• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
ممفیس؟ ممفیس جای نانی مادر مرده اومد که حداقل حداقلش از جونش واسه تیم مایه میذاشت. درسته بعضی وقتا سوتی های نابود کننده می داد ولی با تمام وجودش واسه یونایتد بازی می کرد و با اینکه در حقش بد کردن ولی هیچوقت حاشیه درست نکرد

جای استاد ولبک هم پروفسور انتونی رو اوردن که با استاد مو نمیزنن ! فقط فرقشون این هست که گرونترین خرید تاریخ یونایتد و انگلستان شدن

و جای رافائل مادر مرده یه گوسفندی به اسم دارمیان رو اوردن. رافائل هم مثل نانی سوتی می داد ولی اونم با تمام وجود و غیرت برای یونایتد بازی می کرد . فرار و سانترهاشم عالی بودن . اما این گوسفند ماست یه سانتر سالم نمیتونه بکنه
همون چند تا بازیکن خوبی رو هم که داشتیم این عنتر خان یا فروخت یا تیم بدن سازش به فنا دادنشون
با عرض معذرت در مورد مارسیال واقعا بی انصافی می کنی!!! تازه 19 سالشه و انصافا باهوش بازی می کنه تو تیمی که به جز دخیا هیچ کس حتی متوسط هم بازی نمی کنه همه بدن!

