• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
#فاک
بیلی هم مصدوم شد[emoji52]
بلیند میاد وسط که دفاع قشنگ فرت شه
روخو هم جاش میاد که قشنگ دیگه از سمت چپ حمله ای نداشته باشیم[emoji52][emoji17]

Sent from my HTC One X9 dual sim using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تیم جون گرفته، ولی چه فایده الان که 2تا عقب هستش؟؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اصلا تیم برنامه ای نداره تو زمین!!!!!!
هی توپ رو میبریم کناره ها و یکی میکشه زیرش واسه زلاتان که هیچ کاری نکرده تا الان تو زمین!!!!!
ماتا هم اومد تو زمین هیچ گهی نخورد...
چلسی خیلی عالی داره دفاع میکنه و ضدحمله میزنه!!!!!
و این هم چهارمیش!!!!!!!
بازی بعدی اگه فلینی تو زمین اومد، واسه من یکی که منچستر تمام شدست...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مارسیال هم تو زمینه؟؟؟؟؟ لینگارد بدبخت حداقل چندتا حرکت کرد و توپ ساخت و یه شوت عالی هم زد(شانس ما کورتوا امروز شده یاشین...) ولی این مارسیال بزغاله اصلا تو بازی ندیدیمش!!!!!
نمیدونستم...
کلا تیم ریده، تیم با انگیزه ضدفوتبال(فوتبال دفاعی) واسه مساوی اومده تو زمین، وقتی ثانیه 30 بازی گل میخوری، خوب مشخصه که هیچ غلطی نمیتونه بکنه دیگه...
وقتی مقایسه میکتم، سر و صدای ورزشگاه رو با الدترافورد تو چند سال اخیر، متوجه میشم که ورزشگاه ما مثل قبرستون میمونه از نظر سر و صدا...

Last edited:

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
سر درد شديم خفن ...

بعد گل چهارم ميخواستم تي وي رو خاموش كنم
ولي فقط موندم صحنه آخر رو ببينم ، آخرم نفهميديم مورينيو چي ميگفت تو گووش كونته
با عصبانيت بود انگار !

در كل ...
واقعا اگه مورينيو به فليني و بليند بخواد بازي بده فقط ميتونم تحملش كنم !
يعني 45 دقيقه فليني توو زمين بود و هيچ كاري نكرد
چند پاس اشتباه البته لطف كرد داد ...

بليند يه افتضاح به تمام معنا ...
كل تيم البته امشب داغون بودن ولي اينا ديگه باعث سر درد شديد ميشدن ...

اي بابا ...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
تبریک میگم کولاک جناب مورینیو رو به طرفداراش!
فن خال اومد گفتیم خدا پدر مادر مویسو بیامرزه حالا هم...
همزمان با کونته تیمشو تحویل گرفت. بودجش از کونته بیشتر بود .وضع تیم کونته خرابتر بود. رو چلسی شناخت کامل داشت در صورتی که کونته شناختی از تیم ما نداشت! اما این کونته بود که با تاکتیک فوق العاده تیم ما رو از دقیقه 1 قفل کرد! میلاد اونی که میگی تیم جون گرفت تاکتیک کونته برای ضد حمله بود که کاملا هم جواب داد.
وودوارد میگرده هر چی اشغاله جمع میکنه تو یونایتد. رئیس بر نمیگرده قبول اما دیوید گیل رو دیگه باید برگردونن . این وودوارد مطمئنا از اونا بوده که تو بچگیش به بهونه بستنی همه ...

حالا یه سوال دارم از اونا که مخالف سرمربی گری گیگز بودن
اگر گیگزی الان سرمربی تیم میبود وضعمون از این بدتر میشد؟

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
تبریک میگم کولاک جناب مورینیو رو به طرفداراش!
فن خال اومد گفتیم خدا پدر مادر مویسو بیامرزه حالا هم...
همزمان با کونته تیمشو تحویل گرفت. بودجش از کونته بیشتر بود .وضع تیم کونته خرابتر بود. رو چلسی شناخت کامل داشت در صورتی که کونته شناختی از تیم ما نداشت! اما این کونته بود که با تاکتیک فوق العاده تیم ما رو از دقیقه 1 قفل کرد! میلاد اونی که میگی تیم جون گرفت تاکتیک کونته برای ضد حمله بود که کاملا هم جواب داد.
وودوارد میگرده هر چی اشغاله جمع میکنه تو یونایتد. رئیس بر نمیگرده قبول اما دیوید گیل رو دیگه باید برگردونن . این وودوارد مطمئنا از اونا بوده که تو بچگیش به بهونه بستنی همه ...

