• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
اینا یکم قدیمی اند :دی
قبل از جام جهانی
90g5txb6hz1q1o8khju8.jpg

فصل قبل :دی
5vggam1jx6dhn62d5m56.jpg

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
ما ترجیح میدیم که لیگ آلمان لیگ محلات باشه ولی چوب حراج نزنن به تیم ها که اعراب و روس ها و آمریکایی ها و تایلندی ها و پاکستانی ها و هندی ها بیان تیماش رو بخرن!
لایک+++ :general601:

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
ببین لیگ انگلیس کارش به کجا رسیده که یه تیمی مثل منچستر سیتی بدون مالک انگلیسی بدون مربی انگلیسی و بدون داشتن حتی یک بازیکن انگلیسی در ورزشگاه خانگیش که حتی اسمشم انگلیسی نیست و اسم عربی الاتحاد داره میاد قهرمان انگلیس میشه!

upload_2014-9-12_18-14-26.jpeg

user132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
دوست دارم بدونم پپ جز با بارسایی که کرویف تو لاماسیا ساخت و ایشون استفادشو برد چبکار کرده تو مربیگری؟؟!!

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
لیگ محلات یعنی چی؟
میشه توصیح بدی؟
اگه به توهین باشه ما هم بلدیم توهین کنیم!
ما ترجیح میدیم که لیگ آلمان لیگ محلات باشه ولی چوب حراج نزنن به تیم ها که اعراب و روس ها و آمریکایی ها و تایلندی ها و پاکستانی ها و هندی ها بیان تیماش رو بخرن!
ببین لیگ انگلیس کارش به کجا رسیده که یه تیمی مثل منچستر سیتی بدون مالک انگلیسی بدون مربی انگلیسی و بدون داشتن حتی یک بازیکن انگلیسی در ورزشگاه خانگیش که حتی اسمشم انگلیسی نیست و اسم عربی الاتحاد داره میاد قهرمان انگلیس میشه!
همین قهرمان لیگ محلات و همین جناب پپ پارسال هر 4 تیم انگلیسی رو حذف کردن
در سوپر کاپ چلسی رو با مربیگری مورینیو در گروهی سیتی رو در یک هشتم آرسنال و در یک چهارم هم یونایتد
شما که طرفدار چلسی هستی معلومه تازه فوتبال رو دنبال می کنی و فکر می کنی لیگ انگلیس بهترین لیگ دنیاست و همیشه هم همینجور بوده نمی دونی که لیگ انگلیس قبل از اومدن ابرامویچ و امثال اون لیگ چهارم اروپا بود و در دهه 90 بین لیگ ششم و پنجم اروپا رتبش در نوسان بود و چلسی شما قبل از ابرامویچ یه تیم معمولی بوده و در سال 2005 که قهرمان انگلیس شد اخرین قهرمانیش برمیگشته به 1955 یعنی 50 سال پیش!! بله در فوتبال باشگاهی امروز پول و مخصوصا پول مفت خیلی تعیین کننده شده
-------------
اینجا رتبه لیگ های اروپایی در سال های مختلف رو نوشته رتبه لیگ انگلیس هم در دهه 90 مشخص هست در حالی که لیگ آلمان همواره جزو سه تای اول بوده انگلیس معمولا پنجم ششم بوده اون زمان که هنوز مالکان ثروتمند نفتی پاشون به این لیگ باز نشده بود:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method1/crank1998.html
در دهه 90 فقط یکبار تیم های انگلیسی به نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان رسیدن در سال 99 در حالی که اخرین قهرمانیشون قبل از اون برمیگشت به 1984 و قهرمانی لیورپول
در مورد مورینیو هم این سومین بارشه که در چند وقت اخیر به پپ توهین می کنه ولی پپ هیچی جوابشو نمیده پس اگر هم عقده ای وجود داشته باشه معلومه از طرف کیه!
اخوی حتما یه چشم پزشک برو جوهارت و میلنر به اون گندگی رو چجور ندیدی بعد چطور بازی رفت بایرن رو دیدی که برد اما بازی برگشت رو ندیدی که باخت سوپر کاپ هم دیدیم به طف وقتهای اضافه که بعد 120 دیقه داور معلوم نیست از کجاش دراورد مساوی کردین وتو پنالتی بردین داغ اصلی رو چلسی دل بایرن گذاشت فینال لیگ قهرمانان بعد پارسال بایرن با جنازه منچستر بازی کرد گفتم امسال پستش خورد ببینیم چطور بازی میکنه جلوش

