• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبريك ميگم برد رو
البته خيلي نميشه نتيجه خاصي گرفت از يه برد!
يه نكته ديگه هم ك هست تفاضل گلمون نسبت به تيماي بالاي جدول فاجعس!

Sent from my iPhone using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یکی این پوگبارو بگیره، میخواد یه نفره همه دریبل بزنه و توپ رو نگه داره!!!!!!
اوه اوه تشویق پوگبا توسط تماشاچی هارو!!!!!!
الان دیگه مطمئن شدم که اینا تماشاچی های ما هستن!!!!!
موو چه خشن با همه دست داد و رفت بیرون!!!!!!!:D:p

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یک گل افساید خوردیم
یک گل سالممون رو مردود اعلام کردن

نیمه دوم خوب نبودیم. نمیدونم میخواستم بازی رو کنترل کنن یا از نظر بدنی کم اورده بودن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اصلان من تا فصل دیگه هم از موو حمایت رو میکنم، این تیم 3 فصل دست 2تا احمق بوده و به نابودی کامل کشیده شده، حداقل باید 2تا پنجره نقل و انتقالاتی بگذره و یک فصل دست موو باشه که بخواد تیم رو نجات بده...
از یک برد نمیشه هیچ نتیجه ای گرفت ولی غیر بازی با فنرباغچه، من تو هیچ بازی ضعف وحشتناک 2 فصل گذشته تیم رو ندیدم، تیم خیلی خوب بازی میکرده اکثرا و موقعیت هم خوب میساخته...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
ببینید تعارف نداره فوتبال حرفه ای برای تیم خوب شدن شما باید بازیکن خوب داشته باشی الان چلسی هازارد و کانته رو داره ارسنال اوزیل و سانچز سیتی دیبروین و اگوعرو و سیلوا و لیورپول هم کوتینیو از این تیما این بازیکن هایی که گفتم و بگیر ببین چند امتیاز میگرفتن دفاع یونایتد فاجعه هست نیاز به حداقل 3 خرید در خط دفاع یک خرید در خط هافبک هست با اشغال هایی مثل بلیند و روخو و اسمالینگ و ... نمیشه بحایی رسید فشار خط هافبک کلا روی پوگباست از میخیتاریان فک نکنم ابی گرم شه

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
تبریک بابت برد ...
نیمه اول خوب بودیم . نیمه دوم رفتیم تو کنترل و حریف هم به خودش اومد ...
رونی عالی بود و رو همه گل ها تاثیر داشت ...
گل افسایدش که سالم بود ...

به امید بازی های بعدی ...

در کل شانس قهرمانی مون با این روند چلسی و ارسنال و لیورپول و من سیتی کم است ولی می تونیم جز مدعیان باقی بمانیم .. تو ژانویه میشه یکی دو پست رو تقویت کرد ...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
واسه خريد تو ژانويه به نظرم تنها پستي كه واقعا نياز به خريد داريم توش دفاعه، يه دفاع وسط خوب!
بقيه پست ها خوبيم، فقط تيم بايد هماهنگ شه.
مشكل ما نبود بازيكن نيست، روحيه نداشتنه!
وگرنه از نظر بازيكني از خيلي از تيما بهتريم[emoji4]
من هم كاملا از مورينيو حمايت ميكنم، پيشرفت هم كاملا ميشه ديد،
فقط وضعيت دفاع بايد درست شه، كه اون هم با خريد يه زوج خوب واسه بيلي و داشتن اسمالينگ و جونز حل ميشه، سمت چپ هم فقط بايد به شاو فرصت بده به فرم قبليش برگرده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ولی باید این بازی ۵ ۶ تا میزدیم
تیم باید وحشی باشه و حریف رو تا جا داره بزنه لت و پار کنه
دقیقا مثل چلسی لیورپول که فعلا هیچ ترحمی به حریف نمیکنن و تا جا داره گل میزنن.

