• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

yasidevil

Registered User
لایک‌ها
45
ژوزه مورینیو با قراردادی ۳ ساله همراه با بندی که می‌تونه اون رو حداقل تا سال ۲۰۲۰ نگه داره رسماً سرمربی یونایتد شد.

D87EC5EA573F4C298C2D71E002143961.jpg
صحبت‌های وودوارد در این مورد:
ژوزه مشخصاً بهترین سرمربی حال حاضر جهان است. او افتخارات زیادی داشته و مشوق بازیکن‌های بسیاری در سراسر اروپا بوده. او لیگ برتر انگلیس را به خوبی می‌شناسد و تاکنون سه عنوان در این‌جا کسب کرده است.

صحبت‌های ژوزه مورینیو:
سرمربی منچستر یونایتد شدن افتخار ویژه‌ای در دنیای فوتبال است. این باشگاه در سراسر جهان مشهور بوده و تحسین می‌شود. جذبه، شهرت و رومنس خاصی در مورد این باشگاه وجود دارد که در هیچ باشگاه دیگری پیدا نمی‌شود.
من همیشه با الدترافورد احساس نزدیکی می‌کردم. این ورزشگاه میزبان خاطرات مهمی در حرفه‌ی شغلی من بوده، و همیشه از رفتار طرفداران این باشگاه لذت می‌بردم. اکنون می‌خواهم مربی تیم آن‌ها باشم و از حمایت فوق العاده‌ی آن‌ها در سال‌های آینده لذت ببرم.

[URL='http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2016/May/club-statement-manchester-united-confirm-jose-mourinho-as-new-manager.aspx']+
[/URL]​

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
من که خوشحالم از انتخاب مورینیو:D
اومدن آقای خاص رو به باشگاه خاص تبریک میگم. فصل آینده دیدن داره مخصوصا تقابل با آقای معمولی در باشگاه معمولی:D:D

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یعنی به اروزش رسیدا:D:D

به امید موفقیت تیم.

در مورد صحبت های قبلی هم خدمت میلاد و سایر دوستان عرض کنم شما میفرمایید باشگاه دست روی دست بذاره دوباره تیمای دیگه بازیکنای تاپ رو جذب کنن بعد ما اخر فصل با یه تن خاک بریم به استقبال سر وودوارد؟ اقا حداقل باید تلاششونو بکنن. پول محرکی هست که هیچ چیزی نمیتونه جلوشو بگیره

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
حب دوستان تبریک میگم. به امید موفقیت تیم در فصل اینده. بیصبرانه منتظرم که تیم مورینیو رو ببینم. فصل اینده از کی شروع میشه ؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یعنی به اروزش رسیدا:D:D

به امید موفقیت تیم.

در مورد صحبت های قبلی هم خدمت میلاد و سایر دوستان عرض کنم شما میفرمایید باشگاه دست روی دست بذاره دوباره تیمای دیگه بازیکنای تاپ رو جذب کنن بعد ما اخر فصل با یه تن خاک بریم به استقبال سر وودوارد؟ اقا حداقل باید تلاششونو بکنن. پول محرکی هست که هیچ چیزی نمیتونه جلوشو بگیره
افشین جان، میتونی به بنده بگی که کیو در نظر داری که باشگاه باید بگیره؟
شواینی که گرفتیم، ازش هیچی درنیومد واسه باشگاه، فالکائو، دی ماریا، اشنیدرلین، دیپای، دارمین، روخو و بلیند، بهترین بازیکنهای باشگاه بودن تو دو فصل اخیر؟ نه افشین جان، روی هم رفته، تف نمیارزیدن، همون بازیکنهای زمان رئیس و جوونهای باشگاه هستن که دارن تیم رو نجات میدن...
تو دو فصل گذشته چکار کردن؟ بیش از 250 میلیون پوند خرج شد، 1 بازیکن بیشتر ازش در نیومده واسه باشگاه، حالا احمقیت حرومزاده تو خرج هاش و نابود کردن بازیکنها به کنار، به نظرت ما باید بریم یه بازیکن رو مثل پوگبا بخریم 150 میلیون و بزاریمش وسط زمین، خودش به تنهایی تمام مشکلات خط دفاعی و نداشتن مهاجم و هافبک رو حل میکنه؟؟ بیل؟ رونالدو؟ پوگبا؟ گریزمن؟ اوبامیانگ؟ جدا از اینکه امکان اومدنشون زیر صفر هستش به سلامتی یه مصدومیت هم واسه خریدمون پیش بیاد، اونوفت میگیم، خوزه موند و حوضش...
ما فصل پیش یکی مثل دبروینه رو از دست دادیم و دی ماریا که رفت، ولی آیا بازیکن تاپی پیدا میشه تو دنیای فوتبال امروز که با اطمینان از مبلغی که برای اون پرداخت میشه، صحبت کرد؟
افشین جان، اونقدر مشکل داره این تیم، که اینجوری هیچ وقت حل نمیشه، خرید بزرگ مال وقتی هستش که تیمت مشکلی نداشته باشه و بخوای یه لول، از تیم تاپ بالاتر بری، تیم ما در حد تیم درجه دو اروپا هم نیست الان...