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
دوست دارم بدونم پپ جز با بارسایی که کرویف تو لاماسیا ساخت و ایشون استفادشو برد چبکار کرده تو مربیگری؟؟!!
الان چه مشکلی داشت نوشتن همین جمله با یوزر اصلی برادر؟

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
خوبه یه چیز میگی بعدش ماس مالی میکنی
ماس مالی نکردم اینو همه می دونن تو بازی اخر که سیتی قهرمان شد یه بازیکن انگلیسی هم تو ترکیب اصلیش نبود
منم همون بازی اخر رو گفتم انگار شمایی که به چشم پزشک نیاز داری
حالا در کل همون دو تا بازیکن انگلیسی رو هم می خوای نداشته باشن؟
تعارف نکن

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
یعنی این تاپیک کل کل از نوع جهانی و البته کمی جان مایه هایه بچگانه برازندشه :general602:
جان مایه رو دکتر صدر همیشه میگه :D

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
ماس مالی نکردم اینو همه می دونن تو بازی اخر که سیتی قهرمان شد یه بازیکن انگلیسی هم تو ترکیب اصلیش نبود
تعارف نکن
اقایی که لایک میکنی تیم خودتون هم داره مثل سیتی میشه

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
تعارف نکن
دیدی چشم پزشک نیاز داری حتما برو دکتر تا دفعه بعد جو هارت رو با پتر چک اشتباه نگیری

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
یکی این طرفدار نما رو از برق بکشه بابا به همه میپره :eek:

منم موجیم یهو بهش میپرم :general505:

موجی مهربان :D
شما همونی که میگفتی خوزه دعوت نشده از سوی فیفا خوب پس جواب دادن به حرف غیر منطقی میشه پریدن از نظر شما:eek:بعد شما که ادعای بزرگی میکردی که خوب نیست بگی من موجی هستم یهو میپرم بهش باید الگو باشی:cool:بعد حالا کی با شما بود که شما عصبانی شدی :mad:منکه تازه از منچستر دفاع کردم گفتم سال پیش بایرن با جنازه منچستر بازی کرد ببینیم امسال اگه بایرن خورد منتخب منچستر حالا ببینیم حرفی برای گفتن داره یانه :)

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
دیدی چشم پزشک نیاز داری حتما برو دکتر تا دفعه بعد جو هارت رو با پتر چک اشتباه نگیری
اینکه بین این همه حرف و همچنین حرف من در مورد جایگاه لیگ انگلیس قبل از اومدن ابرامویچ رفتین گیر دادین به بودن یا نبودن جو هارت تو زمین خیلی جالبه!
این شیوه انگلیسی پیچوندن بحثه؟
بحث سر هویت باشگاه های انگلیسی بود اینکه تیمی نه صاحبش انگلیسیه نه مربیش نه بازیکناش به استثنای یه نفر تو دروازه و نه حتی اسم ورزشگاهش انگلیسیه این چه هویت انگلیسی داره جز اینکه اسما انگلیسی هست!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
اینکه بین این همه حرف و همچنین حرف من در مورد جایگاه لیگ انگلیس قبل از اومدن ابرامویچ رفتین گیر دادین به بودن یا نبودن جو هارت تو زمین خیلی جالبه!
این شیوه انگلیسی پیچوندن بحثه؟
بحث سر هویت باشگاه های انگلیسی بود اینکه تیمی نه صاحبش انگلیسیه نه مربیش نه بازیکناش به استثنای یه نفر تو دروازه و نه حتی اسم ورزشگاهش انگلیسیه این چه هویت انگلیسی داره جز اینکه اسما انگلیسی هست!
چرا الزاماً باید یک تیم هویت انگلیسی داشته باشه؟

