• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

aliran93

Registered User
لایک‌ها
684
تبریک میگم به دوستان بارسایی سه گانه ای رو که هیچکس انتظارش رو نداشت

یووه حقش رسیدن به فینال بود و به حقش رسید

فوتبال همینه و زندگی در جریانه دوستان مادریدی و فصل بعد یه شروع جدیده

تبریک به یووه ای ها برای تیم خوبی که دارن.بارسا هم کار سختی داره تو فینال ولی میبره

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,849
قیافه من هم اکنون :
4chsmu1.gif

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
با عرض تسلیت به ریالیها قول میدیم انتقامشون رو تو فینال بگیریم...:D:)
به پنالدو هم بگین گریه نکنه مسی قول میده تو فینال گل نزنه تا با هم آقای گل بشن...خخخخخ

• Like
Reactions: rms

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
همچنان بعد از گذشت چندین سال تیمی نتونسته دو بار پشت سر هم قهرمان بشه
یونایتد چند سال پیش میتونست این کار رو بکنه که میشل و شرکا بارسا رو اوردن فینال (طرفدارای رم هم که اون 7 تا بدجور اذیتشون کرده بود همه طرفدار بارسا شده بودن)

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
آقو بسی خوش حال شدیم از صعودِ یووه ...
ولی خب فینالِ بیخودی شد :| الآن به جفتِ تیما حسِ تنفرِ یکسانی دارم تقریبا :|
نمی دونم طرفدارِ کی باشم :|

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
آقو بسی خوش حال شدیم از صعودِ یووه ...
ولی خب فینالِ بیخودی شد :| الآن به جفتِ تیما حسِ تنفرِ یکسانی دارم تقریبا :|
نمی دونم طرفدارِ کی باشم :|

یووه جوانمردانه بازی کرد و مثل بعضیا اتوبوسو نبرد جلو دروازه پنچر کنه:D ولی واسه فینال به مشکل بر میخورن.بیاین خوزه رو بفرستین ایتالیا یه دوره فشرده پایه یک واسه الگری بذاره یه گل بزنن همه جمع بشن تو دفاع:D

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
همچنان بعد از گذشت چندین سال تیمی نتونسته دو بار پشت سر هم قهرمان بشه
یونایتد چند سال پیش میتونست این کار رو بکنه که میشل و شرکا بارسا رو اوردن فینال (طرفدارای رم هم که اون 7 تا بدجور اذیتشون کرده بود همه طرفدار بارسا شده بودن)
:general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:
یعنی کاری که بارسا با اینا کرده...!!!:D
حالا از کجا معلوم اتوبوس میومد میزدینش!!!؟:D:general304:(وای مردم!)میشل و شرکا تیم ضعیف تر رو آوردن تا بزنید و از عنوان قهرمانی شانسیتون که اسطوره و کاپیتان سرسره حریف بهتون تقدیم کرده بود دفاع کنید که اینم نتونستید دیگه!!!:general206:;):)

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
یووه جوانمردانه بازی کرد و مثل بعضیا اتوبوسو نبرد جلو دروازه پنچر کنه:D ولی واسه فینال به مشکل بر میخورن.بیاین خوزه رو بفرستین ایتالیا یه دوره فشرده پایه یک واسه الگری بذاره یه گل بزنن همه جمع بشن تو دفاع:D

جدی هیچی مثه بردن با اتوبوس حال نمیده :D من نمی دونم چند بار تجربه ش کردید مثلا همین امسال جلو آرسنال بازی رفت اتوبوس چیدید و بردید، انصافا حال نداد ؟ :D
لذتِ اتوبوس رو، فقط ما اتوبوسیا می تونیم درک کنیم !
بازی که بخوای خوب باشی و ببری که فایده نداره
laugh1.gif
همانا برد با اتوبوس یه چیزه دیگست ...
بزار یه مثال می زنم تا خوب روشن شی :
شما وقتی یه درس رو مثه چی می خونی و پاس میشی بیشتر بهت حال میده یا وقتی تقلب می کنی کامل و پاس میشی ؟
laugh1.gif

