• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی اتلتیکو رو ببینید

بعضی وقتها حال ادم از این تمارض هاشون و وقت تلف کردن هاشون بهم میخوره

خداییش سیمئونه از نظر شخصیتی در حد منچستر نیست

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بازی اتلتیکو رو ببینید

امیدوارم که موو همچین به همچین وضعیتی نکشونه منچستر رو...
بحث فقط شخصیت نیست، سبک بازیش خیلی مهمتر هستش که منچستر هیچ وقت نباید این سبکی فوتبال بازی کنه، چیزی که فن بز به شروع کرده، با یه کسی مثل موو و این سبک بازی، کامل میشه...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
این سیمئونه از کدوم جهنمی در رفته آخه کی توی زمین بازی اینجوری برخورد میکنه....امیدوارم سر و کله اش اینجاها پیدا نشه...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بازی اتلتیکو رو ببینید

ما که تمارضی ندیدیم جز اوبلاک در اواخر بازی که اونم به یه دقیقه هم نکشید داور هم نشون داد که داره وقت رو نگه می داره
ممکنه این شور و هیجان و بالا و پایین پریدن سیمئونه کنار زمین به هر کسی نچسبه ولی به تیمش چسبیده که اینطور سرسختانه و جنگنده بازی می کنن بدون اینکه ببینن تیم مقابل بایرنه یا بارسلوناست!
از سبک بازی اتلتیکو منم لذت نمی برم ولی از انگیزه و روحیه شون چرا ... اینکه به همین راحتی ها زانو نمی زنن و تسلیم نمیشن از این لحاظ منو یاد منچستر اصیل خودمون میندازن
دو تا از مدعیان اصلی لیگ قهرمانان بارسلونا و بایرن رو حذف کردن که از نظر بودجه و سرمایه و مهره قابل مقایسه باهاشون نیستن
در لالیگا هم دوشادوش اون دو تیم موی دماغ جفتشون شده! سیمئمونه حداقل از نظر حرکات کنار زمین آدم باشخصیت و کاملی نیست ولی ... هیچ آدمی کامل و بدون عیب نیست!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
صرفا تمارض نه. اما توپ اوت میشد ضربه اضافی میزدن.
سیمئونه هم که مامور برگزاری بازی رو اونطوری زد.

بگذریم.
این گریزمان رو بگیرن عالیه البته به این شرط که این فان خال رو قبلش بندازن بیرون وگرنه ممکنه نابود بشه.

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
سیمئونه نکات منفی زیاد داره یکیش همین حرکات زشت و حساسی که بخاطر جوگیر شدن و استرس بازی کنار زمین انجام میده مثل کار دیشبش که سرپرست تیم خودشونو بخاطر دیر اعلام کردن تعویض زد ولی نکات مثبت فراوانی داره که به این نکات منفیش می چربه
در خارج از زمین سیمئونه چه در برخورد با رسانه ها چه مربیان حریف و چه کنفرانس مطبوعاتی یه شخصیت کاملا بی حاشیه و جنتلمنه
در این مدتی که تو اتلتیکو بوده بازیکنان و ستاره های زیادش رو غارت کردن از درون دروازه گرفته تا خط هافبک و حمله از کورتوا گرفته تا آردا توران و فالکائو ولی باز تیمشو با مهره ی دیگه ساخته همون تورسی که حتی میلان هم پسش زد رو آورد اتلتیکو و الان پاس گل صعود تیمش به فینال لیگ قهرمانان رو داد
به وقت تلف کردن ها هم اگه باشه خود همون بایرن هاینکس هم در بازی برگشت مقابل آرسنال توپ رو می برن کنارها و اوت می گرفتن با تاخیر در پرتاپش وقت کشی می کردن اونم تو زمین خودشون
وقتی تیمی با شرایط شکننده ای در لحظات پایانی جلو هست با تاخیر در پرتاب اوت یا تاخیر دروازه بان در شروع بازی و یا تاخیر در خروج از زمین هنگام تعویض سعی در وقت کشی دارن کاری که تقریبا در تمام تیمهای اروپایی متداوله و بخاطر این حرکات بارها کارت زرد هم می گیرن , کارت و اخطاری که هیچکدوم از بازیکنان اتلتیکو برای این حرکات نگرفتن چون به اون شدت نبود
منم از بازی اتلتیکو لذت نمی برم ولی وقتی می بینم که چطور در بازی ها با جنگندگی و دوندگی از دل و جونشون مایه میزارن چطور مقابل تیمهای به مراتب پر ستاره و قدرتمندتر زانو نمی زنن و تسلیم نمیشن چطور سرمربیش به این تیم ثبات بخشیده حتی با وجود از دست دادن ستاره های تیمش نمی تونم تحسینش نکنم