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
خوب بالاخره راحت شدیم ... خبر و یک اتفاق بزرگ .... برای مورینیو و تیم محبوبمان ارزوی موفقیت می کنم ...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این مقاله رو داشتم میخوندم دیدم جالبه گفتم اینجا هم بذارم:
http://www.goal.com/en/news/1862/pr...-finally-dream-again-with-winner?ICID=HP_HN_1
این خط آخرش حس خیلی خوبی داد بهم:cool::general504:
But under Mourinho there is every chance they will become winners again. They will become feared, and hated, again. They will become Manchester United again.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب اولین مصاحبه اش که به نظر من خوب بوده.
با اعتماد به نفس حرف زده و از پیروزی و اینکه اینجا منچستره.
چیزی که در زمان فان خال نابود شده بود. اینکه ما منچستریم نه چیز دیگه

احساس عالی ای دارم. فکر می کنم این اتفاق در لحظه مهمی از زندگی حرفه ای من رخ داد. منچستریونایتد یکی از باشگاه هایی است که باید بر کار کردن در آن آماده شوید چون این یک باشگاه عظیم است. یک باشگاه غول آسا باید برای بهترین مربیان باشد و گمان می کنم برای این کار آماده ام.

می توانم بگویم خوشحالم، احساس غرور می کنم و مفتخرم ولی واقعیت این است که ما باید هنوز کار کنیم و من نمی توانم تا هفت جولای که به زمین می روم، صبر کنم. به نظرم اینک می توانیم از دو جنبه به باشگاه مان نگاه کنیم. یکی روند باشگاه در طول سه سال گذشته است و دیگری تاریخ باشگاه. من ترجیح می دهم سه سال گذشته را به دست فراموشی بسپارم.

چیزی که هواداران از من انتظار دارند این است که بگویم دنبال پیروزی هستم و فکر می کنم چیزی که بازیکنان باید بشنوند این است که من می خواهم برنده شوم. من بیش از این خواستار اینم که هواداران و بازیکنان گفته من را حس کنند. بله من می خواهم روی تاریخ این باشگاه بزرگ متمرکز شوم و همه توانم را در این راستا بگذارم. البته که من به دفعات برابر منچستریونایتد و در اولدترافورد تیم هایم را روانه میدان کرده ام و حرف هایی زده ام که باب میل تیمم نبوده است؛ برای مثال یادم می آید با رئال مادرید در اولدترافورد پیروز شدیم و گفتم که تیم برتر شکست خورد و طرفداران مان از این حرف خوشحال نشدند.

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
افشین جان، میتونی به بنده بگی که کیو در نظر داری که باشگاه باید بگیره؟
شواینی که گرفتیم، ازش هیچی درنیومد واسه باشگاه، فالکائو، دی ماریا، اشنیدرلین، دیپای، دارمین، روخو و بلیند، بهترین بازیکنهای باشگاه بودن تو دو فصل اخیر؟ نه افشین جان، روی هم رفته، تف نمیارزیدن، همون بازیکنهای زمان رئیس و جوونهای باشگاه هستن که دارن تیم رو نجات میدن...
تو دو فصل گذشته چکار کردن؟ بیش از 250 میلیون پوند خرج شد، 1 بازیکن بیشتر ازش در نیومده واسه باشگاه، حالا احمقیت حرومزاده تو خرج هاش و نابود کردن بازیکنها به کنار، به نظرت ما باید بریم یه بازیکن رو مثل پوگبا بخریم 150 میلیون و بزاریمش وسط زمین، خودش به تنهایی تمام مشکلات خط دفاعی و نداشتن مهاجم و هافبک رو حل میکنه؟؟ بیل؟ رونالدو؟ پوگبا؟ گریزمن؟ اوبامیانگ؟ جدا از اینکه امکان اومدنشون زیر صفر هستش به سلامتی یه مصدومیت هم واسه خریدمون پیش بیاد، اونوفت میگیم، خوزه موند و حوضش...
ما فصل پیش یکی مثل دبروینه رو از دست دادیم و دی ماریا که رفت، ولی آیا بازیکن تاپی پیدا میشه تو دنیای فوتبال امروز که با اطمینان از مبلغی که برای اون پرداخت میشه، صحبت کرد؟
افشین جان، اونقدر مشکل داره این تیم، که اینجوری هیچ وقت حل نمیشه، خرید بزرگ مال وقتی هستش که تیمت مشکلی نداشته باشه و بخوای یه لول، از تیم تاپ بالاتر بری، تیم ما در حد تیم درجه دو اروپا هم نیست الان...

