• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
نه بودم، نه دیدم، نه اصلا نتیجه رو (تا الان) می‌دونستم. تبریک برای برد. بازی با وستهام عجب بازی بشه. خدا کنه کار به اما و اگر نرسه.

راستش من فکر نمی‌کنم موندن و نموندن فنخال در گرو این دو بازی باشه. مدیریت احتمالا تصمیم خودش رو گرفته و کاری به این دو تا بازی نداره. اگز فنخال موندنیه، که دلیلی نداره بیان بگن نخیر ایشون موندنیه. میشه مثل مدیرعامل‌های ما که دو روز پیش از اخراج سرمربی میان ازش حمایت میکنن!
اگر هم رفتنیه، اصلا نمیان چنین خریتی بکنند که تیم رو بهم بریزند. حتی تو سیتی هم میشه احساس کرد که این اعلام پیش از موعد؛ تو نتیجه شون تاثیر داشته.

منظور از این حرفا: دوستان بیاین دعا کنیم سهمیه رو بگیریم که نبودن ما توی هر جامی، اصلا اون جام رو برای من بی‌مزه می‌کنه. باور می‌کنید اصلا حسی برای بازی اتلتیکو-رئال ندارم؟ منظورم این نیست که تا خودمون تو فینال نباشیم، من بی‌خیلش میشم. نه. منظورم اینه که وقتی از همون اول داستان، از ادامهء بازی‌ها حذف شدیم، کلا برام علی‌السویه شد. هیجانش همونجا کشته شد.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
100 رحمت به مدیرهای ایرانی ما، باز هم یه چیزی از فوتبال و مدیریت بارشون میشه نسبت به Moneyward...
راستش از گرفتن سهمیه خوشحال میشم(حداقلش اینه که کمی میخندیم به پپ)، ولی نه با این بزغاله، اگه قرار هستش که بمونه و سهمیه بگیریم، باید شاهد به فاک رفتن تیم با خریدهای ... آقا ولش کن، اگه موند، من که دیگه نیستم، اینقدر بحث نداره...

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
تو دو بازی آینده هم نمیشه به این آقا اعتماد کرد، سه تا برد متوالی توسط اسطوره ی سرمربی گری تاریخ فوتبال!
همه چیز برمیگرده به خود بازیکنا.
همون طور که تا اینجای فصل هر نتیجه ی خوب و نیمه ی خوب رو مدیون بازیکنا بودیم. البته بر خلاف ادعایی که خود پیرمرد هلندی داره.

نقشه ی بچه گانه و شیطانی ای هست ولی جا داره که این هفته ی آخری یه مرضی بندازن به جون این پیرمرد تا خونه نشین بشه و دوباره سشوار رو تو رختکن روشن کنن، صد در صد نتیجه میده.

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
دوستان کسی خبری از مارتیال نداره میرسه ب بازی یا نه؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مثل اینکه مصدومه و نمیرسه

Snatch

Registered User
لایک‌ها
1,722
چشم آب نمی خوره اینا وستهم رو ببرند. یعنی امیدی به فنخال نیست.تازه اگه اینو ببرند مطمئن هستم حریف بورنموث نمی شن. نمی خوام فاز منفی بدم.اما بعید می دونم فنخال بتونه مارو خوشحال کنه.چیزی که این بشر دو سال بود فقط ضد حال. من با این امید که سهمیه می گیریم بازی رو نگاه نمی کنم.چون اگه نگیریم به شدت اعصابم خورد میشه.مثل یه بی طرف نگاه می کنم.برد که چه بهتر.نبرد هم چیزی نشده.وقتی فن خال رو نیمکت داری نباید از هیچ گندی بترسی.منتظر باید بود که هر لحظه یه خاکی به سر ما بکنه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب یه خبر جالب بیرون اومده که رناتو سانچز با مبلغ 35 میلیون یورو به بایرن رفته، بایرن تاییدش کرده و میگن که ممکنه ارزش قرارداد تا 45 میلیون هم برسه!!!!
خوب طبق روال همیشگی که منچستر رو هر کس دست گذاشته، سر از تیم دیگه ای در اورده، ولی خوبیش اینه که 80 میلیون خرج نمیکنیم واسش...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
پس چرا بازیو نشون نمیدن
هرزه های وستهامی جلوی اتوبوس منچسترو گرفتن و بازی قراره ساعت 12 شروع بشه
شبکه سه داشت نشون می داد آت و آشغال سمت اتوبوس پرت می کردن و با دستهاشون ببخشید با عرض معذرت حرکت کف دستی رو نشون می دادن نمی دونم تو انگلیس قانون نیست که این هرزها رو با مشت و لگ از کف خیابون جمع کنه

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
هرزه های وستهامی جلوی اتوبوس منچسترو گرفتن و بازی قراره ساعت 12 شروع بشه
شبکه سه داشت نشون می داد آت و آشغال سمت اتوبوس پرت می کردن و با دستهاشون ببخشید با عرض معذرت حرکت کف دستی رو نشون می دادن نمی دونم تو انگلیس قانون نیست که این هرزها رو با مشت و لگ از کف خیابون جمع کنه
اره اقا الان دیدم حروم زاده ها رو :mad::mad::mad: چه مرگشونه این کارا اخه واسه چیه ؟ مگه ارث بابای پدر سوختشونو خوردن؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
توییت های طرفداران ناراضی از عملکرد Moneyward در مورد انتقال سانچز به بایرن:
WOODWARD HAMMERED BY MAN UTD FANS

Hummels, Thiago, Sanches, Götze, Müller. All playing for the same team in red next season. But not #MUFC. Great work Ed Woodward

— Rhys Edwards (@rhyse) 10 May 2016

Ed Woodward is the biggest moron to grace this great club. More than LvG, its he who needs to leave !!#mufc#Sanches

— Red Devils (@utd_devilz) 10 May 2016

Renato Sanchez to Bayern when he has pretty much signed for us? this club is comical!! @ManUtd Ed Woodward is a legend #sarcastic

— Red_Devil (@ReDevil_UTD) 10 May 2016

Lazy transfer business already with #Bayern beating us to #Sanchez. #Woodward needs a kick never mind #lvg #MUFC

— Phillip Columbine (@philcolli72) 10 May 2016

Great work from Ed Woodward on trying to sign Renato Sanches!

