• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
قهرمان شدیم ........ هوراااااااااااااااااااااااااااااااا . واقعا با وضع تیم محبوبم پرسپولیس واقعا ناراحت بودم اما امشب یوونتوس قهرمان شد یه ذره ناراحتیام تبدیل به خوشحالی شد .................... تیم با 9 امتیاز منقی رفت سری b اما با قدرت برگشت و بعد از 3 سال قهرمان شد........ عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
این کیه لینی چقدر محبوبه بین طرفدارا ؟ دلیلش چیه !؟ بخاطر تعصبشه یا دلیل دیگه ای داره ؟؟؟
دلیل دیگه ای که نه . بازیش خوبه و خیلی جنگنده و متعصبه. از پایه اومده دیگه. البته بازیکن پایه ای خیلی داره یووه
اگه بازی بعدی رو هم ببریم چه حالی میده:
یک فصل بدووووووووووووووون باخت

صد در صد بازی بعد هم میبریم. جشن اصلی تو خونه جدید با برد

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
منم به همه یوونتوسی های نازنین تبریک میگم
بالاخره نوار قهرمانیهای زلاتان هم پاره شد

nemesis2005

Registered User
لایک‌ها
270
به عنوان یه رئالی این قهرمانی رو بهتون تبریک میگم.بعد از رئال من عاشق یوونتوس و دلپیرو هستم

فورزا یووه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
راست میگن این ایتالیایی ها و ایرانی ها شبیه هم هستند.

ملت ریختن تو زمین بازی عین ایرانیها

پلیس اومده وسط که محافظت کنه از بازیکنا

بچه ها با پلیس عکس میندازن

بازیکن یووه ایپد اورده داره فیلمبرداری میکنه

کپی این ایرانیها هستند اینا :)

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
تبریک میگم دوستان
تموم شد
از خاک خودمون پا شدیم با همه سختی ها و سر به زیری ها
همه اون روزهای سیاه و تلخ گذشت. فرصت شادی رسید
همه چیز به جای اول برگشت.
تبریک تبریک تبریک.

جواد عزیز تبریک ........ من خیلی خوشحالم ... قهرمان شدیم 30 امی دو تا هم نامردی ازمون گرفتن 3 تا ستاره ...

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
شدیدا به همه یوونتوسی های عزیز تبریک میگم
بالاخره ماموریت بزرگ به اتمام رسید. سخت بود و خیلی وقتها نفس گیر
دم اینتر هم گرم که هم دور رفت و هم بازی برگشت میلان رو شکست داد در عمل 6 امتیاز به نفعمون کار کردند

از سعادت عزیز هم صمیمانه تشکر می کنم

انشالله که با تقویت تیم بخصوص در خط حمله فصل بعد حضور موفقی در لیگ قهرمانان داشته باشیم

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

تـــــــبـــــریک بلاخره موفق شدیم و جام رو مال خودمون کردیم :happy:

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
راست میگن این ایتالیایی ها و ایرانی ها شبیه هم هستند.

ملت ریختن تو زمین بازی عین ایرانیها

پلیس اومده وسط که محافظت کنه از بازیکنا

یه شباهتایی هست!!

ولی بقیه جاها هم (تو اروپا) از این اتفاقا میفته و افتاده.

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
اول فصل گفتم که الگری مربی بزرگی نیست و در بازیهای حساس کم میاره . خدائیش بازیهای مهم میلان رو نگاه کنید کاملا این نظر من تایید میشه. کونته هم نشون داد که یک سر و گردن بالاتر از امثال الگریه چون از لحاظ مهره واقعا میلان بازیکنان اسمی و ستاره های بیشتری داشت

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یه شباهتایی هست!!

راستش اولش که ریخت تو زمین من فکر کردم طرفدارای تیم حریفن اومدن دعوا راه بندازن.

