برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران چلسی

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
اندریاس کریستنسن گفته احتمال داره تابستون دیگه چلسی رو ترک کنه و به صورت دائم قرارداد ببنده با موشن گلادباخ... اصلا خبر خوبی نیست، بازیکن به شدت با استعدادیه تو زمینه دفاعی یکی از امید های بزرگ فوتبال اروپا به حساب میاد. طبق مصاحبه ای که کرده مشخصه که بحثش بحث رقم قرارداد و دست مزده :| از همین الان شروع کرده به حریص بازی در آوردن، ولی در هر حال، به نظرم نباید از دستش بدیم

947947

Registered User
لایک‌ها
238
اندریاس کریستنسن گفته احتمال داره تابستون دیگه چلسی رو ترک کنه و به صورت دائم قرارداد ببنده با موشن گلادباخ... اصلا خبر خوبی نیست، بازیکن به شدت با استعدادیه تو زمینه دفاعی یکی از امید های بزرگ فوتبال اروپا به حساب میاد. طبق مصاحبه ای که کرده مشخصه که بحثش بحث رقم قرارداد و دست مزده :| از همین الان شروع کرده به حریص بازی در آوردن، ولی در هر حال، به نظرم نباید از دستش بدیم

من نمیشناسم این بنده خدا رو ولی دقیقا با حرفت موافقم....:general601:
از بس که دیگه فوتبال نگا نکردیم دیگه نمیدونیم کی به کیه....
فوتبال ایران - چین رو هم نتونستیم ببینیم با این دزدی هایی که میکنن....رسد به شروع بازی...فیلم سینمایی پخش کردن...سایت شبکه سه هم که کلا قفل کرده بود...نیمه دوم بازی رو شبکه سه نشون داد که اونم هر 20 ثانیه یک بار 30 ثانیه فریز میشد تصویر...:general208:

947947

Registered User
لایک‌ها
238
دوستان کسی نمیدونه چکار باید بکنم تا بتونم فوتبالارو با گیرنده دیجیتال تونم ببینم ؟؟

الان که داره منچستر یونایتد و سیتی رو نشون میده شبکه ورزش داره صخره نوردی نشون میده :general208::general208::general208:

یه فوتبال میدیدیم...اونم قطعش کردن دیگه نمیدونیم چکار کنیم به خدا.....سال 2016 هستیم نا سلامتی

اگه کسی راه حلی به جز دیدن از طریق اینترنت داره بگه تا یه خاکی بریزیم ببینینم چی باید بشه....واقعا مسخرست

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
داداش حدودای 2008 2009 ایننا بود فک کنم دیگه کلا قید لیگ برتر رو زد صدا و سیمای به شدت مزخرف ایران، از اون موقع دنبال انواع و اقسام روش های دیدن مسابقه بودم، ولی هیچ وقت هم موفق نشدم... چون نه رسیور درست و حسابی داشتم، نه نت جوابگوی هر سایتی بود که بشه راحت دید... بیشتر این سال ها رو حالت رادیویی گوش دادم! یا حتا متنی دیدم! الان این چند سال گذشته یکم وضع نت بهتر شده دیگه میشه آنلاین نیگا کرد... وگرنه همچنان باید متنی و استریم صوتی دنبال میکردم بازیا رو!
اگه رسیور داری بهتره توی فرومایی که مربوط به ماهواره هستن عضو شد در مورد کانالای رایگانی که بازیای لیگ جزیره رو پخش میکنن باشی، تنها راهت همینه! چون شبکه 3 که نشون نمیده، شبکه ورزش هم دربی منچستر رو نشون نمیده سخره نوردی نشون میده! خار ورزش دوستی صدا و سیمای ایران!

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
کنته " این خیلی مهمه که زمان شروع بکارم با یوونتوس که کیلینی، بونوچی و بارزالی گل های زیادی میخوردند را به یاد بیاورید. من اون زمان را به یاد میاورم قبل از پیوستن به یوونتوس خیلی از مردم به من میگفتند این دفاع ها خوب نیستند ولی وقتی با آنها شروع به کار کردم تعهد و رویکرد خوبی از آنها دیدم سپس به واسطه کار کردن فکر میکنم ما الان در مورد سه تا از بهترین دفاع های جهان یعنی بونوچی، کیلینی و بارزالی صحبت میکنیم اما به یاد بیارین که سال اولی که با یووه شروع کردم اونها اینطور نبودند. من فکر میکنم کیفیت داوید بین بونوچی و بارزالی است. تکنیک خوب، شخصیت خوب مثل بونوچی و همچنین علاقه به بازی کردن دارد. او بازیکن مهمیه همچنین من از نظر فیزیکی پتانسیل بالایی مثل بارزالی در اون دیدم. به این دلایل ما لوییز رو خریدیم. ما روی اون سرمایه گذاری کردیم و از این بابت خوشحالم. ما بازیکنی با شخصیت عالی، تکنیک خوب و کسی که به بازی علاقه مند است رو گرفتیم. من فوتبال بازی کردن و همچنین دفاع هایی که مثل من فکر میکنند را دوست دارم . ما میدونیم که لوییز از نظر دفاعی میتونه پیشرفت کنه اما اینکه اون با ماست خیلی خوبه و من خوشحالم. اون ادم خوبیه و شخصیت مثبتی برای رختکن است و من از این بابت خوشحالم. من فکر میکنم هر بازیکنی تا اخر دوران بازی خود میتواند پیشرفت کند و لوییز 29 سالشه! یک سن فوق العاده برای اینکه به یکی از بهترین دفاع های دنیا تبدیل بشه"

