• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ولی لیگ انگلیس چه فایده ای واسه تیم ملی انگلیس داشته؟هیچی!
عزیز دل مگه ما انگلیسی یا آلمانی هستیم که برامون مهم باشه به تیم ملی کمک میکنه لیگ یا نه؟؟
حرفای شما درستن، ولی نتیجه هایی که میگیرین نه! لیگ انگلیس با سرمایه خارجی پر طرفدار طرین لیگ دنیاس؟ خیلی هم خوب! سزمایه داره سودشو میبره، من طرفدار هم از بازی های قشنگ و زیاد بودن رقابت لذت میبرم!
حالا تیم ملی انگلیس یا آلمان چه اهمیتی داره برای من؟
در ضمن این هزینه ها جاهای دیگه هم شده، امثال پی اس جی و آنژی و موناکو و .... هم برنامه داشتن برای بریز بپاض، چرا فقط تو انگلیس جواب داد و الان همه لیگ فرانسه رو دنبال نمیکنن؟ این خودش یه پارادوکسه با اون حرف شما که همه ی جذابیت لیگ انگلیس رو سرمایه خارجی میدونی!

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
عزیز دل مگه ما انگلیسی یا آلمانی هستیم که برامون مهم باشه به تیم ملی کمک میکنه لیگ یا نه؟؟
انگلیسی یا آلمانی نه ولی اگه طرفدار تیم ملی انگلیس یا آلمان باشیم برامون مهمه
شما خودت طرفدار انگلیس هستی برات مهم نیست موفقیت انگلیس؟
شاید چون تیم ملی انگلیس هیچوقت به جایی نرسیده امیدت نسبت بهش کم شده یا چون شاید الان تو بحث کم نیاری داری کتمان می کنی!

حرفای شما درستن، ولی نتیجه هایی که میگیرین نه! لیگ انگلیس با سرمایه خارجی پر طرفدار طرین لیگ دنیاس؟ خیلی هم خوب! سزمایه داره سودشو میبره، من طرفدار هم از بازی های قشنگ و زیاد بودن رقابت لذت میبرم!
حالا تیم ملی انگلیس یا آلمان چه اهمیتی داره برای من؟
در ضمن این هزینه ها جاهای دیگه هم شده، امثال پی اس جی و آنژی و موناکو و .... هم برنامه داشتن برای بریز بپاض، چرا فقط تو انگلیس جواب داد و الان همه لیگ فرانسه رو دنبال نمیکنن؟ این خودش یه پارادوکسه با اون حرف شما که همه ی جذابیت لیگ انگلیس رو سرمایه خارجی میدونی!

لیگ انگلیس مثل فرانسه نیست لیگ انگلیس زمینش رو داشت
همه جذابیت و قدرت لیگ انگلیس به سرمایه های خارجی نیست ولی خیلی بهش وابسته هست شاید بیشتر از 50 درصد
اگه سرمایه های خارجی نبود الان در این جایگاه نبود و به مراتب پایین تر بود
از 4 تیم تیم اول انگلیس 2 تاش مستقیما با سرمایه های خارجی یه اینجا رسیدن یعنی سیتی و چلسی
چلسی قبل از ابرامویچ تیمی بود که بتونه یه روزی بیاد قهرمان اروپا بشه؟
سیتی چطور؟
این تیم با اینکه در 4 سال اخیر 2 بار قهرمان انگلیس شده ولی امسال تازه چهارمین یا پنجمین حضورش در لیگ قهرمانان را تجربه می کنه!
لیگی که برای تیم ملیش فایده ای نداشته باشه یا حتی ضرر هم داشته باشه نمی تونه بهترین لیگ دنیا باشه
شاید جذابترین باشه ولی بهترین نه
چون بهترین بودن فاکتورهای زیادی لازم داره و فقط محدود به جذابیت نمیشه
لیگ اسپانیا اگر رشد کرد برای تیم ملی اسپانیا هم مفید بود و محصولات لاماسیا به غیر از بارسا تونست اسپانیا رو هم متحول کنه
لیگ ایتالیا هم اون موقع که در اوج بود تیم ملی ایتالیا هم قوی بود ولی بعد از کالچوپولی و نزول لیگ ایتالیا تیم ملیش هم ضعیف شد و دو دوره پیاپی هست که در جام جهانی از گروهشم بالا نمیاد
بوندسلیگا هم همینطور
ولی لیگ انگلیس چی؟
هر چی لیگ انگلیس به ظاهر جذابتر و قوی تر میشه ما هیچ اثری ازش در تیم ملی انگلیس نمی بینیم

در ضمن این هزینه ها جاهای دیگه هم شده، امثال پی اس جی و آنژی و موناکو و .... هم برنامه داشتن برای بریز بپاض، چرا فقط تو انگلیس جواب داد و الان همه لیگ فرانسه رو دنبال نمیکنن؟

صبر داشته باش
پی اس جی تازه رو اومده
بذار چند سال بگذره و چند سال تو بورس باشه ببین همین پی اس جی طرفدار پیدا می کنه مثل چی
همین الان تاپیک طرفدارانش رو در پی نی زدن :D
http://forum.persiantools.com/threads/كلوپ-هواداران-پاري-سن-ژرمن-psg.592160/

• Like
Reactions: al2

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
انگلیسی یا آلمانی نه ولی اگه طرفدار تیم ملی انگلیس یا آلمان باشیم برامون مهمه
شما خودت طرفدار انگلیس هستی برات مهم نیست موفقیت انگلیس؟
شاید چون تیم ملی انگلیس هیچوقت به جایی نرسیده امیدت نسبت بهش کم شده یا چون شاید الان تو بحث کم نیاری داری کتمان می کنی!
طرفداری از تیم ملی یه قضیه جداست، طرفدار انگلیس هستم، ولی نه یک دهم، نه حتی یک صدم عشقم به یونایتد، شما رو نمیدونم، واسه من باشگاه یه چیز جهانیه، ولی تیم ملی خیر!
لیگ انگلیس مثل فرانسه نیست لیگ انگلیس زمینش رو داشت
همه جذابیت و قدرت لیگ انگلیس به سرمایه های خارجی نیست ولی خیلی بهش وابسته هست شاید بیشتر از 50 درصد
اگه سرمایه های خارجی نبود الان در این جایگاه نبود و به مراتب پایین تر بود
از 4 تیم تیم اول انگلیس 2 تاش مستقیما با سرمایه های خارجی یه اینجا رسیدن یعنی سیتی و چلسی
چلسی قبل از ابرامویچ تیمی بود که بتونه یه روزی بیاد قهرمان اروپا بشه؟
سیتی چطور؟
این تیم با اینکه در 4 سال اخیر 2 بار قهرمان انگلیس شده ولی امسال تازه چهارمین یا پنجمین حضورش در لیگ قهرمانان را تجربه می کنه!
لیگی که برای تیم ملیش فایده ای نداشته باشه یا حتی ضرر هم داشته باشه نمی تونه بهترین لیگ دنیا باشه
شاید جذابترین باشه ولی بهترین نه
چون بهترین بودن فاکتورهای زیادی لازم داره و فقط محدود به جذابیت نمیشه
لیگ اسپانیا اگر رشد کرد برای تیم ملی اسپانیا هم مفید بود و محصولات لاماسیا به غیر از بارسا تونست اسپانیا رو هم متحول کنه
لیگ ایتالیا هم اون موقع که در اوج بود تیم ملی ایتالیا هم قوی بود ولی بعد از کالچوپولی و نزول لیگ ایتالیا تیم ملیش هم ضعیف شد و دو دوره پیاپی هست که در جام جهانی از گروهشم بالا نمیاد
بوندسلیگا هم همینطور
ولی لیگ انگلیس چی؟
هر چی لیگ انگلیس به ظاهر جذابتر و قوی تر میشه ما هیچ اثری ازش در تیم ملی انگلیس نمی بینیم
یک بار دیگه حرف های من رو بخون شما، حرفی از بهترین نزدم، دقیقاً واژه جذاب ترین رو به کار بردم.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
اینکه بین این همه حرف و همچنین حرف من در مورد جایگاه لیگ انگلیس قبل از اومدن ابرامویچ رفتین گیر دادین به بودن یا نبودن جو هارت تو زمین خیلی جالبه!
این شیوه انگلیسی پیچوندن بحثه؟
بحث سر هویت باشگاه های انگلیسی بود اینکه تیمی نه صاحبش انگلیسیه نه مربیش نه بازیکناش به استثنای یه نفر تو دروازه و نه حتی اسم ورزشگاهش انگلیسیه این چه هویت انگلیسی داره جز اینکه اسما انگلیسی هست!
شما برگشتی گفتی اول سیتی بدون داشتن یه بازیکن انگلیسی که ما عکس گزاشتیم بعدش گفتی نه منظورم اینبود تو بازی اخر نبودن که بازم عکس گزاشتیم باز میگی چرا گیر دادین به بودن یا نبودن جو هارت عجیبا قریبا:eek:

