• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
3 تا زدن
و خب البته این کافی نیست.

فرداست که این بابا بیاد پز بده که تیم من به بورنموث 3 تا زده و فلان و بهمان

و متاسفانه این نتیجه باعث میشه که مدیران احمق ما این مردک پر ادعا رو برای یک فصل دیگه نگه دارند. اگه این بابا بمونه من برای فصل اینده قید تماشای بازیها رو به کل میزنم.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
نمیدونم ایا قبول دارید یا نه مدافعین ما که بهترینشون اسمالینگ باشه بزور در سطح متوسط قرار دارن تو بسیاری از بازیها بجای دفاع از دروازه مهاجم حریف هستن .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اخر بازی هم مردک او.مده گفته اینکه هوادارا میخوان سهمیه لیگ قهرمانان کسب بشه انتظارشون بالاست و باید توقعشون رو پایین بیارن

یعنی این مدیریت میخواد هنوز این بابا رو نگه داره ؟

ورزشگاه که تقریبا نصفش خالی بود. اونهایی هم که بودن هوش کردن

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
خوب تبریک میگم اقای پر ادعا مصاحبه کرده و گفته هوادارای یونایتد پر ادعا هستند و انتظارزیادی دارند از تیمشون !!! و من قرار دادم 3 ساله هست و سال بعد هم قطعا سرمربی هستم !!!
خدا روشکر از اواسط فصل که گفتم با این مردم به هیچ حا نمی رسیم و تا سرمربی باشه بازی ها رو نگاه نمی کنم رو حرفم موندم تا کم تر حرص بخورم ..

جوری صحبت می کنه انگار سرمربی سوانسی شده بوده و میگه انتظار هوادارا زیاده !!! مرد نا حسابی بزرگ ترین تیم جزیره رو گرفتی و هیچ غلطی نتونستی بکنی بعد ما زیادی ادعا داریم !!!

با ادامه حضور این مردک برای من یکی که منچستریونایتد یک خاطره خوش هست تو ته ته ته ذهنم ...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
واقعا خیلی پر رو و عوضیه. مرد حسابی تیم رو چهارم هم نکردی میگی توقع هوادارا بالاست.

از اول فصل همش ادعا کردی که فلان و بهمان. راه رسیدن به لیگ قهرمانان از طریق قهرمانی لیگ اروپا اسونتر از لیگ برتره و صد تا حرف چرت دیگه

حالا طلبکار شده !! یعنی من منتظرم تو از کریستال پالاس ببازی ببینم چه اراجیفی میای میگی مرتیکه بی ابرو

خاک بر سر این مدیریت که واسه خاطر 5 میلیون پوند این همه باعث بی ابرویی منچستر بزرگ شده.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
ورزشگاه که تقریبا نصفش خالی بود. اونهایی هم که بودن هوش کردن
با اینترنتی که دائم قطع میشد، تونستم بخش‌هایی از نیمه دوم رو ببینم. تو اون مدت تماشاگرها یک صدا یک شعاری رو تکرار میکردن که اصلا مفهوم نبود چی میگن. میدونین، یا جایی نوشتن که چی میگفتن؟
اما این با هو فرق داشت. یک جمله بود که مرتب میگفتنش.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با اینترنتی که دائم قطع میشد، تونستم بخش‌هایی از نیمه دوم رو ببینم. تو اون مدت تماشاگرها یک صدا یک شعاری رو تکرار میکردن که اصلا مفهوم نبود چی میگن. میدونین، یا جایی نوشتن که چی میگفتن؟
اما این با هو فرق داشت. یک جمله بود که مرتب میگفتنش.
علی جان، نیمه اول رو دیدم، صدای تماشاچیهای طرفدار یونایتد، فقط موقعی در میومد که چند باری کریک جلوی دروازه ر زد و نتونست کاری کنه(بوش رفت و جا خالی داد)، مثل 15-10 بازی اخیر تیم تو ورزشگاه خودش، صدای تماشاچی های حریف فقط میومد تو ورزشگاه که داشتن واسه تیمشون میخوندن، تو نیمه اول هم تقریبا موقعیتی نداشتیم تا وقتی رونی گل رو زد...
در مورد BOO شدنش هم وقتی بوده که بعداز بازی برای تماشاچی ها سخنرانی کرده و گفته که FA Cup رو به منچستر میاریم...
http://www.dailymail.co.uk/sport/fo...alf-Old-Trafford-support-vows-win-FA-Cup.html
344FF40900000578-3595613-image-a-40_1463523230503.jpg
ببخشید دوستان که عکس این حرومزاده رو میزنم، میدونم که کراهت داره، ولی علی خان مجبورم کرده...
ویدیو:
http://www.skysports.com/football/n...-post-match-old-trafford-speech-booed-by-fans
البته این رو هم بگم که وقتی داشت چرت و پرت میگفت هم تماشاچی ها شروع به خوندن کردن که معلوم نبود چی میگفتن، ولی مطمئنا داشتن برای بهم زدن سخنرانیش(کلا 40 ثانیه هم نبود) شعار میدادن...
حرومزاده تو روی تماشاچی ها میگه که بخاطر حمایت بدون شرط شما ازتون متشکرم، بعد تو مصاحبه با خیرنگارها میگه که توقعات تماشاچی ها ...
حرومزاده با اطمینان هم از موندنش واسه فصل دیگه حرف زده، که اگه تا یکشنبه این بزغاله اخراج نشه، واسه من یکی که منچستر مرده و تموم شده رفت پی کارش...

