• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

جواد جان اگه اینطوری بشه که خیلی عالیه:happy:
عمو دلنری :)D) هم امیدوارم به حرفهاش عمل کنه:D
راستی بازی ها از رای ایتالیا هم پخش می شه:cool:

جون خودم خیلی امیدوارم جواد جان/

حالا یه سوالی/ من از وقتی اساس کشی کردیم این رای رو از کف دادم. فرک انس ش رو هم دارم ولی سرچ میکنم پیدا نمیشه
ان تی وی اسپور هم کد میشه. کدش چیه؟ داری؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
جون خودم خیلی امیدوارم جواد جان/

حالا یه سوالی/ من از وقتی اساس کشی کردیم این رای رو از کف دادم. فرک انس ش رو هم دارم ولی سرچ میکنم پیدا نمیشه
ان تی وی اسپور هم کد میشه. کدش چیه؟ داری؟

این رو از همونجا یافتم ببین کار می کنه؟

NTV Spor (42.0°E) T ur k sa t 2A/3A
11054 H 30000 5/6 (ID: 0003)
HEX Key: A0 21 23 00 35 46 14 00

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
مرسی جواد جان. تحت پیگیری قرار میگیره. ایشا.. ردیف بشه. البته این دستگاه دیگه خیلی اوراق شده. باید دست به جیب شد :دی

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
یکی بیاد منو بگیره.!!!!!!!!:hmm::hmm:
این کلیه های منو چقد میخرن.میشه با پولش رفت تورین و برگشت؟
اخه این چقد نفهمه.دوباره جو گرفتش.
چرا بوفون رو تو لیست 20 نفره نزاشته.به جان این 2 تا جواد اگه پول داشتم بلند میشدم میرفتم شخصا بهش میفهموندم.
حیف لقب عمو که رو این بزاریم:hmm::hmm:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
یکی بیاد منو بگیره.!!!!!!!!:hmm::hmm:
این کلیه های منو چقد میخرن.میشه با پولش رفت تورین و برگشت؟
اخه این چقد نفهمه.دوباره جو گرفتش.
چرا بوفون رو تو لیست 20 نفره نزاشته.به جان این 2 تا جواد اگه پول داشتم بلند میشدم میرفتم شخصا بهش میفهموندم.
حیف لقب عمو که رو این بزاریم:hmm::hmm:

چی بگم والا :wacko:, خدا به دادمون برسه پیش بینی های جواد هم که برعکس شد
icon10.gif
امیدوارم حداقل حضور دلپیرو رو درست پیش بینی کرده باشه:rolleyes:

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
یوونتوس Andrea Barzagli رو به صورت رسمی از ولفسبورگ خرید .قراردادش هم تا سال 2013

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

من چند بار هی جملاتی رو نوشتم و پاک کردم. نمیدونم چی بگم واقعا. نمیدونم اینکه بازی حذفیه میتونه دلیلی برای این غیبت باشه یا نه ولی به نظر من وقتی تو همچین مرحله ای قرار داریم و بازی در برابر رم هم هست فکر نمیکنم بیرون گذاشتن بوفون کار درستی باشه.
امیدوارم فقط هر اتفاقی که رقم میخوره و یا به زور رقم زده میزه نهایتا به تیم ضرر نزنه و ما البته ما از این مرحله به سلامت رد بشیم

@ رضا:
ریلکس ریلکس ریلکس تر :دی

جواد جان پیش بینی ها که غلط شد. نمیدونم دیشب چرا یهو به دلم افتاده بود که این دو تا حذف میشند. مخصوصا اینتر @#$ که تو پنالتی هم برده. میلان هم که عین همه تیمهای قرمز تیم شانسه. :دی/ کلا من پیشگوی خوبی نیستم ولی روند ها رو درست حدس میزنم. در مورد این روند ها بعدا توضیح میدم / مفصله.

