• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد عزیز حرف هایی که زدی خیلی از بخش هاش رو قبول دارم مشخصا نمیشه فقط با تکیه بر آکادمی در سطح اول فوتبال موند حتی رییس هم خرید میکرد ولی ما ساختار خودمون رو داشتیم و میدونی دارم از ساختاری حرف میزنم که توی اون محصولات خود باشگاه عهده دار کارهای مختلف میشن و سرمایه در جریان به درستی ورود و خروج پیدا میکنه مثل کاری که بایرن مونیخ داره انجامش میده......حالا به سبک خودمون
خوب با فرض من ما باید بعد از رییس با توجه به داشته هامون مدل خودمون رو بدست بیاریم ولی این چجوری امکان پذیره؟بالا گفتم که سیاست خرید ستاره و آوردن یک مربی مثل مورینیو فقط باعث به تعویق انداختن مشکل برای مدتی میشه و جواب ما نیست مگراینکه مدیریت هم به شکل کلی عوض بشه و یک قطری یا یک فرد در مسلک شیوخ عرب کار رو بدست بگیره؟میدونم تو هم موافق اینجور ریخت و پاش کردن نیستی ولی الان با شرایط موجود چه میشه کرد؟ به شخصه معتقدم زمان از دست رفته و باید دسامبر ونگال اخراج میشد و یک نفر دیگه جایگزین میشد تا بلکه تیم برگرده ولی اگر نخوایم اینو بگیم و فکر کنیم از همین لحظه قراره تصمیمی گرفته بشه اون تصمیم چیه؟ شما فکر کن الان جای وودی انتخاب شدی و تمامی قدرت هم بهت داده شده...دی
همین دیگه...
مشکل ما این هستش که مدیریت، مدیریت نمیکنه...
اگه مدیر برنامه ای داشت و انتخاب هاش درست بود، الان به همچین جایی نرسیده بودیم...
نه حسین جان، من هم اصلا ریخت و پاش رو قبول نمیکنم و دقیقا همین به ذهنم میرسه که چه فرقی اونوقت با رئال و بارسا خواهیم داشت؟
ولی حقیقتش من یکی بازی دیشب واسم اونقدر لذت بخش و با ارزش بود که در طول 3 سال گذشته، اون حرف رو زدم که فن خال رو نگه داریم و همیشه تحت فشار قرارش بدیم تا انتحاری بازی کنه و اون سبک فوتبال مسخرش رو به تیم اجبار نکنه...
مدیریت باشگاه الان به دنبال یه حل سریع هستش و میخواد خیلی زود به هدف، گرفتن حداقل یه جام برسه و کلا بحث فلسفه و پایه تیم رو فراموش میخواد بکنه با اوردن مورینیو، البته امیدوارم که موو از هوشش استفاده کنه و مربیگری متفاوت در تیمی که همیشه دوست داشته در اون مربیگری کنه رو انجام بده و گرنه که 2 سال دیگه باید به فکر جانشینش باشیم و دوباره همه این قضایا تکرار میشه...
مشخصا گیگز نمیخواد دستیار موو باشه ولی جالبه که اسکولز گفته که میخواد توی باشگاه یه کاره ای باشه، احتمالا فکر میکنم که اسکولز دستیار موو بشه... Fingers Crossed...

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
حالا اینارو ولش کنید علی آقا گفتی درگیر انتخابات بودی رفتی رای دادی یا نه؟؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من فکر نکنم فان خال این بار بتونه از پس لیورپول بر بیاد
دفعه اخر هم با چاشنی شانس برنده شد.

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
حالا اینارو ولش کنید علی آقا گفتی درگیر انتخابات بودی رفتی رای دادی یا نه؟؟
صد در صد. نخواستم اینجا صحبت سیاسی بشه، سال 88 با التماس و گریه از دوستانم خواستم برن رای بدن که فاجعه تکرار نشه.
خوشحالم که اون سال مردم اون کار رو کردن و حماسه شد. بقیه‌اش رو همه میدونیم. ولی نتیجه 92 حاصل حضور 88 بود.

