• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این متن رو هم توصیه میکنم بخونید، درباره یونایتد و اینکه چرا ما مثل لیورپول و میلان و ... نخواهیم شد
http://www.tarafdari.com/خبر/444954...ان-به-آینده-درخشان-منچستریونایتد-امیدوار-بود؟

Sent from my PRO 5 using Tapatalk
اصلان جان، مطلب رو نخوندم، ولی با شیوه مدیریتی که داریم، بدتر از لیورپول نشیم، باید خدارو شکر کنیم، الان مهمترین و تنها سرمایه باشگاه طرفدارهاش هستن که اونها هم چقدر میتونن همچین وضعیتی رو تحمل کنن...؟
میلان و لیورپول هم در اوجشون بودن و به همچین وضعیتی افتادن، در وضعیت کنونی فوتبال، وضعیت مالی مهمترین چیز هستش که یه باشگاه نمیتونه بدون طرفدار بهش برسه...
نمیگم که منچستر طرفداراش تموم میشن، همین که مثلا خود تو امسال لباس باشگاه رو خریدی، سال دیگه و سال بعدش نخری، این میشه ضرر وحشتناک برای اسپانسر، همین چیزی که اسپانسرها به باشگاه نمیپردازن برای حضور نداشتن تو CL میدونی چقدر زیاد هستش؟؟ میگن که حدود 40 میلیون پوند هستش!!!!
خوب شایعات هم مثل همیشه زیاده دور بر تیم، برای موو نیومده هم تا دلت بخواد بازیکن رو براش ردیف کردن که میخوادشون...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اصلان جان، مطلب رو نخوندم، ولی با شیوه مدیریتی که داریم، بدتر از لیورپول نشیم، باید خدارو شکر کنیم، الان مهمترین و تنها سرمایه باشگاه طرفدارهاش هستن که اونها هم چقدر میتونن همچین وضعیتی رو تحمل کنن...؟
میلان و لیورپول هم در اوجشون بودن و به همچین وضعیتی افتادن، در وضعیت کنونی فوتبال، وضعیت مالی مهمترین چیز هستش که یه باشگاه نمیتونه بدون طرفدار بهش برسه...
نمیگم که منچستر طرفداراش تموم میشن، همین که مثلا خود تو امسال لباس باشگاه رو خریدی، سال دیگه و سال بعدش نخری، این میشه ضرر وحشتناک برای اسپانسر، همین چیزی که اسپانسرها به باشگاه نمیپردازن برای حضور نداشتن تو CL میدونی چقدر زیاد هستش؟؟ میگن که حدود 40 میلیون پوند هستش!!!!
خوب شایعات هم مثل همیشه زیاده دور بر تیم، برای موو نیومده هم تا دلت بخواد بازیکن رو براش ردیف کردن که میخوادشون...
میلاد جان پستت رو نخوندم ولی اشتباه میکنی [emoji12]
بخون پسر جان بخون حرفای خوبی زده[emoji23]

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد جان پستت رو نخوندم ولی اشتباه میکنی [emoji12]
بخون پسر جان بخون حرفای خوبی زده[emoji23]

آخه مگه ایران هم ژورنالیست داره؟
یه دکتر صدر بود که اون هم بعداز نتایج فوق العاده منچستر، خبری ازش نیست، من هم جاش بودم، حوصله هیچی نداشتم...
بیخیال، بازی رو از کجا میشه دید؟؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
آخه مگه ایران هم ژورنالیست داره؟
یه دکتر صدر بود که اون هم بعداز نتایج فوق العاده منچستر، خبری ازش نیست، من هم جاش بودم، حوصله هیچی نداشتم...
بیخیال، بازی رو از کجا میشه دید؟؟
میگم بخون بگو چشم دیگه! چی کار داری کی گفته ببین چی گفته![emoji23]
کانال یوفا ایران تو تلگرام عضو شو واسه همه بازیا لینک میذاره راحت با گوشی میشه ببینی.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میگم بخون بگو چشم دیگه! چی کار داری کی گفته ببین چی گفته![emoji23]
کانال یوفا ایران تو تلگرام عضو شو واسه همه بازیا لینک میذاره راحت با گوشی میشه ببینی.

مشکل لینک نیست اصلان جان، مشکل پینگ بد نت هستش، که هر کاری میکنی، همش قطعی داره، فقط این سایتهایی که سرورشون تو ایران هستش، قابل دیدن هستن، البته اکثر این سایتهای ایرانی هم که فقط لینک جاهای دیگه رو میدن که هیچ فرقی نمیکنه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
مشکل لینک نیست اصلان جان، مشکل پینگ بد نت هستش، که هر کاری میکنی، همش قطعی داره، فقط این سایتهایی که سرورشون تو ایران هستش، قابل دیدن هستن، البته اکثر این سایتهای ایرانی هم که فقط لینک جاهای دیگه رو میدن که هیچ فرقی نمیکنه...
این لینکاش خوبیش اینه همین که کلیک میکنی میره تو ویدیو پلیر گوشی و پخش بازی، به نسبت بقیه جاها خیلی بهتره، من مشکل نداشتم باهاش اصلا،
هرچند که کیفیت لینکای طرفداری یه چیز دیگه بود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این لینکاش خوبیش اینه همین که کلیک میکنی میره تو ویدیو پلیر گوشی و پخش بازی، به نسبت بقیه جاها خیلی بهتره، من مشکل نداشتم باهاش اصلا،
هرچند که کیفیت لینکای طرفداری یه چیز دیگه بود

اسمش رو دقیق بگو که سرچ کنم؟؟
جدی جایی بازی رو پخش نمیکنه امشب؟؟
این میتدیلند مال کجاست؟؟؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اسمش رو دقیق بگو که سرچ کنم؟؟
جدی جایی بازی رو پخش نمیکنه امشب؟؟
این میتدیلند مال کجاست؟؟؟
تاریخ تاسیسش 1999
من که هیچ از اصلان هم کوچیکتره:D
اینم ترکیب:
دخیا، لاو، اسمالینگ، مک نیر، بلیند، هررا، کریک، لینگارد، ماتا، ممفیس، مارسیال
ذخیره : رومرو، رگان، رایلی، پریرا، اشنایدرلین، ویر، کین

حالا یه بار از جکسون تعریف کردیم حتی روی نیمکت هم نیومده:general705:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
فوری: دخیا تو تمرینات قبل بازی همین الان مصدوم شد :-(
رومرو به زمین میره

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
الان رو فایرفاکس همون لینک رو تونستم باز کنم. گزارشگر انگلیسیه. ولی انگار باید به ترتیب پیش رفت. حالا شما هم همون کاری رو بکنید که من کردم
من که نتیجه گرفتم
http://footbin.ir/

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
نیمه تموم شد. بنظرم تیم مقابل بهتر هم بازی کرد. رومرو یک دونه تک به تک هم گرفت. شیران سابق، به گربه‌های ملوس تبدیل شدن. اصلا جالب نیست.

وای الان میلاد میاد من رو میبره زیر ضرب. قبول بابا قبول

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
الان رو فایرفاکس همون لینک رو تونستم باز کنم. گزارشگر انگلیسیه. ولی انگار باید به ترتیب پیش رفت. حالا شما هم همون کاری رو بکنید که من کردم
من که نتیجه گرفتم
http://footbin.ir/
اصلان جان از اینجا هم نمیتونی ببینی؟ من این لینک رو از برکت تو دارم :)

بالا