• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
مشکل اینجاست که طرفدارها(فقط شما نیستی، افشین و خیلی های دیگه هم هستن)، فکر میکنن اگه یه بازیکن یه موقعی یه چیزی بوده، باید همیشه فیکس و در تیم باشه و منتظر معجزه باشیم ازش... یه علاقه و تعصب بی دلیلی دارید روی بازیکنها، بازیکنهایی که مثل شواینی، حتی یه فصل هم در این باشگاه نبودن و تو این سن بازنشستگی، بخاطر احمقیت یه حیوان به این باشگاه آورده شدن...
اسم ۲ فصل گذشته رو هم هیچوقت نباید بیاریم که دوران نابودی منچستر بوده...
الان ما دنبال کسب جام هستیم و نه گرفتن سهمیه یورولیگ، پس برای این کار باید بازیکن مورد نیازش رو هم داشته باشیم...
به این امید باشیم که ماتا یا رونی یا مارسیال یا دیپای یا ... هر ۱۰تا بازی، در یک بازی بیان و یه چیزی از خودشون نشون بدن، میشه همون تفکر میانه جدول و یورولیگ...
درسته موو هم سال اولی هستش که مربی تیم شده و فرصت میخواد که تیم رو بسازه، ولی موو نکته مثبتش(اون چیزی که من امیدوار بودم انجام بده) همین بود که این آت آشغالها و این خانه سالمندان رو تخلیه کنه و دوباره به تیم جون بده، کسایی مثل شواینی، فلینی، اشنیدرلین، روخو، بلیند، اسمال، یانگ و ... اصلا در حد یونایتد نیستن و کسایی مثل رونی و ماتا هم در چند فصل گذشته اصلا در حدی نبودن که بخوان فیکس باشن...
آمار ۵-۴ تا گل و پاس گل در یک فصل، میشه آمار مفتضح و فلاکت بار و اصلا جای تعریف نداره، من نمیدونم که دوستان از چی این بازیکنها دفاع میکنن؟
همون ابتدای قضیه هم گفتم که به اکثر بازیکنهای فصل پیش باید فرصت بده موو تا نشون بدن که در حد یونایتد هستن یا نه؟ چون دو فصل پیش با یک بز کاری از پیش نبردن، ولی خیلی هاشون تا اینجای کار هم ثابت کردن که اصلا در حد یونایتد نیستن...
مارسیال هم اگه دقت کنید اونقدر وارد حاشیه شده که فکر میکنم اینجوری ادامه بده، وضعیتش از دیپای هم بدتر میشه...
خیلی از این بازیکنها، حتی بعنوان ذخیره دوم هم جایی در این تیم ندارن، باید از این تیم برن...
درضمن موو هم خیلی شکایت کرده بود از بی انگیزگی بازیکن ها در تمرینات و نداشتن حس جنگندگی و اعلام کرده بود که اینجوری ادامه پیدا کنه، خیلی هاشون از تیم کنار گذاشته میشن...(دلیل بازی نکردن شاو و اسمال)...
کسی نگفت همیشه فیکس باشه. من می گم از "دستش راحت شیم" جمله ی بدیه حتی اگه طرف نصف قبل هم به درد نخوره.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کسی نگفت همیشه فیکس باشه. من می گم از "دستش راحت شیم" جمله ی بدیه حتی اگه طرف نصف قبل هم به درد نخوره.
نترس عزیزم، از دستش راحت نمیشیم...:D
در حال حاضر هم رونی(با عملکردی که از خودش تو 3-2 بازی گذشته نشون داده) و هم ماتا، گزینه های اصلی ما برای بازی کردن تو همه بازی های این فصل هستن، هیچ کس دیگه ای رو نمیتونیم جاشون بزاریم تو زمین، من هم بیشتر منظورم این بود که ذهن دوستان رو آماده کنم که فصل دیگه اگه ندیدنشون، عکس العملی مثل وقتی که شواینی کنار گذاشته شد رو نداشته باشن:D اون شواینی بود که یک نیم فصل هم واسه ما بازی نکرد، اینجوری دوستان واسش ناراحت بودن، الان اگه مثلا ماتا یا رونی کنار گذاشته بشه یا فروخته بشه، چکار میکنن؟؟؟؟!!!!!!:general705:
این تیم باید پوست بندازه ولی خوب میتونه امثال رونی و ماتا و مارسیال رو نگه داره واسه نیمکت و بهتر از اینهارو به تیم بیاریم...

