• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

moeinfans

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
این دل‌ نری از اولش بدرد یووه یا روم نمیخورد یکی‌ که فوتبال هم حالیش نیست اینو میفهمه آخه اینا چی‌ فکر می‌کنن همون باید این مربی‌ کیوو با تیمهای این مدلی‌ باشه که اولش نتیجه بگیر بعد بگن عجب مربی‌ هستش ولا همش باد هستش

ولی‌ دوستان الان ورود مارچلو خیلی‌ خطر ناک هستش چون عمو مارچلو با قبول مربیگری ایتالیا تو جام جهانی‌ خودش رو خراب کرد میترسم اینبار کًل اعتبارش بره بهتره فصل بعد بیاد تیم رو خودش بچینه

بازیکنا که اکثرا تعطیل شدن جز الکس عشق همیشه
این طفلک کراسیچ بچه خوبی‌ هستش در آینده ندود میشه . بوفن هم دیگه اون جی‌جی همیشه نیست یعنی‌ بنظر میاد دیگه تموم شدس با این که رو گل اول تقصیر نداشت
شنیدم عمو کامرانزی رو هم اشتوتگارت انداخته بیرون البته هرکی‌ از یووه رفت به همین درد دچار میشه بوفن هم اینو می‌دونه که نمیره
در کًل این تیم پشه هم نیست جلو اون یووه که ما میپرستیدیم دفاع کسی‌ جرات نداشت از عمو مارک با چیرو با ایگور رد بشه یادش بخیر امیدوارم اول دفاع رو دوباره درست کنن چون الکس ۵۰ سالش هم بشه هنوز همون الکس همیشه میمونه ایراد فعلی‌ در خط دفاع هستش که جدا اعصاب آدم رو خورد میکنه دیشب هم الکس تو تی‌وی ایتالیا یادی کرد از یووه قدیم
گفت اون یووه اگه برگرده حریفی دیگه نداره من جدا آرزوم اینه باز یووه رو تو اوج ببینم مثل همیشه ایتالیا سر بلند باشه تو باشگاه‌ها و ...
حیفه که خراب بشه

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
رسمی : نیکولا لگروتالیه تیم میلان پیوست

بر اساس اعلام رسمی سران دو تیم یوونتوس و میلان، نیکولا لگروتالیه مدافع با تجربه ی یوونتوس بر اساس توافق طرفین به تیم فوتبال میلان پیوست و در ادامه ی فصل پیراهن روسونری را بر تن خواهد کرد.

بر اساس گزارش رسانه های ایتالیا لگروتالیه طی روزهای گذشته با سران میلان به توافق نهایی دست پیدا کرده بود و ساعاتی پیش به صورت رسمی راهی تیم میلان شد.

اصلا حوصله ی صحبت کردن درباره این تیمو ندارم.

در جواب معین هم باید بگم که کامورانزی رو با یه سری پدر سوخته مقایسه نکن.کامورانزی خودش نرفت...فروختنش!!!

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
یوونتوس الساندرو ماتري مهاجم کالیاری رو قرضی به خدمت گرفت.بازیکن خوبیه تا اینجا 11 گل زده .قبلا هم توی میلان بوده

امائوزی هم قرضی رفت پارما

Last edited:

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
یوونتوس الساندرو ماتري مهاجم کالیاری رو قرضی به خدمت گرفت.بازیکن خوبیه تا اینجا 11 گل زده .قبلا هم توی میلان بوده

امائوزی هم قرضی رفت پارما

رفت پالرمو!!! تا پایان فصل
متری خدا رو شکر بازیکن خوبیه البته فکر کنم هافبک باشه تا مهاجم نوید جان.
البته اربایودو رو هم از دست دادیم.البته پخته میشه و برمیگرده.
بابت خبر ها ممنون نوید خان

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خوب احتمالا بازی بعدی امائوری هتریک میکنه جلوی خودمون

اینم از لگروتالیه/ محصولی که سالها بابتش سوخت و تاوان داده بودیم به همین راحتی دادیم رفت.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
خوب احتمالا بازی بعدی امائوری هتریک میکنه جلوی خودمون

اینم از لگروتالیه/ محصولی که سالها بابتش سوخت و تاوان داده بودیم به همین راحتی دادیم رفت.