حالا یه سوال دارم از اونا که مخالف سرمربی گری گیگز بودن
اگر گیگزی الان سرمربی تیم میبود وضعمون از این بدتر میشد؟
از روزی که فلینی رو بازی داد میدونستم بجایی نمیرسیم- این مدل تفکرات شاید تو این سالها تو لیگ چین یا امریکا جواب بده-بهرحال امیدوارم قبل از نیم فصل مشکلات هرطور هست برطرف بشه حداقل سهمیه رو بگیریم این فصل

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
از روزی که فلینی رو بازی داد میدونستم بجایی نمیرسیم- این مدل تفکرات شاید تو این سالها تو لیگ چین یا امریکا جواب بده-بهرحال امیدوارم قبل از نیم فصل مشکلات هرطور هست برطرف بشه حداقل سهمیه رو بگیریم این فصل
راستش من چشمم اب نمیخوره . یونایتد از یه تیم فوتبال تبدیل شده به یه برند . تیم دیگه اون حس و حال قبل رو نداره. شاید 60% بخاطر رفتن رئیس باشه اما بقیش بر میگرده به تیم مدیریتی که تا عوض نشن وضع بهتر نمیشه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شرمندتم افشین جان، موقع برد تیم، خبری ازت نیست، اما موقع باختش ...
یه کمی هم باید دندون رو جیگر بزاری، تیمی که کونته تحویل گرفت رو با آشغالایی که مویس و اون حرومزاده جمع کردن، مقایسه داری میکنی؟؟؟؟؟؟ اصلا به نظرت درسته؟؟؟
همه هم میدونیم که موو هر قدری هم میخواست خرج کنه، نمیتونه و نمیتونست این تیم رو یک ساله به جایی برسونه، حداکثرش مدعی شدن تو EPL هستش، هنوز امید دارم که در ادامه فصل بهتر بشیم، به شرط اینکه موو بخواد احمقیتش رو بزاره کنار...
درضمن یه رعایتی هم باید بکنی، تو 10 روز با سیتی و چلسی و لیورپول و فنرباغچه بازی داریم و کردیم، خوب مگه چقدر بازیکن تاپ(اگه وجود داشته باشه) داریم تو این تیم که بخواد همه رو بازی بده و نفس هم مونده باشه واسشون تو بازی بعدی؟
اسم گیگز رو هم نیار، چون رئیس قبولش نداشته که بزارتش سرمربی، پس هیچ وقت اتفاق نمیوفتاده، ربطی به وودوارد هم نداشته، دیوید گیل هنوز هم هستش تو منچستر، فقط رسمی نیستش، مطمئن هستم که اگه گیگز هم دو سه بازی نتیجه نمیگرفت، اینجوری میکوبیدیش...
حالا هم به من بگو طرفدار موو، ایرادی نداره، من میگم حقایق رو درک کن، تیم محله نیست که 4-3 ماه بخواد از این رو به اون رو بشه، همین کونته 3تا از آرسنال خورده بود، از لیورپول تو خونه خودش باخته بود و همه بردهاش رو ناپلئونی دقیقه 90 بدست اورده بود با هنر کاستا(غیر از هفته پیش)، خوب نباید بگیم که چلسی ته تیم بوده، این بازی موو هم مثل همیشه برای مساوی تو بازی های بزرگش اومد تو زمین و مثل چندین وقت گذشته، رییییییییییییییییدددددددددددددد....
یا خودش باید بفهمه که برای مساوی اومدن تو زمین، جواب نمیده یا اینکه باید بفهمه که با همچین بازیکنهایی نمیتونه این تاکتیک رو پیاده کنه...
حالا ببینیم امروز تو مصاحبش به کی ایراد میگیره...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
شرمندتم افشین جان، موقع برد تیم، خبری ازت نیست، اما موقع باختش ...
یه کمی هم باید دندون رو جیگر بزاری، تیمی که کونته تحویل گرفت رو با آشغالایی که مویس و اون حرومزاده جمع کردن، مقایسه داری میکنی؟؟؟؟؟؟ اصلا به نظرت درسته؟؟؟
همه هم میدونیم که موو هر قدری هم میخواست خرج کنه، نمیتونه و نمیتونست این تیم رو یک ساله به جایی برسونه، حداکثرش مدعی شدن تو EPL هستش، هنوز امید دارم که در ادامه فصل بهتر بشیم، به شرط اینکه موو بخواد احمقیتش رو بزاره کنار...
درضمن یه رعایتی هم باید بکنی، تو 10 روز با سیتی و چلسی و لیورپول و فنرباغچه بازی داریم و کردیم، خوب مگه چقدر بازیکن تاپ(اگه وجود داشته باشه) داریم تو این تیم که بخواد همه رو بازی بده و نفس هم مونده باشه واسشون تو بازی بعدی؟
اسم گیگز رو هم نیار، چون رئیس قبولش نداشته که بزارتش سرمربی، پس هیچ وقت اتفاق نمیوفتاده، ربطی به وودوارد هم نداشته، دیوید گیل هنوز هم هستش تو منچستر، فقط رسمی نیستش، مطمئن هستم که اگه گیگز هم دو سه بازی نتیجه نمیگرفت، اینجوری میکوبیدیش...
حالا هم به من بگو طرفدار موو، ایرادی نداره، من میگم حقایق رو درک کن، تیم محله نیست که 4-3 ماه بخواد از این رو به اون رو بشه، همین کونته 3تا از آرسنال خورده بود، از لیورپول تو خونه خودش باخته بود و همه بردهاش رو ناپلئونی دقیقه 90 بدست اورده بود با هنر کاستا(غیر از هفته پیش)، خوب نباید بگیم که چلسی ته تیم بوده، این بازی موو هم مثل همیشه برای مساوی تو بازی های بزرگش اومد تو زمین و مثل چندین وقت گذشته، رییییییییییییییییدددددددددددددد....
یا خودش باید بفهمه که برای مساوی اومدن تو زمین، جواب نمیده یا اینکه باید بفهمه که با همچین بازیکنهایی نمیتونه این تاکتیک رو پیاده کنه...
حالا ببینیم امروز تو مصاحبش به کی ایراد میگیره...
چند تا بازیا میخواستم بیام پست بذارم گفتم ولش کن درست میشه خصوصا سر بازی لیورپول اما این درست شدن نیست!
دقیقا تیم کونته چند تا بازیکن شاخص داره که ما نداریم؟ مورینیو تاکتیک نداره خودتم اینو خوب میدونی فقط نمیدونم چرا میخوای خودتو گول بزنی برادر! ما با امثال پوگبا و زلاتان که هر موقع عشقش میکشه دو متر میدوه و بقیه بازی قدم میزنه به جایی نمیرسیم ! به اینا نمیگن خرید موفق. ما قشنگ دو تا تیم داریم که میتونن تو مواقع اینچنینی بازی کنن. مشکل اینه که جلو لیورپول که بازی اول بود هم افتضاح بودیم!
مطمئن باش اگر رئیس در این زمینه قدرتی داشت مورینیو 50 کیلومتری منچستر هم پیداش نمیشد چون اخرین مربی هست که بخواد واسه تیم انتخاب کنه . سر تکون دادناش جلو لیورپول رو که یادت نرفته.اینکه گیل یه سمت تشریفاتی داشته باشه تا مدیر اجرایی بودن خیلی فرق داره
در مورد گیگزی هم مطمئن نباش!
دقت کنی منم از کونته فقط در مورد این بازی دفاع کردم . حالا میگیم خارج از خونه بوده امکان باخت زیاده قبول ولی اخه 4-0 بدون یه حمله درست و حسابی؟ دقیقا همون تاکتیک مزخرف مقابل لیورپول رو تکرار کرد این دفعه دیگه دخیا نتونست جمعش کنه

