• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
بایرن؟ بایرن دور قبلش توی الیانس ارنا از آرسنال 2-0 باخته بود.
تا اونجایی من یادمه بایرن دور قبلش
2-0
و
0-2
یوونتوس رو برده بود {اینم یه سرچ بکن}
که آخرین باخت خانگی یووه محسوب میشه تو اروپا

• Like
Reactions: rms

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
بازی برگشت گل 100% صحیح توره مردود اعلام شد. (بخواین میتونم صحنه هاش رو بزارم)
لطف میکنی اگه صحنه این گل %100 صحیحی که توره زد بذاری.
=================
راضی به زحمت نبودیم, شرمنده کردین. دس شما درد نکنه.

upload_2015-5-11_12-10-48.jpeg

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
تا اونجایی من یادمه بایرن دور قبلش
2-0
و
0-2
یوونتوس رو برده بود {اینم یه سرچ بکن}
که آخرین باخت خانگی یووه محسوب میشه تو اروپا
درسته، آرسنال بازی دور اول حذفی با بایرن رو به رو شد.
این قبل ایهام مستتر داره :دی
لطف میکنی اگه صحنه این گل %100 صحیحی که توره زد بذاری.
اول کاملش رو نوشتم، خلاصه اش که کردم فقط توره اش موند. توره توپ رو استپ کرد (به شکمش برخورد کرد) و فکر کنم داد به بویان و بویان گل زد که داور به اشتباه خطای هند توره رو گرفت.

Last edited:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
گوگل ترندز چیست ؟

گوگل ترندزابزاری محصول لابراتوار گوگل است که اطلاعاتی در باره کلمات جستجو شده در گوگل به ما میدهد . به عنوان مثال ما میتوانیم ببینیم کلمه webdesign چه مقدار و از چه کشورها و چه شهر هایی بیشتر مورد جستجو قرار گرفته است . همینطور میتوانیم یک بازه زمانی مشخص برای آن تعریف کنیم .

پیش خودم گفتم بد نیست یه آماری از گوگل بگیریم ببینیم چه تیم هایی سابقه بیشترین استفاده از کلید واژشون در گوگل موجود هست (تقریبا به این مفهوم که جلب توجه بیشتری کردند و افراد بیشتری پیگیر اخبار و مطالب دیگرشون بودند)

قیاس بین غول های جزیره از باب سرچ در گوگل در بازه ی زمانی تقریبا ده ساله:

epl.JPG

میزان جستجو نام لیونل مسی و کریستیانو رونالدو:

messi vs ronaldo.JPG

قیاس دفعات جستجو نام بارسلونا، رئال مادرید و منچستر یونایتد طی بازه ده ساله:

stats google search.JPG

آمار اخری خیلی جالبه :دی
نمودار بارسا آبی رنگ هستش. عده ی کثیری از حضرات معتقدند محبوبیت و شهرت بارسا از سال 2009 آغاز شده وقبلش بارسا از نظر محبوبیت و شهرت حرفی واسه گفتن نداشته :general504:
آمار کاملا گویا هستش.
توی لینک زیر میتونید صحت نمودار های بالا رو راستی آزمایی کنید:
http://www.google.com/trends/

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
گوگل ترندز چیست ؟

گوگل ترندزابزاری محصول لابراتوار گوگل است که اطلاعاتی در باره کلمات جستجو شده در گوگل به ما میدهد . به عنوان مثال ما میتوانیم ببینیم کلمه webdesign چه مقدار و از چه کشورها و چه شهر هایی بیشتر مورد جستجو قرار گرفته است . همینطور میتوانیم یک بازه زمانی مشخص برای آن تعریف کنیم .

http://www.google.com/trends/

یاده حرفه مسعود ده نمکی افتادم که میگفت الان اسمه فیلمه منو بزنین گوگل چهار هزار صفحه مطلب در موردش میاره پس فیلمه من خیلی مورد توجه بوده!:general208:!!! یا یکی بود میگفت اسمه دکترین دفاعی رو سرچ کنی گوگل نظریه دفاعی ما و اسمه سایت ما رو به عنوان اولین سایت نشون میده:D:D پس نظریه دفاعی ما بهترین تو دنیاست

این امار ربطی به محبوبیت نداره ، همونطوری که تعداد سرچ ها بارسا بیشتر از رئال دلیلی بر محبوب بودن بارسا نمیشه ، همونطور دلیله برتری رونالدو به مسی نمیشه! خوب مشخصه مثلا رونالدو زندگی شخصی خیلی پرحاشیه ای داشته! خیلی بیشتر تو کار مد و مدل مو ولباس بوده! دوس دختر رونالدو (قبلیشو) همه میشناسن ولی زنه مسی رو یه نفرم نمیشناسه!
یا مثلا بارسا درگیر مسائل سیاسی ایالته کاتالانه و هزارتادلیل دیگه که باعث میشه تعداد سرچها بیشتر باشه..
همین الان مثلا تعدا سرچها در مورد پرسپولیش بیشتر بوده امسال خوب چون امسال کلا پرسپولیس تو حاشیه بوده و هیچ دلیله دیگه ای نداره

