برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران لیورپول

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
New deal for Torres

Liverpool have rewarded Fernando Torres with a new contract that will keep him at Anfield until at least 2013​
به نظر می رسه تورس حداقل تا 2013 توی آنفیلد موندنی میشه

Last edited:

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
"جرارد" چهار سال ديگر در آنفيلد مي‌ماند

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران ( ايسنا)، بازيكن خط مياني ليورپول گفت كه تصور روشني از آينده اش دارد و حتي پس از پايان دوران فوتبالش مي‌داند چه كار مي‌خواهد بكند. جرارد تاكيد كرد: قصد ندارد آنفيلد را ترك كند.

بازيكن تيم ملي انگليس گفت: چهار سال ديگر با ليورپول قرارداد دارم و به آن احترام مي‌گذارم.

اين‌ هافبك 29 ساله در گفت و گو با مجله‌ي فرانس فوتبال اين موضوع را عنوان كرد. به اين ترتيب هواداران ليورپول مي‌توانند به خداحافظي كاپيتان خود در سال 2013 فكر كنند.

جرارد گفت: من آن زمان 33 ساله هستم و قراردادم در آن زمان به پايان مي‌رسد،‌ هنوز مطمئن نيستم كه پس از آن هم دوست دارم فوتبالم را ادامه بدهم يا خير.

او پيوستن به باشگاهي ديگر را كاملا رد كرد و ابراز داشت: از شروع فوتبالم مي‌دانستم كه تنها مي‌خواهم براي يك باشگاه بازي كنم و آن باشگاه هم ليورپول است.

منبع

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
پوففف . لیورپول چقدر بد شروع کرد!!! به جز چنتا حرکت آخر بنایون واقعا چیزی ندیدم ازش . این آخری هم پنالتی بود به نظرم که می تونست جرارد رو 2 گله کنه . عجب گلی زد اکوتو. خیابانی خودش رو داشت می ترکوند . تورس هم ضعیف بود .

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
چه استارت بدی زد !
flat.gif

تورس فوق العاده بد بود. جرارد هم چیزی نداشت امروز.

جانسون خیلی پرتلاش بود. و البته بنایوم از وقتی اومد کلا روند بازی رو عوض کرد انصافا. باید زودتر میومد تو بازی ! کلا بابل هم هیچوقت اون بابل آژاکس نشد برای لیورپول !

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
لووول . داشتی خدایی . در یک زمان لووول. در مورد بنایون ... لوول /// این لیورپول بازم زیر سایه ی منچستر میره امسال . فصل هایی که منچستر افتضاح شروع می کرد لیورپول می رفت زیر سایه ش این فصل که ...

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
لووول . داشتی خدایی . در یک زمان لووول. در مورد بنایون ... لوول /// این لیورپول بازم زیر سایه ی منچستر میره امسال . فصل هایی که منچستر افتضاح شروع می کرد لیورپول می رفت زیر سایه ش این فصل که ...

لول ! :دی

فکر نمیکنم. امسال منچستر چیزی نمیشه !

لیورپول بهتر میشه ولی.

البته رفتن آلونسو و آربلوآ حالا تاثیر خودش رو خواهد گذاشت ولی خب آکوآلینی هم بازیکن خوبی هست !

باید ببینیم چی میشه. من میگم لیورپول اگه قهرمان نشه حداقل دوم میشه !

1408

Registered User
لایک‌ها
57
لیورپول و تاتنهام چند چند شدن
من تا 2 -1 تاتنهام رو دیدم بقیش ؟

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
همین 2-1 شد.

1408

Registered User
لایک‌ها
57
ستاره ایتالیایی باشگاه لیورپول،تصمیمی مبنی بر ترک این تیم ندارد.

32583_news.jpg

آندره آ دوسسنا، مدافع باشگاه لیورپول تاکید کرده که می خواهد درتیم کنونی اش بماند و این در حالی است که این روزها شایعات متعددی این ستاره را در حال جدایی از آنفیلد می دانستند. دوسسنا سال گذشته از اودینزه به لیورپول پیوست ولی نتوانست در رختکن این تیم آنچنان که باید و شاید بدرخشد و رقابت شدیدی را با فابیو آئورلیو بر سر ورود به زمین مسابقه داشت.

این طور به نظر می رسید که دوسسنا دررقابتهای فصل پیش رو به سرزمین مادری اش بازگردد و سران ناپولی نیز نسبت به جذب او ابراز تمایل نموده بودند. البته دوسسنا می خواهد در ترکیب تیم انگلیسی بماندو برای حضورش در ترکیب اصلی تیم بنیتس بجنگد.