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بیشتر از فن خال اون مدیریت ابله و کور منچستره که کاری نمی کنه
این فلان شده که وضعش بد خرابه در یه دنیای خیالی دیگه سیر می کنه کاریش نمیشه کرد قطعا به اندازه ای بی شرم و حیا هست که اعتقادی به استعفا نداشته باشه , سوال اصلی اینجاست که باشگاه چرا اخراجش نمی کنه؟ ریدمانش بی وقفه ادامه داره ولی دریغ از یه بیانیه
اون وودی هم به پشتوانه اعتبار به جا مانده از دوران رئیس راه افتاده دنبال ثبت قرارداد و پر کردن جیب گلیزرها
ولی بزارید منچستر به عنوان یه تیم درجه دو جایگاهش تثبیت بشه اون وقت خواهیم دید که کمپانی ها بزرگ باز مایل به ثبت قراردادهای سنگین هستن یا نه

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
وقتی داشت چرت و پرت میگفت هم تماشاچی ها شروع به خوندن کردن که معلوم نبود چی میگفتن، ولی مطمئنا داشتن برای بهم زدن سخنرانیش(کلا 40 ثانیه هم نبود) شعار میدادن...
جالبه. ریختش هر روز داره به دونالد ترامپ بیشتر شبیه میشه.
اما اونی که توجه من رو جلب کرد شعاری بود که گفتم. فکر کنم یک شعاری در اعتراض یا چیزی تو این مایه ها بود. و اون صدا هم صدای منچستری‌ها بود. اما اصلا تو مایهء شعارهای همیشگی نبود.
کنجکاو شدم ببینم چی میگفتن.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
جالبه. ریختش هر روز داره به دونالد ترامپ بیشتر شبیه میشه.
اما اونی که توجه من رو جلب کرد شعاری بود که گفتم. فکر کنم یک شعاری در اعتراض یا چیزی تو این مایه ها بود. و اون صدا هم صدای منچستری‌ها بود. اما اصلا تو مایهء شعارهای همیشگی نبود.
کنجکاو شدم ببینم چی میگفتن.
یه لینکی چیزی داری علی جان ما هم زورمون رو بزنیم؟ :p

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
مسیله به نظر من خیلی پیچیده تر از اینه که مدیران نمیخوان پول فسخ قرار داد رو بدن...مشکل در حدی عمیقه که این یاردانقلی ها فکر میکنند این مردک بی خانواده جلب شانس این رو داره که موفق بشه!!!
بیشتر هواداران و مدیا دنبال دلیل هستند که چرا ونگال اخراج نمیشه ولی کسی به این فکر نمی کنه که شاید مدیران واقعا حماقتشون در حدیه که به ونگال اعتقاد دارند و هیچ دلیل پیچیده ای پشت اخراج نکردن ونگال نیست

