• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
لول.کام هم که از الان شروع کرده انواع و اقسام اراجیف رو بافتن واسه جذب بازدیدکننده!
در کل خیلی اتفاقا ممکنه بیفته در آینده، ولی نکته اصلی اینه که الان تو این شرایط همین یک راه رو داشتم!
و امیدوارم اتفاقای خوبی بیفته :)

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
اینقدر تو این سالها ما هوادارای یونایتد خبر و شایعه شنیدیم مثلا در مورد خرید بازیکن که تا کنار دیوار آجری عکس نگیره دیگه باور نمیکنیم، الان هم تا رسمی نشد نیومدم تبریک بگم. مبارک باشه. به هر حال این کابوس هم تموم شد. باید به فرداهای روشن امیدوار بود.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بالاخره!!!!

میلاد استارت کندن قبر مورینیو رو بیا زودتر بزنیم بلکه اونم زودتر بره:D:D:p:p

اقایون من از الان دارم میگم همش 3 تا بازی به مو فرصت میدم بعدش دوباره شروع میکنم:D:eek::D انصافا دلتونو هم خوش نکنید ! مورینیو همون فن خال جوونه با حاشیه بیشتر

هر چند امیدوارم باشگاه با خبر سرمربی گری گیگزی به ما یه حالی بده :cool::cool: بعیده البته:(:(

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
خوب بالاخره اون اتفاق افتاد.
با اینکه میدونستم رخ خواهد داد، اما اومدن مورینیو رو چطور باید تحمل کنم؟:general508::(:general207:
نمیدونم شاید یکسالی برم تو کما. بعدش وقتی با جنجال و مصیبت‌هاش مورینیو هم از تیم رفت و سی میلیون رو زد به جیب (راستی تا الان چقدر از آبرامویچ تیغ زده؟) برگردم.

هر چند نمیتونم روی این شعارهای خودم خیلی حساب کنم. سالی که چلسی قهرمان شد قول دادم که یکسال فوتبال نگاه نکنم. اما ...
:D:D:D

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
با اینکه میدونستم رخ خواهد داد، اما اومدن مورینیو رو چطور باید تحمل کنم؟:general508::(:general207:
نمیدونم شاید یکسالی برم تو کما. بعدش وقتی با جنجال و مصیبت‌هاش مورینیو هم از تیم رفت و سی میلیون رو زد به جیب (راستی تا الان چقدر از آبرامویچ تیغ زده؟) برگردم.

هر چند نمیتونم روی این شعارهای خودم خیلی حساب کنم. سالی که چلسی قهرمان شد قول دادم که یکسال فوتبال نگاه نکنم. اما ...
اقا یه بیل اضافه بیارم مشغول بشیم؟:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بالاخره!!!!

میلاد استارت کندن قبر مورینیو رو بیا زودتر بزنیم بلکه اونم زودتر بره:D:D:p:p

اقایون من از الان دارم میگم همش 3 تا بازی به مو فرصت میدم بعدش دوباره شروع میکنم:D:eek::D انصافا دلتونو هم خوش نکنید ! مورینیو همون فن خال جوونه با حاشیه بیشتر