جواد یه سوال.
قبول داری لگروتالیه به شدت از بارزاگلی برا ما بهتر بود؟

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جواد یه سوال.
قبول داری لگروتالیه به شدت از بارزاگلی برا ما بهتر بود؟

بهتر بود.
به نظر من و با قیاس تقریبا خارج لگرو برای یووه مثله پیروز قربانی برای استقلال بود
لگروتالیه تیم و هوادار و شرایط باشگاه و بازی تو این تیم رو از جوانی تجربه کرده بود و خیلی شناخت خوبی از اوضاع ما داشت که تو روزهای سخت میتونست بدرد تیم بخوره. جدای از مسائل فنی که به نظرم اون هم نمره قبولی میگرفت. به استثنا یه دوره که رو فرم نبود و به همون روزهایی برمیگشت که بعد از قرارداد قرضی به یووه برگشته بود.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام دوستان.
این جمله رو دلنری تو اخرین مصاحبش گفته:

باید از مارتینز تشکر کنم زیرا متوجه شد که باید چگونه بازیکنی باشد و نمایش بسیار خوبی ارائه کرد و حالا برای من از دل پیرو ارزشمندتر است.

من از این دلنری واقعا الان دیگه به تمام معنا نفرت دارم.البته ادمای اشغالی مثل این مربی لایق بازیکنی مثل دلپیرو نیستن.:hmm:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلا دوستان

رضا جان چه می شه گفت!؟!
--------------------------------

خرید 15 بازیکن بی کیفیت برای یووه فایده ای ندارد
moggi7.jpg

اوضاع باشگاه یوونتوس در شرایط بحرانی قرار دارد و این تیم در دیدارهای اخیر خود در مقابل حریفان خود به راحتی شکست خورده و همگان مدیران باشگاه یوونتوس را عامل اصلی این مشکلات می دانند.

در همین ارتباط موجی مدیر اسبق باشگاه یوونتوس گفت: "انیلی نباید بلان و سکو را مقصر به وجود امدن این مشکلات بداند زیرا خود وی نیز به اندازه کافی مقصر می باشد و من به انها گفته بودم که به جای خرید 15 بازیکن تنها 4 بازیکن باکیفیت به تیم اضافه می شدند."

"اندره ا نباید اینگونه از کادر مدیرینی خود دفاع کند. من نیز بارها چنین شرایطی را تجربه کردم که برای خرید بازیکنان جدید پول لازم در اختیار نداشتم اما برای خرید مجبور به فروش بازیکنان خود بودم."

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
يوونتوس به دنبال انتقال دائم آكوئيلاني از ليورپول

به گزارش نشريه گاتزتا دلو اسپورت،يوونتوسي ها كه از نمايش آكوئيلاني در نيم فصل اول راضي بودند، قصد دارند او را از ليورپول بخرند.

قرمزهاي مرسي سايد اين بازيكن را در سال 2009 با 20 ميليون پوند از رم به خدمت گرفتند اما توريني ها اميدوارند بتوانند با قيمت كمتري او را به خدمت بگيرند.

آكوئيلاني در فصلي كه ليورپول فاجعه بار نتيجه گرفت، به دليل مصدوميت نتوانست بازي هاي خوبي ارائه بدهد اما در اين فصل و با بازگشت به فوتبال ايتاليا بار ديگر به روزهاي خوبش برگشته است.

بازیکن خوبیه برای یووه نباید از دستش بدن:D

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
یه شاهکار جدید

تو بیست دقیقه دو گل خوردیم.
یه ربع تا اخر نیمه مونده .
خدا کنه ابروریزی بدتر از این نشه.
باخت حتمیه و باید ارزو مساوی جلو پالرمو داشته باشیم.

بر باعث و بانیش لعنت که این تیمو خراب کرد

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
51642.gif

j2o36gw2bbmshg66sctm.jpg

یوونتوس به مکان هشتم سقوط کرد ! باور کردنی است ؟

دیگر هیچ چیز یوونتوس بزرگ برای طرفداران این تیم جالب و جذاب نیست. نتایج بازی های بانوی پیر که پی در پی شکست به همراه دارد و در هیچ یک از دیدارهای اخیر یوونتوس بازی زیبا و نمایش قابل توجهی را شاهد نبوده ایم.

هفته ی بیست و سوم سری آ نیز با شکست بانوی پیر همراه بود و تیم تورینی در ورزشگاه ترسناک رنزو باربرا با نتیجه ی 2 - 1 به تیم صورتی پوش پالرمو باخت تا اوضاع برای بانوی پیر وخیم تر از گذشته شود.