بیش از این دیگه چیزی نگم. و برگردیم به منچستر ;)

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
صد در صد. نخواستم اینجا صحبت سیاسی بشه، سال 88 با التماس و گریه از دوستانم خواستم برن رای بدن که فاجعه تکرار نشه.
خوشحالم که اون سال مردم اون کار رو کردن و حماسه شد. بقیه‌اش رو همه میدونیم. ولی نتیجه 92 حاصل حضور 88 بود.

بیش از این دیگه چیزی نگم. و برگردیم به منچستر ;)
دم شما گرم علی جان ما که نبودیم ایران رای بدیم...امیدوارم که هر چی میشه به نفع ملت بشه در انتها...
و در راستای منچستر باید بگم از بازی با لیورپول در هر شرایطی نمیشه گذشت... قضیه لیورپول با بقیه تیم ها فرق میکنه و ما با هر کی شده باید اونها رو ببریم اونهم در یک رقابت اروپایی اگر ببازیم من یکی از ونگال نمیگذرم...
آرسنال برای من تیم محترمی بوده و هست ولی بدم نمیاد جلوی قهرمانیشونو بگیریم چون از قهرمان شدن یک تیم بی پشتوانه مالی آنچنانی مثل لستر به شدت استقبال میشه.....البته آرسنال نسبت به سیتی و چلسی مشخصا ارجحیت داره ولی حالا اونها به خصوص چلسی که اصلا تو کورس قهرمانی نیستن، سیتی هم با این داستان گواردیولا دستی دستی این فصلشون رو به باد دادن...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ببینیم امشب اینها چه میکنن

Snatch

Registered User
لایک‌ها
1,722
ببینیم امشب اینها چه میکنن
نمودار سینوسی میگه امشب بد می بازند.اگرچه خودم فکر نمی کنم آرسنال تیمی باشه که حریف منچستر حتی فنخال هم بشه.با اینحال نمودار سینوسی فنخال چیز دیگه ای میگه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نمودار سینوسی میگه امشب بد می بازند.اگرچه خودم فکر نمی کنم آرسنال تیمی باشه که حریف منچستر حتی فنخال هم بشه.با اینحال نمودار سینوسی فنخال چیز دیگه ای میگه

نمودار سینوسی میگه که امشب مساوی میکنیم!!!!!:cool:
فن خال هم گفته که رونی تا 3 هفته دیگه به پاش آتل میبنده و بعداز اون تازه مشخص میشه که کی میتونه بازی کنه، شاید به عمل جراحی نیاز داشته باشه...:general509:
خوب به نظر میرسه که یه خبرهای خوبی از باشگاه میاد و اون هم اینه که برای اولین بار تو تاریخ باشگاه میخوان یه پست مدیر فوتبال در هیئت مدیره باشگاه مشخص کنن تا با مربی بعدی شروع به کار کنه، البته گفتن که وودوارد هنوز قدرت زیادی خواهد داشت، ولی مسئولیت فوتبالی نخواهد داشت!!!!!!
شایعه هم هستش که Dan Ashworth و Andrea Berta که مدیر ورزشی اتلتیک مادرید هستش، گزینه ها هستن و به نظر میرسه که گزینه دوم، که با مورینیو ظاهرا رابطه خوبی هم داره، قرار هستش انتخاب بشه...
Screen-Shot-2016-02-07-at-09_16_45.jpg
برتا ایتالیایی بهمراه سیمئونه رو دلایل موفقیت اتلتیک میدونن...
احتمالا سیمئونه هم امسال در اتلتیک نمیمونه...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

اگر یه نفر باشه که بتونه جلو ونگر و ارسنال یونایتد رو سر افکنده کنه اونم همین فن خال هست! شما یه نگاه به نتایج دو سال اخیر ما مقابل ارسنال بنداز . اصلا همون افتضاحی که بازی رفت به بار اوردن رو بیاد بیار
تیم مویس جلو ارسنال حتی یه گل هم نخورد ولی ایشون گند زد به رکورد نباختن های مقابل ارسنال

