• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
When you see what Huth is doing with Fellaini it is a penalty," he told the BBC, before attempting to involve his interviewer in a physical re-enactment of the incident.

"Shall I grab you with your hair? What is your reaction? Your hair is much shorter.

"I think [Fellaini's] is a normal reaction. Every human being grabbed with the hair would react in this way.

"Grabbed with the hair, only with s@x, masochism [is that okay]."
مازوخیسم...
مو...
س...
این بشر پاک دیوانه شده!!!!!!!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آقا مثل اینکه از یون اورده و با باخت سیتی، هنوز شانس داریم، تنها امیدمون به این باشه که سیتی جلوی آرسنال امتیاز از دست بده و ما همه امتیازات رو بگیریم، که من یکی باورم نمیشه همچین اتفاقی بیوفته...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
اگر امروز برنده میشیدیم الان با سیتی اختلاف چندانی نداشتیم واقعا مفت شانس رو از دست دادیم...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اگر امروز برنده میشیدیم الان با سیتی اختلاف چندانی نداشتیم واقعا مفت شانس رو از دست دادیم...
حسین جان، اگه برنده میشدیم با یک بازی کمتر به یک امتیازی سیتی میرسیدیم...
الان هم اگه بازی عقب افتاده رو ببریم، اختلافمون با سیتی میشه یک امتیاز و اگه سیتی بازی روبروی آرسنال امتیاز از دست بده و ما همه بازیهارو ببریم، میتونیم سهمیه بگیریم، ولی من که چشمم آب نمیخوره، واسم جالبه که آرسنال و سیتی این همه وا دادن تو این فصل و این همه فرصت به گوسفند دادن(چه لیگ فلاکت باری شده این epl) ولی هنوز نتونسته به سهمیه برسه...
اگه رییس مربی این تیم بود، فکر میکنم که راحت با اختلاف حداقل 15-10 امتیاز، 2 فصل گذشته رو قهرمان میشد تو این لیگ فلاکت زده...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ببینم بعد بازی تو مصاحبه هاش اراجیف نگفته. جدیدا هر موقع حرف میزنه هی ارتباط میده به الکمار
لامصب سطح منچستر رو در حد الکمار اورده پایین.

من هنوز نمیفهمم این بی همه چیز وسط نیمه چه غلطی میکنه که کلا تیم اگه نیمه اول نمره اش 20 باشه نیمه دوم میشه صفر کلوین. هم تو بازی جلو اورتون. هم بازی امشب. نیمه دوم حرفی برای گفتن نبود.

تازه لستر واردی رو هم نداشت. وگرنه بعید نبود حتی امشب بازی رو ببرن.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این کاریکاتور عمر مومنی رو درباره حرفای آخر ون حال درباره فلیینی و ... ببنیید حتماً غش خندس:general304:
اینجا نمیشه بذارم بن میشم :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این کاریکاتور عمر مومنی رو درباره حرفای آخر ون حال درباره فلیینی و ... ببنیید حتماً غش خندس:general304:
اینجا نمیشه بذارم بن میشم :D
کنایه ای از 50 Shades Of Grey هستش...
ببین باشگاه رو به کجا رسونده که کلا باشگاه شده سوژه خنده...:general208::general208::general208:
دوستان کی باورش میشه که رونی بلیند رو انتخاب کرده باشه برای بهترین بازیکن فصل منچستر؟؟؟
کی باورش میشه که کار فن بزمجه نباشه؟؟

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
و لستر هم قهرمان شد. لیاقتشو هم داشت. اما اگه سر الکس بالاسر تیم بود 5 هفته پیش ما قهرمان شده بودیم.

