• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اسمالینگ رو نگاه کن که نمیدونه چه کار کنه روی ضربه کرنر...
نه یارگیری کرده و نه دنبال توپ هستش، مثلا بلندقدترین بازیکنمون و یکی از دفاعهای وسطمون هستش، از بلیند که هیچ انتظاری نداشتیم هیچ وقت، ولی این اسمالینگ هم هیچ...
بازیکنی که تو بازی قبلی تیم 5 گل زد به زمین اومد(واسه تیم زیر 21 ساله ها)، آقا میخواد بگه من بازیکن ساختم یا جوونگرا هستم، با مصاحبه های اخیرش...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب ضمن عذر خواهی از فان خال خسته نباشید میگم بهش

تا چند روز پیش قول قهرمانی میداد. حالا قول سهمیه. یه کم بگذره قول میده رتبمون ۲ رقمی نمیشه

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خب ضمن عذر خواهی از فان خال خسته نباشید میگم بهش

تا چند روز پیش قول قهرمانی میداد. حالا قول سهمیه. یه کم بگذره قول میده رتبمون ۲ رقمی نمیشه

هفته دیگه که بازی رو میبریم دوباره قول قهرمانی میده...
یادم میاد اول فصل که تیم صدر جدول بود، دوستان میگفتن قهرمان میشیم و وقتی میگفتم که سهمیه هم نمیگیره این تیم، دوستان ناراحت میشدن...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
احمق از کریک رد شده اول میگه دونالد لاو بعدم اشنایدرلین که یهربع پیش تعویض شد :|
ما چیزی نمیگیم منتظریم علی آقا بیاد ببینیم هواداری در این شرایط چگونه عست :/

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
بازي بسيار زيبايي بود
متاسفانه اگه يكم شانس همراه ما بود ميتونستيم حريف رو شيش تايي كنيم

حيف شد ... خخخخ

نميدونم چرا ديگه هيچ حسي به تنها تيمي كه عاشقش بودم ندارم !!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
احمق از کریک رد شده اول میگه دونالد لاو بعدم اشنایدرلین که یهربع پیش تعویض شد :|
ما چیزی نمیگیم منتظریم علی آقا بیاد ببینیم هواداری در این شرایط چگونه عست :/

Sent from my PRO 5 using Tapatalk
با اجازه از افشین جان...
علی خان میگه:
10 دقیقه آخر بازی رو رسیدم ببینم، تیم چه حمله ای میکرد(من که حتی یه حمله ندیدم تو 20 دقیقه آخر بازی)، ضربه های درون چهارچوب بیشتر شده بود(به 4 رسیده!!!!!)
انشالله بازی بعدی میبریم و سهمیه رو میگیریم...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این تیم قهرمان میخواست بشه ها؟؟ دوستان یادشون نرفته که؟؟؟
الان اختلاف امتیاز با صدر جدول شده 22، البته لستر یه بازی کمتر داره!!!!
چیز جالب در مورد بازی تیمهای بالای سر ما با هم هستش، یعنی حداکثر اختلاف امتیاز با تیم چهارم جدول 7 امتیاز میشه...
بزغاله هم ادعای جدید کرده:
22222.JPG
این بزمجه که اصلا کم نمیاره!!!!!
یعنی اگه وودوارد احمق بخواد دوباره صبر کنه که تیم از CL حذف بشه تا این رو اخراج کنه که باید قبل از این بزغاله از تیم بیرون انداخته بشه...
ظاهرا گلیزرها هم چند روز پیش جلسه ای با وودوارد داشتن که چرا تیم نزدیک 300 میلیون پوند واسش خرج شده در چند فصل اخیر و اینجای جدول هستش و لستر که 40 میلیون بیشتر واسش خرج نشده، صدر جدول هستش...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بابا این مرتیکه رو بندازید بیرون دیگه

چقدر باید اینو رو نیمکت تیم ببینیم

یه سر به سایتها و فرومها بزنید و ببینید هوادارا چقدر عصبانین

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
Man United points totals after 26 games in the Premier League

412015/16
47 – 2014/15
45 – 2013/14
65 – 2012/13
63 – 2011/12
57 – 2010/11
57 – 2009/10
62 – 2008/09
58 – 2007/08
63 – 2006/07
54 – 2005/06
56 – 2004/05
57 – 2003/04
50 – 2002/03
51 – 2001/02
62 – 2000/01
57 – 1999/00
53 – 1998/99
53 – 1997/98
53 – 1996/97
51 – 1995/96
54 – 1994/95
61 – 1993/94
47 – 1992/93

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب استاد فانخال امروز فرمودند که راه رسیدن به لیگ قهرمانان از طریق قهرمان شدن در یورو لیگ راحت تره و احتمالا امشب قول قهرمانی در یورو لیگ رو میدن