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اگر یه نفر باشه که بتونه جلو ونگر و ارسنال یونایتد رو سر افکنده کنه اونم همین فن خال هست! شما یه نگاه به نتایج دو سال اخیر ما مقابل ارسنال بنداز . اصلا همون افتضاحی که بازی رفت به بار اوردن رو بیاد بیار
تیم مویس جلو ارسنال حتی یه گل هم نخورد ولی ایشون گند زد به رکورد نباختن های مقابل ارسنال
ولی ایشون از اونور (که شاید تنها نکته ی مثبتش باشه) لیورپولو خوب نقره ی داغ کرد ، دو فصل پیاپی رفت و برگشت :D که امیدواریم این روند تو اروپا هم ادامه پیدا کنه ...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
به گزارش ساکـــروی، رود گولیت ستاره سابق میلان و تیم ملی هلند در جدیدترین مصاحبه اش با نشریه میرور به صحبت درباره ممفیس دیپای بازیکن جدید یونایتد که هموطنش است پرداخته است.

وقتی من به ممفیس نگاه می کنم دو چیز در او می بینم. یکی پسری است که می خواهد یک فوتبالیست واقعا خوب شود و یکی هم پسری که می خواهد یک سوپراستار جهانی و یک الگو و مد در جهان شود. من به خودم که فکر می کنم به این می رسم که با خودم می گفتم" پسر باید در همین مسیر به کارت ادامه دهی" و برای من زمانی که ممفیس به بردن عناوین و قهرمانی هایش ادامه دهد مهم نیست می خواهد شبیه به دنیس رودمن باشد یا حتی دیوانه تر از او.

وی ادامه داد:

سوال من الان از او این است؛ دوست داری از آینده از تو به چه عنوان یاد شود؟ یک یک شخصیت عجیب و غریب با کلاه در رولز رویس یا یک فوتبالیست خوب؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان توجه کردن که اگه در بازی امروز امتیاز از دست بدیم، وضعیت اونقدر وخیم میشه که لیورپول هم ممکنه تو جدول هم امتیاز بشه با ما و رده ششم جدول هم واسه ما به خطر میوفته؟؟:general509:
حتی یوفا هم از دستمون خارج میشه!!!!!:mad:
یه چیز خوب اینه که عملا دیگه استرس نداریم برای ادامه فصل!!... کاملا مطمئن میشیم که به چیزی نمیرسیم...:confused::D
1 ساعت مونده به بازی، واقعا کسی نیست؟؟ بازی رو هم تلویزیون ایران پخش میکنه ها، فقط خدا خدا میکنم که گزارشگرش یکی مثل سیانکی یا خیابانی نباشه که اصلا از تحملم خارج میشه دیدن بازی...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ترکیب تیم:
75e2d8543647d099a256c8dea5bab9b9.jpg

رشفورد ۱۸ سالمون هم اولین بازی لیگ برتریش رو شروع میکنه :)

Sent from my XT1254 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ببین شانس مارو، یه هیتر دیگه گذاشتن واسه ر..دن تو گزارش بازی، اصلا هیتر بودنش به کنار، گزارش هر بازی با حرفای این بزمجه به زهر مار تبدیل میشه...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
ببین شانس مارو، یه هیتر دیگه گذاشتن واسه ر..دن تو گزارش بازی، اصلا هیتر بودنش به کنار، گزارش هر بازی با حرفای این بزمجه به زهر مار تبدیل میشه...
بیخیال جنبه فانشو در نظر بگیر ما که سبک بازیمون ت*** و خسته کنندس حداقل چهار تا سوتی میده میخندیم دور هم :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بیخیال جنبه فانشو در نظر بگیر ما که سبک بازیمون ت*** و خسته کنندس حداقل چهار تا سوتی میده میخندیم دور هم :D
افشین جان، آخه این بشر هر کاری میکنه غیر از گزارش بازی!!!!!!
الان 10 دقیقه از بازی گذشته، ولی حتی 1 لغت در مورد فوتبال توی زمین نگفته!!!!
همش تو خاطراتش سیر میکنه...
صداش هم وحشتناک رو اعصابه...

بالا