کار باشگاه به جای بدی رسیده و امیدوارم هر چه زودتر این بابا رو بندازن بیرون. کلا شدیم سوژه کاریکاتوریست ها

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
شاید زیاده روی باشه ولی رئیس به ما خیانت کرد

بدون اماده کردن تیم بازنشسته شد و حاضر نیست برای کمک به تیم برگرده. چطور وقتی تیم به اسکولز نیاز داشت اونو از بازنشستگی برگردوند ولی خودش این کار رو نمیکنه؟

هنوزم میگم تنها کسی که میتونه ما رو نجات بده خود رئیسه . هر مربی دیگه ای بیاد وضع همین خواهد بود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

بدون اماده کردن تیم بازنشسته شد و حاضر نیست برای کمک به تیم برگرده. چطور وقتی تیم به اسکولز نیاز داشت اونو از بازنشستگی برگردوند ولی خودش این کار رو نمیکنه؟

هنوزم میگم تنها کسی که میتونه ما رو نجات بده خود رئیسه . هر مربی دیگه ای بیاد وضع همین خواهد بود
افشین جان، خیلی از منچستری ها این اعتقاد رو دارن که وضعیت فعلی تیم فقط یه مقصر داره، بازنشستگی بدون تربیت کردن جایگزین، توسط رئیس، رای گیریش هم یادم میاد توسط Manchester Evenning انجام شده بود که اگه درست یادم باشه، بیش از 50 درصد این اعتقاد رو داشتن...
ولی برگشتش بعنوان سرمربی، اصلا اگه امکان پذیر هم باشه، از نظر من باعث موفقیت تیم نمیشه، رئیس مدت زیادی از این جریان دور بوده و مطمئنا علاقه و انگیزه گذشتش رو نخواهد داشت...
اینکه میگن رئیس در کنار گیگز باشه، امیدوارم میکنه، ولی اینکه بخوایم 1 فصل دیگه هم با این بزغاله سر کنیم که مثلا تیمی تحویل گیگز بده، من اصلا همچین چیزی رو باور نمیکنم، باشگاه داره نابود میشه، استعدادهای جوونش دارن به هدر میرن، سرمایه باشگاه رو هم رسما به فاک داده این بزمجه و داره هر سال هم با خریدهای آشغالش و فصل بعد رد کردنشون، بیشتر باشگاه رو به فاک میده، آیا واستون گریه آور نیست که تو این 2 فصل چندتا رکورد خرید رو در منچستر و بریتانیا، جابجا کرده این گوسفند و MoneyWard؟؟؟
از این لحاظ خوشحال میشم که به سهمیه CL نرسیدیم، بخاطر اینکه آدیداس بیش از 40 میلیون پوند از قرارداد سالیانش رو به منچستر نمیده، یعنی دیگه نمیتونه اونقدر بریز و بپاش کنه و بیشتر تیم رو به فاک بده...
نمیدونم که رئیس چه پدرکشتگی با کسایی مثل کلوپ یا پپ یا موو داشته، من فکر میکنم مانع اصلی اومدن این مربی ها بوده، که حداقل هرکدوم میتونستن یه کاری بکنن برای منچستر، ولی از همون ابتدا میدونستیم که این بزمجه هیچ گ..ی نیست...
من هم داره باورم میشه که رئیس با لجبازیش داره باشگاه رو نابود میکنه...
راستش اگه این بزمجه رو بخوان فصل دیگه هم نگه دارن، قبلا هم گفتم، کلا دور فوتبال رو خط میکشم، حداقلش اینه که با خاطرات گذشته منچستر هستم...
انگار که کسی هم نمیتونه در این توالت رو ببنده:
Capture.JPG
دن کیشوت هم اینجوری حذیون نمیگفت...
ببخشید دوستان، بابت شیوه گفتارم، ولی خیلی عصبی هستم از وضعیت کنونی تیم...