امیدوارم این بازی رو با موفقیت رد کنیم.
-------------------------------------------
@ نوید:
این جمله تو امضا رو تو برنامه سلام زندگی و یا دوباره زندگی از شبکه 4 (از بیرنگ) شنیدم.
حالا شما اینو از کجا آوردید؟ اگه از کتابی یا جایی خوندی لطفا ادرسش رو به منم بده. ممنون

seebzamini

Registered User
لایک‌ها
17
یوونتوس Andrea Barzagli به صورت رسمی از ولفسبورگ خرید .قراردادش هم تا سال 2013

خاک تو سرشون با این یارگیریشون یووه بازیکن بزرگ میخواد نه این دره پیتی ها

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
این جمله تو امضا رو تو برنامه سلام زندگی و یا دوباره زندگی از شبکه 4 (از بیرنگ) شنیدم.
حالا شما اینو از کجا آوردید؟ اگه از کتابی یا جایی خوندی لطفا ادرسش رو به منم بده. ممنون

یادم نیست که از چه کتابی خوندم ولی این جمله رو ماریو لاگومن گفته

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب متاسفانه روی دو تا گل بچه گانه باختیم , فکر کنم 3 تا موقعیت گل داشتن که یکیش رو استوراری گرفت دوتای دیگش گل شد.

در آخر رضا جان اگه رفتی قربون دستت یه سری هم به این استوراریه *!#$%*# بزن.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام دوستان

خوب متاسفانه روی دو تا گل بچه گانه باختیم , فکر کنم 3 تا موقعیت گل داشتن که یکیش رو استوراری گرفت دوتای دیگش گل شد.

در آخر رضا جان اگه رفتی قربون دستت یه سری هم به این استوراریه *!#$%*# بزن.

عمو جواد من چیزتم.ولی خداییش خودت بگو.ما مگه گلرمون استوراریه که اینو فیکس بازی میده.
بابا اخه چرا کراسیچ رو نباید از اول بازی بده؟
خداییش من یادم نمیاد 2-0 تا حالا تو تورین به رم باخته باشیم.
از دست دلنری شاکیم.از دست ماروتا بیشتر.چرا این بشر این شکلی داره یار گیری میکنه:(:(
یکی بیاد منو دلداری بده:((
داشتم ارشیو کلیپهایی که تو این چن سال دی ال کیگردم رو یه نگاهی مینداختم.ندود رو که دیدم نزدیک بود بزنم زیر گریه.اههههههههه.یکی این ماروتا رو بگیره.یکی به من بگه این داره چیکار میکنه اخه.
فکر کنم از هیشکی مثل این دلنری و ماروتا نفرت نداشته باشم.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام.

از دیشب تا الان نای اومدن به نت نبود.

الان هم هیچی نیست که بگم.

واقعا مزخرف بود/
گند بود
اعصاب خراب کن بود

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

دلنری چرا قبول نمی کنه که مقصر باخت مقابل رم خودش بوده؟
آخه آدم بهترین دربازه بان جهان رو داشته باشه اونوقت بازیش نده و از روی اشتباه دربازه بان دوم گل بخوره!؟!
واقعا با این حرکتش منو نا امید کرد .:hmm:
موجی کجایی که یووه تو رو کشتن:p
-----------------------------------------

به دنبال بهانه نباید باشیم
alex3.jpg

خطای مکسس بر روی او کاملا محرز بود، خطایی در منطقه جریمه که می توانست یک ضربه پنالتی را برای بانوی پیر در شرایطی که بازی یک بر صفر به سود رم بود به ارمغان بیاورد که شاید می توانست در سرنوشت نهایی بازی نیز تاثیر بسزایی داشته باشد.

الکس دل پیرو پس از کنار رفتن از مسابقات با چهره ای ناراحت می گوید واقعا دلگیر و غمگین هستیم، از یک رقابت دیگر نیز خارج شدیم و با شکست ناخوشایندی روبرو شدیم به ویژه که در خانه و پیش روی تیفوسی هایم بازی می کردیم. ما یک نظر و ایده خوب در این مسابقات داشتیم اما موفق نشدیم که به اهداف مان برسیم.

الکس به دنبال بهانه نیست و می گوید در سه دقیقه پایانی پنالتی برای ما گرفته می شد اما باید در این لحظات زندگی کنیم و بار دیگر به دنبال کسب انرژی و توان خود باشیم. باید به اودینزه فکر کنیم این بازی تمام شد و باید به اینده فکر کنیم.

متاسفانه امائوری، په په و موتا با مصدومیت مواجه شدند و در فرم ایده ال نبودند، ما مصدومین بسیار زیادی داریم.

