• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
خوب تو این جواب هایی که دادید یخورده ملو تر نوشتید و این خوبه چون ما دعوا نداریم باهم و جو دوستانه باید باشه

اصلا نیاز نبود حرف رونالدو وسط کشیده بشه چون اصلا ربطی نداشت به هیچ موضوعی

و نفهمیدم کدوم قسمت از حرفم غلط بود چون واقعیت هارو گفتم

واصلا به سن و سال کسی کار ندارم و ادعایی هم مبنی بر سن و سال ندارم.

اگه بانک ها و رسانه های مادرید از رءال حمایت میکنن شک نکن کاتالونیا که سودای جدایی داره به منتخب خودش خوب میرسه و کم نمیاره از مادرید.بماند که تیم محبوبتون تو سفرهایی که به اسراءیل میرن و تو مکان های مقدسشون به دید و بازدید میپردارن کم پول نصیبتون نمیشه

دیگه از اسپانسرینگ پشت پیرهنتون و ... میشه فهمید کم درآمد ندارید.

خودت خوب میدونی اگه بارسا بخواد حال رءال رو بگیره فقط پیشنهاد رو میبره بالا و نمیخره.ولی نیمار رو خریده و جمع پولی که صرف شده از پول بیل بالا رفته

در ضمن بیل دو تا گل حساس تو دوتا فینال زده و 100 تا خرجش شده.نیمار که بیشتر خرجش شده ما فقط دایو هاش رو دیدیم.البته من نیمار رو دوست دارم و امیدوارم این فصل بهتر شه

قطعا برای من فقط قدرت ملاک نیست چون اون موقع که طرفدار ایتالیا شدم از اون قوی تر بود

مورینیو هم همزمان با کاکا و رونالدو نیومد و فصل 2010-2011 اومد

درضمن مربی که مثل بازیکن واسش پول نمیدن که.دستمزد سالیانه و ... داره.مگر بخوان قراردادش رو فسخ کنن و غرامت بدن به باشگاه مبدا

فعلا هم خرج های شما از ما بیشتر بوده و مشخصه که کی میخواد کمبودهاش رو با پول رفع کنه و انگار حداقل الان لاماسیاتون دارن غاز میچرونن.

تو فوتبال هم چیزی به نام دومی وجود نداره.یا باید قهرمان بشی و یا ببازی و حذف شی که سال 94 سر ایتالیای عزیزم اومد