والا ما این چند روزه مراسم قهرمانی کم ندیدم. FA کاپ چلسی , مراسم رئال

اینطوری نبودند. خیلی خطرناک بود. امکان صدمه رسیدن به بازیکنا هست. خود کونته اومد بیرون دید اوضاع فاراشمیشه فکر کنم اجازه نداد که بازیکنا بیان تو زمین. ملت ریخت دارن فشار میارن که از اون تونل پلاستیکیه برون تو

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
یه شباهتایی هست!!

آخه پیش بینی اون استادیوم رو نکرده بودند :دی

اینها رو داش جواد داد / اونهایی که ندیدند
27302664302713470218.png

37792894214681722701.png

پ.ن: چه موقعی هم اتچ فروم خرابه :دی

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
خوشبختانه امسال ليگ رو خوب شروع كرديم و ساير رقبا ميشه گفت بد شروع كردند
يك نكته اي كه امسال براي من اميدوار كننده اهست اينه كه هيچ كدوم از تيمهاي مدعي از مربي توانمندي استفاده نمي كنند و اين مساله به نفع كونته هست خودم به شخصه به لوئيز انريكه و الگري اصلا اعتقاد ندارم به نظرم آينده روشني در دنياي مربيگري ندارند
خوبي اين قضيه اينه كه روي نيمكت و در بحث تاكتيكي چيزي از حريفان اصلي كم نداريم از لحاظ مهره هم امسال وضعمون بدنيست
تحليل كلي من در ابتداي فصل در مورد ساير رقبا اينه
ناپلي ها امسال تيم خطرناكي هستند با انگيزه اي بسيار بالا مشكلشون اينه كه بايد در دو جبهه بازيهاي داخلي و اروپايي بجنگند و بايد ديد توان اينكار رو دارند يا نه . از طرفي هم مزيت اينو دارند كه فشار خاصي روشون نيست و بازي خودشون رو مي كنند ..
- رم و اينتر رو اصلا نبايد نگاه جدي براي قهرماني بهشون داشت هرچند كه رم خيلي بازيكن جذب كرده ولي تا اينجا چيز حاصي از خودش نشون نداده و حدف از بازيهاي اروپايي ؛ استفاده از يك مربي كم تجربه و غير بومي و تغييرات زياد در تركيب تيم ميتونه مشكلات زيادي رو براشون ايجاد كنه در واقع جذب بازيكنان زياد يك شمشير دو لبه است كه اگه كادر قدرتمندي بالاي سر تيم نباشه ميتونه باعث آشفتگي تيم بشه اما امتياز اونا اينه كه مثل يووه درگير بازيهاي اروپايي نيستند و تمركزشون روي ليگ خواهد بود.
اينتر هم كه كلا چوب حراج زده به باشگاه و به نظر ميرسه از برج عاجي كه با پولهاي موراتي ساخته شده بود دارند پايين مياند . مربي چندان سرشناس و صاحب سبكي هم ندارند پيش بيني من اينه كه امسال حتي بدتر از رم نتيجه بگيرند

در مورد ميلان هنوز اظهار نظر زود هست بازي با ناپل رو ميشه به حساب نبود چند مهره اصليشون گذاشت ولي خب همونطور كه گفتم از ديد من الگري مرد روزهاي سخت نيست
گشتم پست اونموقع رو پیدا کردم خوشحالم که پیش بینی هام درست از آب دراومد
بازگشت بانوی پیر رو به عرصه نخست رقابتهای اروپایی تبریک می گم. همونطور که در وجه ملی فوتبال منهای ایتالیا معنا نداره در رقابتهای باشگاهی هم فوتبال بدون یووه یعنی هیچ

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تبریک بابت قهرمانی یووه واقعا" خوشحال شدم
ولی حیف الکس قراره اخر فصل از یووه بره واقعا" حیفه این بازیکن بزرگ از یووه بره
در مورد وورود تماشگران به زمین هم تو بازی دورتموند هم همین شکل رخ داد
موفق باشید

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تبریک بابت قهرمانی یووه واقعا" خوشحال شدم
ولی حیف الکس قراره اخر فصل از یووه بره واقعا" حیفه این بازیکن بزرگ از یووه بره
در مورد وورود تماشگران به زمین هم تو بازی دورتموند هم همین شکل رخ داد
موفق باشید

درسته بازی دورتموند هم اینطوری شد.

