• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
خب دوستان ووچینیچ که خیلی خوب هم بازی کرده بود گل دوم و مساوی رو زد و
یووه با 2-2 رفت فینال.

بالاخره تو یه جام شاید قهرمان شدیم.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

تبریـــــــــــــک می گم الکس که گل زد فریاد شادی زدم که کلوم گرفت :D گل وچینیچ هم حرف نداشت :happy:

فقط الان باید خدا رو شکر کنیم که یکی مثل بوفون رو داریم که مجبور نشیم استوراری رو داخل گل ببینیم :p

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
اقا این الان رفت و برگشت بود چی بود؟توی خونه کی بود؟ :دی کلا الان چی شد با مساوی رفت بالا؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
اقا این الان رفت و برگشت بود چی بود؟توی خونه کی بود؟ :دی کلا الان چی شد با مساوی رفت بالا؟

سید جان رفت و برگشت بود :)

بازی رفت را یووه توی ورزشگاه میلان 2-1 برده بود و الان هم بازی برگشت رو در یووه آرنا 2-2 مساوی کرد و رفت فینال :happy:

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام و درود
دوستان تبریک فراوان/خیلی که به من حال داد/:p
آلکس دوست داریم/خیلی نوکرتیم/چاکرتیم/خاک زیر پاتیم و......:D
میریم برای قهرمانی...........:lol:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

آقا ما دیشب بغض ترکیده خودمون رو نتونستیم ابراز بداریم :دی این انترنت کوفتی قطع بود !

تبریک میگم / بازی حساسی بود و هی حساس تر هم شد ولی خوشبختانه اخرش خوب تموم شد.

مرده اون توپ دزدی کاپتانم از جلو گلر . واقعا اوج نمایش تشنگی کاپتان بود برای درخشش و اصلا چقدر این بشر دوست داشتنیه بخدا. مرسی پسر طلایی تورین و نبینم غمت رو:p:rolleyes::blush:

دو تا گلی که خوردیم مقصر ها اولی په په بود. اول فصل یه ذره امیدوارمون کرده بود :دی دومی هم که 2-4 مدافع ما اشتباه داشتند ولی خب از حق نگذریم هر دو گل زیبا بودند و افرین استوراری که گل قشنگها رو برای خودش جمع میکنه :دی!

میرکو هم از کنترل اولش معلوم بود که میخواست شوت بزنه. خیلی زیبا بود و شاید ما رو نجات داد.

بهرحال جو ورزشگاه خیلی کمکمون کرد. تیم هم انصافا خوب بازی کرد.

احتمال زیاد امشب ناپولی باخت رفت رو جبران میکنه ولی یه ذره امیدواریم که سیه نا بیاد فینال.

بازم تبریک عیدی خوبی بود.

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
دل پيرو درتابستان به پاري سن ژرمن مي رود

باشگاه فوتبال پاري سن ژرمن فرانسه قصد دارد مهاجم کهنه کار تيم يوونتوس را در پايان فصل به خدمت بگيرد

شبکه اسکای گزارش داد ، پس از آنکه باشگاه یوونتوس اعلام کرد قرارداد آلساندرو دل پیرو اسطوره باشگاه در پایان فصل تمدید نخواهد شد ، این مهاجم باتجربه قصد دارد به عنوان بازیکن آزاد به تیم دیگری منتقل شود.
در این میان علاوه بر پاری سن ژرمن ، مسئولان آرسنال نیز خواهان خرید دل پیرو شده اند اما شرایط پیشنهاد باشگاه فرانسوی بیشتر مورد توجه دل پیرو 37 ساله قرار گرفته است.
دل پیرو تا کنون در 677 بازی 284 گل برای یوونتوس به ثمر رسانده که هر دو این ارقام رکورد باشگاه محسوب می شوند.او همچنین در دوران بازیگری 11 عنوان داخلی و 4 قهرمانی بین المللی با این تیم کسب کرده است.