بدرود
من قبلنم چیزی نگفته بودم و تعجب میکنم از این حرف!!!
چرا دادا بحث رونالدو دقیقآ جواب اون ریالیهایی بود که بعد اومدنش اومدن طرفدار ریال شدن و به بارساییها هم خرده میگیرن،بحثم کلی بود و فقط جواب شما رو ندادم که!!!
منظورم از غلط طرز بد نوشتن بود،در مورد تیم ملی اسپانیا و بارسا(الان دیدم پیامتونو و یادم نیست دقیقا در مورد کدوم بحث میکردیم!)
اینکه از مادرید حمایت میشه اصلا قابل مقایسه با بارسا نیست و دارن از پول بیت المال:D میریزن تو جیب اینا و حق بقیه مردم اسپانیا رو میخورن!!!بارسام مجبوره با اینو اون قرارداد تبلیغ ببنده تا بتونه ضعفهاشو جبران کنه!!!
منم نگفتم نمیخواست بخره ولی میگم نیاز جدی به هیچ کدوم اینا نبود و اگه ریال رو اینا دست نمیزاشت به احتمال زیاد اصلا بارسا هم نمیرفت سمتشون و نمیگرفتشون!!!
والا زدن دروازه خالی یا تک به تک به پینتو هنری نیست،این پینتو یه تنه(البته با کمک بارترا و ماسکی!) همه ی جامها رو از بارسا رو گرفت فصل پیش!!!
امیدوارم همونطور که گفتید باشه و ملاک نباشه ولی خب این سوال پیش میاد که بین بالای 200 تا کشور چرا ایتالیا!!!
در مورد مورینیو گفتم که دقیق یادم نیست ولی خوب 1 فصل بعدش اومده و در مورد قیمتشم حرف نزدم!!!خود مورینیو هم کلی طرفدار داره و بی شک شناخته شده ترین و پر سر و صداترین مربی دنیاس هر چند خیلیها از لحاظ تاکتیک و شخصیتی قبولش ندارن...
بعله این فصل خرج ما بیشتر بوده چون این خرجها باید طی این چند فصل انجام میشد ولی نشد و فصل پیش این زخم یه جا دهن باز کرد و باید یه پوستی مینداخت این بارسا!!!دیگه ضعیف ترین تیمها هم نحوه ی امتیاز گیری از بارسا رو فهمیده بودن سال قبل!!!ولی خب ببینیم امسال ریال و بارسا چیکار میکنن!!!(تیمی که فصل پیش درخشیده و تازه قوی تر هم شده و تیمی که بدترین عملکرد چند فصل اخیرش رو داشته و از دروازه بان بگیر تا مربی عوض شده!)
لاماسیا هم چیزیش نشده و مثل گذشته با قدرت به کار خودش ادامه میده!!!بد شانسی آوردن فقط و مثلآ بازیکن توپی مثل کوئنکا با یه مصدومیت افتضاح فوتبالش از بین رفت متاسفانه!!!امسال بیشتر از تولیدات لاماسیا میبینین و میشنوین چون یه مربی خودی اومده جای مارتینویی که شاید تو خوابشم نمیدید یه روزی سرمربی تیمی مثل بارسا بشه و لقمه بزرگتر از دهنش برداشته بود که نتیجشو هم دیدیم!!!:general509:
بالاخره دیدن بازیها زیاد از یه تیم شرطه و نایب قهرمانی تو جام جهانی هم افتخار کمی نیست!!!همین گریه ها و ناراحتیهای بعد فینال تیم بازنده باعث میشه کلی طرفدار جدید پیدا کنن...
ویرایش:ایشالا امسال ریال و بارسا رو میبینیم که چیکار میکنن،بقیش بمونه برای بعد...;)