.
.
.
.
.
.
.
.
و من الله توفیق

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
جدی هیچی مثه بردن با اتوبوس حال نمیده :D من نمی دونم چند بار تجربه ش کردید مثلا همین امسال جلو آرسنال بازی رفت اتوبوس چیدید و بردید، انصافا حال نداد ؟ :D
لذتِ اتوبوس رو، فقط ما اتوبوسیا می تونیم درک کنیم !
بازی که بخوای خوب باشی و ببری که فایده نداره
laugh1.gif
همانا برد با اتوبوس یه چیزه دیگست ...
بزار یه مثال می زنم تا خوب روشن شی :
شما وقتی یه درس رو مثه چی می خونی و پاس میشی بیشتر بهت حال میده یا وقتی تقلب می کنی کامل و پاس میشی ؟
laugh1.gif

.
.
.
.
.
.
.
.
و من الله توفیق
اتوبوس جلو ارسنال !؟ نگو مرد ! ما اگر اتوبوس پارک می کردیم که نیم فصل جشن قهرمانی میگرفتیم :D بدبختی ما این پیر مرد برد رو تو مالیکت توپ میدونه! من از شما مپرسم 79 بیشتره یا 21؟:D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
@Mehdiwol
عیار تئوریت امشب سنجیده میشه :D
فقط از الان بگم اگه فینال بارسا رئال شد و تئوریت مردود گشت دیدار این دو تیم رو به عواید مالی، اسپانسر و مسائل این چنینی نمیتونی ربط بدی :android34:

اگر هم که سرسوزنی داوری به نفع یووه گرفت و یووه به فینال رسید همانا ایمان خواهم اورد. :general504:
تیری در تاریکی و اصابت آن به سنگ!
حتی اگه امشب رئال هم صعود می کرد چیزی تغییر نمی کرد در واقع شما در زمان و مکان نامناسب پستمو کوت کردید و تئوری رو مورد راستی آزمایی قرار دادی
زمانی باید این پستو کوت می کردید که یه طرف فینال اتلتیکو بود و امشب به فرض صعود رئال دوباره قرار می شد فینال کلیشه ای "اتلتیکو - رئال" فصل قبل تکرار بشه
حتی اگه امشب رئال هم صعود می کرد نمی تونستی بگی که مهدی ول چرت میگه (هر چند که زیاد چرت میگه!) چون درسته مثل فصل پیش یه فینال تمام اسپانیایی می شد ولی با تیمهای مختلف
هر چند شرایط زمانی و وضعیت تیمها و ستاره ها هم در حال حاضر متفاوته با سال 2009
اون زمان بارسلونایی ظهور کرد با سبک متفاوت که همه ی تیمها رو می کرد تو قوطی و دقیقا در همین زمان منچستر با رونالدو در اوج بود و برای دومین بار پیاپی به فینال رسیده بود ادعا می شد تنها تیمی که می تونه از پس بارسلونا بر بیاد همین تیمه (هر چند چلسی در بازی برگشت مقابل بارسلونا بصورت غیر منتظره ای خوب بود) چیزی که بیننده و خیلی از کارشناس ها و فوتبال دوستان انتظارش رو می کشیدن تقابل این دو تیم بود نه یه فینال کلیشه ای دقیقا همچون فصل قبل

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
باشد که ایمان آورید
فصل 2008-2007 قهرمان من یو ( با پیروزی بر بارسا در نیمه نهایی)
فصل2009-2008 قهرمان بارسا ( پیروزی برابر بایرن در مرحله حذفی)
فصل 2010-2009 قهرمان اینتر (با پیروزی بر بارسا در نیمه نهایی و برابر بایرن)
فصل 2011-2010 قهرمان بارسا
فصل 2012-2011 قهرمان چلسی (با پیروزی برابر بارسا و بایرن)
فصل 2013-2012 قهرمانی بایرن (با پیروزی برابر بارسا)
فصل 2014-2013 قهرمان رئال ( پیروزی برابر بایرن)
فصل 2015-2014 قهرمان ؟؟؟؟؟ (پیروزی برابر بایرن :rolleyes::rolleyes::rolleyes::D)

بازهم نشانه بیارم؟

قهرمان هلند رو دبل کردیم
قهرمان فرانسه رو دبل کردیم
قهرمان انگلیس رو دبل کردیم
قهرمان آلمان رو حذف کردیم
قهرمان اسپانیا رو که توی این فصل تا تونستیم بردیم
بنظرتون قهرمان کدوم کشور مونده که ببریمش؟ :D