درسته مدیران در زمینه اقتصاد حرفه ای هستند ولی وقتی شما مشاورین فوتبالی مثل سرالکس فرگوسن پا به سن گذاشته و بابی چارلتون داشته باشید که محافظه کاری از تصمیمات و حرفهاشون میباره میتونید به نگه داشتن قراضه چینی مثل ونگال هم فکر کنید...
من اصلا موافق تصمیمات شتاب زده مشابه کاری که اعراب انجام میدن در فوتبال نیستم ولی در مورد ونگال حرفی نمونده و با هیچ مقیاس و آماری چه کمی چه کیفی نمیشه از ونگال دفاع کرد...ونگال اگر امروز هم از یونایتد بره به دل من یکی میمونه که چرا هیچکس یک بلایی سرش نیاورد...

Last edited:

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
مسیله به نظر من خیلی پیچیده تر از اینه که مدیران نمیخوان پول فسخ قرار داد رو بدن...مشکل در حدی عمیقه که این یاردانقلی ها فکر میکنند این مردک بی خانواده جلب شانس این رو داره که موفق بشه!!!
بیشتر هواداران و مدیا دنبال دلیل هستند که چرا ونگال اخراج نمیشه ولی کسی به این فکر نمی کنه که شاید مدیران واقعا حماقتشون در حدیه که به ونگال اعتقاد دارند و هیچ دلیل پیچیده ای پشت اخراج نکردن ونگال نیست

درسته مدیران در زمینه اقتصاد حرفه ای هستند ولی وقتی شما مشاورین فوتبالی مثل سرالکس فرگوسن پا به سن گذاشته و بابی چارلتون داشته باشید که محافظه کاری از تصمیمات و حرفهاشون میباره میتونید به نگه داشتن قراضه چینی مثل ونگال هم فکر کنید...
من اصلا موافق تصمیمات شتاب زده مشابه کاری که اعراب انجام میدن در فوتبال نیستم ولی در مورد ونگال حرفی نمونده و با هیچ مقیاس و آماری چه کمی چه کیفی نمیشه از ونگال دفاع کرد...ونگال اگر امروز هم از یونایتد بره به دل من یکی میمونه که چرا هیچکس یک بلایی سرش نیاورد...
کاملا موافقم حسین خان....به نظر منم بزرگترین مشکل الان،وجود محافظه کارانی مثل سرالکس و چارلتونه..

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
والا یه کمپین بگذارن خود طرفداران هزینه فسخ قرار داد و اومدن مربی جدید رو میدن و از شرش راحت میشیم ...
موضوع که پول نیست. سال گذشته گلیزرها نهایت سخاوتمندی رو نشون دادن و اونهمه پول خرج کردن که البته تقریبا بی‌فایده بوده و فقط یک مارسیال از توش برامون می‌مونه (اگه خودش بمونه) که اگر نمونه، کاملا خریدهای ناموفقی داشتن.
بنابراین پول خرج کردن تعیین کننده نیست. تازه مبلغی که باید به فنخال بدن که اصلا چیزی نیست. موضوع اینه که مدیریت یا فکر میکنه با یکسال ادامه دادن زیرساخت یا زمینه‌سازی بهتری میشه برای مربی بعدی. چیزی که تقریبا همه ازش ناامید شدن. و یا گزینهء دیگه‌ای به فکرش نمیرسه. که این اشکال وحشتناکیه.

این اشکال وقتی بیشتر تو ذوق آدم میخوره که میخونیم کارلتو گفته منچستر بهش دیر پیشنهاد داده. و یا شام خوردن با پاچتینو واسه چی بود؟ یعنی سرالکس کسی رو نداشته باهاش شام بخوره اون هم داشته رد میشده، گفتن یه شام بزنیم؟
مسخره است این شرایط. اصلا فکر کنید مورینیو بیاد. خوب این خودش یعنی یک خونه تکونی وسیع تو تیم. بگذریم از مهره‌هایی مثل بلیند، فلاینی، دیپای ... که مورینیو نمی‌خوادشون. اون ماتا رو هم رد میکنه. خوب کی میمونه؟ یعنی دو فصل باید بگذره تا تیم جدیدی رو اون جمع کنه. حالا آیا نتیجه بگیره آیا نگیره.

من که به کلی گیج شدم :eek:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اگه قرار بود ما لیگ قهرمانان نریم و هوادارا هم نباید انتظار لیگ قهرمان میداشتند
خب پس چرا این مردک پر ادعا و مغرور رو اوردن

گیگز رو میذاشتن سرمربی
اقلا تجربه کسب میکرد

تازه من یادمه اون چهار تا بازی که گیگز بالاسر تیم بود با وجود باخت تیم خیلی قشنگ تر از تیم فان خال بازی کرد.

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
مشکلات امروز در طی یک پروسه ای آنقدر بزرگ شده وقتی شما بیست و چند سال در یک تیم ثبات داری بعد به یکباره بدون هیچ برنامه قبلی یک تغییر بزرگ ایجاد میکنی مشکلاتی پیش میاد به نظر من همه در مشکلات امروز سهیم هستن از بازیکنها گرفته تا سرالکس و تیم مدیریتی و ونگال و مویس و....وقتی تیم مدیریتی دید که قبل از نیم فصل دچار یک بحران شده پیش بینی چیزی که امروز داریم میبینیم اصلا سخت نبود ولی اونها فقط دست روی دست گذاشتن تا شریط به جایی رسیده که نمیشه هیچ کاریش کرد ....اونها روی کسی سرمایه گذاری کردند که در بهترین حالت حتی اگر نتیجه هم میگرفت یکسال دیگه بیشتر نمیتونست مربی گری کنه.....الان هم با بیشتر کش دادن موضوع و ترس از تصمیم گیری فقط دارن زمان رو از دست میدن....مدیران یونایتد یا هر کس دیگه ای که داره از ادامه کار ونگال حمایت میکنه به معنی واقعی کلمه ابله هستند چرا که فرض محال هم بگیریم که ونگال فصل آینده تیم رو قهرمان لیگ کنه به دلیل سن بالاش باید به زودی بره و باز روز از نو روزی از نو

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
خب طبق گفته های جناب فن خال ما انتظاراتمون الکی زیاده

لستر سیتی 25 سال متوالی قدرت اول فوتبال انگلیس بوده ما هم همیشه یه تیمی بودیم که مثل تاتنهام صبر کنید! تاتنهام که سوم شد مثل اورتون برای 5 6 میجنگیدیم

عذر میخوام همه ماها هم پس حتما احمق بودیم که رفتیم طرفدار یه تیم متوسط از یه کشور دیگه شدیم !!!!!!

یعنی اگه اینو به من می دادن بلایی سرش میاوردم که بدترین شکنجه گرای تاریخ جلوم زانو بزنن!!! اولین کاری هم که باهاش میکردم دهنشو با بتن میبستم!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
وقتی شما مشاورین فوتبالی مثل سرالکس فرگوسن پا به سن گذاشته و بابی چارلتون داشته باشید که محافظه کاری از تصمیمات و حرفهاشون میباره میتونید به نگه داشتن قراضه چینی مثل ونگال هم فکر کنید.
تو این بخش موافق نیستم. یک دوستی هم نوشته بود که اصلا سرالکس خیانتکاره چون می‌خواسته منچسترِ باشکوه، فقط یادآور دوران اون باشه ...
راستش با چیزهایی که همه‌مون خوندیم من به این نتیجه نمی‌رسم. سرالکس با گوردیولا صحبت می‌کنه. یعنی روش نظر داشته و برای جلب نظرش، اقدام هم کرده. رفته آمریکا نشسته باهاش نهار خورده ...
با پاچینتو شام خورده. این چه معنایی می‌تونسته داشته باشه بجز این که برای مربی‌گری در نظر داشته‌اش؟
به کارلتو پیشنهاد داده. اما دیر بوده.
خوب مگه یک نفر بیش از این چه کاری می‌تونسته بکنه که نکرده؟ ممکنه بگین باید بره پاش رو توی یک کفش بکنه که فنخال رو بیرونش کنید ...
حسین جان خودت خوب میدونی که این طور اظهارنظر کردن‌ها (و به طریق اولی چنین اقداماتی) بیش‌تر ساخته و پرداختهء ذهنیت احساسی ما ایرانی‌هاست. در دنیای حرفه‌ای غرب، هیچ مدیر و شخصیتی (حتی بکن‌بائر) هرگز این چنین نه اظهارنظر می‌کنه، نه اصلا اگر این کار رو بکنه، کل سیستم مدیریتی اون مجموعه وقعی بهش میگذارن.
هر کس حتی وقتی بالاترین موقعیت و احترام رو در سیستمی داره هرگز خودش رو تنها تصمیم گیرنده نمی‌بینه ... راستش هضم این مکانیزم و درک اهمیت کار گروهی و همراهی با نظر جمع، برای ما شرقی‌ها سخته. چون ما عادت داریم که جایگاه یک پست و سمت رو در آدمی که اون پست رو داره بسنجیم. یک وقت رئیس مجلس در ایران، مهمترین اداره کنندهء کل کشور بود. بعد شد رئیس جمهور و این قدرت به این پست منتقل شد ...

پیشاپیش در جواب میلاد عزیز بگم که من نمی‌دونم در سیستم مدیریتی منچستر چی در جریانه و چرا تا الان اینقدر سردرگم عمل کردند؟ تنها تصوری که الان دارم اینه که سال‌ها سرالکس با چنان تسلط و مهارتی عمل کرد که این سیستم مدیریتی، خیلی خیلی تنبل شد. اصلا نمی‌فهمید که این موفقیت‌ها چطوری به دست میاد؟ و عملا کارش رو انداخته بود رو دوش سرالکس. اما اون سیستم تا وقتی می‌تونست نتیجه بده که خود سرالکس سرمربی میموند. الان سرالکس رفته تو دفتر نشسته. پس فقط بخشی از مجموعه شده با اختیاراتی مشخص.
من اصلا تعجب نمی‌کنم که پپ نیومد یا مورینیو اصلا سرش به آخور خودش گرم بود و طرف منچستر هم نمیومد. اونا باهوشند و این دوران گذار رو می‌شناختند. معمای بزرگی که برای من باقی میمونه اینه که چرا در سری دوم مذاکرات که احتمالا شامل کارلتو و پاچینتو می‎شده، صحبت‌ها به نتیجه نرسید؟ اون طرف چی گذشته؟
شاید باید چند سالی بگذره و یک سری خاطرات دیگه در بیاد تا این ابهامات روشن بشه.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
تو این بخش موافق نیستم. یک دوستی هم نوشته بود که اصلا سرالکس خیانتکاره چون می‌خواسته منچسترِ باشکوه، فقط یادآور دوران اون باشه ...
راستش با چیزهایی که همه‌مون خوندیم من به این نتیجه نمی‌رسم. سرالکس با گوردیولا صحبت می‌کنه. یعنی روش نظر داشته و برای جلب نظرش، اقدام هم کرده. رفته آمریکا نشسته باهاش نهار خورده ...
با پاچینتو شام خورده. این چه معنایی می‌تونسته داشته باشه بجز این که برای مربی‌گری در نظر داشته‌اش؟
خوب مگه یک نفر بیش از این چه کاری می‌تونسته بکنه که نکرده؟ ممکنه بگین باید بره پاش رو توی یک کفش بکنه که فنخال رو بیرونش کنید ...
حسین جان خودت خوب میدونی که این طور اظهارنظر کردن‌ها (و به طریق اولی چنین اقداماتی) بیش‌تر ساخته و پرداختهء ذهنیت احساسی ما ایرانی‌هاست. در دنیای حرفه‌ای غرب، هیچ مدیر و شخصیتی (حتی بکن‌بائر) هرگز این چنین نه اظهارنظر می‌کنه، نه اصلا اگر این کار رو بکنه، کل سیستم مدیریتی اون مجموعه وقعی بهش میگذارن.
هر کس حتی وقتی بالاترین موقعیت و احترام رو در سیستمی داره هرگز خودش رو تنها تصمیم گیرنده نمی‌بینه ... راستش هضم این مکانیزم و درک اهمیت کار گروهی و همراهی با نظر جمع، برای ما شرقی‌ها سخته. چون ما عادت داریم که جایگاه یک پست و سمت رو در آدمی که اون پست رو داره بسنجیم. یک وقت رئیس مجلس در ایران، مهمترین اداره کنندهء کل کشور بود. بعد شد رئیس جمهور و این قدرت به این پست منتقل شد ...

