• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بخاطر زحمت‌های زیادی که کشیدی، حق همین بود که صفحهء 2000 رو خودت افتتاح کنی.:general601:
خسته نباشی. به همهء دوستان باید دستمریزاد گفت. برای این جمع خوب و صمیمی و فعال و مفید. :general406:

و جا داره یادی بکنیم از دوستان غایب که حیفه نبودشون. جاشون خالیه و امیدوارم که بزودی برگردند.
@sara__joon
@sasan s
ای آقا، زحمت؟
وقتی به یه چیزی علاقه داری، این حرف ها معنی نمیده...
من هم یه بخش کوچولو از این جمع بزرگ هستم...
دوستان این قیافه Payet (نمیدونم تلفظش چجوره) شمارو یاد کی میندازه؟
dimiti-payet-fa-cup-8tgiueqmf.jpg
فن بز هم از روحیه بازیکنها تعریف کرده!!!
تیمی که موقیت گل نتونسته درست کنه تا دقیقه 75 بازی، در مورد روحیش صحبت میکنه بزمجه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ای آقا، زحمت؟
وقتی به یه چیزی علاقه داری، این حرف ها معنی نمیده...
من هم یه بخش کوچولو از این جمع بزرگ هستم...
دوستان این قیافه Payet (نمیدونم تلفظش چجوره) شمارو یاد کی میندازه؟
مشاهده پیوست 916409
فن بز هم از روحیه بازیکنها تعریف کرده!!!
تیمی که موقیت گل نتونسته درست کنه تا دقیقه 75 بازی، در مورد روحیش صحبت میکنه بزمجه...
بادش به خیر انگار دو روز پیش بود صفحه هزار رسید تاپیک....
شبیه اندرسون خودمونه :D
از دید من البته[emoji14]
راستی تلفظش هم همون پایه درسته.

Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بادش به خیر انگار دو روز پیش بود صفحه هزار رسید تاپیک....
شبیه اندرسون خودمونه :D
از دید من البته[emoji14]
راستی تلفظش هم همون پایه درسته.

Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
زندست؟ کجاست؟ یادش بخیر وقتی نمیتونست یه پاس آروم بده و شوتهاش همه آپارتمانی میرفت، همه گفتیم که در حد منچستر نیست، الان فلینی بازی میکنه جاش، ببینیم فلینی چه فرقی کرده با اندرسون؟؟
حداقل اندرسون یه کنترل توپ و جنگندگی و سرعت رو داشت تو زمین و میتونست یه 3-2 تا پاس درست بده تو زمین، این درخت که هیچ کدوم رو نمیتونه انجام بده هیچ، اگه یه بازیکنی هم ازش رد شد که دیگه باید بیخیالش بشیم...
شواینی هم که انگار خود فن بز هم فهمیده نمیتونه بدوه تو زمین که دیگه بازیش نمیده(یکی دیگه از خریدهای فوق العاده دیگش)، حتی گزارشگر بازی دیشب هم میگفت که چقدر اضافه وزن پیدا کرده و دوباره برگشته سر کریک ولی موندم که چرا کریک و فلینی باید همزمان تو زمین باشن و اشنیدرلین و شواینی روی نیمکت؟؟
تیم که هیچ تاکتیک و شیوه بازی نداره تو زمین، فکر میکنم که فلینی رو از اول میزاره تو زمین که اگه اتفاقی افتاد و علی اصغری واسش جواب داد، دیگه بهش تیکه نندازن که آخر بازی فلینی رو اورده تو زمین واسه علی اصغری...
راستی دوستان همه اینها به کنار، به نظرتون وارلا بهتره یا دارمین یا یانگ یا والنسیا؟؟؟
درسته که دیشب یکی دوتا اشتباه داشت وارلا، ولی از نظر من سگش شرف داره به بقیه، چون هم درگیر بازی میکنه و هم سرعت خوبی داره و سانترهاش هم جالب هستش، فقط تجربش رو بیشتر کنیم، میتونه به راحتی بهترین وینگر راست ما باشه، ببین چی شد که وارلا به ترکیب رسید!!
والنسیا، یانگ، دارمین مصدوم ولی یه سری جوون دیگه هم مثل لاو و مک نر اومدن بازی کردن تا بالاخره بازی به وارلا رسید!!!
عجب مربی استعدادیابی داریم!!!
ونگر هم از نظر من استعدادیاب تر از این شلغم هستش...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
شواینی هم که انگار خود فن بز هم فهمیده نمیتونه بدوه تو زمین که دیگه بازیش نمیده(یکی دیگه از خریدهای فوق العاده دیگش)، حتی گزارشگر بازی دیشب هم میگفت که چقدر اضافه وزن پیدا کرده و دوباره برگشته سر کریک ولی موندم که چرا کریک و فلینی باید همزمان تو زمین باشن و اشنیدرلین و شواینی روی نیمکت؟؟