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
خیلی دوست دارم یه خبرنگار پیدا بشه قضیه ی قهرمانی لسترو بکوبه تو سر فن خاک
اینکه یه سرمربی بدون ادعا تیمی رو با کمترین مهره و بودجه تحویل می گیره و به قهرمانی می رسونه بعد این یابو با این همه گنده گ وزی و فلسفه بازی و ول خرجی هنوز هم اندر خم سهمیه ی چهارم لیگ قهرمانانه و مثل خری که تو گل گیر کرده برای رسیدن بهش دست و پا می زنه
و جنبه ی تلخش هم اینجاست که تحت هیچ شرایطی از رو نمیره انگار کلا در یک دنیای خیالی دیگه زندگی می کنه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اینم جدیدترین افاضات فان خال
لینک خبر

فرمودند که من یکی از بهترین مربیان جهان هستم.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530

همونطور که گفتی زیاده روی کردی. رئیس سعی‌اش رو کرد. اولا با گواردیولا صحبت کرد و بهش گفت که برنامه‌هات رو به من بگو. گواردیولا بود که عاقلانه، وارد چنین ریسکی نشد. اگر یادتون باشه، مورینیو که الان داره اینقدر موس موس میکنه، حتی طرفای باشگاه هم پیداش نمیشد.

تو خاطراتش نوشته بود که فکر نمی‌کرد گیگز اینقدر سریع میخواد بره تو کادر مربیگری. در اینصورت اون رو کنار خودش می‌نشوند تا همینی بشه که شماها میگین.

با همهء این حرفا، باز هم در ماهیت داستان تغییر اساسی رخ نمیده. مربی بعدی، هر کس بود بدبخت بود. چیزی که مورینیو یا پپ می‌دیدنش. منطقی‌ترین انتخاب در اون مقطع، همچنان مویس بود. جالبه که آخرین برنامه‌ای که از سرالکس دیدم، او هم از این انتخاب همچنان دفاع میکنه. مویس اشتباه بزرگش تغییر کادر رئیس بود. این اشتباه خیلی وحشتناک بود و ضررش رو اول تیم و بعد مویس خورد.

الانم فکر میکنم اگر رئیس اون کادر رو برگردونه و بگذاره کنار گیگزی، میشه به آینده امیدوار بود.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
جنبه ی تلخش هم اینجاست که تحت هیچ شرایطی از رو نمیره انگار کلا در یک دنیای خیالی دیگه زندگی می کنه
حالا باز ماها یک تجربهء هشت ساله داریم برای مواجه شدن با سطوح بالای وقاجت. یعنی هشت سال تمرین کرده بودیم که چطور مهمل‌ترین گنده گو...زی‌ها رو (در حد کهکشانی) بشنویم و سکته نکنیم.