پیشاپیش در جواب میلاد عزیز بگم که من نمی‌دونم در سیستم مدیریتی منچستر چی در جریانه و چرا تا الان اینقدر سردرگم عمل کردند؟ تنها تصوری که الان دارم اینه که سال‌ها سرالکس با چنان تسلط و مهارتی عمل کرد که این سیستم مدیریتی، خیلی خیلی تنبل شد. اصلا نمی‌فهمید که این موفقیت‌ها چطوری به دست میاد؟ و عملا کارش رو انداخته بود رو دوش سرالکس. اما اون سیستم تا وقتی می‌تونست نتیجه بده که خود سرالکس سرمربی میموند. الان سرالکس رفته تو دفتر نشسته. پس فقط بخشی از مجموعه شده با اختیاراتی مشخص.
من اصلا تعجب نمی‌کنم که پپ نیومد یا مورینیو اصلا سرش به آخور خودش گرم بود و طرف منچستر هم نمیومد. اونا باهوشند و این دوران گذار رو می‌شناختند. معمای بزرگی که برای من باقی میمونه اینه که چرا در سری دوم مذاکرات که احتمالا شامل کارلتو و پاچینتو می‎شده، صحبت‌ها به نتیجه نرسید؟ اون طرف چی گذشته؟
همین ابتدای حرفم بلند میگم نمیخوام مشکلات یونایتد رو به عملکرد سرالکس تقلیل بدم چون همه میدونیم چه کسانی در این روند مقصر هستند ولی سرالکس نقشی در باشگاه و فوتبال جهان داره که فرای مدیریت هستش و آون نقش و تاثیرش ساقط نشدنی و انکار ناپذیره....
من بسیار به سرالکس و چارلتون علاقه مندم ولی معتقدم سرالکس در قضیه جانشین خودش خوب عمل نکرده جدای از اتفاقاتی که در پشت پرده افتاده مثل ملاقات هایی که گهگاه صداش در میاد نتیجه کار رو داریم امروز میبینیم به شخصه معتقدم که سرالکس همه کاره نبوده ولی بهش نقد وارده در قسمتی که خودش سهیم بوده مثل اینکه عملا کسی از خود یونایتد رو برای این کار زیر نظر نداشت....
در مورد کار تیمی، اتفاقا چون کار قراره به شکل تیمی جلو بره نظرات کسی مثل سرالکس چارلتون یا سایر اعضا مهم میشه البته اونها رای مستقیم هم که ندن به تیم مدیریت مشاوره میدند و مثل ایران نیست که مثلا مدیر باشگاه از خرید بازیکن تا اخراج و تا انتخاب مربی مستقیم دخالت کنه که شما هم اینو ذکر کردید، گلیزرها بارها در مصاحبه هاشون گفتن که از سرالکس در مسایل فوتبالی حرف شنوی داشتند و دارند و وودوارد هم گفته که از چه کسانی مشاور میگیره....اینکه مطبوعات چه شایعاتی درست میکنند رو من کار ندارم به نظرم اینها همش میتونه ساخته مطبوعات باشه مثلا من امروز با یک نفری که در رشته کاری من بسیار سرشناس هست و حتی شاید شما هم بشناسیدش قرار داشتم و به عنوان یک آدم تقریبا تازه کار ازش کلی چیز یاد گرفتم ولی خوب هیچکس مثلا نگفت فلانی قراره که من رو به گروه خودشون اضافه کنه چون خوب من سلبریتی نیستم اگر بودم این حرفها پیش میومد در صورتی که ما فقط باهم یک ناهار خوردیم به درخواست من..از بیرون قضیه احمقانه به نظر میرسه ولی من بهشون ایمیل زدم و گفتند در بین ناهار وقت دارند که من رو ملاقات کنند باهم رستورانی رفتیم و من هم کلی لذت بدم....چیزی مشابه آین میتونه برای سرالکس و پوچتینو یا هر کسی که با همکارش دوست داشته باشه صحبت کنه اتفاق بیفته و خوب چون سرالکس زیر ذره بین قضایا بزرگ میشه..
