برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران لیورپول

loyal280

Registered User
لایک‌ها
4
من شخصا طرفدار ميلان هستم ولي تبريك ميگم به ليورپوليا كه چلسي رو با اون مربي مغرورش حذف كردن

خوشحالي ميكنييييييييييييييييييييييم:D

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
تبریک به همه لیورپولی ها:D

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
واقعا که لیورپول عالی بازی کرد و استحقاق صعود رو داشت:happy: ولی نبود بالاک و شوچنکو هم بی تاثیر نبود

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
تبریک عرض میکنم به تمامی طرفداران لیورپول.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دمشون گرم

دماغ این مورینیو سوخت

حالا میفهمه منچستر چطوری با این همه مصدوم الان صدر جدوله

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
سلام به همه طرفداراي جديد و قديميه ليورپول .

به عنوان يه طرفدار قديمي توصيه مي كنم تو سايت رسمي اين تيم ثبت نام كنيد و هر هفته ميل آخرين اخبار رو ببينيد در ضمن مي تونيد كلي چيزاي بدرد بخور داونلود كنيد و حتي توي موزه ليورپول به طور مجازي گردش كنيد .

خيلي جالبه از دست نديد:

www.liverpoolfc.tv

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
این تاپیک چند روز باز شده !؟؟؟؟؟
100 % تضمین می دم که لیورپل قهرمان اروپا می شه .

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خب لیورپول این روزها داره همه ی معادلات رو به هم میزنه و حتی توی لیگ هم یکی از شانس های مسلم قهرمانیه . امروز هم 2 - 0 بازی رو برد . با گل دیدنی Kuyt و جرارد که گل جرارد روی پاس استثنایی تورس به دست اومد . واقعا لیورپول داره این روزها خوب کار میکنه . چهار ضلعی تورس - رابی کین - کویت و جرارد نوید روزهای خوشی رو برای آنفیلد میده . جای تاپیکش هم توی تاپیک های بخش فوتبال خالی بود که حالا اومد بالا ...

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
لیورپول هم امشب بازی مقابل فولام رو 0 - 0 مساوی کرد تا بالای جدول خیلی تغییر نداشته باشه . باید منتظر بازی منچستر هم بود

---

حرف های جرارد هم جالب بوده :happy:. خودم دوس دارم همینطوری که میگه بشه . لیورپول به یه نماد از نسل جدید احتیاج داره

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
کاپیتان سرخپوشان لیورپول معتقد است که با توجه به پیروزی اخیر این تیم مقابل شیاطین سرخ ، منچستریونایتد فشار زیادی را در صدر جدول احساس می کند
44993.jpg

سایت گل: استیون جرارد کاپیتان لیورپول به منچستریونایتد هشدار داد که سرخپوشان مرسی ساید بعد از پیروزی 4-1 روز شنبه گذشته در استادیوم اولدترافورد مقابل قهرمان اروپا به کورس رقابت برسرقهرمانی در لیگ برتر بازگشته اند. هافبک ملی پوش لیورپول البته اعتقاد دارد که شیاطین سرخ همچنان شانس اول کسب این عنوان در پایان فصل محسوب می شوند ولی ممکن است شکست اخیراندکی از اطمینان قبلی آنها به کسب مقام قهرمانی کاسته باشد.

جرارد 28ساله گفت با توجه به اینکه لیورپول این تیم را شکست داده منچستریونایتد بیش از هرزمان دیگری فشارزیادی روی خود احساس می کند. جرارد در این مورد گفت:" ما اصلی ترین رقیب آنها هستیم و این شکست تاثیرمنفی زیادی روی بازیکنان آنها دارد. من به ندرت دراولدترافورد شکست خورده ام و من می دانم که این موضوع برای بازیهای بعدی آنها مشکل ساز خواهد شد. و برعکس به ما اعتماد به نفس بیشتری می دهد تا امیدوارانه رقابتها را دنبال کنیم."

جرارد در ادامه افزود:" هنوز راه سخت و زیادی تا پایان فصل داریم. یونایتد تیم فوق العاده ای دارد ولی ما می دانیم که می توانیم در کورس قهرمانی باشیم. من فکر می کنم ما هنوز شانس قهرمانی داریم. اگرچه فاصله زیادی بین دو تیم وجود دارد و بازیهای کمی تا پایان فصل باقی مانده است. ولی هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و تا زمانیکه این امکان وجود دارد، ما همچنان مبارزه را ادامه خواهیم داد"

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
من شخصا قهرمان امسال رو يا ليورپول ميدونم يا بارسا ... البته شانس بارسا بيشتره ولي ليورپول واقعا سريع و

قشنگ بازي ميكنه

Last edited:

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17

چرا لیورپولی ها نیستن توی این تاپیک ؟ /// بنیتز تا سال 2014 تمدید کرده /// خیلی خوشحالم که یکی مثل بنیتز توی لیگ مونده . به نظر من که موفقیت فوق العاده ش توی لیگ قهرمانان ناکامی ش توی لیگ رو جبران میکنه

when I complete my new contract it will mean I have spent over a decade in Liverpool​

امیدوارم همینطوری که میگه بشه

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
اي ليورپولياي بي بخار
كجاييد بابا تاپيكتونو داره كرم ميخوره كم كم

امشب من شديدا ليورپوليم

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8