میلاد شواینی خیلی خوبه ولی بدبخت نمیتونه یه تنه از پس هافبکای حریف بر بیاد
بازی با لیورپول همون چند دقیقه ای که اومد تو زمین کلی پاس مفید و خوب داد ولی این الاغ گذاشتش رو نیمکت و عملا بازیسازی تیم رو نابود کرد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد شواینی خیلی خوبه ولی بدبخت نمیتونه یه تنه از پس هافبکای حریف بر بیاد
بازی با لیورپول همون چند دقیقه ای که اومد تو زمین کلی پاس مفید و خوب داد ولی این الاغ گذاشتش رو نیمکت و عملا بازیسازی تیم رو نابود کرد
خوب همین دیگه، ما برگشتیم سر زمان رئیس که مجبور بود بخاطر نداشتن هافبک، فلچر و کریک و اندرسون رو با هم بازی بده، بخاطر اینکه هیچ کدوم هافبک کاملی نبودن(اگه این خط هافبک فعلی رو رئیس داشت، مطمئن هستم که حداقل 2تا UCL به جامهاش اضافه میشد)، شواینی پیر شده و اصلا نمیتونه تو زمین کارایی گذشتش رو داشته باشه، پاس میده ولی غیر از اون دیگه نمیتونه مفید باشه و با اولین ضدحمله جا میمونه، آقای فلسفه هم ترجیه میده که گل نخوره تا اینکه بخواد گل بزنه، یا درحقیقت بازی علی اصغریش رو ترجیه میده...
حالا واسه من جالبه که فلینی تو زمین چکار میکنه که شواینی نمیتونه انجام بده؟؟؟ یا اینجوری بگیم که فلینی چکار از کارهای شواینی رو میتونه انجام بده؟؟
آقا بیخیال، آخر هفته حذف میشیم و ...
البته هفته دیگه هم با باخت روبروی سیتی و وستهم هم بقیه رقابتهایی که مونده رو هم از دست میدیم و فصل عملا تمام میشه واسه بزغاله...
خوب رونی هم اعلام کرده که شاید به بازی با تاتنهام برسه و بتونه تو 5 بازی آخر فصل برای تیم بازی کنه، حدودا 1 ماه دیگه...

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
الان فلینی بازی میکنه جاش، ببینیم فلینی چه فرقی کرده با اندرسون؟
قبلا بازیکن کاملا متفاوتی بود. تو تیم ملی هم اثرگذاریش کاملا محسوسه. اما مدتهاست که حضورش در منچستر یونایتد، تغییر ماهیتی کرده.
اتفاقا بازی رو که می‌دیدم خیلی به نقشش توجه کردم. واقعا حضورش جالبه. مثل گارد تشریفات میموند. بازیکن صاحب توپ رو اسکورت میکرد. یعنی همونطور که گارد، دخالتی در مسیر حرکت یا نحوهء حرکت مشایعت شونده نمیکنه، اون هم با دقت، این نقش رو اجرا میکرد. همینطور بی انقطاع کنار بازیکن حرف می‌دوید. با اون کلهء پر مو، مثل گارد تشریفات کاخ باکینهام بود.
کدوم بازیکنی رو در جهان سراغ دارید که حضورش بتونه یک بازی رو اینقدر شیک بکنه؟
خدائیش سراغ دارین؟ ندارین که :p:D