از کاپیتان در خصوص صحنه پنالتی سوال می کنند و او می گوید: به نظر من پنالتی بود، ضربه ای که می توانست نتیجه را تغییر دهد اما در طول بازی باید نتیجه را عوض می کردیم و بهتر کار می کردیم، در ضربات ازاد و توپ های زیادی که از دست دادیم و نتوانستیم ضربه تمام کننده خوبی داشته باشیم و در نهایت موفق نشدیم.

این یووه تیم بزرگ استانی ست نه تیم بزرگ اروپایی !
moggi3.jpg

مدیری که در زمان بودنش یوونتوس قدرت بزرگ اروپا بود این روزها از دور نظاره گر عملکرد و نتایج این تیم است. لوچانو موجی که بهترین مهره های را بیانکونری می کرد معتقد است خریدهای این فصل یووه از این تیم یک تیم بزرگ استانی ساخته نه یک تیم بزرگ اروپایی !

شما به 12 بازیکن جذب شده یووه توجه کنید این گروه می تواند یک تیم بزرگ استانی را تشکیل دهد نه تیمی که در اروپا بزرگی کند و تیم بزرگ اروپایی باشد.

من بارها انتقاد کردم اما این بار باید حمایت کنم زیرا با این گروه از بازیکنان یووه خوب نتیجه می گیرد و انچه که در اختیار دارد را عملی می کند اما برای یووه این بازیکنان مفید نخواهند بود زیرا این تیم یک تیم معمولی و متوسط نیست، این تیم یوونتوس است یوونتوسی بزرگ با میلیون ها هوادار و افتخارات بسیار بسیار زیاد که البته با تیم استانی کنونی نمی توان به نتایج بزرگ اروپایی فکر کرد.

این تیم زمانی زیدان را با 6 میلیون یورو خریداری می کرد و 150 میلیون یورو به فروش می رساند اما حالا ....

از وی درباره این سوال کردند که به دنیای فوتبال بازخواهی گشت و موجی گفت: امیدوارم به زودی، البته روزنامه نگاری برایم جذاب است زیرا می توانم انتقاد کنم.

33 سالگی جیجی
buffon3.jpg

بهترین دروازه بان دهه اخیر فوتبال جهان امروز 33 سال شد. جیجی بوفون سنگربان بزرگ بانوی پیر و تیم ملی ایتالیا امروز دهمین جشن تولد خود را در کنار بانوی پیر برگزار کرد و امیدوار است در اینده همچنان در کنار این تیم و تیفوسی هایش تولد خود را جشن گرفته و با پیراهن سیاه و سفید یووه افتخارات و پیروزی های ارزنده و بزرگی را کسب کند.

سایت یوونتوس به این سنگربان بزرگ تولد 33 سالگی خود را تبریک و و برای جیجی ارزوی موفقیت کرد.

بهای سنگینی پرداخت کردیم
delneri1.jpg

image.php

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
شاید این فصل بیاید شاید.
جواد جان ممنون بابت اخبار

moeinfans

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31

زنده باد مارچلو بزرگ
جدا هیچ کس بدرد یووه جز سلطان لیپی نمیخوره .

یاد قدیم با سیگار‌های برگ عمو مارچلو بخیر چه دوران طلایی‌ بود برای یووه

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
Ba oomadane lipi chehel darsade moshkele juve hal khahad shod.shas darsade dige marboot be raftane marotas.SRY for fingilish

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام رفقا

اینم یه جمله از اله درباره اون زمان.
یادمه روزنامه خبر ورزشی اون زمان یه عکس از اله انداخته بود بعد از قهرمانی و روش درشت نوشته بود : الکس عصای دست لیپی. خیلی با اون تیتر حال کردم. تا مدتها داشتمش.

ما با لیپی معروف شدیم به تیم موفقیت ! ما با لیپی خیلی چیزها بردیم.

الان دیگه خیلی دیره شده ولی جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعته.

اون موقع که ایتالیا قهرمان شد لیپی باید میومد یووه ولی خب دیگه نشد. دشام رو اوردیم ولی حیف که از دست دادیمش. یکی از غلط ترین تصمیمات بعد از جریان سقوط همین بوده به نظرم. بهر حال امیدوارم هر چی به صلاح هست پیش بیاد.

منم با این ماروتا اصلا حال نمیکنم. بیشتر مثل یه مهره نفوذی تیم رو داغون کرد.

