• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یعنی خیلی گندش کردن این پوگبا رو! تو همین یورو مثل آدم نگاه کنن بازی هارو کلی هافبک خوب با یک دهم ابن قیمت میتونن بخرن
البته من به خریداری مو امیدورم، همینکه نرفته دنبال چهارتا بازیکن که فقط اسمشون باعث میشه ۷۰-۸۰ میلیون قیمت بذارن روش نکته خوبیه

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
راستش من یکی از بازی آلبانی و هافبکهای کناریش خیلی خوشم اومده، اسماشون رو یاد نگرفتم، ولی به نظرم از ۹۰ درصد بقیه تیمهای اروپایی بهتر بودن...
همین پوگبا هم عددی نبوده تا الان...
بحث اینه که خیلی از بازیکنها، تو تیم ملیشون خیلی متفاوت هستن با باشگاهشون...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
d5b3ec519946fbd0e27ead07b81797a7.jpg

[emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji123] [emoji123] [emoji123] [emoji123] [emoji123]

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چی نوشته؟
Mould him؟؟؟
غلط املایی نداره؟؟ Mold!!!
حداقل لباس رو بیخود نگرفتی!!!!:D
ظاهرا چون نمیتونن واران رو بخرن، با جونز میخوان سر کنن...
نمیدونم چرا استونز رو روش زور نمیزنن؟؟؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
چی نوشته؟
Mould him؟؟؟
غلط املایی نداره؟؟ Mold!!!
حداقل لباس رو بیخود نگرفتی!!!!:D
ظاهرا چون نمیتونن واران رو بخرن، با جونز میخوان سر کنن.
نمیدونم چرا استونز رو روش زور نمیزنن؟؟؟
mould him اصطلاح بریتیشه یعنی مثل اون ..تبدیل کسی یا چیزی به مانند کسی یا چیزی دیگه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان توجه کردن که تشویق کردن تماشاچی های بریتانیایی تو یه لول دیگه ای در مقابل بقیه اروپا هستش؟؟؟
حتی فرانسوی ها هم که تو خونشون بازی میکنن، به این شکل ورزشگاه رو سرشون نمیزارن، شعر خوندن هاشون هم که واسه خودش یه حالی هستش...
الان هم تماشاچی های ایسلند خیلی جالب هستن...
mould him اصطلاح بریتیشه یعنی مثل اون ..تبدیل کسی یا چیزی به مانند کسی یا چیزی دیگه
اگه اشتباه نکنم، ...Molding Someone Or Something TO به اصطلاح به معنی شبیه کردن (ساختن) چیزی یا کسی به چیز دیگه ای میشه که از Molding A clay میاد، ولی ظاهرا این Mould هم همون معنی رو میده...!!!

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
دوستان توجه کردن که تشویق کردن تماشاچی های بریتانیایی تو یه لول دیگه ای در مقابل بقیه اروپا هستش؟؟؟
حتی فرانسوی ها هم که تو خونشون بازی میکنن، به این شکل ورزشگاه رو سرشون نمیزارن، شعر خوندن هاشون هم که واسه خودش یه حالی هستش...
الان هم تماشاچی های ایسلند خیلی جالب هستن...

اگه اشتباه نکنم، ...Molding Someone Or Something TO به اصطلاح به معنی شبیه کردن (ساختن) چیزی یا کسی به چیز دیگه ای میشه که از Molding A clay میاد، ولی ظاهرا این Mould هم همون معنی رو میده...!!!
درسته برای همین من تاکید کردم به بریتیش بودن mould در واقع اسپلینگ بریتیشه و mold امریکن هستش...ولی از لحاظ معنا با هم فرقی ندارن...دی
کلاس زبان شد...منچستر اینکه دنبال نام ها نره خوبه..این ونگال الدنگ میگفت بازیکن نداریم همین الان تو یورو کلی تیم بازیکن داره توی تیم ملی ها حالا خوب یا بد دارن سطح ملی بازی میکنند

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اسمالینگ خودش رو باید همه جا اثبات کنه!!!!!
ولی مطمئنا بهترین دفاع انگلیس هستش، استونز کجاست؟؟؟ جدی هاجسون به اسمالینگ بیشتر اعتقاد داره تا استونز؟؟؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
http://www.manchestereveningnews.co...ews/man-utd-transfer-news-mkhitaryan-11502407
انگار خرید دوممون هم میخیتاریان هست
خودش دوست داره بیاد یونایتد
چقد خبر خوبی! آرسنالیا داشتن پارهذمیکردن خودشونو واسش ک :))
امسال کلا گیر دادیم به آرسنال دستشونو بذاریم تو حنا :))

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چقد خبر خوبی! آرسنالیا داشتن پارهذمیکردن خودشونو واسش ک :))
امسال کلا گیر دادیم به آرسنال دستشونو بذاریم تو حنا :))

جدی؟؟؟ آرسنال هم میخواستش؟؟؟ من یکی که مطمئنم سر لجبازی با ونگر هستش!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304::general304::general304:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
جدی؟؟؟ آرسنال هم میخواستش؟؟؟ من یکی که مطمئنم سر لجبازی با ونگر هستش!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304::general304::general304:
اره بابا خیلی وقته لینک شده بود بهشون:general304:
با ابن رایولا رفیق شدیم ظاهرا همرو داره میاره:p

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خبر رسمی بیرون اومده که رئال میخواد موراتارو از یووه بازخرید بکنه و به احتمال زیاد هم با یه قیمت خوب بفروشتش، حالا یا به چلسی یا منچستر....
بابا اذیت نکن اینو که دیگه ارسنال خیییلی میخواستش:(

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به شخصه بسیار خوشحالم که از روی بی عرضگی مدیرهامون، این سانچز رو نخریدیم، تف نمیارزه، چه برسه به 80 میلیون...:general211::general211::general211:
گومش که کلا افتضاح بود، ولی این ماریو تو نیمه دوم چه بازیکنی شد، دقیقا من رو یاد رامیرز میندازه بازیش...
نانی هم تقریبا میشه گفت که خوب بود...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
به شخصه بسیار خوشحالم که از روی بی عرضگی مدیرهامون، این سانچز رو نخریدیم، تف نمیارزه، چه برسه به 80 میلیون...:general211::general211::general211:
گومش که کلا افتضاح بود، ولی این ماریو تو نیمه دوم چه بازیکنی شد، دقیقا من رو یاد رامیرز میندازه بازیش...
نانی هم تقریبا میشه گفت که خوب بود...
دقیقا هر چی میخوایتم بگم گفتی
عااالی بود این ماریو! هم تو دفاع هم تو حمله ترکوند

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
به نظر من سرگل دوم دخیا از دفاع تقصیر کمتری داشت چون توپی که جلوی دروازه تغییر مسیر میده گرفتنش تقریبا غیر ممکن میشه حالا این کشته مرده های اسطوره اشون کاسیاس دوره افتادن همه چیز رو میندازن گردن دخیا...چقدر دوس دارم بازی بعدی کاسیاس وایسه تو گل و ایتالیا یک گلریزون چهارپنج تایی واسشون راه بندازه...

بالا