو با هیچ عقل و منطقی جور درنمیاد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه نکته افتضاح دیگه که لیگ دانمارک ۲ ماهه تعطیله به خاطر سرمای هوا و این تیم، که ۹ تا هم از ناپولی خورد، ۲ ماهم هیچ بازی نکرده و اومد....
دیگه اصن مسخرس موندن ون حال، خودش معلومه کم اورده، بازیکنا معلومه دیگه امیدی بهش ندارن، Hell even Old Ali has lost faith
:D
یعنی جدا دیگه هیچ دلیلی نمیبینم این چرا باید بمونه!

Sent from my PRO 5 using Tapatalk
یعنی تا الان دلیلی هم داشته؟؟ یا حداقل در 1 سال گذشته دلیلی دیدی؟؟؟o_O
منچستر حتی بدون سرمربی بمونه بهتر از اینه که فن خال بالا سرش باشه حداقلش تفکرات اشتباه به تیم تزریق نمیشه
اخراج نکردن این یارو با هیچ عقل و منطقی جور درنمیاد
خوب خوشبختانه خیلی هوادارها هم چشم و گوششون داره باز میشه و حتی تو لاین باشگاه هم دارن به وودی میپرن و عامل اصلی این وضعیت منچستر رو هیئت مدیرش میدونن که همچین انتخابهایی کرده و بخاطر اینکه تایید نکنه فضاحتهایی رو که به سر باشگاه اورده، حاضر به اخراج فن خال نیست...
بزغاله هم که هیچ وقت کم نمیاره و هر هفته یه بهونه میاره، این هفته هم بهونش مصدوم ها بودن:
Capture.JPG

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یعنی تا الان دلیلی هم داشته؟؟ یا حداقل در 1 سال گذشته دلیلی دیدی؟؟؟o_O

خوب خوشبختانه خیلی هوادارها هم چشم و گوششون داره باز میشه و حتی تو لاین باشگاه هم دارن به وودی میپرن و عامل اصلی این وضعیت منچستر رو هیئت مدیرش میدونن که همچین انتخابهایی کرده و بخاطر اینکه تایید نکنه فضاحتهایی رو که به سر باشگاه اورده، حاضر به اخراج فن خال نیست...
بزغاله هم که هیچ وقت کم نمیاره و هر هفته یه بهونه میاره، این هفته هم بهونش مصدوم ها بودن:
مشاهده پیوست 909115
انتظار داشتم خبر اخراج یا استعفاش قبل از خبر اظهار فضلهاش روی سایتها بیاد ولی ظاهرا این بار هم خبری نیست ...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این بابا رو باید ۳ ماه پیش اخراج میکردن که نکردن

خوب شد بازی رو ندیدم
جلو این تیم هم باختن

باز فردا میاد بگه که راه رسیدن به لیگ قهرمانان از طریق یورو راحت تره و از این حرفها

دیگه واقعا این بازی لوث شده

منچستر یا نمیبره یا اگه میبره خوب بازی نمیکنه

یه ثانیه موندن این بابا رو نیمکت منچستر اشتباهه و به وجهه باشگاه صدمه میزنه

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

بالا