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
وقتی تیمی در حد اتلتیکو می خواد با تیمی در حد بارسا یا بایرن با این همه ستاره و ولخرجی و قمپز رو به رو بشه تنها راه پیروز شدن همینه. نگید که از اتلتیکو انتظار دارید بارسا یا بایرن رو بکنه تو قوطی و شیش تا پچپونه تو پاچشون! چون نتیجه ی این سبک بازی در مقابل تیم های پر ستاره رو همه می دونیم و حتی چشیدیم، اونم با تیمی که یه سر و گردن از این اتلتیکو بالاتر بود!
البته با بعضی حرکات زننده سیمئونه موافق نیستم ولی اصلا اتلاف وقت و بازی دفاعی و بعضا خشن اتلتیکو رو نه تنها ضد فوتبال نمی دونم بلکه به نظرم بسیار هوشمندانه هم هست.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سیمئونه نکات منفی زیاد داره یکیش همین حرکات زشت و حساسی که بخاطر جوگیر شدن و استرس بازی کنار زمین انجام میده مثل کار دیشبش که سرپرست تیم خودشونو بخاطر دیر اعلام کردن تعویض زد ولی نکات مثبت فراوانی داره که به این نکات منفیش می چربه
در خارج از زمین سیمئونه چه در برخورد با رسانه ها چه مربیان حریف و چه کنفرانس مطبوعاتی یه شخصیت کاملا بی حاشیه و جنتلمنه
در این مدتی که تو اتلتیکو بوده بازیکنان و ستاره های زیادش رو غارت کردن از درون دروازه گرفته تا خط هافبک و حمله از کورتوا گرفته تا آردا توران و فالکائو ولی باز تیمشو با مهره ی دیگه ساخته همون تورسی که حتی میلان هم پسش زد رو آورد اتلتیکو و الان پاس گل صعود تیمش به فینال لیگ قهرمانان رو داد
به وقت تلف کردن ها هم اگه باشه خود همون بایرن هاینکس هم در بازی برگشت مقابل آرسنال توپ رو می برن کنارها و اوت می گرفتن با تاخیر در پرتاپش وقت کشی می کردن اونم تو زمین خودشون
وقتی تیمی با شرایط شکننده ای در لحظات پایانی جلو هست با تاخیر در پرتاب اوت یا تاخیر دروازه بان در شروع بازی و یا تاخیر در خروج از زمین هنگام تعویض سعی در وقت کشی دارن کاری که تقریبا در تمام تیمهای اروپایی متداوله و بخاطر این حرکات بارها کارت زرد هم می گیرن , کارت و اخطاری که هیچکدوم از بازیکنان اتلتیکو برای این حرکات نگرفتن چون به اون شدت نبود
منم از بازی اتلتیکو لذت نمی برم ولی وقتی می بینم که چطور در بازی ها با جنگندگی و دوندگی از دل و جونشون مایه میزارن چطور مقابل تیمهای به مراتب پر ستاره و قدرتمندتر زانو نمی زنن و تسلیم نمیشن چطور سرمربیش به این تیم ثبات بخشیده حتی با وجود از دست دادن ستاره های تیمش نمی تونم تحسینش نکنم