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فکر میکنم رفتار محتاط موو رو همه میشناسن و به پیروزی با حداقل نتیجه راضی هستش، با وضعیتی که دفاع های ما دارن و مهاجمها هم از هر 10تا موقعیت یکی رو گل میکنن، باید به موو حق داد که اگه جلو افتاد تیمش، به فکر حفظ نتیجه باشه، حالا باز این بازی 3تا زده بودیم و اگه فاکتو همیشگی داوری رو از بازی بیرون میبردیم، بازی باید 0-4 میشد...
اما من هم فکر میکنم که غیر از بحث هافبک میانی و دفاع میانی که زوج بیلی بشه یا حداقل تو مصدومیتهای مدافعهای اصلی بتونه دفاع تیم رو جمع کنه، احتیاج به مدافع کناری و وینگر هم داریم، واقعا ضعف بدی پیدا کردیم امسال با ضعیف بازی کردن مارسیال و لینگارد و رشفورد که پست اصلیش وینگر نیست...
الان بدترین اتفاقی که میتونست بیوفته، اتفاق افتاده و زلاتان واسه بازی بعدی محروم شده!!! که خیلی بهمون ضربه میزنه تو بازی با آرسنال...
شاو و دارمین، خیلی افت کردن(باز دارمین بازیش بگیر نگیر داره مثل والنسیا) ولی مصدومیتهای خیلی زیادی داریم تو این پست، یادم نمیاد در چند سال گذشته که والنسیا یا شاو بیشتر از 4 بازی پشت سر هم واسه تیم بدون مصدومیت بازی کرده باشن، یانگ و بلیند هم که ...
اما همه جا امروز از بازی عالی کریک میگفتن، ظاهرا آمار 95 درصد پاس صحیح داشته تو این بازی و کاملا به تیم نظم داده تو این بازی و رسما باعث شد، تیم عالی باشه، حالا افشین هی بیا و بگو کریک فلان و بهمان، آمار میگه که در همه بازی هایی که واسه منچستر بازی کرده امسال، منچستر برنده بیرون اومده...
درضمن نمیدونم چرا ما اینقدر بدشانسیم که همه بازی سختمون و مهممون یا باید پشت سر هم باشه یا باید بعداز بازی های ملی باشه و تیم ما بیشترین ضربه رو بخوره...
cwmvu4nweaq5spd.jpg
این هم کاری که زلاتان بعداز زدن گل کرد!!!!!

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
واسه خريد تو ژانويه به نظرم تنها پستي كه واقعا نياز به خريد داريم توش دفاعه، يه دفاع وسط خوب!
بقيه پست ها خوبيم، فقط تيم بايد هماهنگ شه.
مشكل ما نبود بازيكن نيست، روحيه نداشتنه!
وگرنه از نظر بازيكني از خيلي از تيما بهتريم[emoji4]
من هم كاملا از مورينيو حمايت ميكنم، پيشرفت هم كاملا ميشه ديد،
فقط وضعيت دفاع بايد درست شه، كه اون هم با خريد يه زوج خوب واسه بيلي و داشتن اسمالينگ و جونز حل ميشه، سمت چپ هم فقط بايد به شاو فرصت بده به فرم قبليش برگرده

من که از همون اول گفتم تیم بیشتر از لحاظ روحی ضعیفی الان. اصلا قیافه ها رو میبینی انگار همه با خودشون درگیرن
بازیو که ندیدم (اونجای اسب ابی تقدیم به کسایی که گفتن بازی رو پخش میکنیم ولی با تاخیر این کار رو کردن و منم بیخیال شدم)

خوشحالم بردیم ولی مهم این هست که ثبات داشته باشیم. الان کونته تیمشو پیدا کرده افتاده رو دور
نیم فصل هم هیچ خری تیمشو ول نمیکنه بیاد به تیمی که هنوز ثبات نداره(منظورم بازیکنایی هست که تو چمپیونز لیگ هستن)

حال کردم گل و تمام اون عوضیایی که ما رو تو این چند روز مسخره کردن ضایع شدن

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
تیم نباید به یک بازیکن وابسته باشه ... اگه قرار است بدون زلاتان ببازیم پس بهتر تا ببازیم تا ضعف هامون رو بیشتر پیدا کنیم ....
ولی ارسنال حکایتش با یونایتد مثل حکایت کره جنوبی با تیم ملی ایران ... ببرن چند بازی یک بار است ببازند خوشگل و چند بازی پشت سر هم !!! پس زیاد نباید ترسید هرچند خیلی اماده هستند ....

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
علیرضا علیفر، گزارشگر پرحاشیه تلویزیون کشورمان در آخرین مسابقه‌ای که گزارش کرد حرف‌های عجیبی به زبان آورد. وی که دیدار منچستریونایتد و فنرباغچه را گزارش می‌کرد اظهارات عجیبی داشت که در ادامه می‌خوانید.

* علیفر در ابتدای بازی گفت: اگر یک مربی با سطح دانش متوسط از ایران در منچستر کار می‌کرد بهتر از مورینیو نتیجه می‌گرفت!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان این آمار بازی با سوانسی هستش، نمیدونم چه نتیجه ای باید بگیرم از تعداد پاسها!!!!!!!!!!!!!!!!!!
swansea_-_man_utd[1].jpg
تیمی تو تاریخ وجود داشته که اینقدر پاس تو یک بازی داده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد میگن مورینیو بازی مالکانه دوست نداره...:p:D:D:D:general304:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تبریک بگیم بابت مصدومیت اسمالینگ و دوری یک ماهش...
اصلان حال کن که جونز دیگه فیکسه!!!!!!!
هر دو دفاع اصلی تیم، مصدوم شدن:general208:
افشین هم حال کنه که گریزمن داره چپ و راست نامه فدایت شوم میفرسته!!!!!:D:D:D
با این حساب وودی جان، بزن تو کارش!!!:p از دست ماتا یا مارسیال هم راحت میشیم اگه گریزمن بیاد، البته ممکنه جای رونی، کنار زلاتان بازیش بده...