Last edited:
  • Like
Reactions: rms

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
من قبلنم چیزی نگفته بودم و تعجب میکنم از این حرف!!!
چرا دادا بحث رونالدو دقیقآ جواب اون ریالیهایی بود که بعد اومدنش اومدن طرفدار ریال شدن و به بارساییها هم خرده میگیرن،بحثم کلی بود و فقط جواب شما رو ندادم که!!!
منظورم از غلط طرز بد نوشتن بود،در مورد تیم ملی اسپانیا و بارسا(الان دیدم پیامتونو و یادم نیست دقیقا در مورد کدوم بحث میکردیم!)
اینکه از مادرید حمایت میشه اصلا قابل مقایسه با بارسا نیست و دارن از پول بیت المال:D میریزن تو جیب اینا و حق بقیه مردم اسپانیا رو میخورن!!!بارسام مجبوره با اینو اون قرارداد تبلیغ ببنده تا بتونه ضعفهاشو جبران کنه!!!
منم نگفتم نمیخواست بخره ولی میگم نیاز جدی به هیچ کدوم اینا نبود و اگه ریال رو اینا دست نمیزاشت به احتمال زیاد اصلا بارسا هم نمیرفت سمتشون و نمیگرفتشون!!!
والا زدن دروازه خالی یا تک به تک به پینتو هنری نیست،این پینتو یه تنه(البته با کمک بارترا و ماسکی!) همه ی جامها رو از بارسا رو گرفت فصل پیش!!!
امیدوارم همونطور که گفتید باشه و ملاک نباشه ولی خب این سوال پیش میاد که بین بالای 200 تا کشور چرا ایتالیا!!!
در مورد مورینیو گفتم که دقیق یادم نیست ولی خوب 1 فصل بعدش اومده و در مورد قیمتشم حرف نزدم!!!خود مورینیو هم کلی طرفدار داره و بی شک شناخته شده ترین و پر سر و صداترین مربی دنیاس هر چند خیلیها از لحاظ تاکتیک و شخصیتی قبولش ندارن...
بعله این فصل خرج ما بیشتر بوده چون این خرجها باید طی این چند فصل انجام میشد ولی نشد و فصل پیش این زخم یه جا دهن باز کرد و باید یه پوستی مینداخت این بارسا!!!دیگه ضعیف ترین تیمها هم نحوه ی امتیاز گیری از بارسا رو فهمیده بودن سال قبل!!!ولی خب ببینیم امسال ریال و بارسا چیکار میکنن!!!(تیمی که فصل پیش درخشیده و تازه قوی تر هم شده و تیمی که بدترین عملکرد چند فصل اخیرش رو داشته و از دروازه بان بگیر تا مربی عوض شده!)
لاماسیا هم چیزیش نشده و مثل گذشته با قدرت به کار خودش ادامه میده!!!بد شانسی آوردن فقط و مثلآ بازیکن توپی مثل کوئنکا با یه مصدومیت افتضاح فوتبالش از بین رفت متاسفانه!!!امسال بیشتر از تولیدات لاماسیا میبینین و میشنوین چون یه مربی خودی اومده جای مارتینویی که شاید تو خوابشم نمیدید یه روزی سرمربی تیمی مثل بارسا بشه و لقمه بزرگتر از دهنش برداشته بود که نتیجشو هم دیدیم!!!:general509:
بالاخره دیدن بازیها زیاد از یه تیم شرطه و نایب قهرمانی تو جام جهانی هم افتخار کمی نیست!!!همین گریه ها و ناراحتیهای بعد فینال تیم بازنده باعث میشه کلی طرفدار جدید پیدا کنن...
ویرایش:ایشالا امسال ریال و بارسا رو میبینیم که چیکار میکنن،بقیش بمونه برای بعد...;)
من تو اين بحث بى طرف
اما بيت المال رو خوب نيومدى،،
يه درصد فكرشو بكن مادريد با اين همه درامد و قدمت بخواد پول مردم و مو بخوره
پس ما چرا تو روزنامه ها چيزى سر اين بحث ب وجود نيومده
سر خريد: بيل رو خريديم نيمارو بيشتر از قيمت بيل خريديد
سوارز رو خريديد خامس رو داريم ميخريم تازه فعلا معلوم نيس
فك كنم يادت رفت ه دو سال پيش امار يوفا از خرج و مخارج بارسا جلو تر از مادريد بود.. جلو تر از همه ى تيما ،،،،
پينتو رو قبول جلوى بايرن چرا هفت تا خورديد ؟
همون بايرن رو ما ٥ تا زديم ،،،،
خلاصه امسالم نزديك ه يه چند ماه بيشتر نمونده ،،،،،
ببينيم چى ميشه ،،،
در كل همين تيم خودتون رو من خودم دوس دارم قويتر خريداى خيلى خوب ببينم تا مادريدم بفهمه كجاى كاره و عقب نمونه و الكلاسيكو بهتر و هيجان انگيزتر بشه

Sent from my iPad using Tapatalk

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
من تو اين بحث بى طرف
اما بيت المال رو خوب نيومدى،،
يه درصد فكرشو بكن مادريد با اين همه درامد و قدمت بخواد پول مردم و مو بخوره
پس ما چرا تو روزنامه ها چيزى سر اين بحث ب وجود نيومده
سر خريد: بيل رو خريديم نيمارو بيشتر از قيمت بيل خريديد
سوارز رو خريديد خامس رو داريم ميخريم تازه فعلا معلوم نيس
فك كنم يادت رفت ه دو سال پيش امار يوفا از خرج و مخارج بارسا جلو تر از مادريد بود.. جلو تر از همه ى تيما ،،،،
پينتو رو قبول جلوى بايرن چرا هفت تا خورديد ؟
همون بايرن رو ما ٥ تا زديم ،،،،
خلاصه امسالم نزديك ه يه چند ماه بيشتر نمونده ،،،،،
ببينيم چى ميشه ،،،
در كل همين تيم خودتون رو من خودم دوس دارم قويتر خريداى خيلى خوب ببينم تا مادريدم بفهمه كجاى كاره و عقب نمونه و الكلاسيكو بهتر و هيجان انگيزتر بشه