نمیدونم طرفدارای انگلیسی چطور هنوز دیوانه نشدن. غلط نکنم این فنخال تمام این سال‌ها آبونمان کیهان لندن بوده. دقیق از ادبیات هذیان‌گونه و دست‌بالا گرفتن‌های باورنکردنی خبر داره، لامصب.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
همونطور که گفتی زیاده روی کردی. رئیس سعی‌اش رو کرد. اولا با گواردیولا صحبت کرد و بهش گفت که برنامه‌هات رو به من بگو. گواردیولا بود که عاقلانه، وارد چنین ریسکی نشد. اگر یادتون باشه، مورینیو که الان داره اینقدر موس موس میکنه، حتی طرفای باشگاه هم پیداش نمیشد.
علی جان، دلیل و مدرکی داری برای این حرفت؟
اینها همه شایعه بوده و هیچ کس نمیدونه که حقیقت داشته یا نه؟
ولی بیایم حقایق رو نگاه کنیم، این رو همه میدونن و پپ و موو و کلوپ، رسما در مصاحبه هاشون این رو تایید کردن که آرزوی مربیگری یونایتد رو داشتن...
خوب الان این وسط یکی داره موش میدوونه!!!
3تا مربی یه طرف قضیه هستن و شایعات هم یه طرف دیگه قضیه...
وقتی رئیس بازنشسته شد، تا اونجایی که من یادم میاد، موو از رئال اخراج شده بود، پس مشکلی نداشت برای اومدن به منچستر، چرا این اتفاق نیوفتاد و کسی مربی شد که پلاکاردهای The Chosen One تمام اولدترافورد رو پر کرد...؟
کلوپ از سال پیش خودش رو آزاد کرد به این امید که فن بز، امسال اخراج میشه و اون میاد جاش، ولی هر چی صبر کرد، منچستر به هر فلاکتی افتاد(حذف از CL، اگه اشتباه نکنم، رکورد 6 باخت پشت سر هم، رکورد موقعیت درست نکردن در چند بازی پشت سرهم و حذف از جام اتحادیه و ............) ولی این جریان اتفاق نیوفتاد، خوب مشخصا این کلوپ هم که دیوانه نیست وقتی میبینه که همچین وضعیتی وجود داره و یه جریان بی شرفانه ای در منچستر وجود داره که نمیخواد بزاره، مربی موفق و درسته حسابی به منچستر بیاد، اونوقت میری سر از تیم رقیبش در میاری، که خودت رو ثابت کنی؟؟؟ دقیقا همین قضیه در مورد پپ هم اتفاق افتاد، پپ که سال پیش در موقع حذف بایرن از CL به شدت ازش انتقاد شد و همه منتظر استعفاش بودن و حتی خودش هم اعلام کرده بود که انتهای فصل گذشته از بایرن میره، ولی با موندن بزمجه، اون هم تو بایرن موند و الان دقیقا کار کلوپ رو تکرار کرده، یعنی به دیگر رقیب همشهری منچستر رفته؟؟؟!!!!
برداشت من اینه که هر دوی این مربی ها، به دنبال تلافی کردن این قضیه هستن که منچستر ازشون درخواست نکرده که مربی تیمشون بشن...
تنها گزینه ای که مونده هم موو هستش که همون ابتدا، با انتخاب مویس، اون رو رد کرده بودن ولی الان سرشون به سنگ میخوره(چه امسال و چه سال دیگه) و مجبور میشن موو رو بیارن به منچستر...
اگه کار مدیریت بوده که حرف خودم رو باز هم تکرار میکنم، مدیریت بی شرف یونایتد که این تیم رو داره نابود میکنه و اگه کار هیئت مدیره که متشکل از رئیس و چارلتون بوده که متاسفم که باید بگم که لجبازی بیش نبوده...
یه دلیل دیگه بر اینکه که ساختن یه تیم قهرمان، نه بازیکن 100 میلیونی و زیر و رو کردن تیم میخواد و نه 60 سال فلسفه:
01108163.png
دلم داره میسوزه واسه بازیکنهایی که از این باشگاه بیرون انداخته شدن تا این باشگاه تبدیل به یک تیم حداکثر درجه دو بشه...

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی جان، دلیل و مدرکی داری برای این حرفت؟ اینها همه شایعه بوده و هیچ کس نمیدونه که حقیقت داشته یا نه؟
البته که مدرک دارم. تعجب میکنم که تو ندیدی این مدارک رو. تو که جلوی در همهء خبرگزاری‌های مربوطه ایستادی و خبری نیست که از دستت در بره ;)
مگه تو این آخرین فیلمی که از بیبیسی (نمیدونم اسمش رو میشه درست نوشت یا نه؟!:general508::general508:) پخش شد رو ندیدی؟ و ضمنا کتاب خاطراتش رو نخوندی؟ هر چی که نوشتم کلمه به کلمه اونجا بوده. یک واو هم شایعه نیست. خود سرالکس به صراحت میگه رفتم با گواردیولا شام خوردم و ازش صراحتا پرسیدم که برنامه‌ات چیه. و اون گفت هنوز هیچ تصمیمی ندارم. و منم ازش خواستم هر وقت تصمیم گرفت که برگرده به فوتبال، باهاش تماس بگیره ...

مورینیو هیچ کاری برای اینکه وارد باشگاه بشه رو نکرد. الان میبینی داره چیکار میکنه؟ تمام عواملش رو جور کرده و یکسره داره اسمش رو مطرح میکنه. اینها اصلا نمیخواستن تو اون مقطع بیان به باشگاه.

