برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من بهترین بازیکن بازیکن فلاینی بود
کلا وسط زمین و نبردهای هوایی رو در اختیار خودش گرفته بود

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
تبریک بازیکنها در حد یک چمپیونز لیگ خوشحالی کردن...امیدوارم سال جدید بازیکن هایی بگیریم که صرفا اسم نباشن و با قیمت مناسب بازیکنهای با کیفیت گرفته بشه نه اینکه یک بازیکن بگیریم دویست میلیون بعد پول ته بکشه باز ما ریخت اسمال و رفقا رو ببینیم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
غلط کرد با اون گزارشگری هاش

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
تبریک بابت قهرمانی امیدوارم سال دیگه بازیکنایه خوبی جذب کنیم و با قدرت همه تیمها رو له کنیم :general106:
مزدکم شاید بنده خدا اونم حرصش میگیره از سبک بازی منچستر تو این 2 3 ساله الکی نمیگه که طرفدارشه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
آقا یک شخص هر کاری کرده باشه این اخلاقی نیست چیزهای خصوصی از جمله شماره موبایلش رو در اینترنت پخش کنیم...دنبال نصیحت نیستم ولی چون آگاهی به معنی گردن نهادن است بندع معترض شدم در واقع به رفتار شما...دی

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
والا ما هم کاری بهش نداریم
فقط وقتی می‌بینم بازی منچستر رو این بنده خدا داره گزارش می‌کنه که متاسفانه ۹۰ درصد بازی ها رو یا این گزارش می‌کنه یا اون سیانکی
فقط کانال رو عوض کرده و دنبال یه شبکه دیگه برای تماشای بازی می‌گردم یا دست آخر به اینترنت متوسل میشم

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
کلا تو عمرم یه مدت فوتبال پلی استیشن 1 بازی کردم و تمام اصلا با کامپیوتر و بعد از اون حتی با بقیه کنسول ها هم فوتبال بازی نکردم .اینو گفتم بگم ادم تو بعضی از سایتها میره و نظرات رو در مورد نقل و انتقالات میخونه کاملا متوجه میشه طرف فیفا یا پی اس بازی میکنه از روی همون هم در مورد نقل و انتقالات و تاکتیک تیم نظر میده دوستان از معاوضه دخیا و خامس میگن و اینکه رومرو رو بجای دخیا بزاریم با تشکر از رومرو اما واقعا یه دروازبان متوسط هست اگه قرار هست دخیا بره فقط فروش و خرید یه دروازه بان بهتر. رومرو در حد مینیوله هست که الان کلوپ هم دنبال دروازه بانه این پست خیلی سخت بازیکن درست و حسابی گیر میاد
رئال خامس رو تا دسته میکنه تو پاچه منچستر کاری که همیشه میکنه بازیکن هایی که نمیخواد فرووو میکنه به بقیه دیماریا پاریس رو از اول انتخاب کرده بود منتها پاریس اون موقع به خاطر فیرپلی مالی نمیتونست اونقدر بده و دیماریا هم به خاطر مشکلات و خرید جدید امکان موندنش نبود واسه همین دادن منچستر وگرنه عاشق چشم و ابروی منچستر نیستن اگه تیمی میخواد به سطوح بالا برسه باید توان حفظ بازیکن هاشو داشته باشه یا اگه میفروشه چنان سخت بفروشه که هوس بقیه رو برنداره .الان تاتنهام همین وضع و داره میفروشه ولی واسه هر بازیکنش یه رکورد میزنه .
خامس رو اصلا دوست ندارم در ترکیب منچستر ببینم از لحاظ دفاعی ریدمانه یک هافبک دفاعی مثل کانته داشت تیم و پوگبا رو میبرد پشت مهاجمین و نزدیکتر به دروازه ده برابر بهتر از خامس عمل میکنه اونجا تنها بازیکن رئال که خوبه تعویضش با دخیا ایسکو هست البته این نظر منه و ایسکو هم چندان عملکرد دفاعی خوبی نداره موقعی که توپ دست حریفه ولی از هر لحاظ از خامس بهتره

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
تبريك به منچستر
ايشالا سوپركاپ هم از رئال يا يووه ببريم و سه گانه مون كامل شه

آقاي خاص با كاپ هاي خاص!
فصل جديد فصل ماست! سه گانه ليگ/ FA / قهرمانان اروپا مال ماست!