شما چرا جلو بارسا 5 تا و 6 تا خوردید بعد به بایرن 5 تا زدید؟ : ))

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
پس از تلاش چلسی برای جذب میراندا
:D
troll_football_image_f7fa9623b4c07c547d9b1ee4ca324fb1.jpg

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
تو رو خدا حوصله بحث و تایپ ندارم،مثل بچه های 10 12 ساله باز شروع نکنین،اگه به گذشته بریم هم بارسا بد باخته هم ریال،دیگه بحث سر این فایده ای نداره،گذشته از بارسا برای مثال شما همونین که لیورپول بهتون 4 تا زد!!!و... که مثالش واسه هر تیمی زیاده و فایده ای نداره بحث در مورد اینا...
رودریگز هم مبارکتون باشه،خوشحالم دیماریا از ریال میره...(سر ایگواین هم خوشحال شدم،کلآ امیدوارم ریال دیگه آرژانتینی نخره...)

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
انجلوتى ميخوادش
هنوز كه نرفته ،،،،
شما چرا خوشحالى نكنه ميخواد بياد بارسا ما خبر نداريم

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
دوست ندارم یه آرژانتینی رو با لباس ریال و یونایتد ببینم،نه هر جا میخواد بره،ریال نمونه فقط...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دوست ندارم یه آرژانتینی رو با لباس ریال ببینم،نه هر جا میخواد بره،ریال نمونه فقط...
حالا سوا از بحث كل كل اگه من سر برد بايرن مقابل بارسا يه بچه ى دوازده سالام كه به اون برد گير ميدم
شما سر اين قضيه ٧ تا ٩ ساله اين ( كه يه ارژانتى رو نميخواين تو لباس مادريد ببينيد)

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
خوب آلمان هم قهرمان جهان شد
ولی می خوام ببینم اونایی که میگفتن آلمان هیچ وقت قهرمان نمیشه کجان؟
اونایی که میگفتن خوشبختانه تا حالا قهرمانی آلمان رو ندیدم و از این به بعد هم نخواهم دید کجان؟
اونایی که میگفتن آلمان شخصیت قهرمانی نداره کجان؟
اونایی که میگفتن آلمان نفرین شدست برای همین قهرمان نمیشه کجان؟
اونایی که میگفتن انقدر به ناکامی های آلمان در فینال ها و نیمه نهایی ها خندیدم که دلم به حالشون میسوزه کجان؟
اونایی که میگفتن آلمانی های بدبخت اونقدر تو فینال ها باختن که دیگه اعتماد به نفس ندارن و اگه تو فینال یه تیم ضعیف هم جلوشون وایسه می بازن کجان؟
اونایی که میگفتن تنها آرزوم در این شب های عزیز اینه که امسال آلمان قهرمان نشه کجان؟
همشونم تو این فروم بودن
بعضی حرفا مثل یه زخم می مونن که مثل خوره روح ادمو می خورن و حتی اگه در اوج شادی باشه با شنیدنش حالت گرفته میشه از این همه غرض ورزی بی مورد
راستی کروس هم رفت رئال
اونایی که میگفتن این آلمانی های لعنتی ناسیونالیستن و هیچ وقت ستاره هاشون رو نمیفروشن کجان؟

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
حالا سوا از بحث كل كل اگه من سر برد بايرن مقابل بارسا يه بچه ى دوازده سالام كه به اون برد گير ميدم
شما سر اين قضيه ٧ تا ٩ ساله اين ( كه يه ارژانتى رو نميخواين تو لباس مادريد ببينيد)

حق با شماس،من 2 سالمه اصلا شایدم کمتر،بای...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
اونایی که میگفتن خوشبختانه تا حالا قهرمانی آلمان رو ندیدم و از این به بعد هم نخواهم دید کجان؟
اونایی که میگفتن انقدر به ناکامی های آلمان در فینال ها و نیمه نهایی ها خندیدم که دلم به حالشون میسوزه کجان؟
اونایی که میگفتن آلمانی های بدبخت اونقدر تو فینال ها باختن که دیگه اعتماد به نفس ندارن و اگه تو فینال یه تیم ضعیف هم جلوشون وایسه می بازن کجان؟
اونایی که میگفتن تنها آرزوم در این شب های عزیز اینه که امسال آلمان قهرمان نشه کجان؟
همشونم تو این فروم بودن