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
همین دیگه علی خان . اون موقع که من و میلاد اینجا میگفتیم این یارو بدرد نمیخوره انواع و اقسام اتهاما رو به ما زدن ! ما فاقد شعور فوتبالی شدیم ما گلوری هانتر شدیم و ...ولی الان همه دارن وضع تیم رو میبینن و متوجه شدن حق با کی بود
من کاملا فراموش شدم افشین خوان ما گفتیم این بابا بارسا رو به فنا داد هرچی بنجل بود جمع کرد یجا نتایج هم که از نوسان یچیزی فراتر بود رئال و میبرد به سانتاندر میباخت کلی هم ادعا داره که پایه گذار تیم بوده در حالی که ...(جدا حرفامو باید طلا بگیرن):D:D بعد اون رئالی اومد اینجا مزخرف میگفت دوستان هم تایید میکردن و مارم میکوبیدن که طرفدار یونایتدی اصلا ؟شرط هم میبستن که نباشم بعد یارو تو تاپیک رئال اخرین روز نقل و انتقلات که احساس میکرد قضیه دخیا تموم شده نوشت یه شماره هفت ازوشن گرفتیم هنوز نتونستن جاشو پر کنن شماره یکشون هم همینطور که اب قطع شد و همینطور فکس:p:D دیگه هم اینورا نیومد اون طرفدار بود ما از زمان تیرکمونشا هستیم سنمونم هم که پدربزرگ بعضیا حساب میشیم شدیم گلوری هانتر و طرفدارنما و ... اخیییییییییش اینو نمیگفتم رو دلم میموند شرمنده دیگه
اما در حال حاظر .من از مورینیو بمثل خیلی از شماها بدم میاد حتی بیشتر که دلیلش هم معلومه اما به نظر من باید بیاد چون میخواد به هرصورتی برنده شه و الان این تنها چیزی هست که این تیمو از تبدیل شدن به لیورپول دیگه نجات میده شما فکر میکنین اگه مثلا پپ یا هرکسی دیگه بیاد و یکسال نتیجه نگیره با بحرانی که پیش میاد دیگه میشه کاری کرد؟هر تیمی جلوی منچستر شاخ خواهد شد همونطوری که الانم خیلیاشون هستن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اگر منظور فرهاد، فرزاد؟؟ هست، درسته. من یکی از نوشته‌هاش رو که تحلیلی از کارهای فنخال بود، تایید کردم و بنظرم خیلی خوب بود. هنوزم فکر نمیکنم حرفش غلط بود. یکسری کارهایی بود که انجام شده بود و مثبت بود.
علی خان 1 پست؟؟ فکر میکنم خیلی خیلی بیشتر از یه پست بود، حتی یه سری هم بحث اسم رئیس بود که یادم هست چطور خواستید قضیه رو فیصله بدید...
چه برای اون شخص و چه برای تو و کلا همه، همیشه گفتم که منچستر، این صفحه ... محل خوبیه برای تمرین صبوری و بردباری. متاسفانه حرفم هنوز خریداری پیدا نکرده. از ما گفتن بود. پس فردا که یک پفیوزی تو محل کار بهت گفت: همین که من گفتم. و چون اتفاقا اون پفیوز، رئیست بود(!!) خواهی فهمید که این تمرین (نکرده) چقدر به درد میخورد :D
شما کلوب هواداران یا هر محیط مجازی رو با محل کار اشتباه گرفتی، اینجا هیچ کس بر دیگران هیچ گونه برتری نداره و همه یه به اندازه حق دارن، پس هیچ کس حقی نداره که به دیگران توهین کنه که کسی بخواد صبور باشه در مورد چنین چیزی...
در مورد بقیه پستت علی جان نظری ندارم...
اصلان جان، ظاهرا خیلی فراموش کار هستی، من نمیگم که رافائل و ولبک بازیکنهای تاپی بودن، ولی بدون شک میگم که از مارسیال(حالا مارسیال یه کمی جوون هستش و جای پیشرفت داره) و دارمین خیلی بهتر میتونستن باشن... رافائل بخاطر دوتا اخراجی که میتونیم روی هردوتاشون بحث کنیم، از چشم هواداران افتاد و کارهایی که برای تیم کرد به راحتی فراموش شد، حتی بلیند و جکسون و روخو یک پاس گل دادن در طول فصل و دارمین بعداز 26 بازی حتی یه سانتر هم نمیتونه بکنه روی دروزاه(البته قبل از اینکه به منچستر هم بیاد همه این رو میدونستن، ولی باز هم این خرید انجام شد و کسی مثل رافائل از تیم بیرون رفت)، والنسیا که سگش شرف داشت به این دارمین، حداقل جا نمیموند تو سرعت مهاجم های حریف...
ولبک رو هم دقیقا موقعی که باید شروع میکردیم به استفاده ازش این احمق اومد فالکائو رو اورد به تیم و نابودش کرد و در اون فصل حتی 3 بازی هم واسه تیم نکرد، نگاه کنیم که ولبک فصل قبلش تونسته بود 13 گل بزنه و 3 پاس گل بده (در فصل فلاکت بار مویس)، از باشگاه انداختنش بیرون و هم یه خرج مسخره گذاشتن رو دست باشگاه که ریسک کردن که آیا مارسیال میتونه به جایی برسه یا نه؟(البته امید زیادی به مارسیال هست)
دقیقا!
علاقه ای برای ورود به این بحث ها ندارم فقط نمی دونم چرا دوستان دنبال شخصی کردن مسائل و تسویه حسابشون با هم هستن!
مهدی جان، تصویه حساب؟؟؟
بحث این هستش که خیلی از دوستان، هنوز روی حرف خودشون هستن و حاضر به قبول کردن حقیقت نیستن، همین بزرگترین مشکل منچستر هستش، قبلا هم گفتم که فقط عوض کردن هیئت مدیره و مربی و شیوه مدیریت نمیتونه راه موفقیت منچستر باشه، باید اول در طرفدارای این باشگاه یه انقلابی بشه که عمرا اتفاق نمیوفته این قضیه و همه هنوز در حس دوران رئیس هستن، نمونش بحث اینکه، باید به مربی فرصت داد و به مدیر باشگاه اطمینان داشت، نباید اعتراض کرد، خودش درست میشه...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
I am officially bored with this.
1f1a8d7fedc553a4e4cbdc619c9141a6.jpg

[emoji23] [emoji23]