واقعا چرا؟
gaah.gif

پ.ن:ممنون جواد جان فکر میکردم تک بازی بوده

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام دوستان

رضا جان خوشحال شدم برگشتی :happy:

فردا هم با اینتر بازی داریم که باید ببریمشون:happy:

مخلصم جواد جون
حواد یه کانال برا بازی بزار جون رضا.فقط کد نشه جان من

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

مخلصم جواد جون
جواد یه کانال برا بازی بزار جون رضا.فقط کد نشه جان من

چاکریم داداش

راستش فقط کنال Ictimai Tv مسیر ترکست هستش که کدش هم بیس هستش:D

البته من بازم نگاه می کنم شاید فیدی چیزی تا اون موقع گذاشتن سیگنالش رو اینجا می گذارم;)

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

بازی امشب رو فقط برد میخوایم / از اون شبهاست که قلب به اسم یووه فقط میزنه و دیگه اسمها مهم نیست. امیدوارم هر کی بازی کرد بهترین بازیش رو بکنه و تیم موفق بیاد بیرون.

ترکیب کلی دو تیم:

Juventus squad: 1 Buffon, 3 Chiellini, 4 Caceres, 7 Pepe, 8 Marchisio, 10 Del Piero, 11 De Ceglie, 13 Manninger, 14 Vucinic, 15 Barzagli, 17 Elia, 18 Quagliarella, 19 Bonucci, 20 Padoin, 21 Pirlo, 22 Vidal, 23 Borriello, 27 Krasic, 28 Estigarribia, 30 Storari, 32 Matri, 34 Marrone

Inter squad: 1 Julio Cesar, 12 Castellazzi, 21 Orlandoni; 4 Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Ranocchia, 25 Samuel, 26 Chivu, 37 Faraoni, 55 Nagatomo; 5 Stankovic, 14 Guarin, 17 Palombo, 18 Poli, 19 Cambiasso, 20 Obi; 7 Pazzini, 9 Forlan, 22 Milito, 30 Castaignos​

یازده تای اصلی ما :
بوفون/کاسرس/بازاگلی/کیه لینی/دچیلیه/پیرلو/ویدال/مارکیزیو/په په/ماتری/ووچینیچ

تمیشون شرایط خاصی داره و خطرناک هست واقعا مخصوصا امشب. بهرحال این دست تیمها که میرن تو بحران قابل پیش بینی نیستند ولی ما خودمون باشیم مشکلی پیش نمیاد.

---------------------

چه عجب رضا ناپرهیزی کرده ! :دی / خیلی خوب کاری کردی که اومدی (من نمیگم برگشتی چون نرفته بودی :دی) / عیدتم مبارک :)

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
وایی :دی
مارکیزیو چیکار میکرد؟ لایی و قاطی کردن و کنترل نکردن تو ضد حمله / بچه چشم خورده.
ووچینیچ هم کلا خودخواهانه بازی میکنه امشب. یه کمی هم تریپ فانتزی برداشته!!!
بوفون سه تا گل خرید. چند تا توپ سخت هم گرفت / کلا این نبود الان 4-0 عقب بودیم ! اونها خوب بودند.
دفاع خیلی داغونه! مخصوصا وقتی تو خط دفاع صاحب توپ باشیم احتمال هر خرابکاری ای میره.
تقریبا 4 تا موقعیت گل از دست دادیم / خیلی حیف شد.
تقریبا تو خوب بودن ده دقیقه همون چیزی بودیم که مورد انتظار هست بعدش بازی رو از دست دادیم/ ولی تو یه جاهایی خودمون رو غافلگیر میکردیم.
این استوک صورتی ها انگار مشکل داره. هر کی از اینها پاشه سوتی داد!
این کاسرس خیلی خوب بازی میکنه/ یه ذره هم منو یاد کامو میندازه
به نظرم کیه لینی هم رو اون صحنه که میلیتو رو سد کرد باید زرد میگرفت/ اون حمله رو گل میکردن :دی
شماره 18 اینتر هم اخراج میشه یحتمل. قاطی بود!

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
وای الکس گل زد

جواد جان اگه میشه بعد از بازی خلاصه بازی رو بزار دانلود کنیم

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
YES
Untitleder.jpg

فوقالعاده بود. تموم عیار
دو تا زدیم و سه تا هم نزدیم وای/ یه شکست سنگین میشد براشون ولی مهم نیست

عشق است این پسر طلایی /:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
اصن زبونم لال میشه برای وصف تو لامصب :دی به جون خودم میخواستم قبل بازی بگم گل میزنه ولی احساس کردم اگه بگم اینطوری نمیشه :دی گفتم بذار نگم بلکه بزنه. اومد تو زمین مطمعن بودم میزنه.
خب امسال گل که کم زد یعنی بازی نکرد ولی تو همین بازی نکردن ها هم به سه تیم مطرح گل زد. ایول داری تو