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
الان فلینی بازی میکنه جاش، ببینیم فلینی چه فرقی کرده با اندرسون؟
قبلا بازیکن کاملا متفاوتی بود. تو تیم ملی هم اثرگذاریش کاملا محسوسه. اما مدتهاست که حضورش در منچستر یونایتد، تغییر ماهیتی کرده.
اتفاقا بازی رو که می‌دیدم خیلی به نقشش توجه کردم. واقعا حضورش جالبه. مثل گارد تشریفات می‌موند. بازیکن صاحب توپ رو اسکورت می‌کرد. یعنی همونطور که گارد، دخالتی در مسیر حرکت یا نحوهء حرکت مشایعت شونده نمی‌کنه، اون هم با دقت، این نقش رو اجرا میکرد. همینطور بی انقطاع کنار بازیکن حرف می‌دوید. با اون کلهء پر مو، مثل گارد تشریفات کاخ باکینهام بود.
کدوم بازیکنی رو در جهان سراغ دارید که حضورش بتونه یک بازی رو اینقدر شیک بکنه؟
خدائیش سراغ دارین؟ ندارین که :p:D

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یعنی الان یک متلک به ونگر هم گفتی؟ ونگر رو استعدادیاب نمیدونی؟
نه آقا چرا حرف بد میزنی!!!:D
بزغاله، استعدادیاب ترین مربی جهانه!!! ببین ونگر چقدر بهتر از اون هستش دیگه!!:p
این رو که چند سالی هست دارم میگم، مربی که هر فصل 20 جغله بیاره به تیمش و 1 یا حداکثر 2 بازیکن فیکس نرمال ازشون در بیاره و بقیه رو تا انتهای فصل به تیمهای دسته 2 و 3 انگلیس بفروشه، استعدادیاب نیست!!!!!
تخم مرغ شانسی هم بهتر از این جواب میده...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
مربی که هر فصل 20 جغله بیاره به تیمش و 1 یا حداکثر 2 بازیکن فیکس نرمال ازشون در بیاره و بقیه رو تا انتهای فصل به تیمهای دسته 2 و 3 انگلیس بفروشه، استعدادیاب نیست!!
اوف چقدر تو آتشین مزاجی پسر. :eek::general105:;)
من مربی که بازیکن بخره 500 هزار، بفروشه 22 میلیون پوند رو نه یک استعدادیاب بلکه یک نابغه میدونم.
و همچنین مربی که با همون بیست جغله تمام این سال‌ها در بالاترین حد خودش رو نگه داره (قهرمان نشدن که نشدن) و پول ساخت ورزشگاه رو هم در بیاره، بیشتر یک گوهره تا یک مربی خوش شانس.
علت حمایت قاطع سرالکس ازش هم همین بود.

