• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

متاسفانه صعود به لیگ قهرمانان رو از دست دادیم.
---------------------

یووه با خواسته های خود خداحافظی کرد ( کاتانیا 1 - یووه 1 )
catania11juve.jpg

خداحافظ اروپا، خداحافظ تمام ارزو و خواسته های بیانکونری. همه چیز تمام شد، همه امیدها و ارزوها به سیاهی تبدیل شد تا ناکامی یک فصل تیره و سیاه بدون کوچک ترین شادی ای رو به پایان رود. با تساوی ای که امروز شاگردان زاکه در ورزشگاه ماسیمینو برابر کاتانیا به دست اوردند کلیه امیدهایی که پیش از این بازی برای رسیدن به سکوی چهارم باقی بود از بین رفت تا هواداران خاطره یک فصل بسیار ضعیف را به ذهن خود بسپارند و از مدیران بخواهند هرگز چنین فصلی رقم نخورد.

کاتانیا بازی را شروع کرد اما این یووه بود که خیلی خوب بازی و کنترل توپ را از ان خود کرد. یاکوئنتا در کنار دیه گو و دل پیرو با همکاری دچلیه و مارکیزیو در چند نوبت صحنه های زیبایی را بر روی دروازه کاتانیا ایجاد کردند اما سنگربان این تیم بارها و بارها با واکنش های خوب و دقیق خود مهاجمین بانوی پیر را ناکام گذاشت.

میانه میدان در این نیمه از ان یووه بود و مارکیزیو با بازی خوب خود دل پیرو و یاکوئنتا را در فرصت های خوب گلزنی قرار می داد که این دو نتوانستند در 45 دقیقه نخست به گل برسند. در سوی دیگر میدان لوپز با بازی خوب خود مدافعین بیانکونری را به زحمت می انداخت، در دقایقی نظم و ارامش خط دفاعی یووه به طرز عجیبی از دست رفت و با تلاش همه بازیکنان بار دیگر یووه به بازی برگشت تا حملاتش را از سر گیرد. با این وجود در حالی که بانوی پیر حمله می کرد بوفون توسط سیلوستره مغلوب می شود تا میزبان از سیاه و سفیدهای شهر تورینو پیش بیافتد. یووه پس از در یافت گل حمله کرد اما موفق به گلزنی نشد تا این نیمه با تک گل کاتانیا به پایان رسید.

نیمه دوم با تعویض زاکه اغاز می شود، تعویضی که می تواند شایعات هفته های اخیر را پررنگ تر کند. دل پیرو که نمایش ضعیفی نداشت جای خود را در ابتدای این نیمه به امائوری می دهد. این تعویض در روند رو به جلوی یووه تاثیر نگذاشت. اما مارکیزیو که بسیارخوب ظاهر شده بود با همکاری پولسن توانست تک گل بانوی پیر را به ثمر برساند تا امیدها برای برتری از سر گرفته شود اما این امیدها با نتایجی که در سایر دیدارها به دست می امد کمرنگ می شد.

در این نیمه نمایش یووه نسبت به 45 دقیقه نخست ضعیف تر شده بود و در نهایت دو تیم در پایان 90 دقیقه به تساوی یک بر یک دست یافتند تا پرافتخارترین تیم سرزمین چکمه ای فصل اتی را بدون حضور در رقابت های اروپایی اغاز کند. حالا الکس و هم تیمی هایش پیش از پیش تلخی این فصل سیاه را حس می کنند و هوادارانی که با شوق و علاقه تا این لحظه به امید موفقیت پایان فصل بودند به ناگاه دلگیر می شوند.

صعود نکردن به لیگ قهرمانان غم انگیز است
zac1.jpg

یک تساوی که با شکست تفاوت بسیار زیادی نداشت و نتیجه ای که همه اروزهای بانوی پیر را بر باد داد تا یک فصل سیاه به پایان خود نزدیک شود. البرتو زاکه رونی که از نیمه های راه به یووه پیوست نیز نتواست علاجی برای درد کهنه یک باشگاه بزرگ پیدا کند تا یووه برای سکوی ششم مبارزه کند. مربی یووه در پایان بازی می گوید:

امروز ما بازی کردیم و نتیجه نگرفتیم. هر چند که میزبان بسیار بزرگ و عالی ظاهر شد و لوپز بارها دروازه ما را تهدید کرد. در این سال بیشتر به انالیزوری پرداختم تا مربیگری. زمان زیادی برای تمرین نداشتیم.

برای اینده مشکلی ندارم، قراردادم به پایان می رسد و باید بگویم برای حضور در یک تیم بزرگ بسیار مشتاق نیستم، در یووه باید خیلی مسائل تغییر کند تا امتیازات از ان این تیم شود. به هر حال حضور نیافتن در لیگ قهرمانان بسیار غم انگیز است و این مسئله برای من نیز ناخوشایند است. یک فصل پراشتباه سپری شد تا همه افسوس بخورند.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خدایا خودت این تیمو درست کن. قلبم گرفت. . لعنت به این فوتبال
بیشتر از همه برای آلکس دلم میسوزه. آدمهای بی مسئولیت شدن کارگردان یووه
اینتر دزد اسکودتو. امید وارم امشب لاتزیو به کمک رم بیاد.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500

سابقه ات رو دیدم
اینتر حالا حالا ها باید بدوئه تا به یووه برسه.
ما جام رو زمین جلوی چشم همه گرفتیم
اینتر تو دادگاه
خودت که میدونی تو دادگاه هرکی زورش بیشتر باشه برندست و قرار نیست همیشه حق به حق دار برسه.
حالا وقت هست ، پسش می گیریم