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
نترس عزیزم، از دستش راحت نمیشیم...:D

:general705:
این تیم باید پوست بندازه ولی خوب میتونه امثال رونی و ماتا و مارسیال رو نگه داره واسه نیمکت و بهتر از اینهارو به تیم بیاریم...
خب من با همین حرفم موافق نیستم. من با این روند که هر کس چند تا بازی خوب نباشه از روش رد شیم و بعد بگیم این چی بود خریدن بریم یکی دیگه شو بخریم مخالفم!
چون با این فرمونی که داری می ری جلو خود رونالدو هم بیاد این جا بعد دو هفته که گل نزنه می گی این پیرمرد کیه خریدن خانه سالمندان زدن فلان بهمان. به نظر من یه جای کار تیم می لنگه وگرنه خیلی از بازیکنا رو ما در حالی خریدیم که تو بهترین شرایط بودن. هر کدوم اگر تو یه تیم دیگه باشن ستاره ان! مثالش هم زیاده دیماریا، مخی، ماتا، زلاتان، پوگبا، فالکائو و حتی اشنایدرلین و فلینی! ولی هر کدوم اومدن این جا نمی تون توقعات رو براورده کنن. این تیم یه جای کارش می لنگه وگرنه بهتر از مخیتاریان کدوم هافبک بازیسازی رو می تونی بیاری؟! حالا مخی رو هم که خریدی گذاشتی رو نیمکت!!! بهتر از زلاتان و فالکائو مهاجم نوک در چند سال اخیر کی رو دیدی؟! بهتر از مارسیال کدوم وینگر سرعتی و با تکنیک ولی در عین حال جوون و آینده دار رو می شناسی؟! همین دیماریا هم الکی از روش رد می شدین (البته من که از رفتنش خیلی هم ناراحت نشدم چون معلوم بود دلش با تیم نیست و فقط به خاطر پول اومده. اون طور که باید تلاش نمی کرد.) ولی باز هم از نظر فنی قطعا می تونست به تیم کمک کنه که متاسفانه حراجش کردیم رفت!

خلاصه حرف من اینه مشکل این تیم اگر با خرید های گنده گنده حل شدنی بود تا الان حل شده بود. تنها جایی که ما الان مشخصا ضعف بازیکن داریم مرکز دفاعه. به نظر من این تیم فقط نیاز به زمان و ثبات داره. این که هی بخریم هی بفروشیم قطعا وضعیتو بدتر می کنه.

