برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران یوونتوس

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
c5ac_del_piero_9_1024x768.jpg

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
پیش بازی المپیاکوس - یوونتوس

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان آلگری با 8 امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفته اند و تنها یک امتیاز با تیم سوم جدول فاصله دارند. در صورتی که یووه در دیدار مقابل المپیاکوس متحمل شکست شود و اسپورتینگ مقابل بارسا امتیاز بگیرد، یووه از صعود به دور بعد بازخواهد ماند. با این حال شاگردان آلگری شانسی برای صدرنشینی نیز نخواهند داشت و سعی دارند رده دوم خود را حفظ کنند.

01257311.jpg

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای یووه و 2 پیروزی برای المپیاکوس به دست آمده و از همین رو، یووه کار دشواری پیش رو خواهد داشت. لیشت اشتاینر و پیاکا قادر به همراهی یووه نیستند و حضور مانژوکیچ و هوودس نیز در این بازی مشخص نیست. همچنین این احتمال وجود دارد که به گونسالو ایگواین در این بازی استراحت داده شود و مهاجم دیگری در ترکیب تیم قرار بگیرد.

ترکیب احتمالی:

01257952.JPG

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
ایگوایین : بخاطر هتریک کردن خوشحالم ؛ فرم فعلی من نتیجه سخت کارکردن در ابتدای فصل است

JuiR1517767390adrbcy.jpg

گونزالو ایگوایین بعد از سه گلی که به ثمر رساند میگوید من همیشه این اعتقاد را داشتم که روزی با لباس یوونتوس هتریک خواهم کرد.

گلزن آرژانتینی در دیدار برابر ساسولو که با پیروزی 7 بر 0 یوونتوس همراه بود موفق شد در یک نیمه سه بار گلزنی مند و خود را به صدر جدول گلزنان سری آ نزدیک تر کند.

پیپیتا اعتقاد دارد فرم اخیرش که باعث درخشش او شده بخاطر سخت کار کردن در ابتدای فصل و تمرینات طاقت فرسا می باشد.

ایگوایین پس از بازی در ورزشگاه خانگی یوونتوس آلیانز استادیوم به تلویزیون ایتالیا گفت:

دیر یا زود هتریک کردن من از راه می رسید. من خوشحالم و با آرامش به کارم ادامه می دهم.

پیپیتا ادامه داد:

هنگامی که شما کار می کنید، نتایج حاصل می شوند. وقتی من بازی نمیکردم قبل از آن هنوز خوشحال بودم چون وظایفم را به خوبی انجام می دادم. من نیاز داشتم که سخت کار کنم و حالا این تلاش ها نتیجه داده و میوه آن به ثمر نشسته است.

مهاجم گلزن یووه در ادامه گفت:

اکنون مهم این است که پنج ماه در بهترین فرم خود باشیم. ما یک نتیجه مهم و یک پیروزی خوب را در خانه بدست آوردیم و حالا به دیدار جمعه فکر می کنیم.

گفتنی است یوونتوس در ادامه رقابت ها جمعه در فلورانس میهمان فیورنتینا است و پس از آن خود را آماده دیدار حساس برابر تاتنهام هاتسپر در چهارچوب دوررفت مرحله یک هستم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در تورین می کنند.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
آلگری واقعا گل کاشت و نشون داد اگر بهترین مربی جهان نباشه جزو سه تا هست بدون شک!!!

آلگری: یوونتوس شایسته صعود بود

تقابل دو تیم یووه و تاتنهام در دور رفت با تساوی 2-2 به پایان رسیده بود ولی یووه موفق شد 2-1 حریف خود را در ومبلی شکست داده و به جمع 8 تیم برتر رقابت‌های اروپایی برسد. پس از بازی، آلگری تیمش را شایسته این بازی دانست.

01288516.jpg

او گفت:" بازیکنان و باشگاه به خاطر عملکرد چند سال اخیر شایسته تمجید هستند. پیروزی خوبی در ورزشگاه بزرگی مثل ومبلی کسب کردیم. منتظر زمان مناسب بودیم، با صبوری پیش رفتیم و پیروز شدیم. فکر می‌کنم در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، ما با شایستگی صعود کردیم. در نیمه اول، خیلی توپ از دست دادیم و از همین حیث کارمان سخت بود. با پاس‌های اشتباه دائم حریف را پا به توپ می‌کردیم؛ ولی در خط حمله انسجام و هماهنگی بیشتری وجود دارد. ما هنوز چیزی کسب نکرده ایم."

