• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دوستان نظرتون درباره این امری چیه؟
مخصوصاً برای کسایی که مورینیو ر دوست ندارن و میگن هیچ گزینه دیگه ای نداریم :p
سه سال پیاپی داره قهرمان لیگ اروپا میکنه تیمشو، هر سال هم با این که کلی ستاره از دست داد مدعی موند و تو لالیگا هم خوب بودن.
به نظرم عجیبه تو این بلبشو اصلا اسمی هم ازش نیومده!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اولین کاری هم که باهاش میکردم دهنشو با بتن میبستم!
افشین جان، اولین کارت که میشه آخرین کارت که؟؟ طرف نفله میشه که؟؟؟
دوستان نظرتون درباره این امری چیه؟
مخصوصاً برای کسایی که مورینیو ر دوست ندارن و میگن هیچ گزینه دیگه ای نداریم :p
سه سال پیاپی داره قهرمان لیگ اروپا میکنه تیمشو، هر سال هم با این که کلی ستاره از دست داد مدعی موند و تو لالیگا هم خوب بودن.
به نظرم عجیبه تو این بلبشو اصلا اسمی هم ازش نیومده!
اصلان جان، بیش از 1 سال پیش گفتم این رو...:general507::general509:
ولی کلا اون موقع هم گزینه های بهتری وجود داشت، ولی الان هیچ کس جز موو نمونده!!!!!
اما خودمم با امری یه مشکل دارم، توی یه لیگی بازی میکنه تیمش که فقط کافیه بعداز 2تا تیم اول جدول قرار بگیره و اصلا در حد تیمهای بزرگ اروپایی نیست تیمش، این قهرمانی های یورولیگش هم خیلی خیلی مشکوک هستن، انگار که اصلا برنامه ای جز قهرمانی یورو ندارن تو فصل و از UCL دوره مقدماتی حذف میشن که به یورولیگ بیان، انگار که کاملا خودشون میدونن در حد باشگاه های بزرگ اروپایی نیستن و فقط برنامه یورولیگ رو دارن که تیمهای قدرتمندی در اون حضور نداره، حالا باز هم امسال دورتموند و لیورپول و منچستر بودن که همه خیلی تضعیف شدن نسبت به گذشته که باز هم سویا با هیچکدوم مستقیم روبرو نشد تا فینال...(خوش شانس هم بودن)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سرالکس با گوردیولا صحبت می‌کنه. یعنی روش نظر داشته و برای جلب نظرش، اقدام هم کرده. رفته آمریکا نشسته باهاش نهار خورده ...
با پاچینتو شام خورده. این چه معنایی می‌تونسته داشته باشه بجز این که برای مربی‌گری در نظر داشته‌اش؟
به کارلتو پیشنهاد داده. اما دیر بوده.
علی جان، این بحث رو قبلا هم انجام دادیم که؟
نوش دارو پس از مرگ سهراب؟؟ الان که پوچتینو مربی یه تیم هستش که اینقدر بهش امیدواره و قرارداد 3 ساله داره باهاش که بلافاصله بعدش هم تمدیدش کرد تا 5 سال و کارلتو که رسما گفته دیر بهش درخواست دادن و پپ که قرارداد بسته بود با سیتی؟؟؟
به اینها میگن تشویش اذهان عمومی، (با اطمینان دارم میگم که به این میگن حقه بازی، مخصوصا این آخری که با پوچتینو صحبت کرده بود، آخه کدوم ابلحی باورش میشه که پوچتینو تاتنهام رو ول کنه الان و بیاد منچستر؟؟؟ فقط دارن ذهن طرفدارهارو بازی میدن و به ری..دن تو منچستر ادامه میدن...) قبلا بهت گفتم هر کسی هر چیزی که دلش بخواد میتونه تو اتوبایاگرافی خودش بنویسه...