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خب من با همین حرفم موافق نیستم. من با این روند که هر کس چند تا بازی خوب نباشه از روش رد شیم و بعد بگیم این چی بود خریدن بریم یکی دیگه شو بخریم مخالفم!
چون با این فرمونی که داری می ری جلو خود رونالدو هم بیاد این جا بعد دو هفته که گل نزنه می گی این پیرمرد کیه خریدن خانه سالمندان زدن فلان بهمان. به نظر من یه جای کار تیم می لنگه وگرنه خیلی از بازیکنا رو ما در حالی خریدیم که تو بهترین شرایط بودن. هر کدوم اگر تو یه تیم دیگه باشن ستاره ان! مثالش هم زیاده دیماریا، مخی، ماتا، زلاتان، پوگبا، فالکائو و حتی اشنایدرلین و فلینی! ولی هر کدوم اومدن این جا نمی تون توقعات رو براورده کنن. این تیم یه جای کارش می لنگه وگرنه بهتر از مخیتاریان کدوم هافبک بازیسازی رو می تونی بیاری؟! حالا مخی رو هم که خریدی گذاشتی رو نیمکت!!! بهتر از زلاتان و فالکائو مهاجم نوک در چند سال اخیر کی رو دیدی؟! بهتر از مارسیال کدوم وینگر سرعتی و با تکنیک ولی در عین حال جوون و آینده دار رو می شناسی؟! همین دیماریا هم الکی از روش رد می شدین (البته من که از رفتنش خیلی هم ناراحت نشدم چون معلوم بود دلش با تیم نیست و فقط به خاطر پول اومده. اون طور که باید تلاش نمی کرد.) ولی باز هم از نظر فنی قطعا می تونست به تیم کمک کنه که متاسفانه حراجش کردیم رفت!

خلاصه حرف من اینه مشکل این تیم اگر با خرید های گنده گنده حل شدنی بود تا الان حل شده بود. تنها جایی که ما الان مشخصا ضعف بازیکن داریم مرکز دفاعه. به نظر من این تیم فقط نیاز به زمان و ثبات داره. این که هی بخریم هی بفروشیم قطعا وضعیتو بدتر می کنه.
ببین من هم نگفتم که ریخت و پاش کنیم، آرزوم هستش که همه نیازهامون از تیم های پایه بیان، ولی دیگه اون دورانی که بازیکنها از تیمهای پایه میومدن و حال میدادن به تیم، تموم شده، این قضیه نه فقط در باشگاه ما، در تمام دنیا این شکلی شده دیگه و اصلا هیچ جور ستاره جوونی دیده نمیشه دیگه...
حالا با همه اسمهایی که اوردی غیر از این فالکائو و اشنیدرلین و فلینی، موافق هستم، فالکائو که تو چلسی هم ثابت کرد اصلا در حدی نیست(فقط بره تو لیگهای درجه دو و سه اروپا، شاید بتونه یه کاری بکنه)، فلینی و اشنیدرلین شاید تو یه تیم درجه دو، خوب باشن، ولی در منچستر...
اما حرفت کاملا اشتباهه که یه "بازیکنی تا دو هفته عملکرد بد داشت"؟ آمار ماتا و رونی و مارسیال رو دیدی؟؟؟ همچین آماری تو لیگ ایران هم مفتضح حساب میشه، اصلا حرفی هم در مورد بازیهای این فصلشون نمیزنم، حتی یه کسی مثل اسمالینگ و بلیند هم با آمارشون برابری میکنه...!!!!!!
مارسیال جوونه، ولی کدوم بازیکن جوون رو دیدی که وارد حاشیه شد و تونست به فوتبالش ادامه بده...؟
در مقابل میایم نگاه میکنیم، اوزیل، رکورد پاس گل میزنه و به اندازه مجموع رونی و ماتا گل میزنه، آگوئرو دو برابر مجموع این نفر گل میزنه، دبروینه به اندازه مجموع این دو نفر گل میزنه و پاس گل میده، سیلوا بهمین ترتیب، کوتینیو بهمین ترتیب، سانچز بهمین ترتیب، آزارد و کاستا هم که جای خود دارن ... خوب باید یه کمی حقیقتهارو ببینیم و قبول کنیم که این بازیکنها اصلا در حدی نیستن، حالا میگیم که چند فصل گذشته بخاطر مربی های فلاکت بار بوده، ولی الان هم آمارشون تعریفی نداره، پس باید از تیم بیرون انداخته بشن...
اما بحث میخی جداست، کلا دوتا بازی کرد واسمون و همش مصدوم بود، و ظاهرا دو سه هفتست که خوب شده ولی تو ترکیب قرار نمیگیره، دلیلش رو نمیدونم، ولی موو دیوانه نیست که همچین بازیکنی رو بازی نده، حتما دلیلی پشتش هست...
جدیدا هم از بی انگیزگی بازیکنها در تمرینات شکایت کرده بود، حتی تهدیدشون هم کرده بود که اینجوری ادامه پیدا کنه، خیلی هارو کنار میزاره(دمش گرم!!!!! این کارش حرف نداره، هر کی نمیخواد، هرررررریییییییی:general211:)...
دارن پول خون میگیرن و هیچ گهی نمیخورن، فقط رو نیمکت میشینن یا تو زمین میر..ینن...
درضمن آخرین شایعه هم از خرید وینگر 22 ساله گالا میگه در ژانویه...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
Just trust Mou,
مطمئن باشيد اين تيمو سر و سامون ميده
چ خريد و فروش بازيكن لازم باشه چ بحث رواني باشه
هرچند اين قضيه ك مو هنوز تنهاس و تو هتل زندگي ميكنه جالب نيست به هيچ وجه!
كسي ك طولاني مدت ميخواد بمونه يه حا تو هتل نميمونه! خونه ميخره (اجاره ميكنه) زن و بچشم مياره پيش خودش!