اما ژوزه بايد يك مهاجم ترجيحا" نيمار. / اگه نشد كريسمان
دو هافبك بازيساز كنار پائول پوگبا مث خامس يا دني آلوز
و دو دفاع مستحكم نياز داره!

راشفورد قابل اعتماد نيست مثه طارمي خودمونه! :)
زالاتان هم بايد تكليفو مشخص كنه!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ما ۱۶ جولای با ال ای گلکسی بازی داریم
بعد با سیتی و رئال و بارسا
باید تا اون موقع ژوزه تیم رو ببنده
درسته اون بازی‌ها دوستانه هستند اما بردن تو اونها برای شروع فصل روحیه بخش و موثر هست

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
درد و دل روز: خوشحالی غیر معمول بازیکنها برمیگشت به اتفاق تروریستی که توی شهر رخ داد و همونجوری که فرگی هم گفت تا حدی تونست اتحاد رو به شهر برگردونه و این کارکرد اصلی فوتبال میتونه باشه در شهر کارگری مثل منچستر....
در باب خالی شدن جیب کارگران و گنده تر شدن شکم میلیاردرها(نقل و انتقالات): باید واقع بین بود من فکر میکنم ما یک بودجه دویست میلیون پوندی اگر داشته باشیم + ۷۵ میلیون برای انتقال دخیا نمیتونیم امید داشته باشیم که چند تا بازیکن فوق ستاره جذب کنیم چون قیمتها تو بازار نقل و انتقالات مشخصه غیر از این مسایل... انتقال های نجومی باعث میشه اون فرد دیگه نتونه فوتبال خودش رو بازی کنه....به عنوان مثال میگن ما میخوایم گریزمان رو ۱۶۰ میلیون بخریم خوب اگر اینجور باشه درسته که گریزمان خیلی بازیکن خوبیه ولی دیگه پولی برای باقی پست ها نمیمونه ۴۰ تا میمونه که باهاش دوتا فلینی هم نمیدن...در مورد دخیا هم ما یک جورایی چاره ای نداریم چیکارش کنند میخواد بره!!!! برده داری که نیست یک آدمی که به باشگاه آنقدر علاقه نداره که پابندش بشه باقی ماجرا همش بهانه است دلش یک جا دیگه است بزار بره فقط ما باید پول خوبی از ريال بگیریم و یک دروازبان خوب که دوستمون راست میگه سخت هم میشه پیدا کرد یک دروازبان خیلی خوب....
صحبتی با عزیزان سفر کرده: میلاد و ...که رفتن مثلا که چی الان؟ چگوارا سن شما بود داشت تو جنگل های بولیوی دومین انقلاب عمرش رو تجربه میکرد بعد من و شما سر هیچی یک جمع و ترک میکنیم!!! برگردید لوس بازی هم حدی داره....
صحبتی هم دارم با مورون...مورون جان تو با اینکه از اون ونگال چغندر قند که تیم رو به فنا داد بهتری ولی این فصل شاهکار هم نبودی دقت کن با قیمت های نجومی تو پاچه تیم بازیکن نکنن واسه اینکه جیب اون ایجنت بی شرفت پر بشه و یک چیزی اون وسطها به تو و رفقاست بماسه این تیم این همه هوادار داره پس بهتره بخاطره جیبت نابودش نکنی....
صحبتی با یاسین: رفیق جان شما پست ما رو واسه اعتراض به اون نوشتن شماره میرزایی لایک میکنی بعد خود پست رو ادیت نمیکنی؟ برش دار شماره رو دیگه...البته اگر دوست داری اگر نه که بزار باشه ولی به نظر من که درست نیست...
صحبتی با علی آقا: عموجان میدونم درگیری ولی دو کلمه نوشتن خیلی زمان نمیره بیا ما استفاده کنیم....
صحبتی با امیر: تو روح آرین و رفقا....
زیاده مزخرفی نیست...حسین ب.... ۲۶ می....