قضاوت ضعیف داور در این نیمه ار نکات بسیار جالب بازی در چهل و پنج دقیقه ی نخست بود و وی با خطاهای بی مورد و سوت های بسیار زیاد جریان بازی را به کندی پیش می برد و حتی پنالتی مسلم یوونتوس نیز نادیده گرفته شد.

میکولی بازیکن اسبق یوونتوس که گربه ی سیاه بانوی پیر لقب گرفته در 7 دقیقه ی بازی با پاس زیبای پاستوره دروازه ی بوفون را باز کرد تا شاگردان دل نری از همان دقایق ابتدایی از حریف صورتی پوش خود عقب بیفتد.

یوونتوس بدون برنامه و تاکتیک خاصی بازی می کرد و حتی توانایی رسیدن به نزدیکی دروازه ی تیم پالرمو را نداشت و تیم پالرمو در دقیقه ی 20 با یک ضربه ی سر دیدنی به گل دوم خود دست پیدا کرد تا تنها بعد از گذشته بیست دقیقه یوونتوس با دو گل از حریف خود عقب بیفتد.

در حالی که 30 دقیقه از زمان بازی سپری می شد یوونتوس به نسبت دقایق ابتدایی بازی بسیار بهتری را از خود به نمایش گذاشت و چند موقعیت را در نزدیکی محوطه ی جریمه ی پالرمو ایچاد کرد و در 34 دقیقه ی بازی توپ به طور کامل با دست بازیکن تیم پالرمو برخورد کرد اما داور بی اعتنا از این صحنه گذشت تا یوونتوس نتواند یکی از گل های خورده را جبران کند.

تنها دو دقیقه پس از اعلام نکردن ضربه ی پنالتی یوونتوس با استفاده از شلوغی محوطه ی جریمه ی تیم پالرمو به گل دست پیدا کرد و مارکیزیو موفق شد با ضربه ای محکم فاصله را به حداقل برساند.

پس از گل یوونتوس موقعیت های گلزنی دیگری را نیز به دست اورد که با بی دقتی متری مهاجم جدید بانوی پیر بازی در نیمه ی اول با همان نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم یوونتوس در ادامه ی بازی خوب در دقایق پایانی نیمه ی اول برتر از حریف ظاهر شد و از همان ابتدا حملات زیادی را بر روی دروازه ی تیم پالرمو صورت داد و همانند دیدارهای گذشته نبود یک تمام کننده ی کامل در خط حمله ی یوونتوس فرصت های گلزنی بانوی پیر را به هدر می داد.

دل نری که یک باخت دیگر را در پرونده ی خود مشاهده می کرد دست به تعویض های پیاپی زد و سیسوکو - مارتینز و صالی امجیچ را راهی بازی کرد تا با استفاده از بازیکنان تازه وارد خود نتیجه ی دیدار را تغییر دهد اما باز هم تغییری حاصل نشد و یوونتوس در زمین پالرمو در استانه ی شکست دیگری بود.

در پنج دقیقه ی پایانی یوونتوس با تمام نفرات خود به سمت دروازه ی تیم پالرمو حمله ور شد و در مقابل تیم پالرمو در ضد حملات بسیار خطرناک ظاهر می شد و در سه صحنه تا باز شدن دروازه ی یوونتوس نیز پیش رفتند.

در نهایت پس از سه دقیقه زمان تلف شده داور سوت پایان بازی را به صدا دراورد و یوونتوس در یک دیدار دیگر با شکست زمین بازی را ترک کرد تا صدای تیفوسی های تورین بیش از پیش شنیده شود.

image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

اگه تیم الکس رو از دست بده خودم پا می شم می رم تورین سراغ اون ماروتا و دلنری:hmm:
---------------------

در صورتی که یووه تمایلی به تمدید نداشته باشد ...:(
alex8.jpg

هر روز که به پایان قرارداد الساندرو دل پیرو ستاره ی افسانه ای باشگاه یوونتوس نزدیک می شویم موضوع تمدید قرارداد وی حساس تر از گذشته می شود. برادر و مدیر برنامه های الکس در سخنانی کوتاه در این باره گفت:

" به زودى جلسه اى را با مديران يوونتوس ترتيب خواهيم داد ، الكس خواستار ادامه ى حضور در اين باشگاه است ، اما تنها مديران يوونتوس مىتوانند ماندن و يا خداحافظى الكس با اين باشگاه را رقم بزنند ، البته در صورتيكه مديران يووه تمايلى براى تمديد قرار داد نداشته باشند نيز الكس با تمام وجود آن را خواهد پذيرفت "

