• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
حسابی ذوق زده شدم
همگی خوش اومدین
از دوست عزیزمون هم بابت عکسهاش ممنونم
پایه باشید کم کم گلهاش رو برای دانلود میزارم
از اولین گل تا آخریش که هنوز نزده

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
همه گلهاش كه خييييييليه. يه آمار نداري چندتا ضربه ايستگاهي گل كرده؟

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
من که ازش خوشم نمیاد مخصوصا با اون گلی که به آلمان زد تو جام جهانی :hmm:

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
آقا داستان اون دو جامی که از یووه گرفتن چی شده؟

یه چیزایی من جدید شنیدم. شایعس؟؟؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
آقا داستان اون دو جامی که از یووه گرفتن چی شده؟

یه چیزایی من جدید شنیدم. شایعس؟؟؟
سلام دوست من

اینجوری که گفتن قراره دادگاهی در 18 May تشکیل بشه که احتمالا در باره این موضوع هم بحث می شه و شاید دوباره جام ها رو به یووه پس بدن:دی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

اینم گزیده ای از خبرهایی که دور و بر تیم مگذره
-----------------------------------------------------

به یوونتوس بازخواهم گشت اما ...
moggi6.jpg

لوچیانو موجی مدیر سابق بیانکونری در واکنش به محرومیت مادام العمر خود گفت:این محرومیت ساخته ی بعضی اشخاص است ، تاکنون هیچ محرومیتی از سوی دادگاه به من ابلاغ نشده است و هر شخصی که خواستار محرومیت من است ابتدا باید در برابر عموم مردم دلایل این محرومیت را ثابت کند.

ریاست اندریا آنیلی و بازگشت وی به یوونتوس دیگر سوالی بود که موجی به آن پاسخ داد : "ریاست آندریا آنیلی برای یوونتوس بسیار عالی خواهد بود ، آندریا دوست من است و به فوتبال علاقه ی فراوانی دارد."

"انتخاب وی بعنوان رئیس به این معنی خواهد بود که پس از سقوط یوونتوس به سری ب شخصی ریاست را برعهده گرفته است که دانش فوتبالی بالائی دارد ، به یوونتوس بازخواهم گشت اما همه چیز به دادگاه ناپولی بستگی دارد البته تا کنون که همه چیز به خوبی پیش رفته است و امیدوارم که همینگونه ادامه یابد."

آیا حاضر خواهید بود تا بطور غیر رسمی بعنوان مشاور به آندریا آنیلی مشورت دهید :
"همانگونه که گفتم آندریا دوست من است و هر کمک یا مشورتی که لازم باشد به وی خواهم داد."

خداحافظ بوفون ؟
buffon9.jpg

به نظر می رسد دوران طلایی جیجی بوفون سنگربان طلایی یووه در تورین به پایان رسیده است و قهرمان جهان تنها دو بازی دیگر در ترکیب یووه قرار خواهد داشت وسپس راهی انگلیس خواهد شد.

جیجی بوفون بر خلاف صحبت های مارتینا مدیر برنامه های خود که تمامی شایعات مبنی بر ترک یووه را رد کرده بود گفت: "اگر قرار به ترک یووه باشد فکر کنم انگلیس مقصد مناسبی برای من باشد و همخوانی بیشتری با من دارد."

"به نظر می رسد باشگاه بر روی مبلغ دریافتی از فروش من حساب ویژه ای باز کرده است و رفتن یا ماندن من در تورین فقط بستگی به تصمیم باشگاه دارد و هنوز نمی دانم باشگاه چه تصمیمی برای من گرفته است. طی دو سه هفته ی اینده جلسه ای با سران باشگاه خواهم داشت تا بدانم چه تصمیمی برای اینده خواهند داشد."

گفتنی صحبت های بوفون در حالی است که مدیر برنامه های این بازیکن در گذشته به ماندگاری موکل خود در تورین تاکید کرده بود.

زمان جدایی فرا رسید
camo2.jpg

به نظر می رسد همه چیز میان این ایتالیایی ارژانتینی و یوونتوس به اتمام رسیده، پس از هشت سال حضور در میادین با پیراهن سیاه و سفید یوونتوس زمان جدایی مائورو ژرمن کامورانزی فرا رسیده و با امدن اندره ا انیلی جایی برای او در ترکیب یووه وجود ندارد.

شایعاتی که در هفته های اخیر به گوش میرسد این روزها بیشتر شنیده می شود و حالا سرجیو فورتوناتو مدیر برنامه ای این بازیکن رسما در ملاقاتی که با روبرتو بته گا داشت از رفتن مائورو در پایان فصل خبر داد.

فورتوناتو بسیار شفاف و روشن با بته گا و سکو صحبت کرد و گفت: ارتباط بسیار خوبی با انان داریم اما در حال حاضر زمان برای رفتن به ارژانتین فرا رسیده و طی روزهای اینده مذاکرات نهایی خواهد شد. با این وجود مائورو یک سال دیگر با یووه قرار داد دارد.

کامورانزی به خوبی می داند که تیم تغییر خواهد کرد و در این تیم با مشکلات روبرو خواهد شد، که در فصل 2/5 میلیون یورو دستمزد دارد تصمیم گرفته به کشور ارژانتین بازگردد زیرا در ایتالیا به باشگاه دیگری علاقه ندارد. مائورو با 34 سال سن نمی تواند مهره ای موثر برای یوونتوسی که در تلاش است بار دیگر قدرت گیرد محسوب شود بنابر این می تواند با فسخ قرارداد در پایان فصل از این تیم ایتالیایی جدا شود.