راستی کروس هم رفت رئال
اونایی که میگفتن این آلمانی های لعنتی ناسیونالیستن و هیچ وقت ستاره هاشون رو نمیفروشن کجان؟؟
يا بن شدن يا اينترنت ندارن يا مسافرتن يا .....
تبريك به شماى كه يه هواداره قلبى هستين
دوست عزيز ٢٠١٦ مال ماست عجله نكن
فوتبال نيس ديگه فوسبال ( فوزبال ) ه

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
همشونم تو این فروم بودن
بعضی حرفا مثل یه زخم می مونن که مثل خوره روح ادمو می خورن و حتی اگه در اوج شادی باشه با شنیدنش حالت گرفته میشه از این همه غرض ورزی بی مورد
راستی کروس هم رفت رئال
اونایی که میگفتن این آلمانی های لعنتی ناسیونالیستن و هیچ وقت ستاره هاشون رو نمیفروشن کجان؟
یا الله :D
از آخر به اول جواب میدم
هنوزم حرف اونا درسته،جدایی کروس در پی مشکلاتش با بایرن بود. بایرن ترجیح میداد قبل از اینکه فصل آینده بصورت آزاد جدا بشه این فصل ازش درآمدی داشته باشه.
بقیه سوالا یه جواب داره
اولا که اروم باشید، بخدا از این برد و باختها زیاد هست، نه باید با باختش نا امید شد و نه با بردش مغرور و در عرش.
آلمان به اوج رفتنش رو مدیون نردبان تیکی تاکا بود. خوشبختی آلمان در حذف ایتالیا و اسپانیا بود، دو تا تیمی که در جام جهانی 2006، یورو2008، جام 2010 و یورو 2012 نتونست از سدشون عبور کنه.
خوشبختی آلمان از بی لیاقتی مهاجم های آرژانتین بود که در مهم ترین بازی عمرشون تک به گل ها رو فاجعه زدند.
آلمان بهترین تیم جام بود، شکی درش نیست. زیبا هم بازی کرد، اما واقعیت اینه که آلمان فقط در برابر پرتغال و برزیل عالی بود و در باقی بازیها اونقدر هم خوب نشون نداد.
آلمان خیلی خوش شانس بود، پرتغال در نیمه اول پپه رو از دست داد و 10 نفره شد و برزیل بدون 2 ستاره اصلیش حاضر شد. مربیان پرتغال و برزیل فاجعه بودند، بی نهایت وابسته به ستاره هاشون. فاجعه بودنشون محدود به بازی با آلمان نبود، پرتغال از گروهش بالا نیومد، برزیل هم که اصلا تیم روی فرمی نبود و قائدتا باید دربرابر شیلی میباخت، فقط حیف که شوت مهاجم شیلی در دقیقه 120 به تیر دروازه برخورد کرد وگرنه برزیل خیلی وقت قبل بازی حذف میشد. همون برزیل بی حال حالا بدون نیمار و سیلوا اینبار جلوی آلمان حاضر شد. ;)
بدون شک آلمان از بقیه تیمها نمایش بهتری داشت اما در این موفقیت در و تخته خیلی خوب باهم جفت شدند تا قهرمان بشن.
از اخراج مسخره پپه گرفته، تا مصدومیت و محرومیت نیمار و سیلوا و شاهکار هیگواین و پالاسیو.