آلگری درباره تعویض های طلایی اش گفت:" تغییراتی انجام دادم که تیم با شخصیت مقتدر در زمین باشد. با این حال در نیمه دوم بهتر کار کردیم و توانستیم به گل هم برسیم."

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
این داور باید روی سکوها بنشیند و چیپس بخورد!
متن کامل صحبت های تند بوفون بعد از دیدار برابر رئال
جانلوئیجی بوفون، کاپیتان یوونتوس، معتقد است که داور دیدار امشب تیمش مقابل رئال مادرید، شایستگی قضاوت در این دیدار را نداشت.

یوونتوس که در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 3-0 مغلوب رئال شده بود، امشب فاصله زیادی با جبران این نتیجه نداشت اما در ثانیه های پایانی داور یک پنالتی مشکوک به سود رئال گرفت و کریس رونالدو توانست آن را تبدیل به گل کند. بوفون که از این تصمیم داور بسیار عصبانی بود، به شدت به او اعتراض کرد و همین باعث شد تا از زمین اخراج شود.

او که احتمالا دیگر فرصت بازی در لیگ قهرمانان اروپا را پیدا نخواهد کرد، در پایان بازی به خبرنگاران گفت: "این یک دهم یک پنالتی بود. می دانم داور چیزی را که دید، گرفت اما این بی تردید صحنه مشکوکی بود. اصلا پنالتی صد در صد نبود.

وقتی یک پنالتی واضح در دیدار رفت برای ما گرفته نشد، نباید این صحنه مشکوک در دقیقه 93 برای آنها پنالتی اعلام می شد. تیم هر کاری می توانست انجام داد و یک انسان نمی تواند رویاهایی مانند این را در پایان یک بازگشت استثنایی با چنین صحنه مبهمی خراب کند.

01295246.jpg

عصبانیت بوفون از تصمیمات داوری؛

مطمئنا کسی که چنین تصمیمی گرفته، نمی تواند قلبی در سینه داشته باشد؛ بلکه یک سطل آشغال دارد. مهمتر از همه، اگر شخصیت لازم برای حضور در چنین زمین و چنین ورزشگاهی را ندارید، باید روی سکوها بنشینید و همراه با همسر و فرزندان تان، چیپس و نوشابه بخورید.

نمی توانید رویای یک تیم را خراب کنید. من در آن لحظه چیزی به داور گفتم اما او باید میزان فاجعه ای که خلق کرده را درک کند. اگر نمی توانید با فشار کنار بیایید و شجاعت گرفتن تصمیم درست را ندارید، باید روی سکوها بنشینید و چیپس بخورید. داور بهتر است از دنیای داوری دور باشد زیا رویای یک تیم را بر باد داده است.

به داور بازی چه چیزی گفتی؟ ممکن است هرچیزی به داور گفته باشم زیرا قصد داشتم به داور بفهمانم بازی را خراب کرده است. داور نمی دانست ابعاد کاری که کرد چقدر بزرگ بوده و هنوز هم متوجه نشده است. از اینکه بازیکنان را در زمین تنها گذاشتم متاسفم.

01295283.jpg

البته سنگربان باتجربه و عصبانی یوونتوس مدعی شد رئال مادرید شایستگی صعود را داشته اما بیانکونری هم به قدری خوب بوده که بازی به وقت اضافه کشیده شود.

تو معتقدی نباید مایکل اولیور داور این بازی انتخاب می شد؟ نمی دانم. من با تصمیمات او مشکل دارم. من با داور پشت دروازه هم کاری ندارم اما داور وسط باید صحنه را می دید زیرا روبروی صحنه بود و باید اتفاقات را می دید. من دست بازیکنان رئال را می فشارم و به آنها تبریک می گویم اما داور نمی دانست چه کاری انجام می دهد. در بازی رفت نیز پنالتی روی کوادرادو اعلام نشد. رئال مادرید بهتر بود و لیاقت صعود داشت اما ما نیز به قدری خوب بودیم که بازی به اوقات اضافه کشیده شود.