قبلا هم بهت گفتم، که SAF جدیدا شده مسئول بستن قرارداد تو باشگاه منچستر دیگه؟؟ نه علی جان این حرفها اصلا قابل قبول نیست...
اما اینکه بگیم که SAF دنبال نابود کردن منچستر از روی عمد هستش، نه من هم این رو قبول ندارم، ولی من این رو میگم که ندانم کاری ها و بی عرضگی مدیریت و SAF باعث همچین وضعیتی شده، چیزی که بیش از 6-5 سال هستش که داریم ضربه میخوریم ازش...
من اصلا تعجب نمی‌کنم که پپ نیومد یا مورینیو اصلا سرش به آخور خودش گرم بود و طرف منچستر هم نمیومد. اونا باهوشند و این دوران گذار رو می‌شناختند. معمای بزرگی که برای من باقی میمونه اینه که چرا در سری دوم مذاکرات که احتمالا شامل کارلتو و پاچینتو می‎شده، صحبت‌ها به نتیجه نرسید؟ اون طرف چی گذشته؟
شاید باید چند سالی بگذره و یک سری خاطرات دیگه در بیاد تا این ابهامات روشن بشه.
ببخشید علی جان، اونقدر پستت بلند بود که نرسیدم همش رو بخونم!!!:D
علی جان، بحث این نیست که چرا نیومدن، بحث این هستش که مدیریت چه هنری داشته در کسب رضایتشون؟؟؟
مصاحبه همسر پپ رو خوندی در مورد اومدن به سیتی؟؟؟ حتما بهت پیشنهاد میکنم که بری بخونی، اول اینکه خوب پپ به رفقای قدیمش در بارسا ملحق شد، بحث آکادمی و بچه های پپ و دیگر امکانات و سودهایی که فقط برای خانواده پپ داشت اومدن به سیتی، خوندن داره...
متاسفم که ما شکل دنبال کردن فوتبالمون فقط تو زمین چمن هستش و بقیه واقعیتهارو دنبال نمیکنیم...
فوتبال علی اصغری(نه فوتبال توی زمین، بحث مدیریت آکادمی و امکانات هستش، یادم میاد که واتزکه یه حرفی زده در مورد یک محوطه تمرینی خاصی که برای رویس و گوتزه، بهترین جای تمرین بود، قیمتش رو فقط بگیم که اگه اشتباه نکنم، 4 میلیارد دولار بوده) خیلی وقت هستش که دورانش تموم شده، تو ایران شاید ادامه داره، ولی در دنیای فوتبال بیش از 30-20 سال هستش که ریشه کن شده، مدیران منچستر خیال میکنن که با عوض کردن مربی و خریدن چندتا آشغالی که اون بزغاله اورده، تمام مشکلاتشون رو حل کردن، واسه گلیزرها اصلا اهمیتی نداره که چه اتفاقی میوفته، فقط سوددهی سالانه وجود داشته باشه، که MoneyWard براشون کم نگذاشته تا الان، ولی این باشگاه تا کی میتونه اسپانسر جمع کنه با این حربه های MoneyWard؟؟؟ اسپانسر تراکتور؟؟؟؟؟؟:general208::general208::general208: تا کی میتونه اسپانسرهارو راضی نگه داره با این وضعیت باشگاه؟؟؟ فکر میکنی که گلیزرها حتی 1 لحظه هم به فکر نگه داشتن باشگاهی میمونن که سودی براشون نداره؟؟؟ مطمئن باش خیلی راحت باشگاه رو میفروشن و شروع میکنن به دوشیدن مالک بعدی از طریق تاسیساتی که از باشگاه خریدن و دارن هر ساله بابت استفادشون از باشگاه پول میگیرن...
مسخره است این شرایط. اصلا فکر کنید مورینیو بیاد. خوب این خودش یعنی یک خونه تکونی وسیع تو تیم. بگذریم از مهره‌هایی مثل بلیند، فلاینی، دیپای ... که مورینیو نمی‌خوادشون. اون ماتا رو هم رد میکنه. خوب کی میمونه؟ یعنی دو فصل باید بگذره تا تیم جدیدی رو اون جمع کنه. حالا آیا نتیجه بگیره آیا نگیره.
