• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
خونسردی داورها در خطاهای صورت گرفته روی بازیکنان منچستر به شکل عجیبی رو به افزایشه. از طرف دیگه شدت خطاها اونقدر زیاده که اصلا قابل درک نیست که کمیته داوران چه برخوردی خواهد کرد. من نمیدونم اگر داوری محروم بشه، این موضوع علنی میشه یا نه؟
مطمئنا سازمان داوری و کمیته برگزارکنندگان انگلستان، به بی در و پیکری لیگ ایران نیست و مسئولین بدجوری از ارکان سازمان‌شون دفاع می‌کنند و در قبال تعرض هر نیروی خارجی (حالا اسمش مورینیو باشه یا ونگر) بشدت واکنش نشون میدن. اما برام سواله که سرانجام داورهایی که عملا نتیجه بازی‌های ما رو تغییردادن، چی شد؟ بازی‌های بعدی هم بهشون بازی دادن؟

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
فقط خریدهای موو رو با اون دوتا دلقک مقایسه کنین (مارسیالو گیگزی گرفت خوده دلقکم میگفت) پی میبرین چه فاجعه ای داشت کامل میشد.
نحوه بازی تیم واقعا روب جلوست و دفاعهامون دربهترین حالت در حد چمپیونشیپ هم نیستن.جلو بارسا و ر،ال اینطوری فرت بدن کار تمومه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
انگار که باید منتظر یه فینال جالب باشیم، میتونه جذاب هم باشه، چون فقط یک بازی هستش...
موو هم خیلی از مخیتاریان تعریف کرده بود...
روزنامه شهر منچستر هم اعلام کرده که 10 بازیکن از تیم بیرون انداخته میشن در ژانویه، در حقیقت اعلام کردن که منچستر به پیشنهادات برای 10 بازیکن جواب میده!!!!
لیست بازیکنها هم از این قرار هستش:
شواینی(میگه که دلش نمیخواد به MLS بره و شایعه شده که به یک تیم برزیلی میخواد بره)، روخو(از لورکوزن پیشنهاد داره)، اشنیدرلین، دیپای(میگن که کومن، اورتون میخوادش)، دارمین(تیمهای ایتالیایی)، یانگ، فلینی، جانستون، بلیند و مارسیال که فکر میکنم دوتای آخری بخاطر ضعف شاو و بقیه وینگرهامون، امکانشون ضعیف باشه، ولی بلیند هم گفته بود که کم و کم داره بهش بازی میرسه و مارسیال رو هم PSG میخواد(حالا کی بهش میده؟؟)
اگه اینجوری ادامه بدیم که کلا مشخص میشه که موو به فکر یک انقلاب درسته حسابی در باشگاه هستش...:general707::general707::general707:

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
من فکر کنم قضیه داوری ناخوداگاه در مورد منچستر بولت میشه پس که مربی و بازیکنان و رسانه ها روش متمرکز شدند و به تماشاگران هم منتقل شد ...
اشتباهات هست و کاریش نمیشه کرد یعنی نمیشه گفت عمدی هست و با قاطعیت ثابت کرد ... باید این موضوع رو کم اهمیت جلوه داد تا طبیعی بشه ...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
چه کرده چلسی با من سیتی در اتحاد
قشنگ با تاکتیک دفاع ضد حمله مچ گواردیولا رو خوابوندن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کونته که تا الان خیلی موفق بوده، تیمش فقط تو EPL هم بازی میکنه، پس هیچ مشکلی فشار هم نداره، تازه مشکل مصدومیت هم نداشتن امسال، ولی خوب قضیه این هستش که اینجا EPL هستش و همه تیمها خطرناک هستن...
واسه من یکی که حرکات پپ کنار زمین مهم بود، اونقدری که بالا و پایین پرید و به داور اعتراض کرد، حتی واسه داور دست زد، اگه موو بود که الان مادام العمر از مربیگری محرومش کرده بودن...
خداییش کسی ال کلاسیکو رو دید؟؟
مقایسه با این بازی سیتی و چلسی بکنی، مثل بازی منچ بود...:general602:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
چه قدر خوب شد این اوتامندی نرفت تو پاچه مون! هر بازی ای از سیتی دیدم این اوتامندی توش یه گندی زده! یه چیزی در حد همین دفاعای زپرتی خودمونه (به جز بیلی طبیعتا)!

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
هفته بیستم تا سی ام تیم مدعی قهرمانی مشخص میشه .. چلس تون اون هفته ها همین طوری باشه راحت قهرمانه ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
رسیدم خونه، بازی 0-2 بود به نفع لیورپول، تو 20 دقیقه بازی شد 3-4 به نفع بورن موث!!!!!!!!!!!
چقدر این لیگ جزیره زیبا و مهیج هستش، اصلا مقایسه این لیگ با تمام دنیای فوتبال، مثل یه توهین و گریه آور هستش...
ترکیب هم اعلام شد:
دخیا، والنسیا، روخو، جونز، دارمین، کریک، هررا، مخیتاریان، پوگبا، مارسیال و زلاتان...
ترکیب که خوب هستش، فقط بایی رو نیمکته، روخو و جونز تیم رو به ... ندن...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من دیدم 2 - 0 هست. کانال رو عوض کردم . الان اومدم طرفداری دیدم زده 4 3 بورنموث برده !!!! واو

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
رسیدم خونه، بازی 0-2 بود به نفع لیورپول، تو 20 دقیقه بازی شد 3-4 به نفع بورن موث!!!!!!!!!!!
چقدر این لیگ جزیره زیبا و مهیج هستش، اصلا مقایسه این لیگ با تمام دنیای فوتبال، مثل یه توهین و گریه آور هستش...
ترکیب هم اعلام شد:
دخیا، والنسیا، روخو، جونز، دارمین، کریک، هررا، مخیتاریان، پوگبا، مارسیال و زلاتان...
ترکیب که خوب هستش، فقط بایی رو نیمکته، روخو و جونز تیم رو به ... ندن...

داداج انقد به جونز گير بده تا دعوامون شه هاااا[emoji35][emoji16]
٤-٥ تا بازيه همينه دفاعمون آقاااا جونزم تركونده خود مو هم ازش تعريف كرده[emoji7]

Sent from my iPhone using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
داداج انقد به جونز گير بده تا دعوامون شه هاااا[emoji35][emoji16]
٤-٥ تا بازيه همينه دفاعمون آقاااا جونزم تركونده خود مو هم ازش تعريف كرده[emoji7]

:D:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304::general304::general304:
جدا از شوخی، این فصل آخری هستش که تو منچستر میبینیش، لیندلف هم که اومد، کلا با بایی میشن ترکیب اصلی، اسمال و جونز هم تعویضی، در صورتیکه دفاع میانی دیگه ای نخواد بگیره، جونز میشه تعویضی، به حرفهای موو هم توجه نکن، داره بهشون انگیزه بیخود میده، بعداز هر دو بازی مقابل وستهم و آرسنال، دقیقا گفت که تیم روبرو با اولین و تنها موقعیتش به گل رسید، این تعریف از دفاع نیستا!!!!!:general705::general705::general705:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اورتون با حمله شروع کرده

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چقد چرت ميگه اين سيانكي احمق[emoji19]

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
[emoji52][emoji52][emoji52]
جدا اين كارت نداشت؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
هر بازیکن دیگه ای بود، پاش شکسته بود، اما داور که نیست...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من که از کانال پلاس میبینم
از شر سیانکی راحت شدم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این روخو سر تیم رو به باد میده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
هیچی دیگه، هند به همین راحتی که هیچ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا