برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران لیورپول

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تورس نیست.

من فکر کنم امروز منچستر بازی رو ببره :)

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خب چه موقعی تیم برگشت !!

در حساس ترین زمان و بازی ممکن تیم برگشت !

و البته رسیدن جانسون و تورس خیلی کمک کرد کلا !

جرارد هم اگر بود بیشتر میزد خدایی ! حق لیورپول برد بود تو این بازی ! به حقش رسید !

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تبریک میگم

با اینکه داوری مشکل داشت اما خب بهتر از ما بازی کردید و بازی رو هم بردید. فکر کنم یه مدت بحران از تیمتون دور شد.
تیم ما امروز روز خوبش نبود. بازیکنانمون پر اشتباه بودند. ترکیب تیمیمون هم جالب نبود.

البته بازی بعدیتون در لیگ قهرمانان خیلی حیاتیه و باید اون رو هم ببرید.

اما کاراگر باید اخراج میشد.

بازم تبریک

pooyan_S

Registered User
لایک‌ها
1,361
سلام!!
تبريك ...به لطف داوري و فردوسي پور!!!!! بردين!!
بي شوخي حالا
ولي واقعا بازي خيلي خوبي بود..داوري جزء مزخرفترين هاي تاريخ بود...
حريف بعديتون هم توي لوشامپيونه تحقير شد...ليون 4-1 باخت!!حيلي عجيب بود...

pooyan_S

Registered User
لایک‌ها
1,361
سلام!!
تبريك ...به لطف داوري و فردوسي پور!!!!! بردين!!
بي شوخي حالا
ولي واقعا بازي خيلي خوبي بود..داوري جزء مزخرفترين هاي تاريخ بود...
حريف بعديتون هم توي لوشامپيونه تحقير شد...ليون 4-1 باخت!!حيلي عجيب بود...

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
ستايش سرمربي ليورپول از شاگردان و اعتراف فرگوسن به برتري ليورپول

رافائل بنيتز پس از آنكه ليورپول با كسب يك پيروزي دو بر صفر بر منچستريونايتد مدافع قهرماني ليگ برتر فوتبال انگليس در ورزشگاه آنفيلد به چهار شكست پياپي خود پايان داد ، منش و شخصيت تيمش را ستود .

پيش از اين ديدار ، موقعيت بنيتز زير سوال قرار گرفته بود ولي دو گل فرناندو تورس و ديويد انگوگ باعث سومين پيروزي پياپي سرخپوشان بر رقيب سرسخت خود شد و حتي آلكس فرگوسن سرمربي منچستر نيز پذيرفت كه ليورپول سزاوار اين پيروزي بود .

بنيتز به تلويزيون اسكاي اسپورتس گفت : بازيكنان شخصيت خود را نشان دادند و هواداران نيز پشت سر آنان قرار داشتند و در واقع ما ‪ ۱۲‬نفر بوديم .

اين سرمربي اسپانيايي افزود : ذهنيت خوبي وجود داشت و همه به اضافه دروازه بان ( خوزه رينا ) تا آخرين هوادار در جايگاه در حال همكاري بودند . بازيكنان به مسائل زيادي پاسخ دادند و اين مهمترين چيز است .

اين پيروزي به بدترين ناكامي ليورپول طي ‪ ۲۲‬سال گذشته پايان داد و باعث شد تا اين تيم فاصله‌اش را با چلسي صدرنشين به شش امتياز كاهش داده و منچستر مدافع قهرماني ليگ برتر متحمل نخستين شكست خود در ‪ ۱۲‬بازي شده و از صعود به صدر جدول بازبماند . هرچند كه بسياري از كارشناسان از هم اكنون ليورپول را از كورس قهرماني كنار گذاشته‌اند ولي بنيتز گفت : براي من اين تيم بهتر از آن چيزي است كه افراد تصور مي‌كنند و اين نشان‌دهنده شخصيت و كيفيتي است كه ما داريم .