بله علی جان، 100 درصد منتظر خونه تکونی باید باشید(من که ناراحت نمیشم از رد شدن، آشغال هایی مثل بلیند و دیپای)، یادت میاد که بیش از 1.5 سال پیش این حرفهارو میزدم و میگفتم که حرومزاده مگه چقدر دیگه میخواد مربیگری کنه؟؟ خریدهاش آشغال بوده، واسه تیم هیچی نداشته و نداره و ... به شما و بیش از 90 درصد دوستان برمیخورد؟؟؟ الان تازه دارید به اونجا میرسید، دیگه فایده ای نداره، آب از سر گذشته، کاری نمیشه دیگه انجام داد، موو آخرین گزینه هستش، مگه اینکه رئیس بخواد از بازنشستگی برگرده و کنار گیگز مربیگری کنه فصل دیگه رو که امکانش زیر صفره...
گفتم قبلا، باز هم میگم که اگه تا هفته دیگه، تکلیف این حرومزاده رو مشخص نکنن، من یکی که دیگه کاری ندارم به منچستر و فوتبال(شاید واقعا رفتم طرفدار یه تیم دیگه شدم!!:general703: یه تیمی که فوتبال رو انجوری که باید بازی کنه و مدیریتش درسته حسابی باشه) ...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
علی جان، این رو یادم رفت بگم که موو هم تمام این وضعیت اسف بار مدیریت منچستر رو دیده که اولین چیزی که خواسته، مدیر فوتبالی برای باشگاه بوده، چیزی که این باشگاه نداشته تو تاریخش، چیزی که باعث میشه این مدیریت سنتی(علی اصغری) در باشگاه تمام بشه، چیزی که باعث میشه یه کسی مثل SAF و چارلتون که نمیتونه دستش رو تکون بده (که اونقدر خرفت شده که ندونه دور و برش چه خبره؟)، واسه این باشگاه بزرگ، یه سپر نشن که طرفدارهارو گول بزنن، کسی که بتونه فعالیت کل باشگاه رو در دست بگیره و آکادمی رو بتونه خوب اداره کنه، اسمش هم آندریا برتا هستش!!!!!
مشخصه که مدیرای منچستر نمیخوان همچین اتفاقی بیوفته، چه SAF و چه بقیه!!!! که عملا دستشون کوتاه بشه از دخالت در باشگاه!!!!!!
واسه همین هستش که نمیخوان موو به باشگاه بیاد، واسه همین هستش که دارن از اینور و اونور زور میزنن واسه هر چیزی غیر از موو که بتونن دخالتشون رو ادامه بدن، دقیقا این وضعیت من رو یاد میلان کنونی میندازه که گالیانی ر...ده توش، فقط بخاطر اینکه میخواد باشه و دخالت کنه تو کار باشگاه، چیزی که به جایی ختم شده که طرفدارها کمپین تشکیل دادن و نامه نوشتن به برلوسکونی که اگه گالیانی رو نندازید بیرون، طرفداری هم در کار نیست!!!!!!
وضعیت میلان رو فکر میکنم همه میبینن دیگه، فقط دارم آرزو میکنم به اونجا ختم نشه که رسما فاتحه باشگاه رو باید خوند، امیدوار باشیم که MoneyWard و چارلتون و SAF بیشتر از اینکه به خودشون علاقه داشته باشن، به باشگاه علاقه داشته باشن(بعید میدونم) ...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این مطلب هم جالبه
و به نظر من حقیقته
فان خال جوونگرایی کرد چون مجبور بود. اگه کسی مصدوم نمیشد جوونگرایی در کار نبود. تازه تیمش قبل از مصدومیت مهره های اصلی هم خوب بازی نمیکرد و یادمون نرفته که بین 3 دفاعه و 4 دفاعه هنوز شک داشت