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
چقدر تو تاپیک بحث شده، منم گفتم از قافله عقب نمونم و یچیزی بگم. در رابطه با صحبتهای افشین عزیز که گفتن انواع و اقسام اتهامها رو به ما زدن! بشخصه من همچین پستایی یادم نمیاد که اینجا بخاطر نظر مخالف با فن خال به کسی بی احترامی شده باشه یا اتهام زده شده باشه و بالطبع قضیه اون فرزین هم خیلی متفاوته چون هیچکس از وقتی که شروع کرد به بی احترامی نه قبولش داشت و نه تاییدش کرد و همه هم باهاش برخورد کردن پس اون کاربر رو اصلا نباید جزو دوستان ثابت و پاکار این تاپیک به حساب آورد. درسته قبل از شروع به بی احترامیهاش مثلا من نوعی هم واسه چندتا پستاش تشکر زدم ولی بعد از بی احترامی کاملا بایکوت شد. البته برعکس در مورد موافقان فن خال در اواسط فصل بی احترامی بصورت نامحسوس میشد که مصداقاش هم توی همین تاپیک هست مثل اینکه هرکی از فن خال حمایت کنه نفهمه، یه مشت گوسفند از فن خال حمایت میکنن و ... که واقعا واسه من خیلی جای تعجب داشت اون حرفارو زدن چون هممون میدونستیم علی آقا که خیلی عزیزه بنا به دلایلی از بعضی اقدامات فن خال حمایت میکنه مثل من ولی این رو هم میدونم که دوستان کاملا بی منظور و تنها از روی عصبانیت همه طرفداران فن خال رو از دم تیغ میگذروندن. پس اگه اتهامی هم بود به حامیان بود نه به مخالفان. من نوعی چندین بار پست گذاشتم که مثلا اینکارهای فن خال بنظر من خوب بوده و همیشه هم آخر پستم نوشتم که نظر من میتونه کاملا اشتباه باشه و چه خوبه نظرات موافق و مخالف رو اینجا کنار هم داشته باشیم. از یه زمانی هم اومدم گفتم با توجه به از دست رفتن اعتماد هواداران به فن خال و افت شدید اعتماد به نفس بازیکنان تیم بهتره که فن خال از تیم جدا شه و دیگه من هم موافق موندنش نیستم.
اما در مورد تاپیک بنظر من داستان تاپیک شده همش فحش و بد و بیراه به مربی و پستهای کاملا در یک چارچوب و با یک مضمون. هممون حتی من و علی آقا هم دیگه میدونیم موندن فن خال اشتباه هستش و بهتره هر چه زودتر کنار گذاشته بشه ولی اینکه وقتی میایم تو تاپیک غیر از بد گفتن از فن خال و تیم و نحوه بازی چیزی نمیبینیم واقعا رغبتی نمیمونه واسه آدم که بیاد تو تاپیک و فعالیت کنه البته گرفتاریهای شخصی هم مزید بر علت هستش ولی برخلاف سالهای گذشته واقعا من نوعی هروقت به اینجا سر زدم چیزی جز بحثهای تکراری در نکوهش و بدی فن خال ندیدم که باتوجه به عملکردش در یونایتد درسته ولی خوب یجورایی خسته کننده است.
تو جریان بازی هم عمدتا دنبال اینیم که ضعف تیم رو ببینیم حتی اگه هیچ نکته مثبتی هم بازی تیممون نداشته باشه جز چندتا کار انفرادی بازم حرفی از اونا نیست ولی نقاط ضعف تیم رو هایلایت میکنیم. حالا خودتون درنظر بگیرید یه تیم رو دوست دارید و واقعا واستون مهمه اونوقت تیم که خوب بازی نمیکنه، توی تاپیکی که یک زمان با کلی اشتیاق وسط بازی هم پست میذاشتیم، میایم و میبینیم همش بد گفتن از شرایط تیم هست خوب واقعا آدم دلسرد میشه. آره تیم بده هممون هم میدونیم ولی مثلا یکی اومد بگه این دونات لاو کیه؟ عملکردش چطور بود؟ جکسون پیشرفت کرده ها؟ رونی متحول شده چند بازیه و وای دخیا چقدر خوبه؟؟؟ نه از اینجور بحثا دیگه نیست. هممون اعصابمون خورده و فقط از تیم و قسمتهای بد بازی تیم میگیم چون از فن خال خوشمون نمیاد دیگه. خوب این جو تاپیک بنظرتون واقعا واسه دوستان رغبتی میذاره واسه فعالیت؟ الان خیلی وقته از امیر و آرش خبری نیست. من که گرفتارم و از طرفی شاید بودنم باعث بشه دوستان از سیبل کردن علی آقا دست بردارن و من رو هم مورد لطف قرار بدن. البته با کمال میل پذیرای نقدهای دوستان هستم و اگه لازمه به این موضوع هست که اعتراف کنم از دانش فوتبالی پایینی برخوردارم و شعور فوتبالیم کمه چون نیم فصل اول از یکسری کارهای فن خال حمایت کردم همینجا این کار رو انجام میدم.
هزار بار گفتم مهم تیم مورد علاقمونه که حال و روزش خوب بشه و تو این راستا اگه حتی لازمه که مورینیو هم بیاد، بیاد تا از این شرایط خارج بشیم.
با اینکه خودمم از لحاظ اخلاقی نمیتونم مورینیو رو قبول داشته باشم و توی همین تاپیک هم گفته بودم که خوشحالم مو روی نیمکت ما ننشست ولی نمیتونم منکر تواناییهای فنی مورینیو بشم و اگه با تصمیم بزرگان باشگاه به تیم اومد ازش حمایت میکنم چون واسم یونایتد مهمه نه شخص. الان هم باز میگم امیدوارم هرچه زودتر فنخال رو کنار بذارن ضمنا اینکه بگیم وودوارد بی عرضه است که تا حالا فن خال رو کنار نذاشته بنظر من اشتباست چون مگه وودوارد یکی مثل پرز هستش که همه کاره باشگاه باشه و اینهمه اختیار داشته باشه؟! وودوارد در زمینه انتخاب و برکناری مربی مثل یک سخنگو هستش که البته یک رای هم داره ولی ترکیبی از افراد صاحب منسب در باشگاه که عمدتا از خانواده گلیزرها هستن و سربابی و سر آلکس هم جزو اون گروه هستن باید به این نتیجه برسن که فن خال رو اخراج کنن و وودوارد هم خروجی جلسه هیئت مدیره باشگاه رو اجرایی کنه.
آخر این همه وراجیم هم بگم که مخلص همه دوستان گل یونایتدی هستم و دلم واستون و واسه تاپیک خیلی تنگ شده بود.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آره تیم بده هممون هم میدونیم ولی مثلا یکی اومد بگه این دونات لاو کیه؟ عملکردش چطور بود؟ جکسون پیشرفت کرده ها؟ رونی متحول شده چند بازیه و وای دخیا چقدر خوبه؟؟؟
با همش موافق، غیر از این قسمت!!!!!!
معین جان، پستهارو چک کنی، خیلی خوب هم بحث شد در مورد این چیزایی که گفتی!!!!
اسمش Donut هستش؟؟:D:general304:
معین جان، دونالد هستش اسمش!!!!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی خان 1 پست؟؟ فکر میکنم خیلی خیلی بیشتر از یه پست بود، حتی یه سری هم بحث اسم رئیس بود
راستش میلادجان من اصولا اهل فخرفروشی برای اثبات نظریاتم نیستم. برام هم خیلی مهم نیست که پیش‌بینی‌هام درست باشه یا غلط. آدمه دیگه، اشتباه میکنه. به همین راحتی.
اگر اشتباه کنم، میگم ببخشید. الانم تا جایی که یادمه، من دو تا (این رو دقیقا یادمه) لایک برای نوشته‌های اون زدم و اگر چه هنوز فکر می‌کنم اون نوشته‌ها لایک داشت، اما وقتی اون ادبیات حیرت‌انگیز و مشمئزکننده رو دیدم، رفتم نوشته‌ها رو پیدا کردم و لایکم رو پاک کردم.
نه اینکه تایید یا تکذیب بنده اهمیت خاصی داشته باشه (کیم من؟)، بلکه دوست نداشتم با آدمی که اینجوری هتاکی میکنه، ارتباطی (در حد یک لایک) داشته باشم.