Sent from my iPhone using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
Just trust Mouهرچند اين قضيه ك مو هنوز تنهاس و تو هتل زندگي ميكنه جالب نيست به هيچ وجه!
كسي ك طولاني مدت ميخواد بمونه يه حا تو هتل نميمونه! خونه ميخره (اجاره ميكنه) زن و بچشم مياره پيش خودش!
چند بار از این قضیه شکایت کرده، حتی یه سری به خبرنگارها تیکه انداخته بود که چرا از من سوال میپرسید، شما که حتی مدل و مارک لباس روزانه من رو میدنید و خیلی از پاپاراتزی ها شکایت کرده بود، ولی گفته بود که بخاطر سن بچه هاش که فکر میکنم 17 و 19 هستن و شکل زندگیشون در لندن، نمیتونه اونهارو به منچستر بیاره...
واقعا فکر میکنم که زندگی در هتل، واسش سخته، مقایسه بکنید با اون چیزی که برای گواردیولا، سیتی انجام داده، میفهمیم که چقدر تفاوت وجود داره...

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
بابا منم باشم هتل شبی 400 یورویی رو ول نمی کنم :)) برم خونه که مسئولیت اشپزی و نظافت و همه رو داشته باشم ....خود مو با هتل راحت تره ...تنبل شده ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شانس مارو، دیپای چه گل هایی زد امشب، واسه منچستر که میرسه، دست و پاش رو گم میکنه...
البته روبروی لوگزامبورگ بود...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بابا منم باشم هتل شبی 400 یورویی رو ول نمی کنم :)) برم خونه که مسئولیت اشپزی و نظافت و همه رو داشته باشم ....خود مو با هتل راحت تره ...تنبل شده ...

اون كه آره قطعا بخواد تنها زندگي كنه هتل راحت تره
ولي مسلما نبود زن و بچش كنارش تأثيرگذار هست تو وضعيت روحي روانيش...

ممفيس هم كه دو تا گل زد، هرچند بعيده ولي اميدوارم بتونه ادامه بده...
اورتون هم كه يفت و سخت ميخوانش! لااقل اينجوري حتي بنا بر فروشش هم باشه ميشه بالاتر بديمش

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
پسرش که طبعا نمی تونه بیاد چون تو تیم فولامه و دختر و همسرش هم تو لندن کار و زندگی دارند پس ژوزه باید به زندگی بدون اونا عادت کنه یا اونا باین منچستر برای کار و زندگی که شاید سال دیگه این اتفاق بیفته ...