3 افسانه ی ماندگار تاریخ یوونتوس:cool:
afsane1.jpg

ایا تاکنون نام سه افسانه ی باشگاه یوونتوس را شنیده اید ؟ این 3 بازیکن یک مثلث آتشین را از سال 1957 تا 1962 تشکیل داده بودند و این مثلث طی این 5 سال حدود 300 گل به ثمر رساندند

جامپیرو بونی پرتی، عمر سیووری و جان چارلز

در سال 1957 که سیووری از ریورپلاته آرژانتین به یوونتوس پیوست گران قیمت ترین بازیکن جهان شناخته شد، مبلغ این انتقال 93هزار پوند بود.سیووری یک رکورد جالب هم از خود بر جای گذاشت، در فصل 1961-1960 که یوونتوس موفق شد اینتر را 9-1 شکست دهد هر 6 گل یوونتوس را سیووری به ثمر رساند

جان چارلز متولد ولز بود و یکی از معدود بریتانیایی های موفق یوونتوس و سری آ، درخشش او همراه با یووه باعث شد که در سال 1997 به عنوان بهترین بازیکن خارجی تاریخ یوونتوس و سری آ معرفی بشود.

بونی پرتی یکی از بازیکنانی بود که تمام عمر فوتبال خودش را در یوونتوس سپری کرد، در حال حاضر او با انجام 444 بازی و 178 گل، یازدهمین و عمر سیووری با 278 بازی و 146 گل زده بیست و چهارمین گلزن برتر سری آ به شمار می آیند.هر سه ی این بازیکنان یک بار اقای گل سری آ شدند.

اما بد نیست بدانید این خط حمله در زمان مدیریت امبرتو انیلی تشکیل شد، چارلز دوست داشتنی ترین بازیکن یووه بود برای امبرتو و همیشه مورد توجه خانواده انیلی بود؛ اما در سال 1962 که آمبرتو جای خودش را به ساتلا داد، چارلز سریعا واکنش نشان داد و گفت : یوونتوس بدون انیلی روح ندارد !

همین سال هم بود که بونی پرتی از فوتبال خداحافظی کرد و بلافاصله هم یه پست مدیریت اجرایی در یووه گرفت؛ بونی پرتی گفته بود که خیلی سعی کرد چارلز را متقاعد کند در یووه ماندگار شود اما چارلز قبول نکرد و از یوونتوس رفت؛
بعد از رفتن بونی پرتی و چارلز که 2 ضلع مثلث را تشکیل میدادند سیووری تا یک ماه افسردگی گرفته بود !حتی در تمرینات پیش از فصل هم خیلی آماده نبود اما با شروع لیگ که کاپیتانی را به وی دادند دوباره به روزهای خوبش برگشت؛

تا پایان قراردادم در یووه خواهم ماند:D
salihamidzic1.jpg

حسن صالی آمیجیچ بازیکن بوسنایی باشگاه یوونتوس در فصل جاری به یکی از بازیکنان ذخیره ی بانوی پیر تبدیل شده و چند بار تا مرز جدایی از یووه پیش رفت ولی در دیدار مقابل پالرمو به میدان امد. وی در مصاحبه با مجله ی بیلد شرکت کرد:

" ديگو ؟ وى بازيكن فوق العاده ايست و با يووه شروع بسيار خوبى داشت اما پس از شكست سنگين برابر بايرن و انتقاد از وضعيت تيم ، همه با بحران بزرگى روبرو شدند ، البته ديگو اكنون در وولفسبورگ نيز روزهاى سختى دارد "

" آينده ؟ قصد دارم تا پايان فصل جارى و به پايان رسيدن قرارداد با يووه در تورين بمانم ، تا دو فصل ديگر به فوتبال ادامه خواهم داد ، در حال حاضر از لحاظ فيزيكى آماده هستم و توانايى بازى در هر پستى را دارم "

image.php

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
هر روز نکات بیشتری رو از این م%بی عوضی یاد میگیرم.
تو این بازی هم اینارو یاد گرفتم
1-سلطان بازیکنی در حد مارتینز نیست.
2-چیه لینی میتونه دفاع کناری باشه.
3-کراسیچ و دلپیرو همزکان تو ترکیب نباید باشن.
...
حیف مربی که بره رو اون اسم

Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
بالاخره بعد مدتها طعم یک برد نسبتا قاطع رو چشیدیم . در بازی که میهمان بودیم با دو گل آلساندرو ماتری فوروارد قرضیمون که اتفاقا از همین کالیاری گرفتیمش و تک گل لوکا تونی تونستیم 3-1 کالیاری رو توی خونه اش شکست بدیم.
ولی من فکر می کنم سقف توانایی های دلنری در همین حده و نمیشه ازش توقع ساختن تیمی رویایی رو داشت . قبلا هم همینجا گفته بودم ایکاش حداقل دشامپ رو حفظ می کردیم.