بعد از بخشی از صحبت های بوفون، چیرو فرارا مجری برنامه، از درون استودیو به بوفون به خاطر بازی زیبای یوونتوس تبریک گفته و آنها را به نوعی مستحق صود دانست زیرا کار بزرگی انجام داده و بزرگی خود را نشان داده اند.

بوفون در پاسخ گفت: "جنس چنین بازی هایی اینگونه است. ما از همه نیروی خود برای غلبه بر رئال مادرید استفاده کردیم. جبران نتیجه رفت برای ما رویا بود اما این اتفاق رخ داد. رئال مادرید تیمی بزرگ است و بازی کردن در برنابئو بسیار زیباست اما داوری نیز باید تصمیمات درستی بگیرد.

اشتباهات بازی رفت ما نیز تاثیر داشت اما ما ورزشکار هستیم و علاقمند نیستم اتفاقات بیرون از زمین تعیین شود. من به دنبال مقصر نمی گردم اما معتقدم داور نمی دانست در حال انجام چه کاری است."

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
با سلام خدمت دوستان گل خودم

امسال باید شعار بدیم یووه چکارش می کنه ..... :دی

وسط نقل و انتقالات هستیم هنوز گویا تموم نشده خریدامون و البته چند فروش که شاید از دیدگاه من بعضی هاشون اشتباه باشه ولی باید درنظر گرفت که مدیران یووه تا به الان خودشونو ثابت کردن و از این به بعد هم همین روند اینشالله ادامه داره <3

با ارزوی فتح چمپیونز لیگ در فصل جدید ^_^

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
با سلام خدمت دوستان گل خودم

امسال باید شعار بدیم یووه چکارش می کنه ..... :دی

وسط نقل و انتقالات هستیم هنوز گویا تموم نشده خریدامون و البته چند فروش که شاید از دیدگاه من بعضی هاشون اشتباه باشه ولی باید درنظر گرفت که مدیران یووه تا به الان خودشونو ثابت کردن و از این به بعد هم همین روند اینشالله ادامه داره <3

با ارزوی فتح چمپیونز لیگ در فصل جدید ^_^
چه عجب خبر میدادی گوسفند بیاریم:D
چشمون روشن فراوان:)

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
بیانکونری در پی ساختن کهکشان؛
یوونتوس به دنبال جذب رونالدوی جدید
یوونتوس بعد از جذب کریستیانو رونالدو، حالا به دنبال بازیکنان بزرگ دیگری است.

به گزارش "ورزش سه"، لروی سانه، ستاره آلمانی سیتی که بسیاری او را رونالدوی جدید می نامند مورد توجه یوونتوس قرار گرفته است. بیانکونری بعد از جذب ستاره ای در اندازه های کریستیانو رونالدو، به دنبال جمع کردن ستاره های بزرگ دنیای فوتبال در ترکیب خود است و حالا لروی سانه، ستاره آلمانی منچسترسیتی در تیررس یووه قرار دارد.

01336451.jpg

طبق ادعای کالچومرکاتو، البته یووه در تابستان امسال هم به دنبال جذب سانه بود اما بعد از انتقال رونالدو و پرداخت رقم هنگفت 100 میلیون یورو به رئال مادرید برای ستاره پرتغالی، دریافت که از منظر مالی این اتفاق حداقل در حال حاضر ممکن نیست اما شاید در تابستان این پروژه 150 میلیون یورویی از سر گرفته شود.

لروی سانه که فصل قبل یکی از عوامل قهرمانی مقتدرانه سیتیزن ها در لیگ برتر بوده و عنوان بهترین بازیکن جوان جزیره را نیز به خود اختصاص داد، در نهایت در فهرست یوواخیم لوو برای جام جهانی نیز جایی نداشت و فصل جدید نیز با حواشی مختلفی برای او آغاز شد اما به هر حال این ستاره 22 ساله و آینده دار، به زودی تبدیل به هدف اول یوونتوس در بازار نقل و انتقالات خواهد شد.​

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
بنر طرفداران یوونتوس در حمایت از ویالی: همان طور که در زمین بازی می جنگیدی، در زندگی هم بجنگ و پیروز شو!
wyly2.jpg

جانلوکا ویالی، ستاره سابق باشگاه های یوونتوس و چلسی و تیم ملی ایتالیا اعلام کرد یک سال است در حال مبارزه با بیماری سرطان است. در ادامه باشگاه های یوونتوس، اینتر و چلسی به این خبر واکنش نشان دادند.