البته مهدی جان، کلا اتلتیک بازی دفاعی انجام میده که اصلا برای یه تیم بزرگ پرطرفدار، ساخته نشده و مطمئن باش که اگه این سیمئونه، مربی منچستر یا رئال یا بارسا بود، خیلی زود تو ورزشگاه هو میشد و اخراج میشد، اما باز هم خوب دفاع کردن از نظر من هنر هستش، اگه نمیدونین، بهتون بگم که طرفدار تیم ملی ایتالیا هستم که دفاع های اسطوره ای داره تو تاریخ، ولی ایتالیا به هنگام حمله هم تیم جزو ترسناک ترین تیم های جهان بود...
من از این تیم اتلتیک بخاطر سبک بازیشون و حرکات اضافیشون تو زمین و جنگهای روانی و حاشیه درست کردنشون توی زمین، خوشم نمیاد، اما همونطوری که خودت هم گفتی، واقعا جنگندگیشون و انگیزشون توی زمین، مثال زدنی هستش، مهمتر از همه اینها، حالا دوستان میگن که اتلتیک مثلا تا دقیقه 80 دیشب، 80تا پاس بیشتر نداده بود و میگن که ضدفوتبال انجام داده، ولی من میگم که شما بازی اتلتیک رو درست نگاه کنید، متوجه میشید که درصد حرکات اضافی با توپ و درصد تصمیم های اشتباه در این تیم اونقدر پایین هستش که عملا از هر تصاحب توپی، میتونن به بهترین نجو استفاده کنن و ازش حداقل ضربه آزاد یا یه موقعیت خطرناک رو میسازن!!... واقعا این یه نکته ای هستش که در این تیم واسم خیلی جالب هستش، شما باید درست زوم کنید روی حرکات بازیکنهای اتلتیک تا به این قضیه پی ببرید...
حالا معلوم نیست که این وضعیت از هنر سرمربی هستش که برای هر لحظه بازی برنامه ای چیده؟(بعید میدونم) و یا این مربی اونقدر بازیکنهاش رو از نظر روانی آماده تو زمین میفرسته که در نهایت فشار هم تصمیم درست رو میگیرن...
درضمن مهدی جان، موفقیت اتلتیک در پرورش و روی فرم نگه داشتن تیم بعداز از دست دادن این همه بازیکن رو، به اعتقاد خیلی ها، مدیون این شخص هستن، آندریا برتا:
untitled.png
که موو هم اونرو برای منچستر میخواد به عنوان Sporting Director یا Football Director :
mourbar-copy.jpg
چیزی که رسما این باشگاه نداره و فکر میکنم دیگه از دست این هیئت مدیره کشکی که علف سرخرمن هستن فقط هم راحت میشیم و تیم درست مدیریت میشه...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم واسه شما:
http://www.goal.com/en/news/7180/ga...ls-hit-and-miss-man-utd-signings?ICID=HP_BN_1
نقل و انتقالات زمان بزمجه...
البته نمیدونم چطور شاو و هررا رو خریدهای بزمجه حساب کردن...
تنها خرید موفق رو هم مارسیال حساب کرده، موندم که تنها خرید موفقش هم کسی هستش که جایگزین ولبک و چیچاریتویی شده که حداقل بهمین اندازه واسه تیم میتونستن با ارزش و موفق باشن، اگه دیماریارو رو حساب نکنیم...
1.JPG