— Morgan Griffiths (@MorganGriffiith) 10 May 2016

Sanchez signs for Bayern. Job well done Woodward

— UnitedBoy (@unitedboy19) 10 May 2016

Jorge Mendes is agent to Renato Sanches, Mourinho & De Gea. Woodward & Co have clearly snubbed Jose again. We're screwed #MUFC

— The United Stand (@UnitedStandMUFC) 10 May 2016

Scouted Sanches more than 20 times and then we remember, we have Ed Woodward, the biggest joke around. Pathetic. #MUFC

— Karl Moon (@NokkonWud) 10 May 2016

Ed Woodward's dithering once again cost United a signing with Sanches going to Bayern. Typical of the current regime at #MUFC

— Conor Matchett (@conorm11) 10 May 2016

We'd struggle to close a deal for Carlos Sanchez let alone Renato Sanches with a chairman as inept as Woodward so stop with the hysteria

— Mase (@MaseTheRed) 10 May 2016

Sanchez signs for Bayern in just one day and Manchester United have been looking for 100 years. Makes you wonder what Woodward does

— Steeze (@iamsteezze) 10 May 2016

Desperately hoping that being pipped to Sanches isn't the start of another classic Woodward summer... #MUFC

— Adam Mills (@AdamMillsUK) 10 May 2016

I thought Renato Sanches was a done deal to #MUFC with Mendes and Mourinho leading the charge. Oh, wait a minute, it's Woodward and LVG!

— Joe Sillett (@JoeSillett) 10 May 2016

Bayern have signed Sanches and Hummels in a day while Ed Woodward is trying to sign Neymar

— Adam Mumford (@AdamMumford5) 10 May 2016

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اره اقا الان دیدم حروم زاده ها رو :mad::mad::mad: چه مرگشونه این کارا اخه واسه چیه ؟ مگه ارث بابای پدر سوختشونو خوردن؟
از اونجا سوختن که داشتن برای سهمیه چهارم خودشونو ج.ر می دادن حالا ابتکار عمل افتاده دست منچستر
از این خوکها که نمیشه انتظار داشت اون پلیس ابله انگلیس کجاست که مانع این حرکات بشه , حداقل دهها شبکه و میلیون بیننده در سراسر جهان منتظر این بازی هستن خصوصا اینکه روز غیر فوتبالی هست و بخاطر نبود بازی همزمان این مسابقه بیننده های تلویزیونی بیشتر هم می تونه داشته باشه اون وقت تمام این بیننده ها معطل بشن و نظم پخش برنامه های شبکه ها بهم بخوره بخاطر رم کردن این چهار تا بچه خوک وستهامی؟

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
از اونجا سوختن که داشتن برای سهمیه چهارم خودشونو ج.ر می دادن حالا ابتکار عمل افتاده دست منچستر
از این خوکها که نمیشه انتظار داشت اون پلیس ابله انگلیس کجاست که مانع این حرکات بشه , حداقل دهها شبکه و میلیون بیننده در سراسر جهان منتظر این بازی هستن خصوصا اینکه روز غیر فوتبالی هست و بخاطر نبود بازی همزمان این مسابقه بیننده های تلویزیونی بیشتر هم می تونه داشته باشه اون وقت تمام این بیننده ها معطل بشن و نظم پخش برنامه های شبکه ها بهم بخوره بخاطر رم کردن این چهار تا بچه خوک وستهامی؟
قضیه انگار به استادیوم جدیدشونم ربط داره این اخرین بازی تو این استادیوم هست
ابروی فوتبال انگلیسو بردن عوضیا

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
وستهم برای سهمیه یورولیگ میجنگه و همچنین حذف شدنش تو FA Cup توسط منچستر، واسشون انگیزه شده، قضیه ورزشگاه هم هست...
فعلا بزرگترین سوژه این هستش که میگن نیومدن سانچز به منچستر دلیلی بر نیومدن موو به منچستر هستش، چون مندز Agent موو و سانچز هستش...
خوب دیگه میشه گفت، رسما بزغاله موندنی هستش، من هم کاری ندارم به این باشگاه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
وستهم برای سهمیه یورولیگ میجنگه و همچنین حذف شدنش تو FA Cup توسط منچستر، واسشون انگیزه شده، قضیه ورزشگاه هم هست...
فعلا بزرگترین سوژه این هستش که میگن نیومدن سانچز به منچستر دلیلی بر نیومدن موو به منچستر هستش، چون مندز Agent موو و سانچز هستش...
خوب دیگه میشه گفت، رسما بزغاله موندنی هستش، من هم کاری ندارم به این باشگاه...
این یارو رو نمیشناختم زیاد ولی قطعاً تو بایرن بیشتر میدرخشه تا تو یونایتد چنگال! دیگه عادت کردیم به این چیزا تو این سه سال :|
اینا هم که بازی رو بیس بال کردن یه سر سانتر رو سر اون شلنگ

بالا