• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
اخبار کوتاه یووه منبع سایت یوونتوس ای ار
در یک نظر سنجی در کشور ایتالیا مشخص شد تمام هواداران دو تیم یوونتوس و میلان بر علیه اینتر متحد شده اند و در برابر این تیم موضع مشترکی دارند و اینتر میلان را دشمن اصلی خود می دانند . گفتی است هنگام برگزاری جام تیم کاپ طرفداران این دو تیم به تشویق تیم مقابل نراتزوری ها پرداختند و سعی در به هم ریختن تسلط بازیکنان اینتر میلان داشتند اما در پایان این تیم اینتر بود که قهرمان شد باید منتظر موضع گیرهای جدید تیفوسی های بیانکونری و روسونری علیه تیم اینتر بود

دو باشگاه لیون و والنسیا پیشنهادات رسمی خود را برای جذب بومسونگ مدافع فرانسوی یووه ارائه کردند.گفته می شود هر دو این تیم ها شدیدا خواهان خرید این مهره خوش تکنیک بیانکونری ها شدند اما سران یووه تاکنون پاسخ صریحی در برابر پیشنهادات باشگاه های فرانسوی و اسپانیایی نداده اند.

کلودیو رانیری معتد است تیمش در حال رشد کردن و بزرگی است و تا آغاز مسابقات به هماهنگی لازم جهت حضور در رقابت های مهم کسب خواهد کرد اما این برای تیفوسی ها بیانکونری راضی کننده نیست و انان به هیچ وجه حاضر به شکست های این تیم برابر اینتر در رقابتی رسمی نخواهند بود از این رو به رانیری اختار داده شد تا در مدت باقی مانده یووه ای قبراق و قدرتمند را روانه میدان نماید.

جی جی بوفون در دیدار یووه برابر شاگردان مانچو مغلوب ضربات پنالتی آنان شد و مها ر نکردن پنالتی ها نگرانی را نزد مربیان ملی این کشور به همراه داشته اما گقته می شود این رقابتی دوستانه بوده و نشان از نا امادگی بهترین سنگربان جهان ندارد.

مطبوعات فرانسوی از علاقه سران یووه برای جذب مهاجم فرانسوی کامرونی بوردو خبر دادند. گفته می شود بیانکونری ها در صد جذب هنری سایوت مهاجم 16 ساله متولد داکاراین تیم فرانسوی برآمده اند.

جان کلوده بلانک نیز پس ازتاکید سکو بر ماندن و تمدید قرارداد الکس وارد عمل شد و این امر را امری اصولی و درست خواند و بر این موضوع تاکید کرد که همه در یووه خواستار ماندگاری سنبل یووه الساندرو دل پیرو هستند و این ارزو و خواسته همه بیانکونری ها ی جهان است

messengerium

Registered User
لایک‌ها
109
با سلام خدمت دوستان عزیز و طرافداران دوآتیشه ی یووه !
همونطور که اطلاع دارین امشب با آث میلان یه بازی دوستانه داریم ولی خب میلان همیشه مهم ترین رقیب ما تو ایتالیا بوده و با اینکه این بازی صرفا یک بازی دوستانست ولی شخصا برای من خیلی مهمه. فکر کنم نظر شما هم همین باشه. امیدوارم امشب با خوشحالی خبر برد یووه رو به هم بدیم. شما هم دعا کنین ...

ممنون ! :)

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
همونطور که اطلاع دارین امشب با آث میلان یه بازی دوستانه داریم ولی خب میلان همیشه مهم ترین رقیب ما تو ایتالیا بوده و با اینکه این بازی صرفا یک بازی دوستانست

البته این بازی ای هست که همیشه قبل از فصل انجام میشه و به جام برلوسکونی معروفه.

این بازی دیگه آخرین محک قبل از فصل برای یووه هست.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
بومسونگ از والنسیا پیشنهاد داره اما میگه نمیرم ( بفروشنش بهتره ).

ما هنوز در دفاع مشکل اساسی داریم.

دشام مربی خوبی بود.

=====

اگر منظورتون جام هست که یووه باخت.

43' [1 - 0] F. Inzaghi

46' [2 - 0] F. Inzaghi

07.jpg

14.jpg

02.jpg

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
بومسونگ از والنسیا پیشنهاد داره اما میگه نمیرم ( بفروشنش بهتره ).

ما هنوز در دفاع مشکل اساسی داریم.

دشام مربی خوبی بود.

=====

اگر منظورتون جام هست که یووه باخت.

43' [1 - 0] F. Inzaghi

46' [2 - 0] F. Inzaghi

07.jpg

14.jpg

02.jpg
سلام
کاملا موافقم که دشام مربی خوبیه ولی ما باید به رانیری هم وقت بدهیم چند جام پیش فصل که مهمتر از سری A نیست
به نظر من در این مقطع باید انتظلرات را از یووه پایین اورد

یه چیز دیگه رانیری به این مسابقات اهمیت نمی ده و داره ترکیب اصلی یووه را برای سری آ امتحان می کنه
انشالله هفته ی دیگه پرقدرت در مسابقات سری آ شرکت میکند

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
چی میگین شما یووه ۲ - ۱ برده که

ولی میلان دیشب 2-1 بازی رو واگذار کرد!
من که نیمه ی اولشو دیدم ، روسونری ها در نبود بازیکنان اصلی و نداشتن مهاجم بازی قابل قبولی ارائه دادند و در دقیقه ی 42 روی سانتر زیبای آمبروزینی ، و تیز هوشی اینزاگی ، به گل رسیدند و نیمه ی اول با حساب 1-0 به نفع میلان به اتمام رسید.
نبود ، کاکا ، پاتو ، یانکلوسکی، رونالدو ،بدجور به چشم میخورد.
میلان در نیمه ی اول با سیستم 4-4-2 بازی میکرد ولی جیلاردینیو و اینزاگی به نظر من اصلاً مکمل هم نیستند در خط حمله ، و زوج خوبی برای هم تشکیل نمیدن.
به هر حال 3 شهریور باید به انتظار افتتاحیه مسابقات لیگ باشیم!
به امید موفقیت میلان در رقابت های باشگاهی!