خب اینکه تمام بازیکنا نتونستن موفق بشن تقصیر سرمربی هست. اصلا با نظرت در مورد اشنایدرلین و دی ماریا موافق نیستم. اشنایدرلین بازیکنی بود که خیلیا تو لیگ دنبالش بودن و دی ماریا هم از تیم قهرمان اروپا (خودش یکی از ارکان اصلی قهرمانی بود ) اومد به تیمی که حتی سهمیه هم نداشت.حتی دیپای هم با اینکه ازش خوشم نمیاد موقعی که اومد یونایتد در کنار روبن بهترین بازیکن هلند بود
من اصلا اسمی از پوگبا اوردم؟

برادر اتفاقا الان بیشتر از هر وقت دیگه ای به خریدای بزرگ احتیاج داریم. مورینیو مربی نیست که بتونه با یه مشت جوون یه تیم قدرتمند بسازه و نتیجه بگیره. مورینیو دنبال زیرساخت نیست. اگه ما دنبال این چیزا بودیم پس مدیرا باید به حرف من و خیلی از طرفدارای دیگه گوش می کردن و گیگزی رو انتخاب می کردن

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
برای مثال یادم می آید با رئال مادرید در اولدترافورد پیروز شدیم و گفتم که تیم برتر شکست خورد و طرفداران مان از این حرف خوشحال نشدند.

حرف حق جواب نداره:D ای تو روح اون داور

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
رشفورد هم تو اولین بازیش برای انگلیس گل زده و همچنین رکورد جدیدی رو ثبت کرده و گل دیگه انگلیس رو اگر اشتباه نکنم رونی زده

Marcus Rashford has scored with:

His first ever shot in the Europa League

His first ever shot in the Premier League

and his first ever shot for England!

این فا*ک افی بود به تمام هیتر ها که پشت سرش دری وری میگفتن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خب اینکه تمام بازیکنا نتونستن موفق بشن تقصیر سرمربی هست. اصلا با نظرت در مورد اشنایدرلین و دی ماریا موافق نیستم. اشنایدرلین بازیکنی بود که خیلیا تو لیگ دنبالش بودن و دی ماریا هم از تیم قهرمان اروپا (خودش یکی از ارکان اصلی قهرمانی بود ) اومد به تیمی که حتی سهمیه هم نداشت.حتی دیپای هم با اینکه ازش خوشم نمیاد موقعی که اومد یونایتد در کنار روبن بهترین بازیکن هلند بود
من اصلا اسمی از پوگبا اوردم؟

برادر اتفاقا الان بیشتر از هر وقت دیگه ای به خریدای بزرگ احتیاج داریم. مورینیو مربی نیست که بتونه با یه مشت جوون یه تیم قدرتمند بسازه و نتیجه بگیره. مورینیو دنبال زیرساخت نیست. اگه ما دنبال این چیزا بودیم پس مدیرا باید به حرف من و خیلی از طرفدارای دیگه گوش می کردن و گیگزی رو انتخاب می کردن
افشین جان، پرسپکتیو رو نگاه کن...
اشنیدرلین حتی کمتر از شواینی فیکس بود و غیر از اون بازی های اول فصل، اصلا در حدی نبود...
دی ماریا هم که نموند؟
من نگفتم که خرید نکنیم، دارم میگم که ما خرید فلشی نمیخوایم و نباید بکنیم...
پوگبا یه مثال هستش، یعنی گریزمن با ۱۰۰ میلیون گزینه خوبی هستش یا اوبامیانگ با ۱۰۰ میلیون؟
بیل و خامس هم ۱۰۰ درصد هم زیر ۸۰ نیستن، تازه من یکی اصلا با خرید خامس موافق نیستم...
نیمار قیمت بالای ۲۰۰ داره که تنها باشگاهی که میتونه همچین خریتی بکنه واسه خریدش، PSG هستش...
واسه هیگواینی که تف نمیارزه هم قیمت ۱۰۰ میلیونی گذاشتن، بارسا هم به خیال خودش زرنگ بوده و واسه دیبالا پیشنهاد ۷۰ میلیونی داده که هنوز نداده، رد شد...
کلا دارم اینجوری صحبت میکنم که برسم به اینکه هیچ بازیکنی پیدا نمیکنی که ارزش خرید رو داشته باشه با این قیمتها...
ببهترین کار هم خریدهای کوچیک ولی هدفمند هستش، خریدهایی که فقط مربی های بزرگ میتونن انجام بدن که سابقه موو تو این قضیه بد نیست...

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
مث اينكه اينا نميخوان با هم خوب باشن !

بليند رو كه بندازه بيرون صدقه هم بايد بديم
خداي سوتي بود ...
ولي رفتن ماتا غير قابل هضم هستش
واقعا موثره واسه تيم ...

احتمالا اگه بره
مقصدش ميشه بارسا !

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
مث اينكه اينا نميخوان با هم خوب باشن !

بليند رو كه بندازه بيرون صدقه هم بايد بديم
خداي سوتي بود ...
ولي رفتن ماتا غير قابل هضم هستش
واقعا موثره واسه تيم ...

احتمالا اگه بره
مقصدش ميشه بارسا !
البته شایعاتی هست مبنی بر اینکه مو چون میدونست خودش میخواد بیاد یونایتد رونالدو رو پیش پیش فروخت یونایتدا :D:D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بالا