ادیت: تبریک هم به طرفدارانش. از قدیمی هاش گرفته تا این جدیداش که هرجا سر میچرخونم میبینم دارم میبینم. یه دفعه ای خیلی زیاد شدن. جلل الخاق. البته جسارت نباشه مقصودم شما نبودی بهیچ وجه

Last edited:

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
یا الله :D
از آخر به اول جواب میدم
هنوزم حرف اونا درسته،جدایی کروس در پی مشکلاتش با بایرن بود. بایرن ترجیح میداد قبل از اینکه فصل آینده بصورت آزاد جدا بشه این فصل ازش درآمدی داشته باشه.
بقیه سوالا یه جواب داره
اولا که اروم باشید، بخدا از این برد و باختها زیاد هست، نه باید با باختش نا امید شد و نه با بردش مغرور و در عرش.
آلمان به اوج رفتنش رو مدیون نردبان تیکی تاکا بود. خوشبختی آلمان در حذف ایتالیا و اسپانیا بود، دو تا تیمی که در جام جهانی 2006، یورو2008، جام 2010 و یورو 2012 نتونست از سدشون عبور کنه.
خوشبختی آلمان از بی لیاقتی مهاجم های آرژانتین بود که در مهم ترین بازی عمرشون تک به گل ها رو فاجعه زدند.
آلمان بهترین تیم جام بود، شکی درش نیست. زیبا هم بازی کرد، اما واقعیت اینه که آلمان فقط در برابر پرتغال و برزیل عالی بود و در باقی بازیها اونقدر هم خوب نشون نداد.
آلمان خیلی خوش شانس بود، پرتغال در نیمه اول پپه رو از دست داد و 10 نفره شد و برزیل بدون 2 ستاره اصلیش حاضر شد. مربیان پرتغال و برزیل فاجعه بودند، بی نهایت وابسته به ستاره هاشون. فاجعه بودنشون محدود به بازی با آلمان نبود، پرتغال از گروهش بالا نیومد، برزیل هم که اصلا تیم روی فرمی نبود و قائدتا باید دربرابر شیلی میباخت، فقط حیف که شوت مهاجم شیلی در دقیقه 120 به تیر دروازه برخورد کرد وگرنه برزیل خیلی وقت قبل بازی حذف میشد. همون برزیل بی حال حالا بدون نیمار و سیلوا اینبار جلوی آلمان حاضر شد. ;)
بدون شک آلمان از بقیه تیمها نمایش بهتری داشت اما در این موفقیت در و تخته خیلی خوب باهم جفت شدند تا قهرمان بشن.
از اخراج مسخره پپه گرفته، تا مصدومیت و محرومیت نیمار و سیلوا و شاهکار هیگواین و پالاسیو.

ادیت: تبریک هم به طرفدارانش. از قدیمی هاش گرفته تا این جدیداش که هرجا سر میچرخونم میبینم دارم میبینم. یه دفعه ای خیلی زیاد شدن. جلل الخاق. البته جسارت نباشه مقصودم شما نبودی بهیچ وجه
هیچ تیمی دوست نداره بهترین بازیکناش رو از دست بده مخصوصا اگر تیم بزرگی مثل بایرن مونیخ باشه مسلما کروس خودش دوست داشته بره و گرنه بازیکن اگر خودش دوست نداشته باشه و با تیم مشکلی نداشته باشه که هیچ تیمی به زور بازیکن خودش رو نمیروشه!
اینکه بایرن بود ولی تیمهای دیگه مثل برمن و شالکه و دورتموند و لورکوزن و اشتوتگارت هم در این سالها کم بازیکنان خوبشون رو نفروختن به تیم های خارجی. اونا هم آلمانی هستن دیگه فقط که بایرن آلمانی نیست. البته من دوست ندارم هیچوقت هیچ ستاره ای بوندسلیگا رو ترک کنه و اتفاقا دوست دارم در این زمینه کاملا ناسیونالیستی عمل کنن.
هر تیمی برای قهرمانی در کنار شایستگی نیاز به شانس هم داره. مگه ایتالیا 2006 کم خوش شانس بود؟استرالیا رو چجوری بردن؟ یا اسپانیای 2010 که در بازی با پاراگوئه گل سالم پاراگوئه رو نگرفتن و در بازی با پرتغال هم گلشون افساید بود و در فینال هم هلند کم موقعیت از دست نداد تا اینکه اینیستا در دقیقه 116 اسپانیا رو قهرمان کرد. اون موقع هم میگفتی اسپانیا خوش شانس بود!؟
اسپانیای امسال هم که 5 تا از هلند و 2 تا از شیلی می خوره قطعا اگرم میومد بالا واسه آلمان هم نمی تونست مشکلی به وجود بیاره. ایتالیا هم تا حالا در بازی رسمی به آلمان نباخته ولی دلیل نمیشه هیچ وقت نبازه امسال کاستاریکا و اروگوئه رو می بردن میومدن بالا در خدمتشون می بودیم.
در این جام شایسته ترین تیم آلمان بود و از نظر شانس هم تیم های دیگر کمتر از آلمان از خوش شانسی بهره مند نبودن
همین هلند با دایو دقیقه 92 روبن مکزیک رو حذف کرد
آرژانتین با گل دقیقه 91 مسی و نگرفتن پنالتی دژاگه ایران رو برد و در بازی بوسنی بازیکن بوسنی در دقیقه 3 گل به خودی زد و سویس رو در دقیقه 118 و هلند رو در ضربات پنالتی بردن
مشکل برزیل هم خط دفاعش بود نه حمله پس حضور نیمار نمی تونست مانع شکست برزیل بشه هر چند هفت گل زدن به برزیل فقط از آلمان بر میومد. در بازی با هلند هم که سیلوا بود خیلی پراشتباه بود پس نبود سیلوا هم بهانه ای برای شکست برزیل نمی تونه باشه هر چند من سومی هلند رو مدیون پیروزی پر گل آلمان می دونم چون روحیه برزیل از هم پاشیده بود و در بازی بی اهمیت رده بندی یک شکست دیگر رو هم متحمل شدن.
آلمان یکی از مقتدرانه ترین قهرمانی های تاریخ رو بدست اورد با جا به جایی بسیاری از رکورد های جاودانه در تاریخ فوتبال
اینا رو نگفتم دوباره بیای خط به خط جواب بدی
حرف من سر حرفای نامربوطی بود که زده میشد.

