• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران لیورپول

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
بالوتلی برای ما مهاجم نخواهد شد ،
همین اول فصلی گفتم که بعدا گله ای نباشه ،
با اون بی انگیزگی خاصی که تو سبک بازیش هست من موندم چطور اصلا خریداری شده ، خیلی بعیده که بتونه موفقیتی داشته باشه .

.

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
بالوتلی رو قبل از این که جذب بشه من میگفتم مهاجم نیست ولی فعلا قراردادش بسته شده، فقط میشه امیدوار بود، حداقلش اینه که دیگه مطمئنیم 442 بازی نمیکنیم.
ضمنا کوئتس با قرارداد یک ساله و به صورت قرضی به ساندرلند پیوست.

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
امروز سوارز هم اومده بود لیورپول و به تمرین تیم سر زد. با همه برای آخرین بار خداحافظی کرد.
منبع توئیتر خود لوئیز

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
Agger جایی نرفت؟

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
خب یه مروری داشته باشیم به این پنجره نقل و انتقالاتمون...
index.php

مجموع خریدها 115 و فروشها 83.5 و پولی که از جیب باشگاه خرج شده 31.5!!!
یه بازیکن قرضی خریدیم، 10 تا قرضی فروختیم!
پس احتمالا یه 4_5 میلیون هم از اینجا سود کردیم.
یعنی کلا 26_27 میلیون خرج کردیم
ضمن اینکه اگه بورینی حاضر میشد بره ساندرلند، 14 میلیون دیگه گیر باشگاه میومد. یا اگه السعیدی زودتر به استوک سیتی بله رو میگفت و دائمی فروخته میشد، بجای 1 میلیون ، 6_7 میلیون از انتقالش سود به باشگاه میرسید.
یعنی این هزینه 26_27 میلیونی میتونست به کمتر از 10 میلیون کاهش پیدا کنه...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظر من یه پنجره کاملآ معمولی و حتی رو به ضعیف داشتیم!!!تیمی که رفته لیگ قهرمانان باید حداقل نزدیک 60 70 تا خرج میکرد ولی با این نقل و انتقالاتی که بعضیاشون افتضاح بودن فقط 31 میلیون خرج کردیم!!!
فروختن ارزون بازیکنا(به جز سوا که حتی سوا رو هم وقتی به قیمت دیماریا و رودریگز نگاه میکنیم ارزون فروختیم!) و خریدهایی که بعضیاشون کمی گرون و بی دلیل بودن!
دادن 20 تا به مارکوویچ و لوورن از نظر من بی دلیل بود(مخصوصآ لوورن) چون واقعآ اگری که 3 میلیون فروختیمش:general503: چیزی ازش کم نداشت که هیچی ازش بهترم بود!فقط تفاوت سن داشتن که خب اگر هم سنش زیاد نبود و راحت 2 3 سال دیگه جواب میداد...
در کل بدترین اتفاقات فروش مفت اگر:( و بعد از اون فروش مفت کلی(در حالی که باییید جانسون فروخته میشد!) و بقیه فروشهامون از جمله رینا هم مفت بود واقعآ...
اینجوری بگم در امر خرید خوب کار کردیم ولی در فروش اصلآ و بازیکنایی که باید فروخته میشدن رو نفروختیم و به جاش اگر دوست داشتنی و کلی رو مفت دادیم رفتن...
از فروش کولو توره(که پیشنهاد هم داشت)،جانسون،آسپاس(دائمی)،لوکاس و حتی آلن(چون در بهترین حالتش هم یه ستاره نیست!) من به شدت استقبال میکردم...:general710:
فروش اگر و خرید لوورن واقعآ واسه من قابل هضم نیست و شبیه کارهای ریال بود که دیماریا رو فروختن و خامس بچه رو جایگزینش کردن یا کروس رو گرفتن و آلونسو رو مفت دادن رفت بود!!!ما هم لوورن رو گرفتیم و اگر رو مفت دادیم رفت!!!
لوورن رو اصلآ گرون نگرفتیم ولی بی دلیل گرفتیم چون اومدن لوورن باعث رفتن اگر شد،اگه لوورن میومد و به جای اگر توره میرفت بهترین اتفاق ممکن بود!
ویرایش:امیدوارم بورینی که خوشبختانه مفت نفروختیمش رو هم بیشتر تو ترکیب ببینیم چون نشون داده دلش با لیورپوله...:)
در کل جا داشت هم در فروشها بسیار بهتر کار کنیم و هم در خریدها بیشتر خرج کنیم ولی امیدوارم با این خرید و فروشها بهترین اتفاقات برامون رخ بده...
منکه آینده روشنی پیش روی لیورپول میبینم...:)