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
انصافا یه بار دیگه کسی مارسیالو با ولبک مقایسه کنه فوش می دما :D

بابا ولبک تو آخرین فصلی که رییس سرمربی تیم بود تو 40 تا بازی کلا 2 گل برای تیم زده بود تازه تیم الان کجا و تیم اون موقع کجا!
امار ندارم ولی فکر کنم اون موقع میانگین گل های زده کل تیم حدود دو برابر الان بود! بعد استاد ولبک 40 بازی 2 گل!
فصل 2011-2012 که بهترین فصلش بوده و خیلی بازی ها رو هم فیکس بازی می کرد تو 39 بازی 12 گل زده.

مارسیال 20 ساله تو اولین فصل حضورش تو یه منچستر تضعیف شده که یه تیم کاملا متوسطه و امار گلزنیش هم خیلی کمه، توی 46 بازی 15 گل زده. تازه ولبک کاملا مهاجم هدف بوده و تکنیک و خلاقیت و اینا نزدیک صفر کلوین! ولی مارسیال واقعا بازیکن سریع و باهوش و با تکنیکیه و قابلیت بازی کردن در کناره ها رو هم داره.
نمونه اش این که ولبک تو همون بهترین فصل حضورش 5 تا پاس گل داده که اتفاقا بهترین امار پاس گلش هم هست. ولی مارسیال تو همین وضع افتضاح گلزنی تیم، تا این جا 7 تا پاس گل داده.
چیچاریتو رو قبول دارم بازیکن خوبی بود و به نظر من حتی رییس هم بعضی جا ها بهش ظلم کرد و میدون نداد. ولی باز هم مارسیال قابلیت پیشرفت در حد بازیکنی به مراتب بهتر از چیچا رو داره.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
نیمه اول واقعا سبک بازی مون هیچ تفاوتی با نوریچ نداشت! موندم از چی این فوتبال منچستر بگم نه تاکتیکی , نه روحیه و انگیزه ای , نه حس جنگندگی , نه هماهنگی و کار تیمی , نه خلاقیتی در موقعیت سازی ..... یک تیم سرد و خشک بدون ذره ای جذبه
دقیقا عین شخصیت سرمربی روی منچستر پیاده شده , یه تیم بوقلمون صفت

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من مریضم میخواستم برم دکتر گفتم بشینم بازی رو ببینم بعد برم یعنی تو یه نیمه کاری کردن بجز مریضی فعلیم عذر میخوام اسهال و استفراغ هم اضافه بشه!
اگر قراره این مربی با این بازیکنا باشن من از فصل بعد میرم طرفدار لستر یا اورتون میشم یا اصلا بیخیال فوتبال میشم

خواهشا حرفایی مثل اینکه پس طرفدارای ارسنال و ... چی بگن تحویل من ندین! تیم اونا حداقل حداقلش یه خط در میون قشنگ بازی میکنن. این اشغالی که من امروز دیدم در حد یه فوتبال محلی هم نبود

این تیم نه قشنگ بازی میکنه نه نتیجه درست و حسابی کسب میکنه . به چه امیدی وقت بذارم براش؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی که افتضاح بود.
اینکه فصل بعد هم قراره این مدل بازیها رو ببینیم از تیم واقعا من رو ناامید میکنه. با وجود اینکه میبره اما بازی واقعا حرفی برای گفتن نداره

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خب سیتی و آرسنال هم مساوی شد، ما یه بازی کمتر داریم، دو تا بازی موندمون رو ببریم قطعا سهمیه میگیریم :|
و حتی میشه سوم شیم :|

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب مثل اینکه همه چیز دست خودمونه!!!
از فردا منتظر مصاحبه های ... باشید که بگه من آرسنالی هارو تشویق کردم که ببرن، از 4 ماه پیش میدونستم که سیتی روبروی آرسنال امتیاز از دست میده، ما برنامه داشتیم که از اول فصل...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من فکر میکنم که پیگرینی انتقامش رو از سیتی و گواردیولا گرفت!!!!!:D
بازی کردن سیتی و گواردیولا در اولین فصلشون تو یورو لیگ، خنده دار میتونه باشه!!!!:D:D:D
این معرفی کردن مربی قبل از پایان فصل، به ضرر بایرن و سیتی شد...

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
من واقعا فکر می کنم فن خال قراره بمونه به خاطر همین خیلی هم چمپیونز رفتن برام اهمیت نداره چون قطعا در این صورت سال بعد هم سهم ما از چمپیونز فقط اعصاب خوردیشه. اما همین که گواردیولا یه فصل از چمپیونز دور باشه واقعا خوشحالم می کنه. :p

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
از دو بازی باقی مونده یکیش مقابل بورنموث تو اولدترافورد که میشه رو سه امتیازش حساب کرد یکی هم بازی معوقه با وستهام در زمین حریف که پس فردا برگزار میشه این بازی فوق العاده حساسه
اگه دن کیشوت بزاره سرنوشت سهمیه چهارم دست خودمونه میشه با یه تیر دو نشون زد کسب سهمیه و فرستادن گواردیولا به یورو لیگ
این دومیش خیلی باحال میشه انصافا:D

بالا