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب سیتی اولین خرید رو کرد
ببینیم بقیه تیم‌ها چه می‌کنند

desperanish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
97
We Are The Champion

azn7u.jpg

مرد روزهای دشوار

bwes0.jpg

به این قهرمانی شدیدا احتیاج داشتیم که با تدابیر خاص خوزه مسیر کسب این جام برای ما بسیار ساده شد.
با وضعیتی که خوزه امسال تیم رو تحویل گرفت، دقیقا تمام نقشه هایی که خواست اجرا کرد.
فصل بعد قطعا تغییرات بسیار بیشتری نسبت به این فصل خواهیم داشت. هرچند شاید بیش از یک بازیکن بزرگ نگیریم.
چون خوزه برنامه دراز مدت به منچستر داده من احتمال میدم که فصل بعد برنامه خوزه فقط برای پریمیرلیگ بسته میشه.
هر چند خوزه استاد بردن چمپیونزلیگ هست ولی برنامه اش برای یونایتد متفاوت خواهد بود.
و میخواد کاری کنه که یونایتد چند سال در سطح اول فوتبال بازی کنه. درحالی که برای اینتر فقط چمپونزلیگ مهم بود.
خروجی ها از نظر من: دخیا - شاو - دارمیان - اسمالینگ - رونی - کریک
که با خروج این شش نفر و خرید شش بازیکن تیم بسته میشه. که اون بازیکن بزرگی که خوزه خواهد خرید یک مهاجم تمام کننده خواهد بود مثل موراتا.

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
We Are The Champion

azn7u.jpg

مرد روزهای دشوار

bwes0.jpg

به این قهرمانی شدیدا احتیاج داشتیم که با تدابیر خاص خوزه مسیر کسب این جام برای ما بسیار ساده شد.
با وضعیتی که خوزه امسال تیم رو تحویل گرفت، دقیقا تمام نقشه هایی که خواست اجرا کرد.
فصل بعد قطعا تغییرات بسیار بیشتری نسبت به این فصل خواهیم داشت. هرچند شاید بیش از یک بازیکن بزرگ نگیریم.
چون خوزه برنامه دراز مدت به منچستر داده من احتمال میدم که فصل بعد برنامه خوزه فقط برای پریمیرلیگ بسته میشه.
هر چند خوزه استاد بردن چمپیونزلیگ هست ولی برنامه اش برای یونایتد متفاوت خواهد بود.
و میخواد کاری کنه که یونایتد چند سال در سطح اول فوتبال بازی کنه. درحالی که برای اینتر فقط چمپونزلیگ مهم بود.
خروجی ها از نظر من: دخیا - شاو - دارمیان - اسمالینگ - رونی - کریک
که با خروج این شش نفر و خرید شش بازیکن تیم بسته میشه. که اون بازیکن بزرگی که خوزه خواهد خرید یک مهاجم تمام کننده خواهد بود مثل موراتا.

خيلي نباختن هاي اين فصل مديون درخشش دخي آ بود!
بنظرم نبايد بزاريم دخي آ بره! مگر با گرفتن يه پوئن بزرگ

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این سانچز تو بازی فینال جام حذفی چه فرار هایی می‌کنه
ایکاش منچستر این رو می‌گرفت

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
فرانچکسو توتی امروز برای آخرین بار با پیراهن رم بازی می‌کند؛
۲۵ سال
۷۸۵ بازی
۳۰۷ گل
۱۲۳ پاس گل
۵ جام
یک باشگاه؛ آ اس رم
(نماد وفاداری)

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
IMG_2450.PNG
كورتوا هم به رئال لينك شده بود :)
ديگه واقعا وقتي نميخواد بمونه دخيا جواهرم باشه از باشگاه بزرگتر نيست!
يكي بالاخره جاش مياريم، يونايتد هميشه دروازه بان خوب داشته و خواهد داشت

بالا