برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
دعا می کنم این فرد احمق یکی دری به تخته بخوره یکی از این شوت های مزخرف از راه دورش گل بشه بلکه بکشه بیرون و بی خیال گل از پشت هجده زدن بشه و بازیسازی کنه به جای فرصت سوزی

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
گند زد امشب کادر فنی
اوله باید بره
وودوارد باید بره
گلیزر بی صفت باید بره
بازیکن اشغال باید بره

باشگاه باید از نو کوبیده و ساخته بشه.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
از توئیتر:
Bring this motherfuckers down already. What a disappointment in the Old Trafford. EO64FtZUYAAUlNy.jpg

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
به جرات می تونم بگم تا دیشب علی رغم اینکه این چند سال غر می زدم تیم فلان است و ... و می گفتم بازی هاشو دنبال نمی کنم دیگه و برام مهم نیست ولی هر بار که بازی ها

رو می دیدم با تعصب و حرص دنبال می کردم ولی دیشب دیگه رسما نا امید شدم بخصوص از اوله و این تیم مسخره ای که درست کرده که حتی یک حمله درست هم نمی تونن

ایجاد کنند برنلی که دو حمله کرد و دو گل زد.

دخه آ که یه زمان ستون و نماد مبارزه تیم بوده رسما شده معضل تیم و این یعنی پایان این تیم حداقل برای این دهه پیش رو ،

من حداقل تا عوض شدن اوله و یا تغییر شرایط دیگر به هیچ عنوان حتی اخبار باشگاه هم دنبال نمی کنم . حتی همه پیج های باشگاه هم آنفالو کردم در توییتر و اینستاگرام

این تیم با این وضعیت مدیریت و مربیان و بازیکنانش لیاقت داشتن هواداران رو ندارد .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به جرات می تونم بگم تا دیشب علی رغم اینکه این چند سال غر می زدم تیم فلان است و ... و می گفتم بازی هاشو دنبال نمی کنم دیگه و برام مهم نیست ولی هر بار که بازی ها

رو می دیدم با تعصب و حرص دنبال می کردم ولی دیشب دیگه رسما نا امید شدم بخصوص از اوله و این تیم مسخره ای که درست کرده که حتی یک حمله درست هم نمی تونن

ایجاد کنند برنلی که دو حمله کرد و دو گل زد.

دخه آ که یه زمان ستون و نماد مبارزه تیم بوده رسما شده معضل تیم و این یعنی پایان این تیم حداقل برای این دهه پیش رو ،

من حداقل تا عوض شدن اوله و یا تغییر شرایط دیگر به هیچ عنوان حتی اخبار باشگاه هم دنبال نمی کنم . حتی همه پیج های باشگاه هم آنفالو کردم در توییتر و اینستاگرام

این تیم با این وضعیت مدیریت و مربیان و بازیکنانش لیاقت داشتن هواداران رو ندارد .

کار درست همینه. دیشب 7 8 10 دقیقه مونده به اخر بازی تعداد زیادی هوادار ورزشگاه رو ترک کردند. مثل اینکه نتایج ضعیف داره کم کم این هوادارای تو استادیوم رو هم عصبانی و دلسرد میکنه.
نتایج ضعیف به کنار. بازی هم خیلی بی کیفت هست

ترند های اوله اوت و وودوارد اوت و گلیزراوت هم راه افتاده

من هم کلا دیگه بی خیال دارم میشم. حیف اکانت توئیترم که بخاطر فحش دادن به گلیزرها مسدود شد. البته توفیق اجباری شد که مدتی دور باشیم از فضای توئیتر.

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
کار درست همینه. دیشب 7 8 10 دقیقه مونده به اخر بازی تعداد زیادی هوادار ورزشگاه رو ترک کردند. مثل اینکه نتایج ضعیف داره کم کم این هوادارای تو استادیوم رو هم عصبانی و دلسرد میکنه.
نتایج ضعیف به کنار. بازی هم خیلی بی کیفت هست

ترند های اوله اوت و وودوارد اوت و گلیزراوت هم راه افتاده

من هم کلا دیگه بی خیال دارم میشم. حیف اکانت توئیترم که بخاطر فحش دادن به گلیزرها مسدود شد. البته توفیق اجباری شد که مدتی دور باشیم از فضای توئیتر.
اسکای صبح زده بود که باشگاه حمایت کرده از اوله و سر همین من دیگه عصبی تر شدم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اخه وقتی میگی حمایت ، خب از اون طرف باید بازیکن هم بخری براش. یا اوله بازیکن میخواد و گوش نمیکنند. یا اینکه اصلا بازیکن نمیخواد که در این صورت یه سرمربی ضعیف و بی فکر هست.