با کمال احترام تفسیر شما درمورد مکانیزم مدیریتی در غرب و مقایسه اون با شرق رو بسیار شرق شناسانه دیدم و خوب جاش اینجا نیست که در موردش بحث کنیم... به اعتقاد من سرالکس به عنوان یک چهره تاثیرگذار که شاید اصلا کل نقشش هم در مجموعه یونایتد امروز همین باشه این اواخر نتونسته کار خودش رو در مجموعه یونایتد به خوبی انجام بده در توضیح حرفم اتفاقا من میگم اون این چند وقت تکروی کم نکرده مثلا کسی مجبور به اظهار در مورد ونگال نکرده بود سرالکس رو اون از ابتدای حضور ونگال سکوت کرده بود و هیچ وقت مستقیم حرفی نمی زد ولی در بدترین مقطع وقتی همه هواداران و بازیکنان سابق مثل اسکولز و فردیناند و ...مقابل ونگال قرار گرفتند اومد محکم ازش دفاع کرد و عملا برای ونگال زمان خرید این یعنی دخالت مستقیم یک فرد و من اسمش رو کار تیمی نمیزارم اصلا قرار نیست سرالکس همه کاره باشه و اینکه بگیم سرالکس به یونایتد خیانت کرده یک جوک بزرگه چون یونایتد بخش بزرگی از جایگاه امروزش رو مدیون این مرده من فکر میکنم همه ی ما متوجه تاثیر سنگین مواضع سرالکس در کل فوتبال جهان هستیم هر کسی اشتباه میکنه و به نظر من مصاحبه سرالکس در حمایت از ونگال که اخیرا صورت گرفت اشتباه بزرگی بود...اگر این مصاحبه فقط برای حفظ منافع باشگاه بود باشگاه سودی از حضور ونگال نبرده اگر معتقده که تعویض مربی کار رو خراب تر میکنه پس میشه بهش گفت که محافظه کارانه داره به قضیه نگاه میکنه کسی منکر جایگاه والا و دست نیافتنی سرالکس در فوتبال جهان نیست ولی این اواخر مواضعی رو گرفته که روشن نبوده در همون غربی که شما مثال زدی به واسطه حضور سیستم های انعطاف پذیرتر و قانونمندتر شفافیت در روابط و مواضع بیشتر از کشورهایی که سیستم توتالیتر دارن وجود داره سرالکس هم یادم نمیاد خود سانسوری کرده باشه
در این زمان کسی ازش انتظار نداره که مثل اسکولز رادیکال باشه چون این برای کاریزمای سرالکس شدنی نیست اما پشتیبانی از ونگال در این شرایط دو مفهوم رو میرسونه یا سیاست ورزیه که باعث میشه دل هوادارهای بشکنه و این با مرام سرالکس مطابقت نداره یا اعتقاد قلبی اونه..

Last edited:

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972

اون شحص من بودم علی اقا...ولی سر الکس رو خائن خطاب نکردم...از سر عصبانیت یه حرفی زدم...ولی کلا با تمام حرفای حسین عزیز موافقم...سر الکس بزرگترین اشتباهی که انجام داد و هنوز نمیخواد قبولش کنه این بود که جانشین خوبی به منچستر تحویل نداد..و همین ساپورت اشتباهش از فن خال که حسین اقا ذکر کردن اشتباه بزرگی بود..

بالا