کاسرس هم که شیرین کاشت :دی
بوفون هم عالی
ویدال هم خوب بود
کیه لینی عالی

چی مشد ما همیشه این قدرت رو نشون میدادیم! الان از برترین تیمهای دنیا چیزی کم نداشتیم
امیدوارم کونته هم به راه راست هدایت شده باشه

خوشحالی انیلی و ماروتا بعد گل الکس برام جالب و عجیب بود!
این همسر انیلی هم انگار اصلا حوصله فوتبال نداره و بزور میاد اونجا میشینه! :دی

خیلی تبریک میگم / هم سه امتیاز رو و هم تحقیر چندین باره اینتر.
اون پرچم بزرگ پشت دروازه با عدد 29 هم خاری بود در چشم اینتر :دی دمشون گرم/ اینم به همین مناسبت:
مشاهده پیوست 124878

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

تبریک می گم چه بازی شد بعد از ورود الکس و چه پاسی داد ویدال به الکس و چه گلی زد الکس :happy:
حرکت کلینی هم بسیار زیبا بود حدس زدم پاس می دهد ولی چه توپی رو مایکون نزاشت گل بشه ( کلا نیمه دوم خیلی عالی بودیم )

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
خب ، اینتر به یوونتوس هم نه نگفت .
بعد گل یونتوس خوب بازی رو کنترل کرد . چند تا موقعیت خوب دیگه هم بود که گل نشد .

به نظرم کیه لینی هم رو اون صحنه که میلیتو رو سد کرد باید زرد میگرفت/ اون حمله رو گل میکردن :دی

جواد ، دیدی که داور پشت سر میلیتو بود از این گذشته خودمم با دقت که دیدم و فکر کردم دلیلی برای خطا ندیدم. چیلینی خورد زمین و بعدش میلیتو بهش خورد ، نمیتونست کار دیگه ای انجام بده .

گل اول_ 13 مگ ....Caceres :
کد:
http://turbobit.pl/aez4gbmh8yuc.html
http://hotfile.com/dl/150207434/74bdde3/Juventus20-20Inter201-020Caceres.avi.html

گل دوم_ 13 مگ ....Del Piero :
کد:
http://turbobit.pl/w85xug3wwe7k.html
http://hotfile.com/dl/150208084/4adf6a1/Juventus20-20Inter202-020Del20Piero.avi.html

.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
تبریک میگم برد خوبی بود.

آقا تو کف گل های هستم مخصوص الکس

یه لینک دانلود بزارید

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
محسن جان دست گلت درد نکنه :happy:

جالب بود وچینیچ یک تک به تک عالی رو از دست داد و بعدش الکس اومد و گل زد , من جای کونته و آنیلی بودم یک بار دیگه فیلم این بازی رو از اول نگاه می کردم:cool:
البته نباید از حق بگذریم که بلاخره کونته الکس رو در اوایل نیمه دوم داخل بازی آورد و نگذاشت برای دقایق آخر :p
-------------

دو گل برای دو اسکودتو ( یوونتوس 2 - 0 اینتر )
alexnew20.jpg

یک گل برای بیست و هشتمین و گلی دیگر برای بیست و نهمین اسکودتومان. این هدیه ما به اینتر و تیفوسی های شان بود که دو قهرمانی ما را دزدیده و در ویترین افتخارات باشگاهی شان جای داده اند. اما این تیم هرگز شایستگی به دست اوردن این دو اسکودتوی دزدیده شده را نداشته و حالا یک بار دیگر نیز این عدم شایستگی را با شکست دو بر صفر برابر بانوی پیر درک می کنند.

بازی مرگ و زندگی برای تیفوسی های نراتزوری بود، دیداری که همه تیفوسی ها از بازیکنان شان خواسته بودند که نهایت تلاش شان را برای شکست بانوی پیر انجام دهند تا سربلند از شهر تورینو به خانه بازگردند اما استادیومی پر شور در کنار تیمی باانگیزه پیش روی شان بود تا راه رسیدن به خواسته را برای شان سخت کند.

