• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
يا ن جدي نيس ب بازى بعدى ميرسه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
احتمالاً میرسه بازی بعدو، برخورد با سرش داشت که باعث شد کلاً منگ شه!
@hamedovic5405 خیلی خوبه حالش بد سرش گیج میره بعد تصویر چرخان بالای سرش آخرش ثابت میشه، میشه اون دکتره :D

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
گل دوم منچستریونایتد کاملا ناجوانمردانه بود
وقتی دیدن بازیکن حریف افتاده رو زمین باید توپ رو میزدن بیرون
مربی اورتون هم به این مساله اشاره کرده و خیلی شاکی شده
فکر می کردم عدم رعایت فیرپلی فقط در فوتبال ایران وجود داره ولی ظاهرا منچستریها با اون همه ادعا هنوز نمی دونن فیرپلی یعنی چی!!
واقعا بردن یک بازی به چه قیمتی؟!؟!
عقده اي به اندازه ٢٥ سال!!
و همچنان پابرجا باقي خواهد ماند

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847
مساوی عادلانه تر بود اما یووه برد

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
فوتبال بازى لحظه هاست

Sent from my iPhone using Tapatalk

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
bzmg7o0cuaackvz-jpg-large-jpg.681112

فایل های ضمیمه

• BzMG7O0CUAAcKVz.jpg-large.jpg
    BzMG7O0CUAAcKVz.jpg-large.jpg
    41.2 KB · نمایش ها: 125

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233

بعضی موقع ها عاشق فوتبالم، ولی بعضی موقع ها که همچین حرکت هایی رو از افراد "قابل احترام" این حرفه مثل ونگر می بینم احساس می کنم فوتبال به غیر از یه مشت چاله میدونی شارلاتان که نود دقیقه دنبال یه توپ می افتن و پول های گنده گنده می گیرن نیست.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
ونگر خواست ببینه وضعیت سانچز چجوریه و بره به داور 4ام اعتراض کنه! چون تکل ایوانویچ( یا کیهیل) روی سانچز اخراج داشت!
خوزه کبیر( :دی) جلوش رو گرفت! ونگر هم هولش داد!o_O و کبیر هم هول داد ونگر رو!
قصدم دفاع از حرکت ونگر نبود! خواستم روشنتون کنم!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
هنوز مشخص نشده شروع کننده ونگر بوده یا خوزه؟
ونگر اومد تو محوطه مورینیو، اعتراض کرد به داور و اومد از بازیکنش دفاع کنه، به گفته خود مورینیو، مورینیو بلند شده به ونگر گفته تو واسه چی اومدی تو محوطه من، این محوطه ماله منه برو تو محوطه خودت و دیگه هم برنگرد! ونگر اصلاً با این آقا کاری نداشت! این وظیفه داور چهارمه، به تو چه آخه!!!
همه میدونن کی این درگیری ها رو شروع می کنه! نمونش زیاده! آخرین باری که یادم میاد ونگر با کسی درگیر شده بازی با وستهم بود که با آلن پاردیو درگیر شد، دلیلش هم این بود که پاردیو بعد گل امد جلوی ونگر و نیمکت آرسنال خوشحالی کرد...

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
توتی: یوونتوس همیشه با کلاهبرداری قهرمان ایتالیا می‌شود

فرانچسکو توتی، کاپیتان باتجربه تیم آاس رم در مصاحبه پس از بازی، با اظهارنظری جنجالی عنوان کرد که یوونتوس با کلاهبرداری هر سال قهرمان ایتالیا می‌شود.

توتی پس از این مسابقه به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

"خجالت آور بود که پس از یک نمایش خوب شکست خوردیم. ما به تورین آمده بودیم تا بازی خود را انجام دهیم، امّا اتفاقاتی افتاد که روی بازی تأثیر گذاشت. امشب ما از داور شکست خوردیم، نه یوونتوس. این لیگ متعلق به یوونتوس است و آن‌ها با کلاهبرداری و حقه به راحتی قهرمان آن خواهند شد. بیشتر از این صحبت نمی‌کنم چرا که محروم می‌شوم."