هری ردنپ هم ادعا کرده که فصل بعد مو در یونایتد خواهد بود. لینک خبر

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
این قضیه جوونگرایی هم که به فن خال نسبت میدن در حدی مضحکه که اصلا نباید در موردش حرف زد! اولا مشخصه که این کارو از روی اجبار و بخاطر مصدومیت بازیکنان اصلیش انجام داده
دوما نتیجه جوونگرایی مهمه اینکه یه مشت بازیکن تازه به دوران رسیده بریزی تو زمین از عهده ی هر سرمربی برمیاد اصلش اینه که با این بازیکن ها نتیجه بگیری که فن خال نتونست

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
من فکر میکنم اینکه از مورینو سوپرمن بسازیم و از سرالکس لولو هم اشتباه محضه سرالکس یک نگاه متفاوت داره با مورینیو و کسی منکر خیرخواهی سرالکس برای تیم نیست و مورینیو هم دنبال جاه طلبی خودشه اما من فکر میکنم با چالشهایی که در یونایتد هست مورینیو نمیتونه زیاد اینجا دووم بیاره مگه اینکه خودش رو با شرایط وقف بده میلاد این وسط یک چیزی رو در نظر نمیگیری و اون هم مقبولیت اجتماعی افرادی مثل سرالکس و چارلتون هستش به فرض اینکه موو بیاد و مدیر فوتبالی دلخواه خودش رو بیاره و قرادادی سفت و سخت ببنده فکر میکنی سرالکس در روند امور بی تاثیر میشه؟ من که فکر میکنم این نوع نگاه خیلی درست نیست چون همونجور که گفتم یکسری آدم مثل چارلتون و سرالکس جایگاهی دارن که ساقط نشدنیه و فراتر از پست و منصب داره براشون کار میکنه....
شما ببین وقتی مثلا در لسترسیتی داری کار میکنی کسی در اون مجموعه نیست که در مورد تیم شما نظری بده و مقبولیت اجتماعی بسیار بالایی داشته باشه ولی هر کس روی نیمکت یونایتد بشینه یا هر کسی در قسمت مدیریت فعالیت کنه سایه افرادی مثل سرالکس و چارلتون یا حتی اسکولز و کانتونا و فردینانند و اشمایکل و بکهام و ...روی سرشه اینها افرادی هستند که هر کدوم در بالاترین سطح فوتبال جهان بازی کردند نظراتشون حتی در مورد تیم های دیگه میتونه پراهمیت باشه چه برسه نظراتشون در مورد تیم سابق خودشون که یونایتد باشه....

مورینیو داره دست به یک ماجراجویی بیهوده میزنه من با اینکه اعتقاد دارم مدیریت و پیشکسوت های تیم یک سری جاها کم کاری کردند و اونجور که باید کارشون رو انجام ندادند ولی میگم حفظ ساختار فعلی و تعویض یکسری نفرات بهتر از تغییرات کلی هستش چون عملا چنین انقلابی در یونایتد با حضور اینهمه تاریخ و بیشینه امکان پذیر نیست همونجوری که تیم های ریشه داری مثل بایرن و ...دارن مدل خودشون اداره میشن و دست به دامن روش های مدرنی که مورینیو دوستان طرفدارش هستن هم نمیشن اونها از بدنه باشگاه خودشون شروع کردند و کارها رو تقسیم کردند و از همه مهم تر همیشه شفاف سازی کردند و هر چیزی سر جای خودشه و هر کسی در پستش داره کار خودش رو میکنه اما در یونایتد ما یک گردن کلفت داریم به اسم سرمربی که یک دیوانه ای به اسم ونگال امروز این پست رو در دست داره و یک سری پدرخوانده که با مشورت دادن به مدیریت سعی میکنند باشگاه رو هدایت کنند البته افرادی هم هستند در این بین که نقش های معمول در یک باشگاه ورزشی مدرن رو دارند ولی عملا عقیم و بی فایده هستند...