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
کار‌ یونایتد بجایی رسیده که ادیسون کاوانی که هم پیره هم لب گور ولی ماه هاست برای خروج از پاریس داره له له میزنه پیشنهاد یونایتد رو رد کرده، والا بخدا حق هم داره چون این باشگاه هیچ هدف و پروژه ای برای پیشرفت نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
و کریستین اریکسن با قیمت مفت 20 میلیون یورو میره اینتر
واقعا اینا دیگه کین

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
و ادینسون کاوانی هم به یونایتد جواب رد داد. ببین چقدر خار و ذلیل شدیم که بازیکنا به راحتی پیشنهاد رد میدن.
اون یا فاولر گفته بودند اگه امروز اوله نتونه از پس ترنمیر بر بیاد احتمالش هست شغلش رو از دست بده.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تیم اول رو فرستادیم جلو یه تیمی که تو دست ۲ داره سقوط میکنه عقده کل مدت مربی گری اوله رو دارن سر این بیچاره ها خالی میکنن:D
نیمه اول ۵-۰

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
غیر رسمی : برونو فرناندز جذب شد

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
غیر رسمی : برونو فرناندز جذب شد

چجوریه واسه این بازیکنا هی افزایش میدن ولی نتونستن اریکسن رو که کاملا بهش احتیاج داشتن رو بگیرن اونم با 20 میلیون یورو

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
چجوریه واسه این بازیکنا هی افزایش میدن ولی نتونستن اریکسن رو که کاملا بهش احتیاج داشتن رو بگیرن اونم با 20 میلیون یورو

دلیل روشنه، ریاست تاتنهام رسما اعلام کرده بود ما اریکسون و بازیکن‌هامون رو به تیم رقیب خودمون نخواهیم فروخت

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
‏تو بازی که سیتی تیم بهتر بود تو اتحاد بازی رو بردیم
اون هم ۲۰ دقیقه ده نفره
البته در کل حذف شدیم
یعنی ما با اون افتضاح بازی رفت عملا حذف شده بودیم
اما از یه طرف نه پوگبا بود، نه رشفورد و نه مکتومینای
حتی در نبود بهترین بازیکنامون هم میتونیم سیتی رو ببریم
با فرناندز بهتر خواهیم شد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
وقتی شما صحبت تز بازسازی میکنی این اتفاق نمیتونه یک شبه رخ بده اینکه فرناندز رو خریدیم امیدوارم چرخش واسمون بچرخه و بتونیم بازیکنهای دیگه ای رو هم در پست هافبک و مهاجم در تابستان اضافه کنیم نمیشه از ژانویه بیش از یک یا دو بازیکن انتظار داشت

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
ایگالو رو به صورت قرضی گرفتیم از شانگهای! مشخصا این یک خرید کوتاه مدت هستش امروز برونو از ابتدا بازی میکنه ما اگر میخوایم در رقابت برای چهارتای اول بمونیم باید امروز برنده باشیم مقابل ولوز که کم هم اذیتمون نکردن این چند سال اگر امروز رو ببریم و بازی بعدی با چلسی که بعد از تعطیلات هست میشه امیدوار موند اگرنه لیگ برای ما تمام شده هست

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب امروز هم برنده نشدیم. بازی 0 0 شد. چیزی که اذیت میکنه منو اینه که کادر فنی یه سری اشتباهات هست دائم تکرار میکنه. یکیش بازی دادن به پریرا برای 70 دقیقه است.
واقعا پلن واضحی در بازی نداریم. با این روند گرفتن سهمیه واقعا سخت میشه

رفتیم تعطیلات. امیدوارم که مصدومامون برسن. واقعا از ناحیه بازیکن ضعف داریم. از ناحیه کادر فنی هم ضعف داریم.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
خب امروز هم برنده نشدیم. بازی 0 0 شد. چیزی که اذیت میکنه منو اینه که کادر فنی یه سری اشتباهات هست دائم تکرار میکنه. یکیش بازی دادن به پریرا برای 70 دقیقه است.
واقعا پلن واضحی در بازی نداریم. با این روند گرفتن سهمیه واقعا سخت میشه

رفتیم تعطیلات. امیدوارم که مصدومامون برسن. واقعا از ناحیه بازیکن ضعف داریم. از ناحیه کادر فنی هم ضعف داریم.
واقعا که دیشب بازی خوبی نکردن . گیج میزنن فقط توپ رو تا پشت 18 میبرن و دیگه هیچی الکی دوره خودشون میچرخن .
منم نمیدونم تو پریرا چی دیده هی میذاره تو بازی . مارسیال هم کلا تعطیل تشریف داره تا اخر هم هستش.
والا به بازیکنای جوانان بیشتر اهمیت بده بهتر نتیجه میگیره .

بالا