رم در استادیوم یوونتوس در دیداری که در آن 3 پنالتی و 2 کارت قرمز رد و بدل شد 3-2 مغلوب یوونتوس شد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
واقعا بازی جنجالی ای بود

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
تا دیروز همه دم از اخلاق میزدن و مورینیو شده بود بی اخلاق.
حالا بعد از این یورش ونگر...
میبینیم نظر حامیان اخلاق رو:
ولي دلم خيلي براي ونگر بنده خدا سوخت ببين چه فشاري روشه كه اون كارو با مورينيو كرد ولي خيلي حال كردم حقش بود مرتيكه ضد فوتبال!!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
تا دیروز همه دم از اخلاق میزدن و مورینیو شده بود بی اخلاق.
حالا بعد از این یورش ونگر...
میبینیم نظر حامیان اخلاق رو:

من یک سوال از شما دارم! ونگر روش به جایی بود که خطا شد!! مورینیو روش به کجا بود؟ متاسفانه تو این تصویر فقط ونگر رو دوربین نشون میده! مصاحبه دو مربی رو هم بخونی کاملاً متوجه میشی که کی هدفش چی بوده! ونگر می خواسته بره سمته منطقه خطا! مورینیو: اومده جلو ونگر رو بگیره. خوب معلومه ونگر هم هلش میده.

Last edited:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
حالا شد! واسه اعتراض به اینکه داور باید اخراج کنه! که این کارش اشتباهه که از محوطش اومده بیرون! این قضیه چه ربطی به مورینیو داره؟ داور چهارم هست! خود داور هست. اما مورینیو چه دلیلی داره بلند بشه بیاد به ونگر بگه برو بشین سر جات!!!!
آیا مورینیو بازی فصل پیش که با استون ویلا اومد داخل زمین! کسی بهش گفت برو بشین سر جات؟!!! ونگر هیچ کاری با مورینیو نداشت! اصلاً بهش هم حمله نکرد! مورینیو دخالت بیجا کرد. ونگر روی صحبتش داور بود و سانچز صدمه دیده!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
ده خیا عجب 3 امتیازی واسه یونایتد آورد!!!تبریک به هواداراش...
آرسنالم که نتونست از پس چلسی بر بیاد!!!بازی سخت خارج از خونه اتوبوسا کی هست!؟تا بار دیگه شاهد یه اتوبوس جدید باشیم...
دیروزم که باز داور عوضی به ضرر ما سوت زد و علاوه بر اینکه نذاشت کلین شیت کنیم نزدیک بود 3 امتیاز رو هم ازمون بگیره!!!واقعآ این داورا چه مشکلی با لیورپول دارن من موندم!!!
فک کنم تو این 7 هفته 4رمین بازی هست که داور به ضرر ما سوت زده!!!
از هفته بعد یا بازگشت استوریج لیورپول قدرتمندتری رو خواهیم دید...:)

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
توتی: یوونتوس همیشه با کلاهبرداری قهرمان ایتالیا می‌شود
توتی پس از این مسابقه به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

"خجالت آور بود که پس از یک نمایش خوب شکست خوردیم. ما به تورین آمده بودیم تا بازی خود را انجام دهیم، امّا اتفاقاتی افتاد که روی بازی تأثیر گذاشت. امشب ما از داور شکست خوردیم، نه یوونتوس. این لیگ متعلق به یوونتوس است و آن‌ها با کلاهبرداری و حقه به راحتی قهرمان آن خواهند شد. بیشتر از این صحبت نمی‌کنم چرا که محروم می‌شوم."
بیشتر از این صحبت نمی‌کنم؟ مگه چیزی مونده که نگفته باشی؟؟ ریشه ی کل افتخارات باشگاه یوونتوس رو به داوری و کلاهبرداری پیوند زدی بعد میگی بیشتر از این صحبت نمی‌کنم؟؟
بیچاره اون تیمی که تو بخوایی در موردش بیشتر از این صحبت کنی!
:D

بالا