• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
حرف های جدید و تکان دهنده آنخل دی ماریا درباره رئال مادرید :

رفتنم ربطی به مسائل مالی نداشت ! فلورنتینو پرز گفته به خاطر مسائل مالی رفتم ولی واقعیت چیز دیگریست

من نمیخواستم از رئال بروم . هیچ کس به من و وکیلم نگفت که بمانیم . پس مشخص بود نیازی به من ندارند

رابطه چندان نزدیکی با فلورنتینو پرز نداشتم. وقتی قرارداد امضا کردم یا تمدید کردم هم حتی او را ندیدم

رئال نامه ای فرستاد و از من خواست تا در فینال جام جهانی بازی نکنم من پس از دیدن آن نامه بلافاصله پارش کردم

درباره آن نامه هم هیچ صحبتی با رئالی ها نداشتم چون حضور من در فینال جام جهانی به سرمربی آرژانتین مربوط بود نه باشگاه رئال

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
سر الکس فرگوسن پس از نشست سرمربیان نخبه‌ی اروپا که پنج‌شنبه در مقر یوفا برگزار شد اظهار کرد: «بحث کوچکی بود درباره‌ی این که آیا این قانون امروز هم اهمیتی دارد یا نه. برخی فکر می‌کنند اهمیت این قانون دیگر به اندازه‌ی سابق نیست و امروزه تاکید روی بازی تهاجمی سبب می‌شود تیم‌های بیشتری در خانه‌ی حریفان پیروز شوند. اگر ما به مثلاً ۳۰ سال پیش برگردیم، ضدحمله شامل یک یا شاید دو بازیکن می‌شد. اما امروزه در هنگام ضدحمله پنج یا شاید شش بازیکن به جلو سرازیر می‌شوند و پاسکاری آن‌ها واقعاً مثبت و سریع است.»

زمانی که این قانون برای نخستین بار اعمال می‌شد، نسبت به یک دیدار زمان‌بر پلی‌آف یا انداختن سکه بسیار ترجیح داشت. نباید فراموش کرد که یک بار در نیمه‌نهایی جام اروپایی در ۱۹۶۵ لیورپول پس از دو تساوی بدون گل برابر کلن با پرتاب سکه راهی دیدار پایانی شد. در آن زمان که مسافرت هوایی هنوز این قدر توسعه‌یافته و قابل اطمینان نبود، تیم‌ها باید برای بازی‌های خارج از خانه سفرهایی پرماجرا انجام می‌دادند که بعضا با شرایط غیرمعمول و دشوار همراه بود. به همین دلیل پیروزی‌های خارج از خانه به‌ندرت اتفاق می‌افتادند و این قانون جدید به‌درستی نشانه‌ی قدرت تیم میهمان بود. اما در این دوران شرایط بازی در قسمت‌های مختلف اروپا تقریباً مشابه است و مسافرت‌های هوایی خارجی دیگر در هاله‌ای از ترس و واهمه انجام نمی‌شوند.

«امروزه کیفیت زمین‌ها به مراتب بهتر از ۳۰ سال پیش است، پس بیرون آمدن از لاک دفاعی با چند پاس ساده به‌مراتب از گذشته آسان‌تر شده است. به نظر شخصی من، وقتی ما در خانه بازی می‌کردیم، اولویت اولمان گل نخوردن بود.» این قانون به جای تشویق تیم‌های میهمان به حمله، تیم‌های میزبان را از ترس دریافت یک گل سرنوشت‌ساز عقب نگه می‌دارد.
آرسن ونگر هم که N بار موضع گرفته در مورد این قانون!