منبع:Juventus

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
من هم الکس و پاول ندود رو خیلی دوست دارم امیدورام آندرا آنیلی امسال باشگاه رو متحول کنه و تیم قدرتمندی بسازه تا دوباره به دوران اوج برگرده

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
ولی احتمال خیلی زیاد جام های یووه رو بر میگردونن.
و از اینتر میگیرن جام ها رو.
موجی بدون اینکه هیچ سمتی داشته باشه الان رفته شکایت کرده. حتما با دست پر رفته که خودش و تیمش رو نجات بده از اتهامات.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
من هم الکس و پاول ندود رو خیلی دوست دارم امیدورام آندرا آنیلی امسال باشگاه رو متحول کنه و تیم قدرتمندی بسازه تا دوباره به دوران اوج برگرده
خوش اومدی
حتما اینطور میشه. ما همیشه امید داریم.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خدا کنه که موفق بشه
موجی گفته این کاری بوده که همه کردن نه فقط من. یا همه مقسر هستند یا هیچکس.
دیشب کانالهای ایتالیا 1 و چنل 5 حدود دو ساعت برنامه ای داشتند که توش موجی هم بود به علاوه چنتا کارشناس و فکر کنم وکیل موجی هم بود. توش درباره همون تلفن ها بحث میکردن و حتی چندتایی رو هم پخش کرد . من که از زبونشون سر در نیاوردم.ولی تلفنهای موجی رو پخش میکرد. البته برنامه زنده نبود. کسی اگه دیده و چیزی دستگیرش شده بگه. فقط آخرش موجی ناراضی به نظر نمیرسید.
نامردا گذاشته بودنش وسط و همه ریخته بودن سرش.

Last edited:

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
یادش بخیر ! یووه همه رو میبرد 10 تا بازی قبل از پایان فصل هم قهمرانی رو جشن میگرفت!

الکش هم بازی نبود که گل نزنه !

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
برادر اون گل الکس رو داری که تو جام باشگاه های اروپا سال 2006 بود فکر کنم ضربه ایستگاهی از فاصله 30 متری به رئال زد که وقتی تعویض شد الکس تماشاچیایه رئال بخاطرش بلندشدن و کف زدن

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
2006 که نبود. همین پارسال بود.
[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=tJHe_OQHEUM"]YouTube- Real Madrid - Juventus 0 - 2 ALEX DEL PIERO commento SKY[/nomedia]

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام.من از 98 وقتی 6 سالم بود جزو تیفوسی های دو اتیشه شدم.الکسم که سلطانه .پینتوریکویه.اگه کلیپی چیزی هم خواستید بگید بزارم.خوشحال میشم کمکتون کنم.راستی من پازل با تعداد قطعه وسایز بالا به علاوه ی شاسی هم از الکس دارم.تو هر مدلی خواستید بگید عکسشم بدید براتون جور کنم.FORZA JUVEEEEEEEEEEEE

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
من که ازش خوشم نمیاد مخصوصا با اون گلی که به آلمان زد تو جام جهانی :hmm:
و صد البته طبیعیه خیلی ها هم از دل پیه رو به این علل بدشون بیاد و چیز مهمی نیست
من 12 سال پیش که کارت بازی میکردم ، با دل پیه رو آشنا شدم. یادش بخیر. هه هه هه

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
برادر اون گل الکس رو داری که تو جام باشگاه های اروپا سال 2006 بود فکر کنم ضربه ایستگاهی از فاصله 30 متری به رئال زد که وقتی تعویض شد الکس تماشاچیایه رئال بخاطرش بلندشدن و کف زدن
شرمنده دیر دیدم. بله اگه موفق نشدید بگیرید بگید حتما در اختیار میزارم. در واقع همه گلها رو دارم آماده میکنم برای دانلود یه چندتایی که برای امسال هست رو کم دارم. البته این عمو فیلی هم که داره سایتهای آپلود رو فیلی میکنه از شانس منه

اگه کلیپی چیزی هم خواستید بگید بزارم.خوشحال میشم کمکتون کنم.راستی من پازل با تعداد قطعه وسایز بالا به علاوه ی شاسی هم از الکس دارم.تو هر مدلی خواستید بگید عکسشم بدید براتون جور کنم.
درود بر تو و خوش اومدی. راستش من نفهمیدم در مورد پازل میشه بیشتر توضیح بدی؟ ممنون و آواتارت واقعا زیباست . حسودیم شد.:happy:
و صد البته طبیعیه خیلی ها هم از دل پیه رو به این علل بدشون بیاد و چیز مهمی نیست
شما هم خوش اومدید جناب:cool: بزار راحت باشه. شخصیت و سطح فنی آلکس برای جوابش کافیه.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
درود بر تو و خوش اومدی. راستش من نفهمیدم در مورد پازل میشه بیشتر توضیح بدی؟ ممنون و آواتارت واقعا زیباست . حسودیم شد.:happy:

مخلصیم در بست.عکس میدیم میگیم تو یه سایز با یه تعداد قطعه ی خاص برامون بزنن.مثلا 120در80 1500 تیکه.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
میشه منم عضو تاپیک شم؟:D

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
میشه منم عضو تاپیک شم؟:D

تاپیک مال خودتونه! :happy:
مثل اینکه واقعا قراره یوونتوس متحول بشه. هم تیمش هم تاپیکش...
فصل بعد که نه :)D) ولی دو فصل دیگه قهرمان اروپاییم به سلامتی.

بالا