من از فان خال عذر میخوام که در توانایی های ایشون شک کردم

خدا رو شکر پس لیگ قهرمانان رو از دست نمیدیم چون قول فان خال قول مردونه است

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
در ضمن من همین جا از مویس حلالیت میطلبم. خداییش با اینکه بودجه خاصی نداشت اما تیمش خیلی بهتر از این اقای فلسفه بود.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی خان میگه: 10 دقیقه آخر بازی رو رسیدم ببینم، تیم چه حمله ای میکرد(من که حتی یه حمله ندیدم تو 20 دقیقه آخر بازی)، ضربه های درون چهارچوب بیشتر شده بود(به 4 رسیده!!!!!)
انشالله بازی بعدی میبریم و سهمیه رو میگیریم...
خوشبختانه همون ده دقیقه رو هم ندیدم ;) یعنی کلا این فصل روزای شنبه گرفتارترم. امروز هم جاتون خالی دخترم رو برده بودم موزه. خیلی هم خوش گذشت و چه خوب که بازی به این مزخرفی رو ندیدم :general306:. الان خلاصه‌اش رو دیدم. انگار باید خوشحال باشیم پنج تا نخوردیم:eek:.

میلادجان بی‌انصافی. کی وقتی تیم بد بازی میکنه من میگم خوب بودیم؟
البته روزهایی بوده که بعضی‌ها معتقد بودن تیم اون روز خوب بوده و برخی (مشخصا تو و افشین) هیچ چیز مثبتی تو اون بازی نمی‌دیدید. منم که اصولا مثبت نگاه می‌کنم، و بنابراین اون روز خاص، با اون دوستان هم‌نظر میبودم. اما اینکه تیم خوب نباشه و من بیام بگم به‌به، کم‌لطفیه.

عصبانی هستی، درکت میکنم. منم پوستم کلفته، بگو :D

اوضاع تیم خیلی شیر تو شیره. انگار همه دارن درست می‌کنن که اون مردک بیاد. من تا جایی که می‌تونم، الان فحشش میدم که بعدا که (خدای نکرده) شد سرمربی، دست و دهانم بسته میشه :p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلادجان بی‌انصافی. کی وقتی تیم بد بازی میکنه من میگم خوب بودیم؟
علی جان ناراحت نشی یه وقت، اون پست جنبه شوخی داشت... به قول خودت تو این وضعیت بد، یه راهی باید پیدا کرد که کاممون تلخ تر نشه...
ولی کلا وضعیت این تیم در 2 سال گذشته دقیقا همین شکلی بوده و هیچ فرقی نداشته و فقط 4-3 بازی بوده که میشد گفت تیم بد نبوده، ولی همیشه همین رو میگفتی در موردش...
تا الان نیمه پر لیوان رو نگاه میکردم:
سهمیه رو میگیریم، فصل دیگه مربی بعدی بهتر میکنه اوضاع رو، از دست یه سری عتیغه تو تیم راحت شدیم و ... ولی الان:
به سهمیه نمیرسیم، این بزغاله نشسته سر جاش و با مدیریت احمق داره تیم و باشگاه رو به فاک میده، یه سری عتیغه از تیم رفتن، یه سری عتیغه تر به تیم اومدن که معلوم نیست چقدر بخواد طول بکشه که از دست این ها خلاص بشیم...
1.JPG
حرف های آلن شیرر در برنامه Match Of the Day:
"I don't think Man United are any further forward now to what they were when he [Van Gaal] took over," the 45-year-old told Match of the Day.

"I don't see any progression whatsoever despite them spending nearly £250 million.

"What will also be hugely alarming [for Van Gaal] is that there's so many newspaper outlets going on about Mourinho - not one person from the Man United hierarchy has come out and denied that. That must be very worrying."​
خط آخرش واسم خنده دار هستش...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستانی که 3-2 سالی هستش که فوتبال ندیدن، بشینن بازی لستر و آرسنال رو نگاه کنن و از فوتبال لذت ببرن...
واقعا موندم که این لستر بازیکنهاش به اعتماد به نفس رسیدن یا واقعا اینقدر خوب هستن که آرسنال رو مچاله کردن، البته آرسنال هم کم موقعیت نداشته...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
عجیب بازیکنهای لستر تو زمین انگیزه دارن و دوندگی بالایی دارن، این هافبک های میانیشون فوق العاده هستن وسط زمین و ماهرز و واردی هم دارن جلو رو عالی بازی میکنن...
نگاه میکنم به هافبکهای میانی ما: کریک و شواینی که میتونن خونه سالمندان رو شاد کنن، اشنیدرلین رو هم نابود کرده، دفاع هامون هم که تعطیل هستن، مهاجم هم که نداریم...
اشتباه نکنید، نمیگم بازیکنهامون بد بودن، میگم آشغال شدن!!!!!
لستر دیگه فقط بازی با مارو داره از تیمهای بالا نشین و همه بالا جدولی هارو که خوب برده(غیر از تاتنهام) یه بازی آخرشون هم با چلسی هستش، انگار که باید لستر رو قهرمان EPL بدونیم!!!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من ولی شانس ارسنال رو برای قهرمانی بالاتر میدونم

هر روز سایتهای ورزشی رو میبینم و به این فروم سر میزنم تا خبر رفتن فان خال رو ببینم ولی زهی خیال باطل

این بابا تا ما رو دق نده دست بردار نیمکت منچستر نیست

بالا