947947

Registered User
لایک‌ها
238
داداش حدودای 2008 2009 ایننا بود فک کنم دیگه کلا قید لیگ برتر رو زد صدا و سیمای به شدت مزخرف ایران، از اون موقع دنبال انواع و اقسام روش های دیدن مسابقه بودم، ولی هیچ وقت هم موفق نشدم... چون نه رسیور درست و حسابی داشتم، نه نت جوابگوی هر سایتی بود که بشه راحت دید... بیشتر این سال ها رو حالت رادیویی گوش دادم! یا حتا متنی دیدم! الان این چند سال گذشته یکم وضع نت بهتر شده دیگه میشه آنلاین نیگا کرد... وگرنه همچنان باید متنی و استریم صوتی دنبال میکردم بازیا رو!
اگه رسیور داری بهتره توی فرومایی که مربوط به ماهواره هستن عضو شد در مورد کانالای رایگانی که بازیای لیگ جزیره رو پخش میکنن باشی، تنها راهت همینه! چون شبکه 3 که نشون نمیده، شبکه ورزش هم دربی منچستر رو نشون نمیده سخره نوردی نشون میده! خار ورزش دوستی صدا و سیمای ایران!

تو فکر دی وی بی هستم که بندازم روی کامپیوتر و بازیا رو از روی اون نگاه کنم....
ما که ماهواره نداریم میریم خونه همسایه نگاه می کنیم... :general705:

ماواره همسایمونم زورکی هاتبرد میگیره که اونم فقط به خاطر سریالای فوق العاده جذاب و آموزنده شبکه جم میگیرنش....

باید یه فکری بکنیم...ظاهرا کلیه فوتبالای اروپا رو دیگه همین داستان رو داریم....و نمیدونم دیگه فوتبالم نبینیم دیگه باید چیکار کنیم خدایی :general208:

و دیگر هیچ.... :general602:

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
امروز باید با تمام وجود بازی کنن و برنده باشیم. به هیچ وجه من الوجوه نباید به سیتی باج بدیم.
کونته و گویدولین 9 بار برابر هم قرار گرفتن که کونته 1 بار باخته.
ماشالا ترکیبی از بونوچی و بارزاگلی:

upload_2016-9-11_9-22-41.jpg

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
همونطور كه كونته گفت بدون شك چلسى شايسته ٣ امتياز بود. رو صحنه كيهيل علاوه بر اينكه بازيكن حريف زدش خودشم مقصر بود.
شخصا از بازى تيم بشدت راضيم. فقط با همون فيكس بودن اسكار مشكل دارم كه بهر حال نظر كونته در حال حاضر اينه.

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
موقعی هم که مورینیو برگشت چلسی گفتم، الانم دوباره میگم، سال اول حضور مربی اتفاق خیلی خاصیه که تیم قهرمان بشه، در مورد کنته هم صدق میکنه، خیلی کار بزرگی کرده کنته اگه بتونه تو سال اول این تیمو قهرمان کنه، 2 امتیاز چیزی نیست، میشه تا آخرین لحظه امید داشت، بلاخره فوتباله و هر چیزی ممکنه
دیشب دقیقه 60 تونستم خودمو برسونم خونه، و فکر میکنم از دقیقه 60 به بعد کل بازی دست ما بود... نیمه اول رو ندیدم و نمیتونم چیزی بگم ولی نیمه دوم کلا بازی دست ما بود...

به یه دلیل من تکنیک سانتر و شوت از راه دور رو دوست دارم چون بلاخره امکان ریباند و رسیدن توپ به همتیمیا توی محوطه حریف زیاده و بلاخره دو سه تا از اونا رو میشه از توی محوطه گل کرد، الان وضع جوری شده اکثر تیما فقط پاس کاری و گردش توپ رو در نظر دارن، و معمولا کسایی که سانتر میکنن یا شوت میزنن همش رو مسخره میکنن، به اصطلاح میگن علی اصغری بازی میکنن
02.gif
فقط میکشن زیر توپ!
البته از یه جهت هم نمیشه انتظار چنین سیستمی رو از چلسی حال حاضر داشت، چون نه دروگبایی هست اون جلو که رقیب نداشته باشه توی جنگای هوایی، و نه لمپارد و بالاکی هست که شوتای فوق العادشونو بزنن... ولی با این حال هنوز هم شوت و سانتر به نظرم نتیجه بهتری دارن تا پشت محوطه حریف پرسه زدن

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
^ اتفاقا تو هر بازى كلى شوت ميزنن از پشت محوطه ولى چون با اختلاف بيرون ميره تو خلاصه بازى نميذارن. همين بازى ديروز فقط كانته ٥تا شوت محكم از پشت محوطه زد كه همه با اختلاف بيرون رفت.

