• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چی گفتم نتم قاطی کرد از وسطش :D
نیمه اول که شانس اوردیم همین یکی رو خوردیم.
ولی من مطمئنم تو نیمه مربیا مربی حرفه ای با سابقمون عیار خودشو نشون میده :p

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
حالمون بهم خورد از این نوع بازی نزدیک بود بالا بیارم
از همه نظر و در تمام خطوط یه چیزی فراتر از فاجعه به معنای واقع سیاهی لشکر شکست خورده

Snatch

Registered User
لایک‌ها
1,722
هنوزم نمی دونم چرا دارم این بازی رو می بینم. آخه این احمق چه کاری از دستش بر میاد.مرتیکه مزخرف انگار نه انگار باید سهمیه بگیره.سال بعد هم باید تو یورو لیگ بازی کنیم و بعد دو یه بازی حذف و منتظر یه فصل دیگه بشیم.کجا رسید کار این تیم.چقدر بدبخت شدیم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
10 دقیقه اول نیمه دوم رو نگاه میکنم، اگه دیدم که چیزی واسه گفتن داریم که بیدار میمونم در غیر اینصورت که از وقت و خوابم بزنم برای اینکه این حرومزاده اعصابم رو بهم بریزه؟؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یه درصد فکر کنید این تیم بره لیگ قهرمانان. با این بازی جلو بارسا و رئال فاجعه پیش میاد.
واقعا منصفانه نگاه کنیم با این وضعیت بازی واقعا این تیم لیاقت حضور در لیگ قهرمانان رو نداره.

امیدوارم با باخت امشب این مردک فلسفه و ادعا رو بندازن بیرون

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بزغاله میخواد که سه شنبه و پنجشنبه ها تیمش استراحت کنه دیگه که فصل دیگه بتونه سهمیه رو بگیره، دوستان ایراد بیخود میگیرن از بی شرف...:general208::general208::general208:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
10 دقیقه اول نیمه دوم رو نگاه میکنم، اگه دیدم که چیزی واسه گفتن داریم که بیدار میمونم در غیر اینصورت که از وقت و خوابم بزنم برای اینکه این حرومزاده اعصابم رو بهم بریزه؟؟
البته از صدا سیمان بعید نیست برنامه بازی عوض شده باشه همون 10 دقیقه رو نشون بدن بعدش جشن پخش شه :D:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
http://www.goal.com/en/news/11/tran...cret-meeting-with-tottenham-boss?ICID=HP_BN_1
رئیس با پوچتینو ملاقات داشته :|
مگه تازه تمدید نکرد؟
دیگه اهمیتی نداره...
حتی اگه بگن که قرارداد بستن هم باورم نمیشه، چون این باشگاه به تاریخ داره میپیونده، کاری که گالیانی با میلان کرده رو مدیریت منچستر داره انجام میده...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مارسیال گل زد.

بالا