• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ای بابا! بی خیال نمیخواید بشید؟!
تکل کوشیلنی میتونست اخراج باشه، همینطور تکل کیهیل و همینطور تکل ولبک، همشون به یه اندازه!
هند فابرگاس هم صد در صد پنالتی بود، شاید اگه گرفته میشد نتیجه جور دیگه ای بود، ولی این از اون اگر و اماهاست که نباید دربارش حرف زد!
سر هر تیمی هم اومده این مسائل، برای خود ما هم جلوی اورتون پیش اومد!
با کمال احترامی که برای ونگر قائلم اتفاقات بغل زمین تقصیر ونگر بود، درسته مورینیو تحریکش کرد، ولی این کارا جزو شخصیت مورینیوئه و کسی در حد و اندازه ونگر نباید تحریک میشد، هرچند که در مرحله اول هم نباید بهونه دست مورینیو میداد و نباید میومد تو تکتیکال اریائه مورینیو.
در کل هم بازی پایاپای بود و چلسی بهتر از موقعیتاش استفاده کرد و برد، انقد بحث نداره که :)

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@AslanSalarkia
تو اصلاً دیدی ما بحث رو شروع کنیم؟ خودشون شروع کردن!!! دسیسه های FA بهشون فشار آورده...

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
چرا دقیقا بعد از رفتن فرگوسن اومد؟!!!
قبلا به این مطلب اشاره کرده بودم:
طبق گفته کرگر, مورینیو موقع بازی یونایتد و رئال تو منچستر گفته بود بهش که فصل بعد در انگلستان خواهد بود.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847
توتی: یوونتوس همیشه با کلاهبرداری قهرمان ایتالیا می‌شود

فرانچسکو توتی، کاپیتان باتجربه تیم آاس رم در مصاحبه پس از بازی، با اظهارنظری جنجالی عنوان کرد که یوونتوس با کلاهبرداری هر سال قهرمان ایتالیا می‌شود.

توتی پس از این مسابقه به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

"خجالت آور بود که پس از یک نمایش خوب شکست خوردیم. ما به تورین آمده بودیم تا بازی خود را انجام دهیم، امّا اتفاقاتی افتاد که روی بازی تأثیر گذاشت. امشب ما از داور شکست خوردیم، نه یوونتوس. این لیگ متعلق به یوونتوس است و آن‌ها با کلاهبرداری و حقه به راحتی قهرمان آن خواهند شد. بیشتر از این صحبت نمی‌کنم چرا که محروم می‌شوم."

رم در استادیوم یوونتوس در دیداری که در آن 3 پنالتی و 2 کارت قرمز رد و بدل شد 3-2 مغلوب یوونتوس شد.
کلا حق یووه نبود این بازیو ببره نتیجه مساوی عادلانه بود
رم این فصل خیلی هماهنگتره رم پارساله
میشه امسال امید داشت رم قهرمان بشه

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
@AslanSalarkia
تو اصلاً دیدی ما بحث رو شروع کنیم؟ خودشون شروع کردن!!! دسیسه های FA بهشون فشار آورده...
اخوی یه چیزبهت بگم تمام داوری گذشته رو جمع نبند به الان کلا من نمیدونم مثلا خیلی فراتر از اننتظار بودین که انقدر اعتماد به نفس دارین که میگی همش داوری بوده فلان داوری بیسال همون اورتون که شما بزرور 2به 2کردین ما 6به 3بردیم بعد انتظار داشتی تیم اول لندن بیاد جلوی شما ببازه یا کم بیاره خوب راهی پیش نرفتی برای باختتون واینکه دیگه خودتونم میدونید تفکرات ونگر دیگه بدرد ارسنال نمیخوره همش حاشیه رفتن رو یاد گرفتین موفق باشی

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
لطفا این بحث و دعوا رو تمومش کنید. با همه دوستان هستم.

GOTHAM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
73
کابوس ونگر:D

ad59c5bd51058dabb6159232be18d7767671ec8e.jpg

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دوستان این دختر بازیگر ترک ست ?
عجب خوشحال بعد برد مقابل ارسنال

فایل های ضمیمه

• uploadfromtaptalk1412620883230.jpg
    uploadfromtaptalk1412620883230.jpg
    116.3 KB · نمایش ها: 23

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
دوستان این دختر بازیگر ترک ست ?
عجب خوشحال بعد برد مقابل ارسنال
بله خوشحالی رومن بزرگ بعد پیروزی هست دوتا عکس دیگه تو تاپیک هواداران هم هست درکنار خوزه کبیر

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
نه فکر نکنم زن خوده رومن باس باشه میذونم کدوم بازیگر رو میگی شبیه اون هست
a886eb9edb61.jpg
فک نکنم زن ش باشه''''
همون بازی اولی
من رو 10 بازی اول چلسی. بدون باخت با بچه های محل شرط بندی کردم ....

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
فک نکنم زن ش باشه''''
همون بازی اولی
من رو 10 بازی اول چلسی. بدون باخت با بچه های محل شرط بندی کردم ....
انشالله 10بازی اول 9برد از ان ماباشد البت حیف شوت کاستا بازی با سیتی تیرک خورد والی 10 پیروزی فیکس ازان ما بود

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

به دلیل حجم بالای گزارشهای تخلف از این تاپیک، از اونجایی که قبلا هم این احتمال رو درصورت عدم مراعات کاربران مطرح کرده بودم، از یکی دو روز آینده این تاپیک به مدت نامعلوم (دست کم دو هفته) بسته خواهد شد. طی این مدت امیدوارم در رفتارتون تجدید نظر کنید. درصورت بازگشایی مجدد و ادامه داشتن همین روال، اینجا هم به سرنوشت همتای داخلی خودش دچار خواهد شد. لازم به توضیح نیست که اشاعه فضای کل کل این تاپیک به تاپیکهای هواداری عواقب خوبی برای کاربران محترم نخواهد داشت. تا حداکثر دوروز آینده تاپیک باز میمونه تا این پست دیده بشه و نظرات احتمالی رو ببینم. اما تصمیم بستن موقت قطعیه...

پاینده باشید

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
جناب مدیر حق با شماست کاملا فقط خواهشا دیگه اجازه ندین هرکی ازراه میرسه هرچی دلش میخواد به چلسی و خوزه کبیر نسبت بده للاهی ماهم دوست داریم اینجا همه چی دوستانه باشه اما یه عده معلوم الحال فقط میخوان اینجا تنش ایجاد کنن با تشکر از شما و جناب مهرداد

بالا