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
اخ اخ اخ عجب عکسی
واقعا اگر اون شب بارون نمیومد و زمین لغزنده نبود الان قهرمانی های منچستر تو اروپا اندازه پورتو و ناتینگهام فارست بود
قهرمانی با کمک ابر و باد و مه و خورشید فلک که میگن همینه ها
اینجا دقیقا آسمون به دادشون رسید
مثل اینکه طرفدار چلسی هم نیستی اما خب دوستش داری آره؟ :general703: کلک تر از اون چیزی که نشون میدی هستیا :general304:

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
حرف های جدید و تکان دهنده آنخل دی ماریا درباره رئال مادرید:

-رفتنم ربطی به مسائل مالی نداشت ! فلورنتینو پرز گفته به خاطر مسائل مالی رفتم ولی واقعیت چیز دیگریست

-من نمیخواستم از رئال بروم . هیچ کس به من و وکیلم نگفت که بمانیم . پس مشخص بود نیازی به من ندارند

-رابطه چندان نزدیکی با فلورنتینو پرز نداشتم. وقتی قرارداد امضا کردم یا تمدید کردم هم حتی او را ندیدم

-رئال نامه ای فرستاد و از من خواست تا در فینال جام جهانی بازی نکنممن پس از دیدن آن نامه بلافاصله پارش کردم
درباره آن نامه هم هیچ صحبتی با رئالی ها نداشتم چون حضور من در فینال جام جهانی به سرمربی آرژانتین مربوط بود نه باشگاه رئال

• Like
Reactions: rms

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
حرف های جدید و تکان دهنده آنخل دی ماریا درباره رئال مادرید:

-رفتنم ربطی به مسائل مالی نداشت ! فلورنتینو پرز گفته به خاطر مسائل مالی رفتم ولی واقعیت چیز دیگریست

-من نمیخواستم از رئال بروم . هیچ کس به من و وکیلم نگفت که بمانیم . پس مشخص بود نیازی به من ندارند

-رابطه چندان نزدیکی با فلورنتینو پرز نداشتم. وقتی قرارداد امضا کردم یا تمدید کردم هم حتی او را ندیدم

-رئال نامه ای فرستاد و از من خواست تا در فینال جام جهانی بازی نکنممن پس از دیدن آن نامه بلافاصله پارش کردم
دقیقاً 1 نه 2 نه 3 پست قبل!

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
سر الکس فرگوسن پس از نشست سرمربیان نخبه‌ی اروپا که پنج‌شنبه در مقر یوفا برگزار شد اظهار کرد: «بحث کوچکی بود درباره‌ی این که آیا این قانون امروز هم اهمیتی دارد یا نه. برخی فکر می‌کنند اهمیت این قانون دیگر به اندازه‌ی سابق نیست و امروزه تاکید روی بازی تهاجمی سبب می‌شود تیم‌های بیشتری در خانه‌ی حریفان پیروز شوند. اگر ما به مثلاً ۳۰ سال پیش برگردیم، ضدحمله شامل یک یا شاید دو بازیکن می‌شد. اما امروزه در هنگام ضدحمله پنج یا شاید شش بازیکن به جلو سرازیر می‌شوند و پاسکاری آن‌ها واقعاً مثبت و سریع است.»

زمانی که این قانون برای نخستین بار اعمال می‌شد، نسبت به یک دیدار زمان‌بر پلی‌آف یا انداختن سکه بسیار ترجیح داشت. نباید فراموش کرد که یک بار در نیمه‌نهایی جام اروپایی در ۱۹۶۵ لیورپول پس از دو تساوی بدون گل برابر کلن با پرتاب سکه راهی دیدار پایانی شد. در آن زمان که مسافرت هوایی هنوز این قدر توسعه‌یافته و قابل اطمینان نبود، تیم‌ها باید برای بازی‌های خارج از خانه سفرهایی پرماجرا انجام می‌دادند که بعضا با شرایط غیرمعمول و دشوار همراه بود. به همین دلیل پیروزی‌های خارج از خانه به‌ندرت اتفاق می‌افتادند و این قانون جدید به‌درستی نشانه‌ی قدرت تیم میهمان بود. اما در این دوران شرایط بازی در قسمت‌های مختلف اروپا تقریباً مشابه است و مسافرت‌های هوایی خارجی دیگر در هاله‌ای از ترس و واهمه انجام نمی‌شوند.