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
شما برگشتی گفتی اول سیتی بدون داشتن یه بازیکن انگلیسی که ما عکس گزاشتیم بعدش گفتی نه منظورم اینبود تو بازی اخر نبودن که بازم عکس گزاشتیم باز میگی چرا گیر دادین به بودن یا نبودن جو هارت عجیبا قریبا:eek:
مثل اینکه به بار دیگه باید پستمو تکرار کنم!
مساله از بین رفتن هویت انگلیسی این تیم بود حالا بودن و نبودن جوهارت از بین رفتن هویت انگلیسی منچسترسیتی رو نقض نمی کنه
جوهارت هم که تو دروازست از بازیکنان وسط زمین هیچ کدوم انگلیسی نبود
آرسنال هم یادمه یه زمانی شده بود منتخب فرانسه و هیچ بازیکن انگلیسی نداشت

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,849
1394710066061.gif
طرفدار انگلیس هستم، ولی نه یک دهم، نه حتی یک صدم عشقم به یونایتد، شما رو نمیدونم، واسه من باشگاه یه چیز جهانیه، ولی تیم ملی خیر!
:general602:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,849
کلا مثل اینکه سه گروه و طرز تفکر متفاوت اینجا وجود داره

گروهی که فقط طرفدار باشگاها هستند و تیم ملی براشون بی اهمیته
عده ایی دیگه هم طرفدار تیم ملی هستند و تیم باشگاهی براشون بی اهمیته
و یه عده هم هم تیم ملی براشون اهمیت داره و هم باشگاهی

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805

شما یا پستا رو درست نمی خونی یا خودتو میزنی به اون راه
خوبه من چند دفعه گفتم بازی اخر لیگ که سیتی توش قهرمانی رو بدست اورد میگم
حالا باز میاد واسه من لینک میذاره!

ماس مالی نکردم اینو همه می دونن تو بازی اخر که سیتی قهرمان شد یه بازیکن انگلیسی هم تو ترکیب اصلیش نبود
منم همون بازی اخر رو گفتم انگار شمایی که به چشم پزشک نیاز داری
حالا در کل همون دو تا بازیکن انگلیسی رو هم می خوای نداشته باشن؟
تعارف نکن

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
تبریک میگم
با ورود جیمز میلنر در دقیقه 76 منچسترسیتی هویت انگلیسی خودش رو بازیافت :general304:
ببین دوست عزیز! شوما کلاً با خودت درگیری برادر!
حرفهای خودتم قبول نداری!
لطف کن به همون بوندسلیگات بپرداز!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
تبریک میگم
با ورود جیمز میلنر در دقیقه 76 منچسترسیتی هویت انگلیسی خودش رو بازیافت :general304:
باور کن بعضی وقت ها گفتن اشتباه کردم ارزش و احترامش بیشتر از توجیهات کودکانه ست!
اینو همه می دونن تو بازی اخر که سیتی قهرمان شد یه بازیکن انگلیسی هم تو ترکیب اصلیش نبود
این گفته ی شما با دلیل و مدرک نقض شد بجای اینکه اشتباهت رو قبول کنی خودتو به در و دیوار می زنی که از زیر حرفهات در بری یا بزنی به کوچه ی علی چپ! یه حالت مضحک و ناخوشایندی داره این حرکات!
این تیمها چه هویت انگلیسی داشته باشن چه نداشته باشن دارن زیر پرچم انگلیس و برای همین کشور فعالیت می کنن!