Last edited:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
خب انگار خریدامون تموم نشده و با ویکی تموم میشه که خبر عالی هست و بهترین خبری که میتونستم بشنوم،دلم خیلی براش تنگ شده بود خیییلی،عزیز دلم این دفعه میاد لیورپول،یعنی عاشششقشم،خودشم گفته عاشق لیورپوله،با وجود ویکی هم مینیوله سوپر مینیوله میشه هم ویکی رو دوباره زیارت میکنم،اونم با لباس لیورپول!!!o_O:general504::):rolleyes:
خدایا ممونم،رومرو کجا ویکی خودمون کجا،دیگه حداقل 1 جام رو حتمی بدونید امسال...:);)

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
امروز سوارز هم اومده بود لیورپول و به تمرین تیم سر زد. با همه برای آخرین بار خداحافظی کرد.
منبع توئیتر خود لوئیز
شیخ الدی اکتیوات خبر جدیدی نمیدی؟:D چرا همش کوچ می کنی میر

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
شیخ الدی اکتیوات خبر جدیدی نمیدی؟:D چرا همش کوچ می کنی میر
سرعت نت پایین بودم گفتم یه دو هفته ای دی اکتیو کنم که خودم راحت تر باشم. الان سرعت هم خوب شده ولی خودم دی اکتیو راحت ترم.

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
استرلینگ تو نقطه اوجشه! از این بهتر نمیشه.
دیشب تو بازی انگلیس vs نروژ دریبل میزد، پاس طلایی میداد، پنالتی گرفت. عالیه این بشر!

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
مصاحبه جرارد و استرلینگ بعد از بازی با تاتنهام و اظهارات جرارد درمورد بالوتلی
پ.ن: جرارد اون اوایل یه مصاحبه کرده بود که بالوتلی بازیکنی نیست که به درد لیورپول بخوره و خبرنگار این‌جا همینو بهش یادآوری میکنه و درمورد پنالتی‌زن اول هم یه حرف‌هایی زده میشه
http://s96.uploadboy.com:8080/d/w5n...rd & Raheem Sterling post-match interview.mp4

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
چقدر خوبه این مورنو، خوشحالم که فیکس بازی میکنه.

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
نیمه اول که یک هیچ تموم شد، متاسفانه لالانا زیاد خوب نبوده تا الان.
امیدوارم نتیجه برگرده ولی رئیس هم بد موقعی رو برای آزمون و خطا انتخاب کرده :general208:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
کجا نشون میده!؟منکه هر جا زدم نمیدن نامردا!!!:(

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
آقا خیلی بد بود! لالانا افتضاح بود واقعا، حتی یک درصد هم توقعات رو برآورده نکرد
بازی رو در دست داشتیم ولی ادای آرسنال رو در میاوردیم عوض ساخت موقعیت گل همه ش پاسکاری میکردیم. راجرز هم کمی دیر شروع کرد فوروارد اضافه کردن، برای تیمی که تو خونه یک هیچ عقبه دیر بود. از طرف دیگه ویلا فوق العاده دفاع میکرد که این اصلا بهونه مناسبی نیست.
به امید هفته‌های آینده.

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
این تیم 1742 روز پیش تحت هدایت بنیتز فقید برای آخرین بار مقابل فیورنتینا در CL به میدان رفت
Bxo-LO4CYAAHg93.jpg
و امشب این تیم بعد از چار سال و اندی انتظار تحت هدایت راجرز در CL به میدان رفته
BxrRFF-IYAI3UgY.jpg

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
رئال سه تا به حریف زده. اگر امشب بازی رو خوب ببریم صعود رو به شخصه قطعی میدونم.
اول و دوم شدن هم که ابدا مهم نیست ولی حفظ کلین شیت مقابل رئال چرا :دی

بالا