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
با این حساب وودی جان، بزن تو کارش!!!:p از دست ماتا یا مارسیال هم راحت میشیم اگه گریزمن بیاد، البته ممکنه جای رونی، کنار زلاتان بازیش بده...
همین ماتا اگر نبود دو فصل قبل و مارسیال اگر نبود فصل قبل رو با اقتدار کاندیدای سقوط بودیم!!!
حالا این فصل مو با مارسیال حال نمی کنه بهش بازی نمی ده دلیل نمی شه بخوایم از دستش راحت شیم! ماتا هم که انصافا نسبت به فصل قبل بهتر بوده نمی دونم چرااین قدر گیر می دی بهش!

به هر حال انتقال گریزمان هم به نظر من خیلی با واقعیت فاصله داره.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

ميلاد جونز يه هفته بازي كنه پشت هم قشنگ ميبيني ٣-٤ لول بالاتره از اسمالينگ!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
همین ماتا اگر نبود دو فصل قبل و مارسیال اگر نبود فصل قبل رو با اقتدار کاندیدای سقوط بودیم!!!
حالا این فصل مو با مارسیال حال نمی کنه بهش بازی نمی ده دلیل نمی شه بخوایم از دستش راحت شیم! ماتا هم که انصافا نسبت به فصل قبل بهتر بوده نمی دونم چرااین قدر گیر می دی بهش!

قبول دارم حرفاتو، ماتا لازمه براي تيم
مارسيال هم درسته افت داشته ولي نبايد فراموش كنيم خيلي جوونه و قطعا تو اين سن نميتونه هميشه تو اوج باشه
گريزمان تو ژانويه اصلا امكان نداره، ولي تابستون احتمال اومدنش خيلي زياده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

مشکل اینجاست که طرفدارها(فقط شما نیستی، افشین و خیلی های دیگه هم هستن)، فکر میکنن اگه یه بازیکن یه موقعی یه چیزی بوده، باید همیشه فیکس و در تیم باشه و منتظر معجزه باشیم ازش... یه علاقه و تعصب بی دلیلی دارید روی بازیکنها، بازیکنهایی که مثل شواینی، حتی یه فصل هم در این باشگاه نبودن و تو این سن بازنشستگی، بخاطر احمقیت یه حیوان به این باشگاه آورده شدن...
اسم ۲ فصل گذشته رو هم هیچوقت نباید بیاریم که دوران نابودی منچستر بوده...
الان ما دنبال کسب جام هستیم و نه گرفتن سهمیه یورولیگ، پس برای این کار باید بازیکن مورد نیازش رو هم داشته باشیم...
به این امید باشیم که ماتا یا رونی یا مارسیال یا دیپای یا ... هر ۱۰تا بازی، در یک بازی بیان و یه چیزی از خودشون نشون بدن، میشه همون تفکر میانه جدول و یورولیگ...
درسته موو هم سال اولی هستش که مربی تیم شده و فرصت میخواد که تیم رو بسازه، ولی موو نکته مثبتش(اون چیزی که من امیدوار بودم انجام بده) همین بود که این آت آشغالها و این خانه سالمندان رو تخلیه کنه و دوباره به تیم جون بده، کسایی مثل شواینی، فلینی، اشنیدرلین، روخو، بلیند، اسمال، یانگ و ... اصلا در حد یونایتد نیستن و کسایی مثل رونی و ماتا هم در چند فصل گذشته اصلا در حدی نبودن که بخوان فیکس باشن...
آمار ۵-۴ تا گل و پاس گل در یک فصل، میشه آمار مفتضح و فلاکت بار و اصلا جای تعریف نداره، من نمیدونم که دوستان از چی این بازیکنها دفاع میکنن؟
همون ابتدای قضیه هم گفتم که به اکثر بازیکنهای فصل پیش باید فرصت بده موو تا نشون بدن که در حد یونایتد هستن یا نه؟ چون دو فصل پیش با یک بز کاری از پیش نبردن، ولی خیلی هاشون تا اینجای کار هم ثابت کردن که اصلا در حد یونایتد نیستن...
مارسیال هم اگه دقت کنید اونقدر وارد حاشیه شده که فکر میکنم اینجوری ادامه بده، وضعیتش از دیپای هم بدتر میشه...
خیلی از این بازیکنها، حتی بعنوان ذخیره دوم هم جایی در این تیم ندارن، باید از این تیم برن...
درضمن موو هم خیلی شکایت کرده بود از بی انگیزگی بازیکن ها در تمرینات و نداشتن حس جنگندگی و اعلام کرده بود که اینجوری ادامه پیدا کنه، خیلی هاشون از تیم کنار گذاشته میشن...(دلیل بازی نکردن شاو و اسمال)...

Last edited:
بالا