برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
بازی امروز خیلی میتونه مهم باشه
شاید سرنوشت اوله تو گرفتن یا از دست دادن سهمیه و ادامه کارشو تعیین کنه.
با همه بالا پایینایی که داشتیم به نظرم حداقل تو زمینه بازسازی تیم اوله خیلی بهتر از قبلیا بوده و هر چی هم تیم تکمیل تر شده با خریدا داریم بهتر میشیم.
از اون طرف هم همیشه این نگرانی هست که اگه باز نتیجه نگیریم و پوچ دوباره بپره میخوایم چی کار کنیم.
نظرتون چیه شما؟

باید به اوله زمان بدیم خریدهاش فوق العاده بوده و داره تیم رو تکمیل میکنه، ضمنا بازی امروز بسیار سخته و تا جایی که خبرهارو دنبال کردم مگوایر و جیمز هم به دلیل مصدومیت در بازی امروز حضور ندارند و حتی همراه باقی بازیکنان به هتل نرفتند مثل رشفورد و پوگبا

Sent from my iPhone using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
باید به اوله زمان بدیم خریدهاش فوق العاده بوده و داره تیم رو تکمیل میکنه، ضمنا بازی امروز بسیار سخته و تا جایی که خبرهارو دنبال کردم مگوایر و جیمز هم به دلیل مصدومیت در بازی امروز حضور ندارند و حتی همراه باقی بازیکنان به هتل نرفتند مثل رشفورد و پوگبا

خب شکر اودین رسیدن جفتشون.
چقدر نیمه اول خوب بودیم، یادم نمیاد آخرین باری که جلو سیتی انقدر مقتدرانه بازی کردیم کی بوده

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
مارسیال یه گل زد 2 تا هم راحت میتونست پاس بده که خراب شد.
فرد هم به اون واضحی تو محوطه زدنش اونوقت داور احمق به بازیکن ما کارت داد :|
من نمیدونم وی ای آر دقیقاً پروتکل استفاده ازش چجوریه؟
این هم آمار بازی که نشون میده واقعاً هیچ حرفی برا گفتن نذاشتیم داشته باشن نیمه اول
Capture.PNG

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من نمیفهمم نیمه اول اونجوری نفسشونو بریده بودیم یه موقعیتم بهشون ندادیم چرا باید نیمه دوم اینجوری عقب بکشیم و بریم تو قوطی آخه؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک میگم برد رو
واقعاً لازم بود و واقعا هم چسبید.
مخصوصاً گل آخر اسکااات
اگه مهاجما جلو دروازه کمتر خودخواه بودن راحت 3،4 تا دیگه هم میتونستیم بزنیم.
و این برونوی دوست داشتنی که بازم روند فوق العادشو ادامه داد و بازم پاس گل داد:cool:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
به نظر من اوله به مرور زمان خودش بهتر شده، کی تونسته گواردیولا رو سه بار توی یک فصل ببره، اگر پوچ همین امشبم بیاد معلوم نیست بتونه نتیجه بگیره و سهمیه رو کسب کنه میشه دید که بازیکنها برای اوله از جون و دل میزارن.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
هفته دیگه مورون هست جلو رومون خیلی دوست دارم اوله فک این مورون رو بیاره پایین و اخراجش رو امضا کنه مردک ده تا تیم اسم برد برای کسب سهمیه توش یونایتد نبود انگار اولهدز...شو....اییده بی شرف

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
دوستان منچستری چه می کنید با کرونا؟ شاید بازی ها لغو بشه در لیگ جزیره هم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
والا ما 3 هفته است که تقریبا در قرنطینه هستیم. جز برای خرید اصلا بیرون نمیریم. امشب بازی لاسک و یونایتد هم بود که تو زمین حریف 5 تا بهش زدیم و صعود مسجل شد.

فقط ناراحت کننده اینجاست که حالا که تیم افتاده رو غلطک ، لیگ و یورو داره تعطیل میشه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دوستان منچستری چه می کنید با کرونا؟ شاید بازی ها لغو بشه در لیگ جزیره هم
Liverpool...
"Invincibles"
Watford: "No"

"Okay. Treble"
Chelsea: "No"

"Double."
Atletico: "No"

"Just the Premier League then"
Coronavirus: "No"
:D :D :D

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام به همه
امیدوارم که خوب باشید
خب یه خبر جدید. به نظر میرسه با توجه به اینکه ایگالو رفتنی هست و باشگاه سر مبلغ با باشگاه چینی توافق پیدا نکرده موسی دمبله با 70 میلیون یورو نزدیک به یونایتد هست.

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
سلام به همه
امیدوارم که خوب باشید
خب یه خبر جدید. به نظر میرسه با توجه به اینکه ایگالو رفتنی هست و باشگاه سر مبلغ با باشگاه چینی توافق پیدا نکرده موسی دمبله با 70 میلیون یورو نزدیک به یونایتد هست.

موسی دمبله به مراتب یه سر و گردن بالاتر و‌ با ارزش تر از ایگالو هست و قطعا ایگالو یه مسکن موقت برای اوله محسوب میشد و دمبله با ۲۳ سال سن کنار رشی میتونه خط آتش تیم رو برای فصل ویران کننده کنه، دمبله یه سانتر فروارد ۱۸۳ سانتی متریه که هم خوب سر میزنه هم‌ شوت زنه هم تکنیکیه و هم سرعتی و این عالیه ضمنا کلی راه برای پیشرفت داره، تو لیگ فرانسه تو ۲۴ بازی فیکس رفته تو زمین و ۱۶ گل زده، از ته قلبم دوست دارم شرایط برای تمدید پوگبا فراهم شه، من تیمی ویران کننده برای فصل بعد میبینم که وقتی وارد زمین میشه فقط برای بلعیدن رقیب وارد زمین خواهد شد، چند جا‌ نیاز به تقویت اصولی داریم که اوله دست رو هم مهره ای میذاره بهش ایمان میارم که میفهمه داره چی میخره نه اینکه بنجل‌‌ بخره، دمبله اضافه شه پوگبا بمونه سانچو اضافه شه یه زوج‌ برای مگوایر هم در کلاس جهانی بهش اضافه بشه مدعی قهرمانی هستیم.

miladst

Registered User
لایک‌ها
529
خیلی وقته به دلایل مختلف بازی های تیم رو پیگیر نیستم امشب هم اتفاقی فهمیدم با تاتنهام بازی داریم شاید اگر بیدار موندم ببینم
من یه زمانی توی پی تی فقط واسه منچستر میومدم و هرازگاهی نظری میزاشتم
اینجا هم انگار سوت و کور شده...
امیدوارم همگی موفق و سلامت باشین

بالا