«امروزه کیفیت زمین‌ها به مراتب بهتر از ۳۰ سال پیش است، پس بیرون آمدن از لاک دفاعی با چند پاس ساده به‌مراتب از گذشته آسان‌تر شده است. به نظر شخصی من، وقتی ما در خانه بازی می‌کردیم، اولویت اولمان گل نخوردن بود.» این قانون به جای تشویق تیم‌های میهمان به حمله، تیم‌های میزبان را از ترس دریافت یک گل سرنوشت‌ساز عقب نگه می‌دارد.
آرسن ونگر هم که N بار موضع گرفته در مورد این قانون!
الان بازی ها فقط زمانی به وقت اضافه و ضربات پنالتی میکشه که نتیجه بازی رفت و برگشت دقیقا یکجور بشه که خیلی کم پیش میاد
ولی اگر این قانون برداشته بشه تقریبا یک سوم بازی ها می کشه به وقت اضافه و ضربات پنالتی
اون وقت این داستان به وجود میاد که آیا برگزاری وقت های اضافه و ضربات پنالتی در خانه حریف و جلوی چشم تماشاگران حریف عادلانه هست یا نه

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
اون وقت این داستان به وجود میاد که آیا برگزاری وقت های اضافه و ضربات پنالتی در خانه حریف و جلوی چشم تماشاگران حریف عادلانه هست یا نه
این حالتی هم که شما میگی عادلانه نیست،اما عادلانه تر و عاقلانه تر از قانون گل زده در خانه حریف به نظر میاد

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
این حالتی هم که شما میگی عادلانه نیست،اما عادلانه تر و عاقلانه تر از قانون گل زده در خانه حریف به نظر میاد
الان اینجوری شده هر تیمی تو خونش گل بخوره دیگه حذفه! :دی
خو این عادلانس؟ :دی

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب فرگوسن با توجه به متن دوستان تمام بحثش همین بوده که الان نسبت به گذشته تو خونه حریف بازی کردن راحت تر هستش و سفر ها راحت تر هستش و زمینها بهتر هستش...
ولی به نظر بنده هم هنوز نمیشه عدالت داشت، بیشتر شانس برای تیمی هستش که بازی اول رو تو خونه حریف بازی میکنه در شرایط فعلی، همه رو میکارن دفاع و فقط ضدحمله میزنن تا 1 گل بزنن و تقریبا کار صعود رو تمام کنن و از زیبایی بازی خیلی کم میکنه و بازی برگشت هم یک بازی کاملا معمولی انجام میدن تا با همون اندوخته بازی رفت برن بالا، تیمی هم که بازی رفت میزبان هستش با ترس و لرز بازی میکنه و فوق العاده بازی زشتی میشه، مگه اینکه تیم ها با هم خیلی تفاوت قدرت داشته باشن که بازی جذاب از آب در بیاد.
درصورتیکه این قانون رو بردارن، هر دو تیم به خوردن گل اهمیتی نمیدن در خونه خودشون و 100 درصد به فکر حمله میوفتن که باعث میشه فوتبال جذاب تر بشه...

DeniZRaD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
75
قانون گل زده در خانه حریف خیلی قانون جامع و کامل و هوشمندانه ایه
سال ها روش فکر شده تا تصویب شده
به نظر من بهترین قانون تاریخ فوتبال قانون گل زده در خانه حریف هست و تا ابد هم ادامه خواهد یافت
با تشکر از مسئولین
دستشون درد نکنه

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
به نظر منم بردارن خیلی جذاب تر میشن بازیها!!!
خسته شدیم از بس یه تعداد تیم ضعیف خواستن با این روش صعود کنن به دور بعد،که خیلیاشونم موفق شدن!!!!ایشالا از کی اجراش میکنن!؟:D
جالبه این قانون حتی در وقتهای اضافی هم پا برجاست که دیگه آخر نامردی هست!!!:mad:
یادمه لیورپول داشت میرفت فینال یوفا ولی چون تو وقتهای تلف شده تو آنفیلد با اتلتیکو 1-1 مساوی کرد بدون اینکه کار به پنالتی بکشه اتلتیکو رفت فینال!!!
اگه این قانون اجرا بشه به نفع تیمهای هجومی مثل بارسا و بایرن میشه و تیمهای ضدحمله مثل ریال و چلسی ضرر میکنن!!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
بالا