;):D

messengerium

Registered User
لایک‌ها
109
البته این بازی ای هست که همیشه قبل از فصل انجام میشه و به جام برلوسکونی معروفه.

این بازی دیگه آخرین محک قبل از فصل برای یووه هست.

ممنون استفان عزیز
ولی حیف شد که باختیم !! :(
من بازی رو ندیدم از دوستانی که دیدین خواهش میکنم بگن بازی چطور بود !!؟

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
به نظر من یووه میتونه این فصل جزو چهار تیم اول بشه. در واقع هدف اصلی مسئولین یووه، رسیدن به لیگ قهرمانان فصل آینده ست و گرنه یووه هنوز اونقدر هماهنگی و قدرت سابق اش رو بدست نیاورده که بتونه امسال قهرمان بشه.

دیشب یووه خوب بود. اشتباهات البته زیاد بود (حتی از جانب میلان) ولی یووه، مخصوصا در پاس کاری های تک ضرب و یک دو ها، خوب کار میکرد. موقعیت گلزنی هم کم نداشت یووه. باید حداقل یکی میزد، اما در کل میلان بهتر بود، که با توجه به شرایط دو تیم طبیعی هم هست.

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
ممنون استفان عزیز
ولی حیف شد که باختیم !! :(
من بازی رو ندیدم از دوستانی که دیدین خواهش میکنم بگن بازی چطور بود !!؟

یووه باید خودش رو با شرایط سری آ وفق بده. به قول گزارشگر یه 10 هفته ای کار داره.

با میلان بد نبودن ولی خب برتری میلان کاملا مشخص بود.

دو دفاع مرکزی یووه خیلی جوونن و باید جا بیفتن.

بعد هم به نظر من با وجود اینکه یوونتوس فعلا اون تیم قبل نیست ولی چون تو بازی های اروپا

درگیر نیست میتونه قهرمان هم بشه! :cool:

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من یووه میتونه این فصل جزو چهار تیم اول بشه. در واقع هدف اصلی مسئولین یووه، رسیدن به لیگ قهرمانان فصل آینده ست و گرنه یووه هنوز اونقدر هماهنگی و قدرت سابق اش رو بدست نیاورده که بتونه امسال قهرمان بشه.

دیشب یووه خوب بود. اشتباهات البته زیاد بود (حتی از جانب میلان) ولی یووه، مخصوصا در پاس کاری های تک ضرب و یک دو ها، خوب کار میکرد. موقعیت گلزنی هم کم نداشت یووه. باید حداقل یکی میزد، اما در کل میلان بهتر بود، که با توجه به شرایط دو تیم طبیعی هم هست.

سلام
بله امسال بازی تک ضرب یووه خیلی خوب شده
انشالله که قهرمان می شویم :cool:
انسان با امید زنده است:lol:

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
ایشالا ایشالا با کمک بچه ها مخصوصا (دل پیرو) قهرمان میشیم.;) :D
البته بچه ها روحیه ی خوبی ندارن ولی انگیزشون بالاست و میتونن قهرمان بشن.
امید به خدا ...

messengerium

Registered User
لایک‌ها
109
یووه باید خودش رو با شرایط سری آ وفق بده. به قول گزارشگر یه 10 هفته ای کار داره.

بعد هم به نظر من با وجود اینکه یوونتوس فعلا اون تیم قبل نیست ولی چون تو بازی های اروپا

همگـــــی ا میـــــــــد و ار یــم ! :blush:

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50

سلام.

ممنونم از حضورت.

درسته و من با شما موافق هستم.:)

یووه خوب بازی میکنه ولی بعضی اوقات بد نتیجه میگیره.:(

احتمالا در فصل که بازیها جدی تر میشه همشون بهتر بازی میکنند.;)

شکی نیست که یووه امسال رقیب سرسختی برای همه مخصوصا اینتر هست.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
سلام
بله امسال بازی تک ضرب یووه خیلی خوب شده
انشالله که قهرمان می شویم :cool:
انسان با امید زنده است:lol:

یووه مطمئنا خوب ظاهر میشه.:rolleyes:

فقط کافی هافبکهای بسیار خوبمون کمی هماهنگ بشند که تا اول فصل این نکته حتما میسر میشه و مهاجمان خوب تغذیه میشند که اینجوری کار همه رقیبها دچار مشکل میشه.:D

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50

این شانس کمی نیست که یووه افکار و قدرتش رو روی سری آ پیاده میکنه.

ممکنه یوونتوس کمی بی حس در پیش فصل ظاهر بشه ولی همیشه تو فصل عالی بوده.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
ایشالا ایشالا با کمک بچه ها مخصوصا (دل پیرو) قهرمان میشیم.;) :D
البته بچه ها روحیه ی خوبی ندارن ولی انگیزشون بالاست و میتونن قهرمان بشن.
امید به خدا ...

روحیه خوبی دارند ولی کمی هماهنگ نیستند.

به امید خدا الکس و بقیه کار رقیبها رو تموم میکنند.:D

بالا