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
خوزه گفته حرفام به كونته به شما ربطي نداره
اوكي داداچ
ربطي نداره
ولي نتايج تخمي تيم به ما ربط داره !!!

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
حرفاي مورينيو به نقل اسكاي در گوش كونته :

شما جمعيت را هنگاهي كه 4-0 جلو هستيد وادار به تشويق نميكنيد.اين كار را زماني انجام ميدهيد
كه 1-0 جلو هستيد.
اين كار تحقير آميز است.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
افشین جان، من اصلا از موو دفاع نمیکنم، اما نه فکر میکنم که اومدن گیگز جواب بده و نه فکر میکنم که موو حالا حالاها اخراج بشه و نه فکر میکنم که این وضعیت ادامه پیدا کنه...
مورینیو تاکتیک نداره خودتم اینو خوب میدونی
دقیقا همون تاکتیک مزخرف مقابل لیورپول رو تکرار کرد این دفعه دیگه دخیا نتونست جمعش کنه
این دو تیکه پارادوکس هستش!!!!:D
افشین، اگه موو این تیم رو جمع نکرد تا پایان فصل، فقط در حدی که بعنوان مدعی EPL باشه و بتونه نتایجش رو روبروی رقبای اصلی بهتر بکنه و باختهاش روبروی سیتی و چلسی رو تلافی بکنه(اولین فرصتش همین چهارشنبه هستش)، من که فدایی موو نیستم، خودم اولین نفر به شکلی میرم ... ولش کن فعلا...
ولی هنوز اول فصل هستش و موو هم تیم شخمی اون دوتا ابلح رو تحویل گرفته، هزار بار گفتم، این تیم خیلی ریزش خواهد داشت تا فصل دیگه، اگه موو احمق و یه دنده نباشه و نخواد ثابت کنه که دوران مربیگریش تمام شده...
درضمن باز هم میگم، من یکی دیگه حوصله این باشگاه رو نخواهم داشت اگه این وضعیت ادامه پیدا کنه...

بالا