شاد و پیروز باشید

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

یه شاهکار به خرج دادیم و بردیم.
من دیشب تو راه بودم و کلا از بازی بی اطلاع. الان نتیجه رو دیدم جالب بود. البته حریف کالیاری بوده.
بهر ترتیب الان با یه بازی بیشتر نسبت به صدر 10 امتیاز عقبیم. و اگه پالرمو امشب لچه رو ببره میریم هشتم.
------------
اوضاع خیلی زشته/
هفته بعد با اینتر داریم
هیچی نمیشه گفت.
---------------------
ایکاش حداقل دشامپ رو حفظ می کردیم.
ایکاش
asleep.gif

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

دیشب من گل ها رو دیدم , گل های متری از شوت های پشت محوطه جریمه بود امیدوارم همچنان گلزنیش رو ادامه بده و گل تونی هم با هد از پشت محوطه جریمه !؟! سیستم یووه 4 - 3 - 3 بود که نکته جالبش در این بود که کراسیچ هم در خط مهاجمین قرار داشته.

خدایش گل تونی خیلی قشنگ بود دربازه بان حریف هرچی پرید نتونست مهارش کنه , امیدوارم حداقل اینتر رو ببریم .

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
درود بر همگی

خب راستش علی رغم برد ، اوضاع چنگی به دل نمیزنه.
یه چند تا خبر کیلویی بریم:

کوالیارلا / ناپولی میخواد دبه کنه سر قرارداد قرضی و تبدیل کردنش به دائمی. فکر کنم دیدن جواب داده میخواند قیمت رو بالا ببرند
-------
دلنری هم گفته با بهتر شدن اوضاع مصدم ها اوضاع بهتر میشه. کلا راجع مهاجمها گفته و حرفهای روحیه اور. هرچند که نظر شخصیم اینه که باید بیشتر به تابلوی نتایج دقت کنه و کنیم.
------
کاپتان هم صحبتهایی از احتمال انعقاد قرارداد داشته و اینکه کلا خوشبین بوده. امیدوارم قرارداد یک ساله نباشه. یه قرارداد دو ساله ببنده و بعد هم کفش ها رو اویزون کنه. انشاا.../ ولی میترسم قراداد یکساله بهش پیشنهاد بدن و قبول نکنه. کلا تو قسمت اخر زبونم لال.
--------
متری هم کلی ابراز علاقه و عشق به یووه حواله کرده. امیدوارم واقعی باشه و ادای حرفه ای گری نباشه. هرچند که شخصا بهش دلبستگی ای ندارم و به نظرم اینها مهاجمین گذرای ما هستند. از اینها کم نداشتیم و الان هم کم نداریم. باید منتظر بود و دید چی از اب درمیاد.
-------------
بوفون هم به تیم ملی برگشته.
پراندلی ازش برای بازی فرندلی با ژرمن ها دعوت کرده. از یووه کیه لینی و بونوچی و متری و اکویلانی هم هستند.
در ضمن باید بگم که نوچرینو و جووینکو و کریسیتو هم هستند.
--------------
اکویلانی هم گویا ضربه ای ناخواسته به بازیکن حریف داشته که امیدوارم محرومش نکنند.
----------------------------------

و خارج از این قضایا بازی هفته اینده با اینتر خیلی مهمه. امیدوارم به این ... ها تو خونه امتیاز ندیم. فقط برد اینتر میتونه من یکی رو اروم کنه.
------------------------------------
یه چند تا اسمایل یووه ای هم اینجا میذارم / شما هم اگه دارید اینجا بذارید :دی
51642.gif

juvesmile2oa1us6.gif

images

z_forzajuve.gif

faccina33wa1ck6.gif

sciarpata1zj1sc5.gif

-----------------------

image.php

R E Z @

Registered User