در مورد فصل قبل، موضوع تفاوت میکنه. حرفها زیاده و الان فرصت بازگو کردنش نیست.
نظریات مختلف، منجر به این شده که مربی باقی بمونه.

به هر حال من تلقی لجبازی و دهن کجی به منچستر و رفتن به لیورپول و سیتی رو بیشتر یک تخیل قوی و یا فانتزی می‌بینم. چنین رفتاری توی مربیان حرفه‌ای وجود نداره. کلوب به منچستر رفت چون لیورپول باشگاه بزرگیه. به همین سادگی. ضمن این که تو اون مقطع منچستر به فکر تغییر مربی نبود.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ضمن این که تو اون مقطع منچستر به فکر تغییر مربی نبود.
علی جان، یه مربی که به زور نمیتونه بیاد بگه که بزمجه رو بندازید بیرون و من رو بزارید جاش که؟؟؟ یا بخواد التماس مدیران یه باشگاه بکنه؟؟
تازه ببینیم که در مورد چه مربی های موفقی هم داریم، صحبت میکنیم که 90 درصد باشگاه های جهان دارن دست و پا میشکونن واسشون، گرچه موو الان به هر نحوی غیر مستقیم داره این کار رو میکنه، دیگه به اونجایی رسیده که باید به زور این اتفاق بیوفته...
نه علی جان، تخیلی در کار نیست، این قوه تخیل من چقدر قوی بوده که 2 فصل گذشته این تیم رو قبل از اومدن فن بز، کاملا پیش بینی کرده...
کلوپ، پیشنهاد بایرن، رئال و حتی بارسارو رد کرد، آیا به نظرت میخواسته مربی لیورپول بشه که این پیشنهادهارو رد کرده؟؟؟لطفا من رو نخوندون...:D
پپ رو از زمان مویس تمام دنیا داشتن به منچستر لینک میکردن، ولی حتی طبق گفته MoneyWard، اصلا بحثی در موردش انجام نشده، چه برسه به مذاکره...
موو هم که قبل از بازنشستگی رئیس، خودش رو آماده میکرد برای گرفتن سرمربیگری، پس این حرفها که خودشون حرکتی نکردن، واقعا بی معنی هستش علی جان...
اگه فن بز فصل بعد هم موند، این روندش که ادامه پیدا میکنه، یعنی 4 فصل فلاکت بار برای منچستر، واقعا؟؟؟
مربی بعدی هم باید بیاد از اول همه چیز رو بسازه، چند فصل طول میکشه که مربی بعدی بخواد از این باشگاه، چیزی در بیاره؟ تازه اگه مربی درسته حسابی باشه که فعلا موجود نیست...
منچستریونایتد، 7-6 فصل بدون افتخار!!!!!! یه چیزی اونور فاجعه، البته این شکلی که مدیریت داره ادامه میده، رکورد لیورپول رو نزنیم، هنر کردیم...
اما در مورد اتوبیوگرافی هم باید اینجوری بگیم که هر کسی میتونه هر چیزی که دلش میخواد بنویسه توش، مثلا اتوبیوگرافی کین رو بخون؟!!!
اما من نمیگم که دروغ گفته رئیس، من میگم که رئیس نوشته رفتن باهاش صحبت کردم، آیا این یک شیوه مذاکره جدید هستش برای بستن قرارداد؟؟ این باشگاه مدیر نداره؟؟ میخوام این رو بگم که تو چند سال گذشته، فرگوسن میرفته برای مذاکرات و قرارداد بستن دیگه؟؟
این حرفها شبیه بهونه هستش برای تایید کردن کارهایی که انجام دادن در این چند فصل، ولی میخوام بدونم که این فن بز چرا این فصل اخراج نشد که مثلا کلوپ به جاش بیاد؟؟ نه علی جان اینها همش بهونه هستش، هیچ چیزی عملکرد این مدیریت رو توجیح نمیکنه در چند سال گذشته...

بالا