حالا کونته و شاگردانش با نمایش زیبا و هنرنمایی ستاره هایش یک بار دیگر راه را برای خیال بافی نراتزوری و سرانش بست تا همچنان در تکاپوی شکست و عقب زدن بیانکونری بمانند.

نیمه اول با برتری قابل توجه یوونتوس در دقایق ابتدایی اغاز شد و سه بازیکن هجومی یووه با حمایت بازیکنان مرکزی که پیرلو نقش موثری تری را ایفا می کرد موفق شدند دروازه ی اینتر را با خطر مواجه سازند.

متری در همان دقایق سه موقعیت گلزنی مسلم را از دست داد و بعد از ان نوبت به اینتر رسید که تا تمامی نفرات به سمت دروازه ی یوونتوس حمله ور شوند و تعداد حملات آبی پوشان لحظه به لحظه افزایش می یافت و به جرات می توان گفت تا این هفته از رقابت ها یوونتوسی ها در یک نیمه این تعداد موقعیت گل در اختیار تیم حریف قرار نداده بود.

ووچینیچ و په په دو بازیکن وینگر یووه که نقش زیادی در کیفیت بازی سیاه و سفید پوشان ایفا می کنند در این نیمه تنها برای دقایقی موثر بازی کردند و بعد از آن در رقابت با بازیکنان مقابل خود ناتوان نشان دادند و این موضوع باعث شد تا اینتری ها حاکم میدان شوندو

بدون شک جیجی بوفون بهترین بازیکن میدان در نیمه اول بود که با درخشش های فوق العاده ی خود مانع از گلزنی ستارگان اینتر شد و اچازه نداد یوونتوسی ها در نیمه اول دروازه ی خود را باز شده ببینند.

مایکون بازیکن برزیلی اینتر نیز یکی از بازیکنان درخشان نیمه اول بود که بارها با گذشت از ده چلیه بازیکن مقابل خود حملاتی را بر روی دروازه ی بوفون ایجاد کرد اما درخشش بوفون اجازه ی گلزنی به اینتری ها را نداد.

در ابتدای نیمه دوم کونته سرمربی یوونتوس با وارد کردن دل پیرو و بونوچی به میدان سیستم بازی خود را به 3 - 5 - 2 تغییر داد تا کاسرس و ده چلیه نسبت به نیمه اول یک خط جلوتر بازی کنند و دل پیرو به همراه ووچینیچ دو مهاجم یووه باشند.

تغییرات کونته به سرعت جواب داد و یوونتوس در 57 دقیقه ی بازی با ضربه ی سر دیدنی کاسرس که از روی کرنر پیرلو به دست آمده بود دروازه ی سزار را باز کرد تا یووه در ورزشگاه مملو از تماشاگر خود از حریف دیرینه خود پیش بیفتد.

تعویض های کونته بار دیگر جواب داد و این بار نوبت به دل پیرو رسید تا بر روی پاس دیدنی ویدال ذر عمق دروازه ی تیم اینتر را به زیبایی باز کند و بار دیگر خود را به همگان اثبات کند.

در دقایق باقی مانده یوونتوس با تسلط فوق العاده بر بازی موقعیت های گلزنی دیگری را به دست اورد و حتی بازیکنان خط دفاعی یوونتوس هم برای گلزنی به سمت دروازه ی اینتر حمله ور می شدند اما بی دقتی در زدن ضربات نهایی و عکس العمل های سزار سنگربان حریف مانع از باز شدن دروازه ی اینتر برای سومین بار شد.

در نهایت پس از اعلام سه دقیقه زمان تلف شده از سوی داور دیدار سوت پایان دیدار به صدا در آمد و یوونتوس با نمایشی تحسین بر انگیز سه امتیاز مهم دیدار را از ان خود کرد.

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جواد ، دیدی که داور پشت سر میلیتو بود از این گذشته خودمم با دقت که دیدم و فکر کردم دلیلی برای خطا ندیدم. چیلینی خورد زمین و بعدش میلیتو بهش خورد ، نمیتونست کار دیگه ای انجام بده .

آقا اولا بابت لینکها دمت گرم به شدت :)

ولی این صحنه ای که من منظورم بود مال نیمه اول هست نه این نیمه دومیه./ اونجا کیه لینی دید توپ رد شد وایساد جلوش / بهرحال تشخیص داور بود که خطا نگرفت اون رو :دی دسشم درد نکنه!

بالا