• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اصلان جان از اینجا هم نمیتونی ببینی؟ من این لینک رو از برکت تو دارم :)
خوب من با شیلترشکن تونستم این فوتبال بین رو باز کنم!!!!!
در بین دو نیمه فقط بحث کارشناسیشون رو دیدم که گلهارو نشون داد، یه گل تو شلوغی جلو دروازه زدیم و رومرو هم تقریبا یه گل ضایع خورد...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
علی جان از کدوم لینکش میبینی؟
عربیا رو اعصابن
چه کرد مارسیال! چقد بد زد لینگارد

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ویدیو مصدومیت دخیا رو طرفداری گذاشته، انگار کشیدگی عضله داشت، ولی خیلی بد روی زمین خودش رو انداخت، انگار رباط پاره کرده باشه...
نیمه دوم رو دارم میبینم، این میتیلند بد بازی نمیکنه، یا بهتر بگم ما اونقدر فلاکت بار و آشفال هستیم که بازی این تیم از ما بهتره...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
علی جان از کدوم لینکش میبینی؟
عربیا رو اعصابن
چه کرد مارسیال! چقد بد زد لینگارد

Sent from my PRO 5 using Tapatalk
اصلان همون لینک رو که گذاشته باز کن و هیچ چیزی رو عوض نکن، همون لینک اصلی خودش، بهتر از بقیه هستش و انگلیسی هم هستش...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
دونالد لاو کارت زرد گرفت. یک کم بهتر شدیم. کمتر سانتر الکی کردیم. اما تیم مقابل بهتر میدونه که جلوی یک تیم بزرگ باید چطور بازی کنه. تا برعکسش.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
یک سیو فوق‌العاده از رومرو. همونقدر که باید به داشتن چنین دروازه‌بانی مباهات کنیم، باید تعجب کرد که چرا اصلا باید چنین صحنه‌ای بوجود بیاد که رومرو همچین سیوی بکنه؟؟

قیافهء فنخال وضعیت تیم رو نشون میده. اصلا بدجور به هم ریخته است. عصبی نیست، افسرده است :(

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یک سیو فوق‌العاده از رومرو. همونقدر که باید به داشتن چنین دروازه‌بانی مباهات کنیم، باید تعجب کرد که چرا اصلا باید چنین صحنه‌ای بوجود بیاد که رومرو همچین سیوی بکنه؟؟

قیافهء فنخال وضعیت تیم رو نشون میده. اصلا بدجور به هم ریخته است. عصبی نیست، افسرده است :(
مشکل رومرو دروازه بان خوب نبودن نیست، همونطور که تو بازیهایی که واسه تیم کرده، مشکلش، ضعفش تو بازی با پاش هستش و دقیقا عین تیم فن خال، مشکل سینوسی بودنش هستش که اشتباهات بدی هم همیشه تو بازیش هستش...
و باز هم شانس اوردیم که اشتباه کریک تیم به فاک نداد...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مثل اینکه تیم رو چش زدی علی جان!!!!
یه 10 دقیقه هستش که چپ و راست دارن موقعیت درست میکنن رو دروازه تیم!!!!

بالا