موضوع اسم سرالکس رو هم اصلا یادم نمیاد.
شما کلوب هواداران یا هر محیط مجازی رو با محل کار اشتباه گرفتی، اینجا هیچ کس بر دیگران هیچ گونه برتری نداره و همه یه به اندازه حق دارن
اگر اینطور میبود که حتما با ادبیات، لحن و منطق دیگه‌ای مینوشتم. اینجا یک کلوب هواداریه. توصیهء من تمرین نکاتی بود. از قرار معلوم پیشنهادم خوشایند تو واقع نشد. باشه، حرفم رو پس میگیرم.
هیچ کس حقی نداره که به دیگران توهین کنه که کسی بخواد صبور باشه
من خودم هم در قبال توهین، صبور نبوده و هیچوقت نیستم (اصلا نقطه‌ضعفم بی‌ادبیه) و عکس‌العمل نشون دادم. اشارهء من به صبوری، به خیلی قبل از اون موضوعات برمیگشت. منظور من دقیقا صبوری در قبال روند حرکتی تیم بود. حتما من بد نوشتم که تو رو به اشتباه انداخت که جوابی، خارج از موضوع پیشنهاد من دادی.

به هر حال همونطور که گفتم ببخشید و بی‌خیال اون صحبت.

پ.ن. Hater؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
راستش میلادجان من اصولا اهل فخرفروشی برای اثبات نظریاتم نیستم. برام هم خیلی مهم نیست که پیش‌بینی‌هام درست باشه یا غلط. آدمه دیگه، اشتباه میکنه. به همین راحتی.
راستش من هم همچین آدمی نیستم، فکر میکنم در پست قبلیم هم نوشتم، هدفم از اینجور بحث ها چی هستش، قبلا هم چندین بار گفتم...
هدف من عوض کردن نظر و شکل هواداری، طرفدارای این تیم هستش...
نه اینکه تایید یا تکذیب بنده اهمیت خاصی داشته باشه (کیم من؟)، بلکه دوست نداشتم با آدمی که اینجوری هتاکی میکنه، ارتباطی (در حد یک لایک) داشته باشم.
علی خان، اگه اهمیت نداشت نظر شما، چه دلیلی داشت که من بخوام ناراحت بشم؟ خیلی راخت از کنارش میگذشتم و بیخیال بودم نسبت بهش، فکر میکنم دوستان رفتار من رو میشناسن، هم تو کلوب و هم تو تاپیک کل کل، وقتی کسی رو میبینم که ارزشش رو نداره و آدم فوق العاده، ببخشید ببخشید نفهمی هستش، اصلا حتی پستهاش رو هم نمیخونم، ولی همچین قضیه در مورد هیچکدوم از بچه های کلوب صدق نمیکنه، بچه های فعلی کلوب و البته آرش و اباث و امیر و کامران و ... خیلی هایی که واقعا کم لطف شدن، حالا چه بخاطر وقت نداشتن یا دلخوری از چیزی که امکانش میتونسته حرفای من هم باشه...
علی حان، بابت اشتباهی که بنده کردم و متوجه منظورتون نشدم، شما نباید عذرخواهی بکنی...
این جکسون که دویدنش خنده داره این چجور دویدنه اخه دستا رو تو سینه جمع کرده یه قر ناز تو کمر میده چرا اینجورییه
گفتم که یاد بچه های شیرین عقل میندازه آدم رو!!!!:D:D:D:general304::general304::general304:
آقا فراموش کرده بودم، بریم بازیهای UCL رو ببینیم، چلسی PSG VS

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
با همش موافق، غیر از این قسمت!!!!!!
معین جان، پستهارو چک کنی، خیلی خوب هم بحث شد در مورد این چیزایی که گفتی!!!!
اسمش Donut هستش؟؟:D:general304:
معین جان، دونالد هستش اسمش!!!!
اوه گند زدم پس :D