در همين حال ، فرگوسن پذيرفت كه ليورپول تيم بهتر ميدان بود ولي اين اعتراف مانع از آن نشد تا سرمربي منچستر آندره مارينر داور مسابقه را در تصميم‌گيري عليه تيمش تحت فشار هواداران مقصر نداند .

فرگوسن بويژه از اينكه داور به جيمي كاراگر مدافع ليورپول به دليل سرنگون كردن مايكل اوون مهاجم منچستر در حاشيه محوطه جريمه كارت قرمز نشان نداد ناراحت بود .

وي گفت : عملكرد ما بويژه در نيمه اول نا اميدكننده بود . ما نتوانستيم بر جو غالب بر بازي و تصميماتي كه عليه ما گرفته شد فايق آييم .

با اين حال فرگوسن گفت : ليورپول در كل تيمي بهتر از ما بود . :D:D:lol:

Killer

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

من یکی از میلیون ها طرفدار پر و پاقورس لیورپول هستیم ...

میشه منم بازی؟

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
لیورپول 1 اورتون 0
یه پیروزی شانسی دیگه
تو لیگ برتر با شانس نمیشه قهرمان شد
این وضعیت تا کی ادامه داره؟
به امید باز گشت اقتدار به آنفیلد

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خب میریم که امروز منچستر رو در خونش بترکونیم !

دور رفت که 2-0 زدیم. پارسال هم تو هر دو بازی زدیمشون ! دیگه خدایی خود تورس هم دلش میسوزه به حال اون پیرمرد :دی

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
ای بابا
لیورپول نسبت به گذشته خیلی افت کرده

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
.... این بنیتس هم که همش رو اعصابه بابا !
فقط یه مورد بگم که این لوکاس که توپم به زور استپ میکنه تقریبا یه 80 دقیقه ای بازی کرد . اونوقت بنایون رو نیمکت بود .
تورث اصلا تو باغ نبود . اصلا ...

حالا بدبختی چلسی هم مساوی کرد !!!!!

پ.ن : منچستر قهرمان نشه ، هر کی میخواد قهرمان بشه !

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
رونالدو هم میخواست بره همین حرف ها رو میزدید

قبول کنید منچستر یه تیم هست

یه روز بکام رفت

یه رو استام رفت

یه روز روی کین رفت

یه روز رونالدو رفت

یه روزم ممکنه رونی بره. اما منچستر همیشه منچستره. تا الان که اینطور بوده. منصفانه نگاه کنید میبینید که تیم شما (لیورپول) بیشتر وابسته به فرده. تورس و جرارد رو بردارن از ترکیب حرف خاصی برای گفتن نداره

اما منچستر یه زمانی تو همین لیگ امسال با 10 مصدوم بازی میکرد. طوری شده بود که کریک میرفت دفاع اخر - اما بازم انسجامش رو حفظ کرد.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
میبینم که لابی منچستر تا اینجاها هم نفوذ کرده :
پست های اینوری پاک میشه اما پست های اونوری نه !
.
پس بی زحمت اون سر در تاپیک رو هم یه تغییر نامی بدید .

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
بعضی مواقع من شک می کنم اومدم تو تایپیک منچستر یا تایپیک لیورپول :wacko:
هر تیمی دوران نزولی داره و این امر کاملا طبیعی ه مال لیورپول هم الان ه دلیلی نداره که تیم همیشه تو اوج باشه
حال دوستان منچستری تایپیک رو کردن کل کل که درست نیست
خوبه ما بیاییم تو تایپیکتون جملات این چنینی بگیم ؟ {با اون سر مربیتون به قول فیروز من هم ربع کیلو آدامس می خوردم مربی خوبی میشدم :دی }
ایشالا به زودی به روزهای اوج بر می گردیم :p

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوست عزیز ما هم دوست نداریم که تو تاپیک شما پست انحرافی بزنیم. اما خب ما هم در تاپیک تیم خودمون به تیم شما تهمت نزدیم تا الان. اما یکی از دوستان غیرمنصفانه قضاوت کرد. طبیعیه که با واکنش بعضی از دوستان (که البته شخصا من بعضی از مدلهای عکس العمل دوستان منچستری رو تایید نمیکنم) مواجه میشه.