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
همشونم تو این فروم بودن
راستی کروس هم رفت رئال
والا من که آدرسی ازشون ندارم! ولی واقعا کجان؟

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
کلیت صحبت هاتو اینو گفت که قهرمانی آلمان تفاوت خیلی زیادی با قهرمانی اسپانیا و ایتالیا نداشت، همه به نحوی چاشنی شانس رو داشتند، قهرمانی همیشه به شانس هم نیاز داره. موافقم
اما نقطه ی عطف قهرمانی آلمان در این جام بازی برزیل بود و بس. اونم بخاطر یه بازه ی چند دقیقه فاجعه آمیز برزیلی ها که البته حقشون هم بود.
شکست برای هر تیم بزرگی لازمه. شاید اگه فاجعه ی اریش ریبک در یورو 2000 یا باخت 5-1 در المپیک مونیخ نبود امروز رو نمیدیدم. نگرانی من الان دیگه آلمان نیست، چون دقیقا قبل از فینال بایرن و دورتموند شدیدا از قدرت گرفتن آلمانها ابراز نگرانی کردم و گذشت زمان هم نشون داد بی مورد نبود :D. من دلواپس برزیلم. رشد اقتصادی خیلی خوبی داشته، فکر کنم میزبان المپیک هم هست. 7-8 سال دیگه احتمالا و منطقا اگر که برنامه ریزی کنه شاید شاهد بهترین تیم فوتبال تاریخ باشیم. (با استعداد هایی که در اختیار دارن)

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
والا من که آدرسی ازشون ندارم! ولی واقعا کجان؟
یکیشون همین
rms عزیز
که البته کلی اگر آوردن
اگه اینطوره که اگه پنالتی ایتالیا استرالیا 2006 گرفته نمیشد
اگه گل آفساید اسپانیا پرتغال 2010 مردود میشد
مگه تک به تک روبن با تک به تک هیگواین فرق میکرد و.......
اما همین که پست میدن نشون میده که مردن و ..م دارن
مثه بعضی ها نیستن پست هارو میبینن تو همون صحفه هم پست میدن اما کله شونو کردن زیر برف
اما خب میشه گفت حق هم دارن چون چیزی واسه گفتن ندارن
کم آوردن و سوختن اساسی:D
در همین نزدیکی
دقیقا :general601:

Last edited:
بالا