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حسین جان، بنده منظورم این نبود که به پیشکسوتهای باشگاه بی احترامی بشه و در جریان مدیریت باشگاه نباید دخالتی داشته باشن و باید حذف بشن، منظور بنده این هستش که به این دلیل که منچستر یک باشگاه کاملا خاص هستش که بخاطر مربی موفقش در حدود 30 سال به یک شیوه مدیریت شده، حالا حتما معنیش این نیست که از دنیای فوتبال عقب افتاده، شکل مدیریت به گفته خودت به نحوی بوده که مربی اختیارات خیلی زیادی داشته که رسما مدیر نبوده در این باشگاه، الان که اون شخص رفته و هیچ کس در دنیا قدرت انجام کارهای اون شخص رو نداره(هیچ کس نداره و هیچ کس نخواهد داشت) باید سبک مدیریت این باشگاه عوض بشه(خدا این جمله رو بیش از 3 سال هستش که دارم میگم، دقیقا عین این جمله رو) باید مدیر فوتبالی داشته باشه که تصمیم نهایی بگیره و مدیریت کنه، آینده باشگاه، سیاست باشگاه، آکادمی باشگاه، شیوه خریدهای باشگاه، همه این کارهارو انجام بده تا مربی کار خودش رو انجام بده و مدیر اقتصادی باشگاه(MoneyWard) هم کار خودش، شاید دوستان براشون قابل درک نباشه، ولی همه اینهارو قبلا رئیس و دیوید گیل انجام میدادن و بعداز رفتن گیل، رسما همه چیز به گردن رئیس افتاد، الان هم MoneyWard فقط از مدیریت درآمدش رو متوجه هستش(از حسابدار چه انتظار دیگه ای میره) باز هم یه کمی عقلش کار کرده و یک گروه رو اورده که مثلا این کارهارو انجام بدن، ولی اصلا موفق نیستن!!...
شما وقتی یه باشگاه با مدیریت فوق العاده رو مثل بایرن در نظر میگیری، باید اینجوری حساب کنی که این باشگاه بیش از 30-20 سال هستش که سبک مدیریت این شکلی داره، وقتی سایت باشگاه رو باز کنی، خیلی جالب برات توضیح داده، کی مدیر اقتصادی هستش(بازاریاب) و کی کلا چه کاره هستش، سایت منچستر رو باز میکنی و یه لیست بهت میده که اصلا نمیدونی کی هستن، نصفشون هم گلیزرها هستن که فقط حق رای و صندلی دارن و رسما کاره ای نیستن...
کلا سرت رو درد نیارم، منچستر سنتی داره مدیریت میشه، در حد مدیریت باشگاه های ایرانی، ولی تقریبا 90 درصد بقیه باشگاه های بزرگ دنیا از این روش بیش از 20 سال هستش که کوچ کردن...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اقا اینو قبول کنید که بدبختیای امروزمون اگه نگیم 100% دیگه حداقل 50% تقصیر رئیس هست
اون همه مدت تو یه تیم باشی بعد تو فاصله سه ماه بگی میخوام بازنشسته بشم؟ واقعا این درسته؟
فرگی اول باید یه جانشین مناسب برای خودش پیدا می کرد. خب چند ماه مونده بود به بازنشستگیش با گواردیولا دیدار داشت ولی فقط به همین گزینه محدود میشد
کلا رئیس و دیوید گیل یهو تیم رو به امون خدا ول کردن. انگار که تمام اون مدت از روی اجبار داشتن کار می کردن