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
یه بوندس لیگایی افتاده بین خیل عظیم لیگ برتریا :eek: منو یاد یه کلیپ به یاد ماندنی می اندازه این جریان :general106::general106:

Last edited:

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
ببین دوست عزیز! شوما کلاً با خودت درگیری برادر!
حرفهای خودتم قبول نداری!
لطف کن به همون بوندسلیگات بپرداز!
شما هم به آرسنالت بپرداز که دوباره امسال قراره به دست بایرن مونیخ حذف بشه
باور کن بعضی وقت ها گفتن اشتباه کردم ارزش و احترامش بیشتر از توجیهات کودکانه ست!

این گفته ی شما با دلیل و مدرک نقض شد بجای اینکه اشتباهت رو قبول کنی خودتو به در و دیوار می زنی که از زیر حرفهات در بری یا بزنی به کوچه ی علی چپ! یه حالت مضحک و ناخوشایندی داره این حرکات!
این تیمها چه هویت انگلیسی داشته باشن چه نداشته باشن دارن زیر پرچم انگلیس و برای همین کشور فعالیت می کنن!

وقتی ایشون بین این همه حرف من میره جوهارت و جیمز میلنر رو می کشه بیرون تا بقیه حرفامو نقض کنه باید همینجوری جوابش رو داد.
اگه فقط به همین بخش انتقاد داشت منم میگفتم حق با شماست اشتباه کردم.

• Like
Reactions: al2

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
سرالکس فرگوسن در اجلاس مربیان اروپا: بایرن مونیخ از تمام تیم های انگلیسی قوی تر است.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
یه بوندس لیگایی افتاده بین خیل عظیم لیگ برتریا :eek: منو یاد یه کلیپ به یاد ماندنی می اندازه این جریان :general106::general106:
از این کلیپ ها طرف ما هم بفرست! :دی

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
شما هم به آرسنالت بپرداز که دوباره امسال قراره به دست بایرن مونیخ حذف بشه
:general106::general106::general106::general106:
عجب گزخولی ای تو!:general607:
سرالکس فرگوسن در اجلاس مربیان اروپا: بایرن مونیخ از تمام تیم های انگلیسی قوی تر است.
خو اینو از هر بچه 3 ساله ای هم بپرسی میدونه! دیگه چه برسه به فرگوسن!

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866
درسته لیگ انگلیس جذاب ترینه ولی لالیگا قوی ترینه مگه یادتون رفته همین پارسال بود که اسپانیایی ها هر دو جام معتبر اروپایی رو گرفتن فقط حیف که زمین چمن خیلی از تیمهای میانه و ته جدولی اسپانیایی تو ذوق می زنه ولی شما تیمهای دسته دو انگلیسی رو هم ببینی زمین چمن تمیز و همواری دارن

• Like
Reactions: rms

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
امسال سعی کنید تو گروهتون اول بشید تا به بایرن نخورید البته اگه از بدشانسیتون بایرن تو گروهش دوم نشه :general705:

خو اینو از هر بچه 3 ساله ای هم بپرسی میدونه! دیگه چه برسه به فرگوسن!

تازه غیر از بایرن بارسا و رئال رو هم گفته بوده که از تیم های انگلیسی قوی ترن
منصفانه بخوایم نگاه کنیم اتلتیکو هم هست
این چه بهترین لیگ دنیاییه که از 4 تیم برتر دنیا هیچکدوم از این لیگ نیست؟
واقعیت اینه که تیم های انگلیسی در لیگ برتر شیر هستن در اروپا گربه
سیتی قهرمان لیگ برتر پارسال توسط بارسای بخران زده حذف شد
چلسی تو خونه خودش از اتلتیکو که سومین تیم اسپانیایی از لحاظ مهره و نفرات هست 3 تا خورد 4 تا هم نخورد

بالا