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
چرا هیچ خبری ازتون نیست
ای بابا چی شده مگه
نرفتیم اروپا که نرفتیم. دپرس شدن نداره که فوتبال همینه دیگه.
حالا میرفتیم ولی با نتایج افتضاح اوت میشدیم خوب بود. هرکی یووه ای باشه میمونه و تو اروپا نبودن رو بهونه نمیکنه هر کی هم میخواد بره خوب بره. مگه رفیم سری بی تیم خالی نشد. زامبروتا تورام ویه را کاناوارو امرسون ابراهیموویچ و...
دوباره پا میگیرم . مهم ایه که اول باید این تیم درست بشه.
از هرچی که افتاده باشیم از اصل که نیوفتادیم
ما یووه ای هستیم. قهرمان همیشگی . با اون پیراهن سیا و سفید فتح نشدنی هستیم.
یه تایپیک جدید برای آلکس ایجاد شده. طرفدار یووه باشی نمیشه که الکس رو نخوای. یه سر بزنین خودتون رونقش بدین. مرسی
زنده باد یوونتوس تورین

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شاید بوفون هم از تیم یوونتوس بره

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
طرفدار دل پیه رو هستی قدمت رو بزار رو چشمم.

دوستان عزیز کمک کنید با هم یه تایپیک خوب و با کلاس در شان آلکس داشته باشیم

این آلکس منه. دوسش دارم.خیلی زیاد.قهرمانی بهش میاد.

محبوب تسخیر نشدنی . آلساندرو دل پیه رو

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
یکی از پنج بازیکنی هست که من تو فوتبال ایتالیا دوست دارم.
حرف نداره الکس.
فرگوسن ما هم سه سال پیش بهش پیشنهاد داد بیاد منچستر اما وفاداریش باعث شد بمونه تو یووه.

خدایی یک دونست.

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
اولین بازکن غیر اینتری که از بچگی بهش علاقه مند شدم دلپیرو بود. هم به عنوان بازیکن قبولش داشتم هم شخصیتش رو خیلی دوست دوست داشتم. و دارم البته.
کسی یادش میاد توی چه بازیی دلپیرو با کفش بدون استوک بازی کرد؟!

amk

Registered User
لایک‌ها
9
بيخيال اين كه گفته فصل بعد ميره فوتبال آمريكا !

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
همگی خوش اومدین.

بيخيال اين كه گفته فصل بعد ميره فوتبال آمريكا !
دوست عزیز میره آمریکا اما برای گذراندن تعطیلات.
آندرا آنیلی رئیس جدید یووه گفته قرارداد پیشنهادی ما برای دل پیه رو آمادست.
خودش هم گفت اگر روزی از یووه برم فقط در جایگاه مربیگری خواهد بود.:rolleyes:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
شاید بوفون هم از تیم یوونتوس بره

آره منم خوندم ولی یک هفته پیش وکیلش گفته بود تا سه سال دیگه قرارداد داره و تصمیم گرفته جدا نشه.
من فکر نمیکنم بره
خودش هم گفته اگه برم به انگلیس میرم. در ضمن منچستر سیتی و یونایتد و آرسنال میخوانش. توی جمله زیر خودش گفته ترک یووه در صورتیه که یووه نخوادش.
"
If I had to leave, I think England would be my destination. My desire to leave Juve is equal to that of​
Juve's will to have me leave

Last edited:

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
از حدود سال 97-98 كه من 12-13 سالم بود عاشق اين ابر بشر (!) شدم. هميشه پوسترهاش به ديوار اتاقم بود...
اگه بعد از جام جهاني 98 مصدوم نميشد بهترين بازيكن جهان ميشد. بعدش چاق شد و افت كرد ولي بازم حرف نداشته تا الان. هر عنواني هم كه بوده از نظر تيمي تا الان كسب كرده.
خوشتيپ و خوش اخلاق هم هست. گلش به آلمان تو نيمه نهايي 2006 هم ماندگار ترين لحظه فوتباليه منه.

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
از اينكه اين تاپيك يه طرفدار فعال و دو آتيشه ديگه پيدا كرده خيلي خوشحاليم. ;)
يادمه يه بار تي وي به نقل از يه انگليسي (يادم نيست كي) گفته شد آدم همه چيشو حتي همسرشو ميتونه عوض كنه، ولي تيم فوتبال محبوبشو نميتونه. ما هم يووه اي هستيم و منتظر روزهاي درخشان. خيالت تخت..
در مورد رفتن بوفون هم من بعيد ميدونم بره. يعني مطمئنم نميره.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
از حدود سال 97-98 كه من 12-13 سالم بود عاشق اين ابر بشر (!) شدم. هميشه پوسترهاش به ديوار اتاقم بود...

خوش اومدی سالار :)

یاد الکس دل پیه رو
دلو میبره تا تورینو

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
یکی از بهترین فوتبالیست هایی هست که خیلی دوسش دارم - در حد لالیگا!

AlexDelPiero10.JPG

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب فعلا بازار شایعات هم داغ شده باید ببینیم باشگاه قرارداد چه بازیکن هایی رو تمدید می کنه ؟!!!

امیدوارم بوفون رو از دست ندیم.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

منم که عاشقشم و یکی از بازیکنهایی بود که منو یوونتوسی کرد:دی

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605