ممفیس هم دو گل زد درست ولی به قول شاعر امدی جانم به قربانت ولی حالا چرا !؟! قرار بود شماره 7 رو دوباره بر سر زبان ها بندازه ولی نشد که بشه ... به نظر من ممفیس نهایتا بازیکنی در سطح ولبک خواهد بود و اوج و سطح فوتبالش همین رسیدن به پیراهن یونایتد و خداحافظی زود هنگام ازش بود ....
بره تو تیم هایی مثل اورتون و ارسنال و اینتر و ... می تونه به عنوان بازیکن تایر گذاری باشه ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با این وضعیت مصدومیتها، امکان انتقال هیچ کدوم رو نمیبینم، غیر از دیپای...
دارمین اگه بره که دفاع راست نداریم دیگه، همین قضیه در مورد شاو صادق هستش(بلیند هست البته) و اسمال رو هم امکانش زیر صفره، فروشش، چون همین الان رسما تا 2 ماه دیگه، غیر از روخو و جونز، دیگه دفاع میانی نداریم...
آخرین شایعه از علاقه باشگاه برای خرید آندره سیلوا میگه مهاجم خوش استیل، 21 ساله پورتو میگه، آمارش که خوب بوده امسال...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
امروز تولد بهترين هافبكي كه تاريخ به خودش ديده بود...
اسكولزي ٤٢ ساله شد[emoji7][emoji173]️

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این رونی هم کم کم داره ثابت میکنه که باید کنار گذاشته بشه:
the-sun-frontpage-16112016_fjl65bpc4ka51p2vo1ysv4p9n[1].jpg
اصلان، پایین عکسش بیشتر واسه من جالبه:D:D:D(فردا قسمت اولش پخش میشه)

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
الان درست پایان بازار خرید و فروش چهارپایانه که تو تازه شروع کردی به شمارش تاپاله های گاوها (میخواد بگه به خودت بیا اعصابش خرابه یکم فن بیانش افت کرده)
سلام، غیبت طولانی مدت داشتم. کاری به جدول ندارم. همینقدر که می‌بینم افشین فعاله (حالا هر جور) می‌فهمم وضعیت امیدوارکننده است!

اصلان جان ترجمه تحت‌الفظی این ضرب المثل همینیه که نوشتی، اما مفهومش رو اگر بخواهیم ترجمه کنیم میشه جوجه رو آخر پاییز میشمرن.
تو این قسمت کانتونا نمی‌خواسته بدوبیراه بگه. فقط یک ضرب‌المثل عادیه!
تیکهء آقایی که مو کاشتی عالی بود.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
سلام، غیبت طولانی مدت داشتم. کاری به جدول ندارم. همینقدر که می‌بینم افشین فعاله (حالا هر جور) می‌فهمم وضعیت امیدوارکننده است!

اصلان جان ترجمه تحت‌الفظی این ضرب المثل همینیه که نوشتی، اما مفهومش رو اگر بخواهیم ترجمه کنیم میشه جوجه رو آخر پاییز میشمرن.
تو این قسمت کانتونا نمی‌خواسته بدوبیراه بگه. فقط یک ضرب‌المثل عادیه!
تیکهء آقایی که مو کاشتی عالی بود.

عزيزي
من ترجمه نكردم مستقيم كپي كردم از يه پيج طرفداري يونايتد گذاشتم[emoji23]

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
با کنار گذاشته شدن رونی از ترکیب بازی با آرسنال، باید با این حقیقت تلخ مواجه بشیم که عوامل ناکامی‌های تیم، داره به تنوع بی‌سابقه‌ای میرسه.
ناهماهنگی تیمی، کمبود اعتماد به نفس تیمی، داوری‌های بسیار آزاردهنده، بدشانسی‌های حیرت انگیز، آسیب دیدگی‌های بی‌موقع، از دور خارج شدن برخی از کلیدی‌ترین بازیکنان‌مان به خاطر آسیب دیدگی، از فرم خارج شدن بازیکنانی که خیلی روشون حساب می‌کردیم ...