به گزارش کالچو مرکاتو، طرفداران یووه هم در بازی تیم شان با والنسیا در لیگ قهرمانان اروپا، از طریق یک بنر، پیام محبت آمیزشان را برای ستاره سابق بیانکونری ارسال کردند:

زنده باد جانلوکا! همان طور که در زمین بازی می جنگیدی، در زندگی هم بجنگ و پیروز شو!

wyly.jpg

گفتنی است ویالی در سال 1996 به همراه یوونتوس به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رسید. در طول بازی با والنسیا، طرفداران یووه بارها نام ویالی را فریاد زدند و از ستاره تیم شان حمایت کردند.​

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
بخواهید یا نخواهید؛ یوونتوس امپراطور ایتالیاست!

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس موفق شد با کسب برتری 1-2 در خانه خود قهرمانی خود در سری آ را قطعی ساخته و به امپراطوری خود در ایتالیا برای یک فصل دیگر استمرار بخشد. بیانکونری که در تابستان کریستیانو رونالدو را به خدمت گرفته بود، این فصل تنها 33 هفته برای فتح یک اسکودتوی دیگر زمان نیاز داشت و فاتح بلامنازع ایتالیا برای یک بار دیگر نشان داد قدرت اول فوتبال این کشور است.

عجیب نیست که همچنان برخی از هواداران دیگر تیم ها بعد از هر اشتباه داوری قصد دارند حکمرانی یوونتوس را به اتفاقاتی ورای مستطیل سبز مربوط دانند و حتی هشتگ "یووه اوت" به راه می اندازند، اما نتایج خیره کننده بانوی پیر در سالهای اخیر و قهرمانی های متوالی و مقتدرانه، حتی بدبین ترین هواداران رقبا را نیز به تحسین وا داشته است.

گرچه اینتر تابستان شلوغی را سپری کرده و ناپولی نیز با کارلو آنچلوتی از همان ابتدا مدعی بود، اما یوونتوس خیلی زود تفاوت خود را با دیگران نشان داد و حالا فاصله 20 امتیازی با ناپولی، ثابت کرد قبای قهرمانی برازنده هیچ تیمی جز یوونتوس نیست. یوونتوس به اولین تیم ایتالیایی تبدیل شد که 8 قهرمانی پیاپی در سری آ کسب می‌کند

بیانکونری چند روز قبل در لیگ قهرمانان و در شبی عجیب در خانه مقابل ستاره های جوان آژاکس مغلوب شده و نتوانست باز هم در لیگ قهرمانان توفیقی پیدا کند اما در ایتالیا آنها حریفی ندارند و هشتمین اسکودتوی متوالی، به خودی خود گویای همه چیز است.

جالب اینجاست که امروز تیم بانوان یوونتوس با پیروزی برابر ورونا فاتح سری آ در عرصه بانوان شد تا سلطه بیانکونری در ایتالیا تکمیل شود.

01399710.jpg

01399711.jpg

01399712.jpg

01399713.jpg

01399714.jpg

01399715.jpg

01399716.jpg

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب رسمی اعلام شد که مکس آلگری آخر فصل یوونتوس رو ترک خواهد کرد

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
آغاز مذاکرات برای جذب ستاره برزیلی؛
توفان یوونتوس؛ رویای زوج نیمار- رونالدو کلید خورد!
یوونتوس قصد دارد قدرتمندترین تیم تاریخ خود را برای فصل بعد راهی رقابت های بزرگ کند.

به گزارش "ورزش سه"، یک سال قبل در چنین روزهایی بود که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و 34 ساله رئال مادرید راهی یوونتوس شد و پروژه جذب ستاره های بزرگ از سوی مدیران این باشگاه همچنان ادامه دارد.