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
به این میگن سفسطه بحث رو از کجا به کجا می کشونی
تیمهای باشگاهی بر خلاف تیمهای ملی یک وجهه بین المللی دارن
اینجاش دیگه واسه من هوادار که توی یه قاره دیگه نشستم مهم نیست که مالک تیم از کدوم جهنم دره ای باشه! مهم همون پولش هست! چه پول عرب باشه چه انگلیسی چه آمریکایی! بزار خود همون مردم انگلیس نگران این موضوع باشن که توی لیگشون چند بازیکن خارجی وجود داره
تیمهای آلمانی اکثرا خودشون رو در حالت ملی حبس و محدود کرده بودن همین باعث میشه این تیم ها صرفا در خود همون کشور و مناطق محدود طرفدار داشته باشن نه در سطح بین المللی که جدیدا بایرن داره این رویه رو تغییر میده
در ضمن جذب سرمایه ی خارجی در هر زمینه ای مهمه اینکه عرب و روس و آمریکایی پولشون رو در باشگاههای انگلیس سرمایه گذاری می کنن تا به اسم باشگاههای انگلیسی افتخار کسب کنن قطعا یک برد برای خود انگلیس محسوب میشه
درآمدهای حق پخش بازیهای لیگ برتر رو با دیگر لیگ ها مقایسه کن که با چه اختلافی در صدر قرار داره اینا همه بخاطر داشتن وجه و محبوبیت بیشتر بین المللی و بیننده ست که فقط محدود به خود کشور انگلیس و حومه نمیشه

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
الان
شما همونی که میگفتی خوزه دعوت نشده از سوی فیفا خوب پس جواب دادن به حرف غیر منطقی میشه پریدن از نظر شما:eek:بعد شما که ادعای بزرگی میکردی که خوب نیست بگی من موجی هستم یهو میپرم بهش باید الگو باشی:cool:بعد حالا کی با شما بود که شما عصبانی شدی :mad:منکه تازه از منچستر دفاع کردم گفتم سال پیش بایرن با جنازه منچستر بازی کرد ببینیم امسال اگه بایرن خورد منتخب منچستر حالا ببینیم حرفی برای گفتن داره یانه :)
الان مگه کسی اسمی از شما برد ؟ شما موجی هستی؟ به اینو اون میپری مگه ؟ چرا به خودت میگیری ؟:general601:

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
به این میگن سفسطه بحث رو از کجا به کجا می کشونی
تیمهای باشگاهی بر خلاف تیمهای ملی یک وجهه بین المللی دارن
اینجاش دیگه واسه من هوادار که توی یه قاره دیگه نشستم مهم نیست که مالک تیم از کدوم جهنم دره ای باشه! مهم همون پولش هست! چه پول عرب باشه چه انگلیسی چه آمریکایی! بزار خود همون مردم انگلیس نگران این موضوع باشن که توی لیگشون چند بازیکن خارجی وجود داره
تیمهای آلمانی اکثرا خودشون رو در حالت ملی حبس و محدود کرده بودن همین باعث میشه این تیم ها صرفا در خود همون کشور و مناطق محدود طرفدار داشته باشن نه در سطح بین المللی که جدیدا بایرن داره این رویه رو تغییر میده
در ضمن جذب سرمایه ی خارجی در هر زمینه ای مهمه اینکه عرب و روس و آمریکایی پولشون رو در باشگاههای انگلیس سرمایه گذاری می کنن تا به اسم باشگاههای انگلیسی افتخار کسب کنن قطعا یک برد برای خود انگلیس محسوب میشه
درآمدهای حق پخش بازیهای لیگ برتر رو با دیگر لیگ ها مقایسه کن که با چه اختلافی در صدر قرار داره اینا همه بخاطر داشتن وجه و محبوبیت بیشتر بین المللی و بیننده ست که فقط محدود به خود کشور انگلیس و حومه نمیشه
من بحث رو از جایی به جایی نرسوندم
ما که کاری نداشتیم ایشون برای چندمین بار به لیگ آلمان گفت لیگ محلات و توهین کرد منم گفتم لیگ انگلیس به صورت خودجوش به این جایگاه درنیومده با پول خارجی ها بوده
لیگ برتر انگلیس که در فصل جاری نزدیک به 1 میلیارد پوند بازیکن خریده رو نباید با بوندسلیگا که 250 میلیون پوند ورودی داشته مقایسه کرد بعد به لیگ آلمان توهین کرد گفت محلات
اگه شرایط مالی دو لیگ مساوی بود و تیم های آلمانی نتیجه نمی گرفتن میشد مقایسه انجام داد ولی فلسفه کاری بوندسلیگا با سیاست های لیگ برتر فرق می کنه

چرا الزاماً باید یک تیم هویت انگلیسی داشته باشه؟

خوب قبول هویت انگلیسی نداشته باشه پس موفقیت هاش رو نباید به حساب فوتبال انگلیس بذاریم دیگه چون هویت انگلیسی نداره
شما ببین لیگ آلمان چقدر به رشد فوتبال ملی آلمان کمک کرده
ولی لیگ انگلیس چه فایده ای واسه تیم ملی انگلیس داشته؟هیچی!

بالا