طرفداران یووه خیلی خوشحال بودند. خیلی وقت بود یووه جام نگرفته بود. و خب امسال تا الان بدون شکست قهرمان شده. امیدوارم بازی بعدی رو هم نبازید و یه نقطه تاریخی بشه براتون.

مبارکتون باشه.

ما بارسایی ها این روزها بخاطر خداحافظی پپ ناراحتیم. اقلا دوستانمون خوشحال میشن مرهمی بر ناراحتی ماست.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
JUVENTUS CAMPIONI D'ITALIA

67287436970396881001.jpg

جا داره یه تبریک ویژه بگم به جواد داداش که تو این چند سال تاپیک رو حفظ کرده و همچنین پیشینیان و بعد آقا ساسان و روبی عزیز و همینطور رضا و در ادامه هم سایر دوستان که تو این دو سال تلخ و کلا این 6 سال طاقت فرسا کم نیاوردند. میدونم خیلی ها یادم نمیاد الان بگم از حسین و استارتر و ... اخرشم یه ذره خودم.

واقعا تو این مدتی که من پی تی بودم همیشه این جو تاپیک یووه رو جور دیگه ای میدیدم و مثل قبلا که دو سه بار گفتم بازم دوست دارم اعتراف کنم که فقط و فقط به خاطر یووه و این تاپیک اومدم. روزهایی بود که باخت میدادیم اونم پشت سر هم و اعصاب تعطیل بود ولی خب اینجا با هم درد دل کردیم و بهم امید دادیم. دو فصل گذشته واقعا سخت بود . یکی از یکی بدتر ولی خب حالا بالاخره ما برگشتیم و حالا باید به آینده واقع بینانه تر نگاه کرد. حالا حالا ها کار داریم.

روبی جان بنده نیز اگرچه حس پیدا کردنش نیست ولی بگم :دی اول فصل یه شب با رضا و جواد چت میکردیم که من گفتم قهرمان میشیم اگر یه مدافع دیگه هم بگیریم. که نظرم رد شد. :دی جواد و رضا الان باید بیان توضیح بدن :دی ولی خب اون مدافع رو نگرفتیم ولی اول شدیم.

راستشو بگم اون شب خودم به حرفم اطمینان 70 درصدی داشتم . یعنی فکر میکردم اگر یه سری اتفاقات بد نیافته و روحیه ام برگرده میتونیم. بین راه یه مقداری دو دل شده بودم ولی از هفته دهم پانزدهم به بعد خیلی امیدوار شدم. حتی تو اون 6 تا مساوی بازم امیدوار بودم و میدونستم میشه. بخاطر اینکه تیم یه دست شده بود و واقعا خوب بازی میکرد.
حالا دیگه هر چی بود تاریخ شد و ما رسیدیم به 30 اسکودتو واقعی . هر کی هر چی میخواد بگه. ما تو زمین گرفتیم جلو چشم همه.

بازم تبریک به همه دوستان
پ.ن: آقا همیشه اینقدر همه فعال باشند. :دی مرسی

SirMasoud

Registered User
لایک‌ها
239
با این که تو ایتالیا برام تیم‌ها زیاد فرقی ندارن ولی از قهرمانی یوونتوس خوشحالم چون دوباره به روزهای اوجش برگشت و خداحاقظی شایسته‌ای نیز برای الکس شد

یه سوال داشتم این یووه با اون دوتا جام که ازش گرفتن 30 قهرمانی داره یا بی اون دوتا؟

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
قهرمانی یووه رو تبریک میگم..
بازیکنایی نظیر الکس و جی جی بوفون که در سختترین روزا با تیم بودن سزاوار و لایق این قهرمانی بودند (37 بازی بدون باخت)..خوشحالم که بازگشت مجدد یووه به مسیر پر افتخار سالهای گذشته با حضور این بازیکنان اتفاق افتاد...بی شک قدرت یووه به نفع فوتبال ملی ایتالیا و کالچو خواهد بود.

بالا