دوسسنا در گفت و گویی با لیورپول اکو گفت:« شایعات فراوانی در مورد آینده ام در تابستان امسال شنیده ام ولی واقعیت این است که می خواهم در لیورپول بمانم. من از حضور در کنار هم تیمی ها، مربی تیم و این باشگاه راضی هستم و هرگز به فکر ترک تیم نیفتاده ام.» دوسسنا از روی نیمکت شکست هم تیمی هایش در دیدار مقابل تاتنهام را شاهد بود و رافا بنیتس امیلیانو اینسوا را در جناح چپ خط دفاعی قرار داده بود.

منبع

1408

Registered User
لایک‌ها
57
9032ade313ded43569b725a0ed03d62f.jpg

رافا بنیتز مدعی است که گلن جانسون با بازی خود مقابل استوک نشان داد دقیقاً چرا لیورپول او را به خدمت گرفت. این مدافع یک گل زد و فرصتهای گلزنی بسیاری را برای بازیکنان دیگر فراهم کرد طوری که فرناندو تورس، درک کویت و دیوید انگوگ اولیسن برد لیورپول را در فصل 10-2009 رقم زدند.

بنیتز گفت:"بدنبال بازیکنی بودیم که رو به جلو حرکت کند. فرصتهای گلزنی زیادی را خلق کرد و برای حریف خطرساز می شد و گلزنی هم کرد. قصد داشتیم عملکرد تیم را بالا ببریم و در جناحین امکان بازی سازی و فعالیت داشته باشیم و او امشب این قابلیت را بروز داد. زدن گل اول مهم بود و گل دوم تفاوت زیادی در جریان بازی ایجاد کرد چونکه آنها مجبور شدند رو به جلو حرکت کنند و فضای بیشتری را برای مهاجمان ما ایجاد کردند. صبور بودیم با توپ خوب کار کردیم و از فرصتهای بدست آمده خود بهره بردیم."

بنیتز از بازی لوکاس نیز تمجید کرد چرا که در خط میانی عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت.

رافا گفت:"لوکاس بازیکنی با تجربه است اما هنوز جوان است. امروز شاهد بودید که او بازیکن بسیار خوبی است. امیدواریم که کارشناسان فوتبال حالا دیگر او را هدف انتقادات خود نبینند چونکه جوان بسیار خوب و بازیکن بسیار خوبی است."

دنیل آیالا مدافع 19 ساله تیم در بابر استوک 90 دقیقه در میدان حاضر بود و بنیتز معتقد است که پس از انجام بازی کامل در کنار جیمی کرگر او بازیکن بهتری خواهد شد.

رافا ادامه داد: " آیالا بازیکن جوانی است و کم و بیش اولین بازی رسمی او بود. کمی هیجان زده و عصبی بود اما در انتها بسیار خوب بازی کرد. باید کار کند و بازیها و تجربه بیشتری را کسب کند. "

88b0d3677aa418cf0894dccdaad217c3.jpg

یکی از صحنه های دردناک مصدومیت فرناندو تورس از ناحیه سر و برخورد او با رایان شاوکراس مدافع حریف بود. بنیتز در این باره گفت:"حالا در صدر جدول با 23 بخیه هستیم. کرگر، تورس و اسکرتل. ندیدم سر تورس چند بخیه خورد اما مطمئنم بیش از 10 بخیه خورده است!!!"

منبع

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خب چه میکنه این لیورپول !
flat.gif

3-1 به استون ویلا باختن !

من همین اول کاری ازشون ناامید شدم ! ظاهرا رفتن ژابی آلونسو خیلی گرون تموم شده کلا !!!

تورس یادمه یه مصاحبه کرده بود و هشدار داده بود به مسئولان لیورپول که رفتن آلونسو یعنی خداحافظی با رویای قهرمانی !

فکر کنم درست فکر میکرد !

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
خوب بازي ليورپول - ليون شروع شده

تا اينجا كه بازي متعادلي بوده و صفر - صفر هست

اميدوارم مثل هميشه ليورپول زيبا و پر گل بازي كنه

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
خوب اينم از گل اول

لووول فكر كنم منتظر بودن من بيام اينجا!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بنیتزتون فکر کنم رفتنیه

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
اوضاع لیورپول خیلی به هم ریخته هست. تو گروه شون سوم هستن و از 3 بازی باقی مونده فقط یکیش را میزبان هستن.
حالا هفته دیگه 2 بازی سخت هم دارن. یکشنبه با منچستر و چهارشنبه با آرسنال .

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
جرارد یه چیز تو مایه های کریم باقری برای پرسپولیس هست

وقتی نیست تیم سردرگمه!

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
نمیدونم امروز تورس و جرارد هستن یا نه اما دوست دارم هر جور هست این منچستر رو بزنه له و لورده کنه یه حال اساسی بهمون بده :D:rolleyes:

بالا