امروز نشریه موندو دیپورتیوو در گزارشی مفصل مدعی شد نیمار از حضور در بارسلونا ناامید شده و به دنبال انتقال به دیگر تیم هاست که یکی از تیم های نام برده یوونتوس بوده است. به جز یووه، رئال مادرید، بایرن مونیخ و منچستریونایتد نیز شانس جذب نیمار را دارند اما با توجه به عدم علاقه زین الدین زیدان به ستاره 27 ساله برزیلی و قدرت مالی نه چندان قوی دو رقیب دیگر، به نظر می رسد شانس یوونتوس از دیگر رقبا بیشتر باشد.

01419319.jpg

اما ساعتی قبل شبکه رای اسپورت ایتالیا مدعی شد مذاکرات بین فابیو پاراتیچی، مدیر باشگاه یوونتوس با پدر نیمار برای انتقال ستاره برزیلی آغاز شده و در اولین جلسه آنها به بررسی احتمال انتقال نیمار به تورین پرداخته اند.

البته با توجه به درخواست مالی سنگین پاری سن ژرمن، خرید نیمار برای یوونتوس آسان نخواهد بود اما این قرار ملاقات نشان می دهد بیانکونری از دیگر رقبا برای جذب نیمار جدی تر است.

دیشب ماتیاس دی لیخت، مدافع هلندی و جوان برای انتقال به یوونتوس راهی تورین شد و آنها در این تابستان ستاره هایی چون آرون رمزی و آدرین رابیو را نیز جذب کرده اند. یوونتوس بیش از دو دهه است در فتح لیگ قهرمانان ناکام بوده و به نظر می رسد امسال قصد دارد برای رسیدن به این هدف، کهکشانی ترین تیم تاریخ خود با زوج ویرانگر رونالدو- نیمار را روانه مسابقات کند.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
درخشش بوفون در شب رکوردشکنی

یوونتوس امروز و در دیداری تماشایی موفق شد در خانه خود و با نتیحه 1-3 مقابل اودینزه به برتری دست یافته و با یک بازی بیشتر نسبت به اینتر، دوباره صدرنشین سری آ شود. اما ساعاتی قبل از آغاز این دیدار بود که یوونتوس اعلام کرد به دلیل مصدومیت وویژیک شزنی لهستانی، جیجی بوفون در دیدار امروز مقابل اودینزه در ترکیب ثابت بیانکونری قرار خواهد گرفت.

بدین ترتیب و با حضور در ترکیب یوونتوس در بازی امروز، بوفون به رکورد 478 بازی برای بیانکونری در سری آ دست یافته و از این حیث در رتبه نخست با الساندرو دلپیرو برابری کرد و به نظر می رسد در هفته های اتی می تواند به تنهایی در صدر باسابقه ترین بازیکنان یوونتوس در تاریخ لیگ ایتالیا قرار گیرد.

اگرچه دروازه بوفون در دقیقه 94 و در ثانیه های پایانی بازی مقابل اودینزه یک بار باز شد، اما این سنگربان کهنه کار در اواسط نیمه دوم و یک بار به کمک مریح دمیرال، دو عکس العمل درخشان داشت تا یک بار دیگر خود را به منتقدانش ثابت کرده و آمادگی اش در این سن را نیز به رخ هواداران فوتبال بکشد. همچنین امشب جان لوئیجی بوفون به رکورد 700 بازی در بازی ‌های لیگ رسید: 515 بازی برای یوونتوس- 168 بازی برای پارما- 17 بازی برای پاری سن ژرمن.

01460537.jpg

01460538.jpg

01460539.jpg

juve1900

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
168
خب رسمی اعلام شد که مکس آلگری آخر فصل یوونتوس رو ترک خواهد کرد
سلام به تمامی طرفداران یووه . داشتیم تو این انجمن قدم میزدیم گفتیم یه سری بزنیم اینجا سال بیست بیسته یه پستی اینجا بزنیم
ما هم گفتیم الگری میره یکی میاد تیم بالاتر میبره فعلا از ساری چیزی ندیدیم هیچ وقتم تیم اینقد بی سرسامان مخصوصا تو وسط ندیدم .

بالا