و حالا باید به این سیاهه اضافه کنیم بی‌شعوری، لش بودن و بی‌مسئولیتی بازیکنان. اون هم نه هر کسی. کاپیتان تیم با حقوق هفته‌ای 300 هزار پوند که حالا با تنبیه انضباطی (به حق) از تیم کنار گذاشته شده. چرا؟ بخاطر بدمستی و شب‌زنده‌داری.
فراموش نکرده‌ایم که رفتاری مشابه از رونی، قبلا چقدر برای ما گران تمام شده. 2011 شب قبل از تمرین، رونی و جانی اوانز بدمستی کردند و در نتیجه از ترکیب خط خوردند. روز بعد در اولدترافورد، منچستر از تیم ته‌جدولی بلکبرن شکست خورد. این همون فصلیه که ما "با تفاضل گل" جام رو به سیتی اهدا کردیم. با تفاضل. به قیمت یک جام!
هنوز وقتی یاد اون فصل میفتم خون خونم رو می‌خورم.

البته این مشکل جدیدی نیست و اصولا یک زخم ناسور در کل فوتبال جزیره است. میگساری (اون هم به شکل افراطی) بخشی از سنت‌شون هست. خود سرالکس سال‌ها پیاله‌فروشی داشته و تقریبا همهء فوتبالیست‌ها هم مشتری ثابتش بودند و اون هم پول خوبی به جیب می‌زده.
اسکاتلند 1978 کاندیدای قطعی برای صعود از گروه بود. اونها ایران و پرو رو اصلا در حد رقیب نمی‌دیدند. گزارش‌ها از میزان قوطی خالی آبجو در اردوی اسکاتلند و حجم ویسکی مصرفی در بارها توسط بازیکنان اسکاتلند، این سوال رو پیش آورده بود که اونها برای بازی به آرژانتین اومدن یا برای تفریح؟ نتیجه هم حذف اسکاتلند در همون مرحله بود.
همین رفتار مشهورترین نابغهء انگلستان جرج بست رو ویران کرد و بعدها پل گاسکوین رو.
شاید تنها راهش، کنترل خشن و دیکتاتورگونهء مربیان باشه که باز هم سرالکس از مشاهیرش بوده. منجمله چند باری که گوش گیگز رو حسابی پیچوند. خود بازیکن‌ها شعورش رو ندارن، چوب باید بالا سرشون باشه ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
وضعیت اصلا جالب نیست، در یک بازی مهم که میتونه نتیجش به تیم خیلی کمک کنه، این همه مصدوم و محروم داریم، یه کسی هم مثل رونی این کار رو انجام میده، حالا قضیه اینجاست که رونی در کنار تیم ملی بوده و بعداز برد انگلیس بهمراه یه تعداد دیگه ای از بازیکنها، همچین کاری کرده که باعث شده موو با اون شدت از اتحادیه انتقاد کنه که چرا گذاشتن که رونی همچین کاری بکنه...
فکر میکنم رونی رسما داره میگه که باید از تیم برای همیشه کنار گذاشته بشه، اول از فرمش در چند سال گذشته، بعد هم وضعیت کنار گذاشته شدنش از تیم ملی هم داره کم کم رسمی میشه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نکته جالبتر از مست کردن رونی، کمپینی هستش که راه افتاده، تک تک مربی های EPL اظهار نظر دارن میکنن و به یک شکلی از میگن ما هم مست میکردیم ما هم فلان و فلان، پپ گفته در بازیهای بین المللی همیشه مست بوده، کونته گفته واسه مشروب خوردن کسی جریمه نمیکنه، کلوب هم که ...
73447[1].jpg
قضیه چیه؟؟؟؟
باید برنده از این بازی بیرون بیایم تا بخوایم به ادامه لیگ و قرار گرفتن تو جمع مدعی ها امیدوار بشیم، ولی تیم شرایطش اصلا جالب نیست...

بالا