منم به شخصه با مورینیو مخالفم. مطمئن باشید اون بیاد سبک بازی تیم تغییری نمیکنه و فقط حاشیه های تیم بیشتر میشه. من هنوزم میگم بهترین کار فرصت دادن به گیگزی هست. به لستر و تاتنهام نگاه کنید
فصل پیش به دور از حاشیه تو سکوت و ارامش خودشونو بالا کشیدن و تونستن نتیجه بگیرن. فصل بعد با حضور گواردیولا و کونته و ونگر و کلوپ حاشیه های لیگ 10 برابر میشه حالا ما هم بخوایم مورینیو رو به این جمع اضافه کنیم وضع رو بدتر میکنه. مطمئن باشید تیمی نتیجه میگیره که از حاشیه دور باشه. من شانس قهرمانی مجدد لستر رو از تیمای بالا بیشتر میدونم .
باید به گیگز فرصت داد تا به دور از حاشیه و با حمایت کامل طرفدارا یه تیم قدرتمند بسازه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
حسین جان، بنده منظورم این نبود که به پیشکسوتهای باشگاه بی احترامی بشه و در جریان مدیریت باشگاه نباید دخالتی داشته باشن و باید حذف بشن، منظور بنده این هستش که به این دلیل که منچستر یک باشگاه کاملا خاص هستش که بخاطر مربی موفقش در حدود 30 سال به یک شیوه مدیریت شده، حالا حتما معنیش این نیست که از دنیای فوتبال عقب افتاده، شکل مدیریت به گفته خودت به نحوی بوده که مربی اختیارات خیلی زیادی داشته که رسما مدیر نبوده در این باشگاه، الان که اون شخص رفته و هیچ کس در دنیا قدرت انجام کارهای اون شخص رو نداره(هیچ کس نداره و هیچ کس نخواهد داشت) باید سبک مدیریت این باشگاه عوض بشه(خدا این جمله رو بیش از 3 سال هستش که دارم میگم، دقیقا عین این جمله رو) باید مدیر فوتبالی داشته باشه که تصمیم نهایی بگیره و مدیریت کنه، آینده باشگاه، سیاست باشگاه، آکادمی باشگاه، شیوه خریدهای باشگاه، همه این کارهارو انجام بده تا مربی کار خودش رو انجام بده و مدیر اقتصادی باشگاه(MoneyWard) هم کار خودش، شاید دوستان براشون قابل درک نباشه، ولی همه اینهارو قبلا رئیس و دیوید گیل انجام میدادن و بعداز رفتن گیل، رسما همه چیز به گردن رئیس افتاد، الان هم MoneyWard فقط از مدیریت درآمدش رو متوجه هستش(از حسابدار چه انتظار دیگه ای میره) باز هم یه کمی عقلش کار کرده و یک گروه رو اورده که مثلا این کارهارو انجام بدن، ولی اصلا موفق نیستن!!...
شما وقتی یه باشگاه با مدیریت فوق العاده رو مثل بایرن در نظر میگیری، باید اینجوری حساب کنی که این باشگاه بیش از 30-20 سال هستش که سبک مدیریت این شکلی داره، وقتی سایت باشگاه رو باز کنی، خیلی جالب برات توضیح داده، کی مدیر اقتصادی هستش(بازاریاب) و کی کلا چه کاره هستش، سایت منچستر رو باز میکنی و یه لیست بهت میده که اصلا نمیدونی کی هستن، نصفشون هم گلیزرها هستن که فقط حق رای و صندلی دارن و رسما کاره ای نیستن...
کلا سرت رو درد نیارم، منچستر سنتی داره مدیریت میشه، در حد مدیریت باشگاه های ایرانی، ولی تقریبا 90 درصد بقیه باشگاه های بزرگ دنیا از این روش بیش از 20 سال هستش که کوچ کردن...
من کاملا باهات موافقم که تیم باید در بخش مدیریتی تغییرات بنیادینی توش صورت بگیره ولی این قضیه نیاز به زمان داره و من فکر میکنم مورینیو فرد مناسبی برای این تغییر نیست چون اون بیشتر منافع خودش رو در نظر میگیره درسته که منافع باشگاه و مربی میتونه یکی باشه ولی همه جا اینجور نیست و این قضیه باعث صدمه دیدن میشه ببین مدیریت ورزشی یک رشته ای هست که داره توش مطالعات گسترده صورت میگیره و اطمینان دارم که همه چیزهایی که ما میدونیم رو وودوارد هم میدونه ولی ایجاد تغییرات کار بسیار سختیه اونهم در سیستم سنتی باشگاهی مثل یونایتد و تغییرات کلی میتونه نتیجه عکس بده در همون بایرن مونیخ اونها از همه پتانسیلهاشون به بهترین شکل استفاده کردند ولی ما فقط افرادی مثل اسکولز گیگز و بکهام و کانتونا و ... که در تیم داشتیم رو به جای اینکه به شکل سرمایه باشگاه ببینیم داریم میزارمشون جلوی ونگال تا همه اشون رو تخریب کنه و هیچ کاری صورت نمیدیم.......