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
حتی اگه امشب رئال هم صعود می کرد چیزی تغییر نمی کرد در واقع شما در زمان و مکان نامناسب پستمو کوت کردید و تئوری رو مورد راستی آزمایی قرار دادی
زمانی باید این پستو کوت می کردید که یه طرف فینال اتلتیکو بود و امشب به فرض صعود رئال دوباره قرار می شد فینال کلیشه ای "اتلتیکو - رئال" فصل قبل تکرار بشه
حتی اگه امشب رئال هم صعود می کرد نمی تونستی بگی که مهدی ول چرت میگه (هر چند که زیاد چرت میگه!) چون درسته مثل فصل پیش یه فینال تمام اسپانیایی می شد ولی با تیمهای مختلف
اون زمان بارسلونایی ظهور کرد با سبک متفاوت که همه ی تیمها رو می کرد تو قوطی و دقیقا در همین زمان منچستر با رونالدو در اوج بود و برای دومین بار پیاپی به فینال رسیده بود ادعا می شد تنها تیمی که می تونه از پس بارسلونا بر بیاد همین تیمه (هر چند چلسی در بازی برگشت مقابل بارسلونا بصورت غیر منتظره ای خوب بود) چیزی که بیننده و خیلی از کارشناس ها و فوتبال دوستان انتظارش رو می کشیدن تقابل این دو تیم بود نه یه فینال کلیشه ای دقیقا همچون فصل قبل
چرا جوش اوردی اخوی
پستم بیشتر جنبه شوخی داشت. ;)
خلاصه دو فصل دو فینال اسپانیایی مورد نظر اکثریت نیست. در هر صورت بدجایی گیرت انداخته بودم :p
بازهم میگم، بیشتر خواستم سربه سرت بزارم (به قول امروزیا به چالش بکشمت :دی)

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
از هر دو تیم به یه اندازه بدم میاد ولی بخاطر اورا و بوفون وفادار خوشحالم یووه رفت فینال (صد البته خوشحالی اون بلوند عزیز اشک را از چشمانم سرازیر کرد:دی)
اورا رو چند خریدن ازمون؟ یک میلیون؟ دو میلیون؟
نامردا رحم ندارن تا فینال هم باهاش رفتن باو قد پولی که بهش دادید ازش کار بکشید!

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

در مورد اون فینال بارسا با داور اومد بالا ولی تو بازی اخر ما اصلا اصلا اصلا خوب نبودیم ! بارسا تو فینال رم کار خاصی نکرد در واقع یونایتد قهرمانی رو بهشون تقدیم کرد
ولی تو فینال ومبلی بارسا واقعا سر بود (اونم بخاطر اینکه یونایتد بازیکن خوبی نداشت.ستاره هامونم که همه تو اون فصل مصدومیت های شدید داشتن و هیچ کدوم رو فرم نبودن )

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
اتوبوس جلو ارسنال !؟ نگو مرد ! ما اگر اتوبوس پارک می کردیم که نیم فصل جشن قهرمانی میگرفتیم :D بدبختی ما این پیر مرد برد رو تو مالیکت توپ میدونه! من از شما مپرسم 79 بیشتره یا 21؟:D

عامو بیخیال دیگه :| جلو آرسنال انصافا اتوبوس چیدید :D

2q.png

من 21 و 79 حالیم نیست
laugh1.gif
85 رو ترجیح میدم به همه درصد مالکیت ها
laugh1.gif

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اورا رو چند خریدن ازمون؟ یک میلیون؟ دو میلیون؟
نامردا رحم ندارن تا فینال هم باهاش رفتن باو قد پولی که بهش دادید ازش کار بکشید!
این ایتالیایی ها همینن
مفت بازیکن میگیرن موقع فروختن پول خونشونو میخوان! دقت کنی تمام تیماشون همینن
گل سر سبدشونم یووه هست

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
عامو بیخیال دیگه :| جلو آرسنال انصافا اتوبوس چیدید :D

2q.png

من 21 و 79 حالیم نیست
laugh1.gif
85 رو ترجیح میدم به همه درصد مالکیت ها
laugh1.gif
کجا اتوبوس چیدیم!؟ باور کن کسی تو منچستر پایه یک نداره:دی
اون جمله اخر رو هم نگرفتی چی شد ! داشتم فن خالو مسخره می کردم

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
کجا اتوبوس چیدیم!؟ باور کن کسی تو منچستر پایه یک نداره:دی
اون جمله اخر رو هم نگرفتی چی شد ! داشتم فن خالو مسخره می کردم

ایجا اتوبوس چیدید :
3q.png

آره فهمیدم ون خالُ مسخره می کنی :D هیچی منم داشتم به یه موضعِ دوست داشتنی ربطش میدادم
laugh1.gif

بالا