تو همین بازی لیورپول منچستر دیدید که تورس رو یارگیری کردند. در نتیجه تورس زیاد نتونست خوب بازی کنه هر چند که اینقدر بازیکن بزرگی هست که باز هم به منچستر گل زد.

اما بازی قبلی که 4 تا گل زدید به تیم ما من یادمه که چطوری مهاجمای تیمتون ویدیچ رو محو کردند. این بازی ویدیچ واقعا خوب بازی کرد و اجازه نداد که فاجعه بازی قبل تکرار بشه.

به هر حال من هم قبول دارم لیورپول دوران افتش هست (افتی که سالهاست طول کشیده) اما خب خیلی نوسان داره این تیم. مهره اونچنانی هم نه میخره و نه میسازه.

خودتون هم میدونید که هواداران لیورپول از این این قهرمانی لیگ برتر رو میخوان. امری که سالهاست محقق نشده.

اما با وجود همه این حرفها لیورپول همیشه لیورپول هست.

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
@.:Bermoda:.

من فکر کنم شما 2 تا پست را ندیدید که اینطوری حرف میزنید .

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
آدم هوادار من سیتی باشه ولی هوادار لیورپول نباشه . خیلی ضایع است به خدا که واسه یه قهرمانی 20 سال سگ دو بزنین ! :D
من مخلص همتون هستم . قصد بی احترامی نداشتم ولی اون دوست عزیز پستش واقعآ غیر منطقی بود ! :blush:

kianmehr66

Guest
لایک‌ها
2
من تنها تیم خارجی که دوسش دارم و بهش حساسیت دارم لیورپوله. تو ایران هم فقط سپاهان. به این خاطر لیور دوست دارم چون اولین تیمی بود که شناختم. وقتی ۹ سالم بود اون موقع مک منمن و رابی فاولر و مایکل اوون اونجا بودند و یه تیم تاریخی درست کرده بودند و تلویزیون هم اون موقع پخش زنده نداشت و یه برنامه مخصوص جام باشگاه های اروپا بود با صدای فردوسی پور که من لیورپول اونجا شناختم.
این تیم حس نوستالژیکی به من میده و تا ابد عاشقشم. بهتریی بازیکنمم استیون جرارده که نماد باشگاهه. همین طور جیمی کرگر و تورس خیلی دوسشون دارم و البته درک کویت.

لیورپول برعکس چلسی و منچستر منفور زیاد خرج نمیکنه و همین باعثه ناکامیش تو لیگ شده اما تو جام باشگاه ها جبران میکنه . انشااللههههههههههههههههه::)::):):)

اول بشی اخر بشی دوستت دارم لیورپوللللللللللللللللللل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

kianmehr66

Guest
لایک‌ها
2
حیف واقعا حیف شد

امروز حق لیورپول عزیز باخت نبود جلوی منچستر ملعون

حیف از گل قشنگ کاپیتان جرارد

به نظرم خط دفاعی مشکل داره

bernadot

Registered User
لایک‌ها
29
اولین نشریه ی هوادارن لیورپول در ایران منتشر شد.

به گزارش کانون رسمی هوادارن لیورپول در ایران نشریه تخصصی لیورپولیسم به صاحب امتیازی کانون رسمی هواداران لیورپول در ایران که حاوی مطالب گوناگون از تاریخچه درخشان تا اخبار و حواشی اخیر باشگاه فوتبال لیورپول را دربر گرفته است منتشر شد.

می تونید از اینجا اولین شماره این مجله ی وزین رو دانلود کنید.

دم همه ی بچه های کانون گرم !

پ.ن : هواداران متعصب منچستر! لطفاً اسپم نکنید... :exclamati

Last edited:
بالا