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
این جکسون که دویدنش خنده داره این چجور دویدنه اخه دستا رو تو سینه جمع کرده یه قر ناز تو کمر میده چرا اینجورییه
وای دقیقا:general304:
بازی اولش اعتماد به نفسم نداشت دیگه ببین چی بود. باز الان بهتر شده ولی دویدنش واقعا جالبه:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اوه گند زدم پس :D
وای دقیقا:general304:
بازی اولش اعتماد به نفسم نداشت دیگه ببین چی بود. باز الان بهتر شده ولی دویدنش واقعا جالبه:D
راستش اگه این دوتا بازیکن، یعنی جکسون و لاو پیشرفت کنند و اون چیزی که ازشون میخوایم بشن، خیلی خوب میشه، شاو اگه برگرده میتونه فیکس باشه و جکسون جانشینش، استیل این لاو رو که نگاه میکردم، یاد بیل افتادم، خیلی خوش استیل هستش و کافیه سرعت رو داشته باشه، چون تو همون یه بازی قشنگ نشون داد که هم تکنیک رو داره و هم باهوش هستش، چیزی که از مک نر انتظار داشتیم ولی الان خبری نیست ازش...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
راستش اگه این دوتا بازیکن، یعنی جکسون و لاو پیشرفت کنند و اون چیزی که ازشون میخوایم بشن، خیلی خوب میشه، شاو اگه برگرده میتونه فیکس باشه و جکسون جانشینش، استیل این لاو رو که نگاه میکردم، یاد بیل افتادم، خیلی خوش استیل هستش و کافیه سرعت رو داشته باشه، چون تو همون یه بازی قشنگ نشون داد که هم تکنیک رو داره و هم باهوش هستش، چیزی که از مک نر انتظار داشتیم ولی الان خبری نیست ازش...
جکسون تو کارهای دفاعی گیج می زنه ولی دوندگی زیاد و سانترهای خوبی داره

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
اوففففف
سانتراش خیییلی خوبن[emoji7] [emoji7] [emoji7]

سانترها و مدل موهاش خیلی خوبه. ولی جدا بازی به بازی با افزایش اعتماد به نفسش بهتر شده و سانترهاش خیلی خوبن.
لاو هم با اینکه خیلی جوونه واقعا نشون داد میتونه آینده خوبی داشته باشه. من که ازش خوشم اومد.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب یه خبر خوب دیگه هم به دوستان بدم من:
رونی از زانو مصدوم شده که قشنگ موقعی که داشت به فرم خوبش بازمیگشت، میگن که بین 4 تا 8 هفته نمیتونه بازی کنه، فلینی هم واسه بازی فردا حضور نداره...
خبر خوب؟ نه تو جدا خیال کردی من خبر خوب میزارم اینجا؟؟؟:general208:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چقد این محمد صلاح خوبه!!
قشنگ یه وینگر کلاسیکه که به درد یه تیمی مث یونایتد میخوره، سریع، تکنیکی، باهوش، هر آنچه ممفیس نیست :D
حالا میخواد ۱۹۰ میلیون بدن نیمار!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
واران هم در دفاع رئال واقعا خوب بازی کرده
البته بعید میدونم رئال به این راحتی ها این بازیکن رو به منچستر بفروشه

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چقد این محمد صلاح خوبه!!
قشنگ یه وینگر کلاسیکه که به درد یه تیمی مث یونایتد میخوره، سریع، تکنیکی، باهوش، هر آنچه ممفیس نیست :D
حالا میخواد ۱۹۰ میلیون بدن نیمار!

اصلان جان این صلاح هم همون صلاح هستش که بعداز ۲ فصل تو چلسی بازی نککردن، موو ردش کرد رفت فیورنتینا تو زمستون، مثل کوادرادو، که همون فصل هم یکی از قشنگترین گل های فصل رو به یووه زد...

بالا