پ.ن. چرا نوشتهء قبلی من دوبار درج شده و چرا تکمهء پاک کردنی پیدا نمی‌کنم؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اوف چقدر تو آتشین مزاجی پسر. :eek::general105:;)
من مربی که بازیکن بخره 500 هزار، بفروشه 22 میلیون پوند رو نه یک استعدادیاب بلکه یک نابغه میدونم.
و همچنین مربی که با همون بیست جغله تمام این سال‌ها در بالاترین حد خودش رو نگه داره (قهرمان نشدن که نشدن) و پول ساخت ورزشگاه رو هم در بیاره، بیشتر یک گوهره تا یک مربی خوش شانس.
علت حمایت قاطع سرالکس ازش هم همین بود.
پ.ن. چرا نوشتهء قبلی من دوبار درج شده و چرا تکمهء پاک کردنی پیدا نمی‌کنم؟؟
نظر شماست، ممکنه که هیچ کس با نظر شما موافق نباشه، ممکنه که هیچ کس با نظر من هم موافق نباشه...
ولی من هم جای رئیس بودم، ازش حمایت میکردم...:general711:
گفتم که، تخم مرغ شانسی هم احتمال جایزه داشتنش بیشتر هستش از کاری که ونگر میکنه، این رو دیگه همه میدونن که ونگر سالی 20تا جغله میخره تا یه چیزی ازشون در بیاد، در مقایسه، رئیس 5تا جغله میخرید و 4تا بازیکن فیکس تیم ازشون درمیاورد، اونوقت باید به من بگی که به رئیس چی میگن، اگه شما ونگر رو نابغه یا گوهر میشماری؟؟؟o_Oo_Oo_O
میگم که، مشکوک شدم که طرفدار منچستر نیستی، داری اینجا موش میدوونی!!!!:D:general304::general304::general304::general304::D:D:D:p:p:p
پ.ن:
حالا این خوبه، واسه من پیغام میاد که 10تا پست زدی!!!!!
وقتی خودم هم پست میزنم، درجا تو همون صفحه دیده نمیشه، و کلا باید صفحه وب رو ببندم و دوباره باز کنم!!!:general509:

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
میگم که، مشکوک شدم که طرفدار منچستر نیستی، داری اینجا موس میدوونی!
خوب مچ گرفتی ها؟؟ حالا دیگه اینو تکرار نکن که بقیه نفهمن ;);)

ابعاد کار ونگر به این نیست که از بیست تا جغل، دو تا رو سوا میکنه. اینه که با همون جغله‌ها، میتونه جزو بیگ‌فور باقی بمونه. و بعد در میون جغله‌ها یکهو ونگر پاتریک ویرا رو میخره 3.5 میلیون و سالها در بالاترین کلاس جهانی ازش بازی می‌گیره و بالاخره هم 14 میلیون میفروشش. یعنی صدهزاردرصد سود:cool:.

اما اهمیت کاری که ونگر کرد به این معنا نیست که بخوام با سرالکس مقایسه‌اش کنم. قبلا هم گفته‌ام، سرالکس خارج از هر متر و معیاری قرار میگیره. نمی‌خوام بیخود یکی رو خدا کنم. اما این لامصب خداست دیگه. چیکارش میشه کرد؟ :):general406:

در مورد فرگوسن، هرگونه مقایسه‌ای موجب کم‌لطفی به آدم‌های ارشمند دیگه میشه. در هیچ موردی، نباید پای سرالکس رو وسط کشید. اون توی یک کهکشان دیگه است و اگر کسی در هر زمینه‌ای (حتی ابعاد آدامسش) بخواد باهاش مقایسه بشه، کوچیک میشه و این انصاف نیست. :)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب مچ گرفتی ها؟؟ حالا دیگه اینو تکرار نکن که بقیه نفهمن ;);)

ابعاد کار ونگر به این نیست که از بیست تا جغل، دو تا رو سوا میکنه. اینه که با همون جغله‌ها، میتونه جزو بیگ‌فور باقی بمونه. و بعد در میون جغله‌ها یکهو ونگر پاتریک ویرا رو میخره 3.5 میلیون و سالها در بالاترین کلاس جهانی ازش بازی می‌گیره و بالاخره هم 14 میلیون میفروشش. یعنی صدهزاردرصد سود:cool:.