================
بهر ترتیب امشب با ادینزه داریم. بازی رفت 4 تا بهشون زدیم. ولی حالا دوباره تبدیل به همون تیم مرموز شدند. یه چیزی تو مایه های ابومسلم خودمون هستند :دی (البته اون ابومسلم خفن ه نه فعلیش)

اگه امشب نبریم دیگه قطعا دلنری میره رو لبه تیغ.
به هیچ وجه نباید امتیاز بدیم.
خدا کنه ببریم / هرکی بود و نبود به کنار. فقط ببریم. اگر نه اوضاع خیلی بد میشه.
رسانه میلی خودمون که تعطیلاته. ازشون متنفرم بی نهایت. بازی رو تی وی 8 پخش میکنه.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام
باخت تو خونه/ اونم برابر ادینزه
به نظر تعصب زیادی تو تیم نیست. زود تیم عصبی میشه.
بعد یه نیم فصل هنوز تاکتیک خاصی نیست. از دفاع بکش زیرش داریم / نا امید کننده هست به شدت. ملو خیلی بی وجود بازی میکنه.
خیلی مسخره بود. برد خانگی رو با باخت عوض کردیم.
دفاع مالیده/ هافبک ها هم که نه تو دفاع کمک میکنند نه تو حمله.

جدا اگه سه چهار نفر مثل الکس با غیرت بازی میکردند اوضاع اینطوری نبود. یه بازیکن 36-37 ساله باید اینقدر انرژی داشته باشه برای حرکت تیم ولی 4 تا بازیکن روی هم به اندازه یه نفر هم ندوند.
اصلا تیم سرعت نداره.
من نمیدونم ما که از کناره ها نتیجه نمیگیریم چرا اینقدر توپ رو لب خط نگه میداریم.
اصلا بازی مفیدی نداریم. شانسی بازی میکنیم.

هفته بعد با پالرمو داریم / تو خونه اونها/ همینطوری این تیم خطرناک هست چه برسه به اینکه میزبان باشه. بی شک باخت بعدی هم تو راهه. و احتمال زیاد دلنری هم میره خونه ش. امیدوارم دیگه اشتباه نکنند و یه سنت از اون کارخونه ها رو خرج این تیم بکنند.
سوارز خیلی گزینه خوبی بود.24 سالشه فقط. من فکر نمیکردم آژاکس از دست بدهدش ولی یه تیم مثل لیورپول که اوضاعش دیگه واضحه اینو میخره که بذاره کنار تورس. تازه بماند که چه کسانی رو میبره رو نیمکت با این کار. / این همه هافبک تهاجمی خوب تو تیمهای دیگه نیمکت نشینن و براحتی میتونند بگیرندشون. ولی هم تعطیلند. 5 سال دنبال دیه گو بودیم بعد براحتی ولش کردند رفت. کامو و دیوید که چه حیف بودند. اصلا فوتبال نمیدونند چیه. خیلی اعصاب خراب کن هست این وضعیت. نمیدونم تا کی باید تاوان داد.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

نمی دونم تیم چش شده اون از پارسالش این از امسالش , اینا که پول ندارن بازیکن بخرن یعنی نمی خوان پول بدن پس چرا ورزشگاهی با این همه خرج می سازن؟

باز خدا رو شکر بوفون برگشت وگرنه دیشب به جای دوتا گل 4 تا گل خورده بودیم گل اولم که خوردیم روی اشتباه دفاع بود که بعد از دفع بوفون نتونست توپ رو دور کنه , روی گل دوم هم به نظر من اصلا بوفون مقصر نبود .

اما در مورد دلنری که گفته " قدرت تغییر نتایج را نداریم " واقعا نمی دونم چی باید بگم !؟!
شاید بگید که دلنری مربی بزرگیه ولی به نظر من مثل شاغلام خودمون می مونه که اگه مثلا بگذارنش مربی استقلال هرگز نمی تونه با استقلال نتیجه بگیره ( الان چند سالی هست که نتونستیم حتی یک مربی خوب بگیریم ) ما واقعا به یک مربی سطح اول نیاز داریم
تیم یووه جای کثب تجربه نیست که مربی ها بخوان در اون تجربه کثب کنن .

جالبه که داوری ها هم همش به ضرر نیم بوده و برای تیم ما اصلا پنالتی نمی گیرن یا خطا هامون رو دو تا درمیون می گیرن.

واقعا اعصابم رو بهم ریخته , دیگه هیچی نگم بهتره.

بالا