هر چند امیدوارم باشگاه با خبر سرمربی گری گیگزی به ما یه حالی بده :cool::cool: بعیده البته:(:(
افشین جان اگه تو فکر این هستی که موو بیاد بازی فوق العاده زیبا انجام بده تیمش و حاشیه نداشته باشه، باید بگم که سخت در اشتباه هستی و باید از همین الان بری تو کارش یا خودت رو تطبیق بدی با این وضعیت(چیزی که بیش از 2 سال هستش که دارم انجام میدم)...
اما اگه تو این فکر هستی که منچستر از این وضعیت فلاکت باری که حرومزاده مارو توش انداخته نجات پیدا کنیم که نمیتونیم موقعیت گل درست کنیم، بازی آشغالی رو انجام میدیم، بازیکنهامون رو فقط میسوزونیم و خریدهای آشغال تری انجام میدیم و جامی نمیتونیم بگیریم و به دلیل بی شرف و بی شعور بودن مدیریت باشگاه، تمام گزینه هامون رو از دست دادیم و تبدیل شدیم به یک تیم درجه دو و سه اروپا، اون موقع، متوجه میشی که موو تنها راهمون هستش و هیچ چاره دیگه ای نداریم و موو میتونه با خریدهای خوب تیم رو به جام برسونه...
فکر میکنم که بیخیال گیگز هم باید بشی، چون بهترین چیزی که میشه واسش حدس زد، مربی زیر 21 ساله های باشگاه شدنش هستش و ظاهرا هم دستیاری موو رو رد کرده و موو هم گری نویل رو خواسته تا دستیارش بشه...
راستش راحت بهت بگم افشین جان، منچستر هیچ وقت نمیتونه دیگه بازی زیبا با جام رو انجام بده، چون هیچ کس نمیتونه همچین مربیگری رو انجام بده، کلوپ تا حدودی نزدیک بود به رئیس که بخاطر مدیریت بی شعور از دستمون پرید، دیگه گزینه ای نیست و گیگز رو هیچ کس نمیتونه روش ریسک کنه تا وقتی امتحانش رو جایی پس نداده...
من امیدوارم که گیگز و اسکولز و نویل حداقل تو تیمهای رده های سنی باشگاه شروع به کار کنن تا بتونن بعداز 3-2 سال جای موو رو بگیرن...
مصاحبه های بلیند و حرومزاده رو بعداز اخراجش، خوندید؟؟؟
بلیند که آخر مادرمردگی رو داره نشون میده، حتی پدرش هم داره سگ میدوونه واسه حرومزاده و پسرش، چون مطمئن هستن که بلیند هیچ جایی نداره دیگه تو منچستر و خود حرومزاده با کمال پررویی از ارث و میراثش میگه که بهترین تیم رو آماده کرده!!!!!!!!!:general208::general208::general208::general208::general208:
خوب از گزینه های خرید موو هم صحبت کنیم، ظاهرا ایبرا رو تموم شده باید دونست، بعنوان بازیکن آزاد به منچستر میاد(ولی حقوق بالایی داره)، ظاهرا موو با خودش دو هافبک پرتقالی جوون هم میاره، آندر گومش(Andre Gomes) و خوائو ماریو(Joao Mario) که به نظر هافبک های جالبی هستن و هر دو هم انگار هافبک میانی و دفاعی که انگار مشخصا شواینی و کریک از تیم جدا میشن...
ایکاردی و اوبامیانگ(احتمال خیلی زیاد به رئال میره با قیمت 100 میلیون) هم گزینه های دیگه هستن، این موراتارو این فصل به تمام باشگاه های دنیا لینک کردن...
خط دفاعی رو هم انگار میخواد یه حالی بهش بده با اوردن استونز و واران و گارای...
اسم بیل و خامس و پوگبارو(یووه 150 میلیون قیمت گذاشته روش!!!!) هم میارن که احتمالشون کم هستش، چون قیمتهای بالایی دارن...
اما اومدن مورینیو رو چطور باید تحمل کنم؟:general508::(:general207:
علی جان از الان تازه داری میری تو حسی که من تقریبا 3 فصل گذشته داشتم، ببینم چقدر تحملت بالا هستش؟؟:rolleyes:
نه اینکه بگم از موو خوشم میاد یا از سبک بازی تیمهاش و حاشیه هاش طرفداری بکنم، فقط میتونم بگم که تنها گزینه ای که واسمون مونده بود، همین موو هستش، چیزی که فقط باید از مدیرهای با عرضه باشگاه تشکر کنی بابتشون...

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559

آستانه اجبار چنین است علی عزیز
باید استاد و فرود آمد

بر آستان دری که کوبه ندارد،

چرا که اگر به گاه آمده باشی دربان به انتظار توست و

اگر بی گاه

به در کوفتن ات پاسخی نمی آید.

کوتاه است در،

پس آن به که فروتن باشی.

آیینه ای نیک پرداخته توانی بود
آن جا

تا آراستگی را

پیش از درآمدن

در خود نظری کنی

هرچند که غلغله ی آن سوی در زاده ی توهم توست نه انبوهی ی مهمانان؛

که آنجا

تورا

کسی به انتظار نیست.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من هر چقد فک میکنم با همه داستانایی که هست خیلی خوشحالم بابا :D:D
تبخال خنگ رفت مورینیو داره میاد، کم کسی نیست آقای خاص :p
به شخصه تا وقتی گند نزنه به تیم و کلا همه چیو نابود نکنه ازش حمایت میکنم :D

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
دوستان لطفا در مورد اتفاقی که هنوز نیفتاده پیش گویی نکنید !!! بعضی دوستان طوری در مورد حواشی و جنجال های مورینیو حرف می زنند که انگار رفاقت چند ساله اشان با مورینیو به خاطر اخلاق بدش بهم خورده و نمی تونند تحملش کنند !!!

مگر فن خال کم جار و جنجال تو نشست هاش داشت ؟!! یا حتی خود سر الکس که استاد جار و جنجال بود و تو این زمینه کم نمی آورد !!!