اما اهمیت کاری که ونگر کرد به این معنا نیست که بخوام با سرالکس مقایسه‌اش کنم. قبلا هم گفته‌ام، سرالکس خارج از هر متر و معیاری قرار میگیره. نمی‌خوام بیخود یکی رو خدا کنم. اما این لامصب خداست دیگه. چیکارش میشه کرد؟ :):general406:

در مورد فرگوسن، هرگونه مقایسه‌ای موجب کم‌لطفی به آدم‌های ارشمند دیگه میشه. در هیچ موردی، نباید پای سرالکس رو وسط کشید. اون توی یک کهکشان دیگه است و اگر کسی در هر زمینه‌ای (حتی ابعاد آدامسش) بخواد باهاش مقایسه بشه، کوچیک میشه و این انصاف نیست. :)
شرمندتم علی جان، ولی اگه منچستری ها بخوان اینجوری رئیس رو کوچیک کنن، دیگه بقیه چطوری برخورد میکنن؟؟؟o_O
الان میگی، من کوچیک نکردم که؟ من میگم که شما میگی رئیس رو با بقیه مقایسه نکنیم، پس بقیه رو با کی مقایسه کنیم؟؟؟:confused:
رئیس هم در همین بازه زمانی مربیگری کرده و در همین لیگ، ولی مقایسه این دو شخص، خنده دار هستش از هر لحاظ...
بعنوان مثال میگیم که رئیس رونالدو رو 12 میلیون خرید و چقدر فروخت به رئال؟؟؟؟؟؟؟
این فقط مثال بود، اونقدر میشه از اینجور اسم ها اورد برای رئیس که چند صفحه میشه نوشت، ولی قضیه این هستش که رئیس این بازیکنهارو برای تیم خودش میساخت و نه برای فروش...
اینجوری که شما داری میگی که باید برای ونگر، مالکین آرسنال یه مجسمه بسازن و طرفدارای آرسنال(اگه من جاشون باشم) باید با سنگ ازش استقبال کنن، متوجه شدی؟
یعنی اینکه مربی فوتبال، برای درآمد مالکینش، مربی نمیشه، برای افتخار کسب کردن، مربی اون تیم میشه...
ظاهرا هم که تو 3-2 سال داره خرج میکنه و باز هم به هیچ چیزی نمیرسه...:general711:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب این هم خبر عالی برای عشاقان بزغاله:
Capture.JPG
که اگه حقیقت داشته باشه، من یکی که دیگه کلا فوتبال رو بیخیال میشم...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم آخرین شایعه:
Capture.JPG
مثل پست قبلی، اگه واقعیت داشته باشه، که من شرمندم که میگم کدوم ...ی از این بی شرف حمایت کرده و میکنه، به چه دلیلی؟؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یووه چه کرده با بایرن!
دوستان دقیقا مشکل الگری چی بود یادمه همه مخالفش بودن :p
تیم فوق العاده ای ساخته تو تورین...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یووه چه کرده با بایرن!

مشکلش این بود که سابقش خراب بود ولی در ادامه فصل یووه رو هم خوب ساخت و بالا کشید، چه فایده؟؟ به نظرت آلگری از یووه حتی اگه این فصل هم هیچی نمیشدن، به منچستر میومد؟ اصلا این رو ولش کن، ما که بزغاله رو هنوز میخوایم نگه داریم...
الان یووه هم از نظر من فقط داره ایتالیایی بازی میکنه، دفاع فوق العاده و حمله حساب شده...
دیشب بازی اتلتیک و PSV جالب بود که عملا PSV تونست اتلتیک رو بخوره تو زمین خودش، اتلتیک حتی تو خونه خودش هم ضدفوتبال بازی میکرد و دفاع و ضدحمله بازی میکرد، نمیدونم چرا اسم سیمئونه رو کسی میاره به عنوان مربی حتی نرمال...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یووه چه کرده با بایرن!

یووه رو کونته ساخت آلگری اگه سرمربی بود میلانو می ساخت!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
الگری تو میلان اخه بازیکن خوبی نداشت

کلاس بازیکنای یووه خیلی بهتر از بازیکنای میلانه

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

بالا