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان شایعات خوشایندی بیرون اومده که از جایگزین کردن حرومزاده با موو میگه، ظاهرا حتی شایعه شده که حرومزاده به این دلیل که با منچستر یک فصل دیگه قرارداد داره، میخواد بشه مدیر فوتبال باشگاه!!!!!! نمیدونم از این صحبت چه برداشتی میشه کرد، پول پرست بودن باشگاه یا ...
ظاهرا هم گفتن که در این مذاکرات با موو، باشگاه به دنبال بستن قرارداد نبوده و به دنبال مشخص کردن تکلیف در نقل و انتقالات بوده!!...
افشین جان، بنده هم اصلا از موو خوشم نمیاد و نمیخوام مربی منچستر بشه، ولی مگه کار دیگه ای میشه کرد با این حماقت هایی که مدیریت باشگاه تا الان انجام داده؟؟؟
میخوای حرومزاده یه چند فصل دیگه بمونه که یه حالی هم به بقیه تیمهای EPL داده باشیم؟؟

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
البته این قضیه مدیر فنی رو سان تکذیب کرده.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
dff26828be37b403e27290bf37783435.jpg

ظاهرا خلاص شدیم

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
dff26828be37b403e27290bf37783435.jpg

ظاهرا خلاص شدیم

یعنی فقط تا فردا باید صبر کنیم؟؟؟:general410::general410::general410: نمیتونم این 24 ساعت رو تحمل کنم...:general111::general111::general111:
2 سال تحمل کردم، این 24 ساعت آخری رو نمیشه تحمل کرد!!!!:general107::general107::general107: حداقل قبل از فینال FA Cup این کار رو میکردن که امیدمون به قهرمانی بیشتر بشه و اگه یه جام هم گرفتیم، تا ابد این بشر نیاد بگه که من قهرمانتون کردم من من من من من من من من و ...
همین الان تو مصاحبه هاش میگه که طرفدارها انتظارشون بالاست، منچستری ها قهرمانی میخوان، برای من مهم نیست!!!!!!!!! :general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208:
فکر میکنم بعداز اینکه که رید تو همه قولهایی که داد(قهرمانی EPL، صعود از مرحله گروهی UCL، قهرمانی یورولیگ، کسب سهمیه UCL)، و تو همه کارهایی که میخواست بکنه، رید، الان افتاده به این حقه بازی (حیوونی از این بی شرف تر؟؟؟) که قهرمانی رو انتظار نداشته باشید که اگه نشد، کسی بهش نتوپه!!!!:general208::general208::general208:
نگاه کنی به بازیکنهایی که با خودش به منچستر اورده، متوجه میشی که حداکثر مارسیال(با اون رکورد خرید) تنها بازیکنی هستش که ممکن هستش در منچستر بمونه و به جایی برسه، ولی تا ابد باید حرفهاش رو بشنویم الان که من به این پنالتی زدن رو یاد دادم، من به اون راه رفتن رو یاد دادم، من من من من من ولی درحقیقت هیچ گهی نخورد تو منچستر این حرومزاده، جز رکوردهای خرید که زد، رکوردهای بازی بدون گل، بدون موقعیت گل، رکوردهای مختلف در باخت روبروی تیمهایی که تو تاریخشون منچستر رو ندیده بودن یا نبرده بودن، رکورد حذف شدن در بازیهای Fa Cup و شیلد، رکورد مصاحبه های خجالت آور، دکلمه های بدتر از اون، فلاکت و حقارت برای منچستر...

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من که فکر نکنم اتفاقی بیفته امشب

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
شایعه اعلام شدن مورینیو به عنوان سرمربی یونایتد همه جا پخش شده چقدر خوب این رسانه ها بازی میکنند بالاخره دارند به سیرک مورد نظرشون میرسند موو و گواردیولا در یک لیگ و اونهم در یک شهر و از اونطرف کلوپ و شاید هم کونته دیگه تمام حاشیه ها توی لیگ انگلیس باهم جمعا و چی بهتر از این برای هیت خوردن بالا دیگه چی میخوان رسانه ها حالا گذشته از اینها نتیجه نگرفتن ونگال و نبودن هیچ گذینه ای دیگه ای هم در انتخاب احتمالی مورینو بی تاثیر نیست ولی به نظر من اگر مورینیو وارد بشه بهتره که کامل با تیم خودش بیاد و گیگز هم از تیم جدا بشه و برای خودش بره یک تیم کوچیک رو به دست بگیره چون واقعا کمک مربی بودن و کار کردن با مورینیو خیلی نمیتونه کمک بزرگی به تیم و خود گیگز بکنه درسته که تلخه برای گیگز و هوادارها جدا شدن از تیم بعد از نزدیک به سه دهه ولی خوب زندگی همینه و به شخصه امیدوارم با کسب تجربه بیشتر بتونه برگرده هر چند که این حرف چرتیه و چند نفر رو دیدید برن یک تیم کوچیک و برگردند به تیم اصلیشون....ولی شرایط جوری جلو رفت که کاریش نمیشه کرد و این امید هر چند کوچیکه ولی شدنیه...
تجربه ونگال و مویس که کارنامه بدی نداشتند نشون داد کار کردن توی یونایتد چقدر سخته ونگال خیلی دوست داشت خیلی های دیگه رو هم اضافه کنه و یا خیلی ها رو از تیم بیرون کنه ولی ظاهرا وقتش بهش مهلت نداد.....

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بین این همه موجود، باید صدای این ابلح رو بشنویم که چرت و پرتهاش...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
لعنتی تو ترافیک موندم:/
بازی چطوره؟

بالا