هر کسی یه نقطه ضعف و قوتی دارد ... قرار نیست مورینیو برای منچستر کلاس ادبیات و شخصیت بگذارد قرار است تیم رو سر و سامان دهد ... بعدشم جایگاه یونایتد اینقدر بزرگ است و اینقدر همه چیز روی اصول است که خود به خود جلوی حوشای عجیب رد تیم گرفته می شود . دقیق مثل نظارتی که سر الکس و بابی چارلتون به همه چیز دارند .. تو مسائل فنی دخالتی ندارند ولی اجازه نمی دهند اعتبار و شخصیت تیم به دست هرکسی چه بازیکن چه مربی زیر سوال برود حالا مورینیو یا هر کس دیگر ....

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
@AslanSalarkia هنوز قرارداد رسمی نشده با امضا به پیشوازش رفتی؟؟! این روحیه تو تحسین می کنم:D
در مورد مورینیو تا کارشو شروع نکنه و حداقل یه نیم فصل بگذره نظر خاصی ندارم روی کاغذ که بهترین گزینه ی در دسترس بود و تا یادمه نسبت به منچستر و فرگوسن احترام رو نگه می داشت فعلا زمانیه که باید اجازه داد گذر زمان همه چیزو مشخص کنه ولی با توجه به شناخت قبلی شخصا مشکلی با حواشیش ندارم ولی نوع سبک بازیش چرا هر چند که با این سبک اکثرا نتیجه رو می گیره
به هر حال اینو در مقابل فن خال قرار بدید که تیمش نه بلد بود فوتبال بازی کنه و نه نتیجه بگیره
ولی.... ولی از این سبک دفاع - ضد حمله برای از پای درآوردن تک غول های اروپایی حمایت می کنم کاری که خود همین مورینیو با اینتر مقابل بارسلونا انجام داد و فرگوسن در دو فینال نتونست , مربی از نظر تاکتیکی باید انعطاف پذیر باشه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم میزان حق پخش و جایزه هایی که بابت رتبه هاشون تو جدول، در این فصل به باشگاه های EPL پرداخت شده:
http://www.goal.com/en/news/1862/pr...l-201516-payment-figures?ICID=TP_HN_HP_RI_1_2
منچستر هم ظاهرا بالای 93 میلیون پوند درآمد داشته...
آرسنال هم تنها باشگاه بوده که بیشتر از 100 میلیون درآمد داشته...لستر قهرمان هم 93 میلیون درآمد داشته...
شایعه اخیر هم از اومدن بنزما میگه که من یکی خیلی ازش حمایت میکنم، ولی حیف که سنش داره بالا میره، با توجه به اوبامیانگ 27 ساله که قیمت 100 میلیونی روش گذاشتن، به نظرم خیلی گزینه بهتری هستش، مشخصا کین هم که نمیاد، زلاتان هم میگن 35 میلیون پوند خرج برمیداره قراردادش...

Last edited:

saman_mettaller

Registered User
لایک‌ها
70

Mourinho to be given £200m
Jose Mourinho will be given £200 million to pursue top Manchester United targets James Rodriguez, John Stones, Marquinhos, Pierre-Emerick Aubameyang and Zlatan Ibrahimovic
منبع : دیلی میرور
اینو دیدم گفتم بذارم برا طرفدارای من یو​

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
@AslanSalarkia هنوز قرارداد رسمی نشده با امضا به پیشوازش رفتی؟؟! این روحیه تو تحسین می کنم:D
در مورد مورینیو تا کارشو شروع نکنه و حداقل یه نیم فصل بگذره نظر خاصی ندارم روی کاغذ که بهترین گزینه ی در دسترس بود و تا یادمه نسبت به منچستر و فرگوسن احترام رو نگه می داشت فعلا زمانیه که باید اجازه داد گذر زمان همه چیزو مشخص کنه ولی با توجه به شناخت قبلی شخصا مشکلی با حواشیش ندارم ولی نوع سبک بازیش چرا هر چند که با این سبک اکثرا نتیجه رو می گیره
به هر حال اینو در مقابل فن خال قرار بدید که تیمش نه بلد بود فوتبال بازی کنه و نه نتیجه بگیره
ولی.... ولی از این سبک دفاع - ضد حمله برای از پای درآوردن تک غول های اروپایی حمایت می کنم کاری که خود همین مورینیو با اینتر مقابل بارسلونا انجام داد و فرگوسن در دو فینال نتونست , مربی از نظر تاکتیکی باید انعطاف پذیر باشه
من مورینیو رو همیشه دوست داشتم عاخه[emoji3]
حتی وقتی ازش بدم میومد[emoji12]
حس خوبیه آقای خاص بالاخره مربی یونایتد بشه
با بقیه حرفات هم موافقم، و البته ایمانی که به موفق شدن مو تو یونایتد دارم رو اصلا به ون حال و مویس نداشتم، حتی با همه خوشبینی که داشتم موقع معرفیشون.

Sent from my XT1092 using Tapatalk

بالا