• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مهرداد جان، حرفت رو قبول ندارم، میلانی که آلگری تحویل گرفت رو میشد گفت، قوی ترین تیم اروپایی بود از نظر بازیکن:
1.JPG 2.JPG
ولی خود آلگری خرابش کرد، تیمی که راحت سری A رو مال خود میکرد رو به چه وضعیتی انداخت، البته خیلی ها میگن که تقصیر گالیانی بود...
الان هم اکثر تیم رو کونته ساخته، و آلگری 3-2تا بازیکن جدید به تیم اضافه کرده...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یووه ایتالیایی بازی کرد و بایرن هم آلمانی!!!!!! و تا دقیقه 90 سعیشون رو کردن و به نتیجه رسیدن!!!!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
ترکیب: دخیا، وارلا، اسمالینگ، روخو، بلیند، کریک، فلینی، لینگارد، ماتا، مارسیال و راشففورد

بازی قبلی تو جام حذفی و فجایع فلینی که یادتونه؟ کریک هم که فوق افتضاح بود جفتشون تو ترکیب هستن اون وقت شواینی و اشنایدرلین رو نیمکت
یه وقتایی آدم حس می کنه که این بشر از روی لجاجت ترکیب می چینه تا حرص هوادارها رو دربیاره و به نوعی مشکل شخصیتیش ارضا بشه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ترکیب ناامید کننده

یعنی امشب منچستر صعود نکنه و لیورپول تو الد ترافورد جشن صعود بگیره و باز این فان خال بمونه و بیاد بعد بازی چرندیات بگه
من دیگه هیچ حرفی برای گفتن نخواهم داشت.

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با این بازی به نظر شما اینا میتونن ۲ تا بزنن به لیورپول و گل هم نخورن

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
میلاد میشه ازت خواهش کنم به مربی تیممون نگی بزغاله کاملا جدی میگم آخه بزغاله خیلی بامزه تر از اینه کجاش شبیه بزغاله است اخلاقشم مثل بزغاله نیست که از یک جمعیتی پیروی کنه یک فحش بهتر پیدا کن مثلا به نظر من بوقلمون یا خوک یا گراز یا اسب آبی اگر اصرار داری به اسمی حیوون رو اینها فکر کن....

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد میشه ازت خواهش کنم به مربی تیممون نگی بزغاله کاملا جدی میگم آخه بزغاله خیلی بامزه تر از اینه کجاش شبیه بزغاله است اخلاقشم مثل بزغاله نیست که از یک جمعیتی پیروی کنه یک فحش بهتر پیدا کن مثلا به نظر من بوقلمون یا خوک یا گراز یا اسب آبی اگر اصرار داری به اسمی حیوون رو اینها فکر کن....
والله راستش رو بخوای، هر کسی یه اخلاقی داره، واسه بنده نهایت تنفر از یه شخص، وقتی هستش که گوسفند صداش میکنم، گراز هم جای خودش رو داره، بزغاله رو به موجودات نفهم و بی شعور نسبت میدم...
گزارش این ابلح هم رو اعصابه!!!!!
انگار که داره بازی تیم ملی کشورش رو با منچستر گزارش میکنه، حتی اسم بازیکنهای منچستر رو به زور میگه، ولی واسه هر بازیکن های لیورپول یه گزارش حال و احوال میده...
این تیکه هارو:
"باید همون اول میزد!!!!"
"ساخو توپ رو در میاره!!"

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
پنالتی گرفتن امیدوارم گلش کنن

اگه گل نشه کار تیم تمومه

خب خدا رو شکر گل شد