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
حیف این بازیکن که رو نیمکت بشینه. هیچ بازیکنی در حال حاضر تو چلسی نمیتونه مثل فابرگاس پاس بده و کمتر بازیکنی تو دنیا دیدی مثل دیدِ فابرگاس داره. تو این چنتا بازیم که یه ربع آخر اومد بازی تیم روون تر شد. در حال حاضر تقریبا تمام هوادارای چلسی در سرتاسر دنیا میخوان فابرگاس فیکس باشه.

upload_2016-9-12_20-18-42.png

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
^ اتفاقا تو هر بازى كلى شوت ميزنن از پشت محوطه ولى چون با اختلاف بيرون ميره تو خلاصه بازى نميذارن. همين بازى ديروز فقط كانته ٥تا شوت محكم از پشت محوطه زد كه همه با اختلاف بيرون رفت.
این بازی استثنا بود، از دقیقه 60 که دیدم سانترا خوب بود، ولی زیاد شوت انچنانی ندیدم، احتمالا نیمه اول بیشتر بوده آمار شوت ها... کلا گفتم، نظرم عوض شد، نه شوت زن حرفه ای داریم نه هد زن...آدم میمونه چه روشی بهتره!

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
تری که تو بازی با سوانسی مصدوم شده بود...

upload_2016-9-14_9-44-55.jpeg
...تقریبا تا 10 روز نمیتونه بازی کنه. زومام که فعلا تکلیفش مشخص نیست. در نتیجه جمعه برابر لیورپول, لوئیز احتمال بسیار زیاد فیکس خواهد بود.

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
مصدوممیت 10 روزه تری شانس بزرگیه واسه لوئیز که خودشو نشون بده مقابل لیورپول، لیورپول دفاعش شاید حتا از ما هم ضعیف تر باشه، ولی خب، حمله... مطمئنن بدجور بهمون فشار میارن، به نظر من فرصت خیلی خوبیه واسه لوئیز

محض عوض شدن حال و هوا

x5k5flb8n8zcc89ay6e72.jpg

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
کلوپ: "از کوستا متنفرن چون یکی از بهترین مهاجمای حال حاضر دنیاست."

upload_2016-9-15_8-59-28.png

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
کونته تایید کرد لوئیز فردا بازی میکنه و از عملکرد فابرگاس در تمریناتم ابراز رضایت کرد.
کونته و کلوپ تا حالا تو بازی رسمی برابر هم قرار نگرفتن.
تو 4 بازی گذشته چلسی 80 شوت بسمت دروازه داشته که 27 تاش تو 4چوب بود و لیورپول 25 شوت بسمت دروازه داشته که 7تاش تو 4چوب بود.
بیشترین تعداد خطا روی یک بازیکن تا اینجای فصل 7تا بوده که بازیکنای سوانسی رو کوستا انجام دادن و 3تاش منجر به کارت زرد شد.
دو تیم محروم ندارن.
آخرین باری که لیورپول لیگ برد برمیگرده به 26 سال پیش که با 79 امتیاز تو یه لیگ 20 تیمی قهرمان شدن. از اون زمان تا الان 7 باشگاه مختلف فاتح لیگ شدن.

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
نتیجه که به هیچ وجه قابل قبول نیست. رو گل اول خط دفاع مقصر بود و از اونجا که فوتبال بازی اشتباهاته وقتی اشتباه میکنی تاوانشم باید بدی. ولی از این بابت که نیمه دوم با تمام قوا حمله کردیم و تلاش کردیم برای برگردوندن نتیجه از تیم راضیم. البته تو همین نیمه دومم لیورپول 10 پونزده دقیقه توپ در اختیارش بود کامل که نباید بهشون چنین فرصتی میدادیم.
شخصا به کونته اطمینان دارم و به این تیم امیدوارم. ایشالا در ادامه جبران میکنیم.

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
حیف که دیگه اون اسم و رسم قبلمون رو داریم از دست میدیم، ترس و وحشتی که از چلسی توی خونه داشتن منظورمه
ولی با این حال، فصل اوله، انتظار نتیجه های عجیب رو باید داشت
دیشب زهر کافی رو نداشتیم، کوستا خوب تغذیه نشد، موقعیت های کمی واسش ساختیم، گل اول دفع بد کیهیل رو میشد بزنیم به نامش، ولی گل دوم تقصیر کسی نبود، حتا کورتوا، بدترین نقطه ممکن رفت توپ
جا داره از حرکت خیلی قشنگ ماتیج هم یادی بکنیم که یاد و خاطره ماتیج اولین فصل رو واسمون زنده کرد...قدرت بدنی، دقت!

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
امشب, 23:15, لیگ کاپ, با لستر, یادتون نره.
بخاطر بگوویچ و بقیه بازیکنایی که تو لیگ بهشون بازی نمیرسه یا خیلی کم بهشون بازی میرسه دوس ندارم از لیگ کاپ حذف بشیم.

بالا