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
یاده حرفه مسعود ده نمکی افتادم که میگفت الان اسمه فیلمه منو بزنین گوگل چهار هزار صفحه مطلب در موردش میاره پس فیلمه من خیلی مورد توجه بوده!:general208:!!! یا یکی بود میگفت اسمه دکترین دفاعی رو سرچ کنی گوگل نظریه دفاعی ما و اسمه سایت ما رو به عنوان اولین سایت نشون میده:D:D پس نظریه دفاعی ما بهترین تو دنیاست

این امار ربطی به محبوبیت نداره ، همونطوری که تعداد سرچ ها بارسا بیشتر از رئال دلیلی بر محبوب بودن بارسا نمیشه ، همونطور دلیله برتری رونالدو به مسی نمیشه! خوب مشخصه مثلا رونالدو زندگی شخصی خیلی پرحاشیه ای داشته! خیلی بیشتر تو کار مد و مدل مو ولباس بوده! دوس دختر رونالدو (قبلیشو) همه میشناسن ولی زنه مسی رو یه نفرم نمیشناسه!
یا مثلا بارسا درگیر مسائل سیاسی ایالته کاتالانه و هزارتادلیل دیگه که باعث میشه تعداد سرچها بیشتر باشه..
همین الان مثلا تعدا سرچها در مورد پرسپولیش بیشتر بوده امسال خوب چون امسال کلا پرسپولیس تو حاشیه بوده و هیچ دلیله دیگه ای نداره
آخه پسره خوب :D طرفدار های مثلا آرسنال که مطالب بارسا رو دنبال نمیکنند که :دی
محبوبیت رو موافقم، گواه 100 درصد محبوبیت نیست اما یکی از نشانه ها میتونه باشه.
بزرگوار Fc barcelona و barcelona، نتایجشون از نظر اماری متفاوته. بحث بحث KEYWORD ها هستش.
ولی رونالدو واقعا از مسی محبوب ترِِ

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

دقیقا چیزی که میخواستم بگم...
ممد امارهاتو یکمی معتبرتر کن...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تبریک به لوزرها بابت رسیدن به لیگ یوفا...
میگن تو بازی با چلسی جرارد رو اونقدر تشویق کردن که جرارد دنبال پوست موز میگشته که از خجالت تماشاچیا در بیاد...
23ED3EB800000578-2867795-image-a-8_1418174673701.jpg

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
دقیقا چیزی که میخواستم بگم...
ممد امارهاتو یکمی معتبرتر کن...
معتبر تر از گوگل؟ :rolleyes:
راستی فرصت نشد، صمیمانه کسب سهمیه و بازگشت قهرمانانه تیمت رو به UCL تبریک میگم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
معتبر تر از گوگل؟ :rolleyes:
راستی فرصت نشد، صمیمانه کسب سهمیه و بازگشت قهرمانانه تیمت رو به UCL تبریک میگم.
آمارت جالبه، یه برداشت دیگه میکنم ازش، من معمولا وقتی از چیزی خبری ندارم، تو گوگل سرچ میکنم تا اطلاعاتم بیشتر بشه!!!!!
البته من بیشتر از Bing استفاده میکنم...
متشکر فصل دیگه انشالله تو گروهتون میوفتیم، اونوقت هرچی دلت میخواد کل کل میکنیم...

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
آمارت جالبه، یه برداشت دیگه میکنم ازش، من معمولا وقتی از چیزی خبری ندارم، تو گوگل سرچ میکنم تا اطلاعاتم بیشتر بشه!!!!!
البته من بیشتر از Bing استفاده میکنم...
متشکر فصل دیگه انشالله تو گروهتون میوفتیم، اونوقت هرچی دلت میخواد کل کل میکنیم...
احتمالا واسه همینه که مایکروسافت پروژه Bingــش تقریبا با شکست مواجه شده :دی
گروهی حال نمیده، من یو فقددد تو فینال. :)

پ.ن: مدیران و دوستان عزیز، کل کل من و میلاد در حوزه فوتبال قدمت 20 ساله داره. :android18:
کارمون به کتک کاری هم کشید سوامون نکنید، استخون همو دور نمیریزیم:general504::general709:

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
احتمالا واسه همینه که مایکروسافت پروژه Bingــش تقریبا با شکست مواجه شده :دی
گروهی حال نمیده، من یو فقددد تو فینال. :)
پ.ن: مدیران و دوستان عزیز، کل کل من و میلاد در حوزه فوتبال قدمت 20 ساله داره. :android18:
کارمون به کتک کاری هم کشید سوامون نکنید، استخون همو دور نمیریزیم:general504::general709:
دلیلش اینه که گوگل از یک سری شیلترها استفاده میکنه، با توجه به IP کشورهای مختلف، این شیلترهارو استفاده میکنه که معمولا فقط با شیلترشکن میشه اینارو Bypass کرد عزیزم...
بینگ کمتر همچین کاری میکنه...
دوستان هم اگه دیدن تاپیک داره به خون کشیده میشه، میتونن بپرن وسط...:p

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خُب آخر پاییز هم رسید میشینیم با هم جوجه ها رو میشمریم. @LiverBarca شما هم بیا نازنین، بدون شما شمارش اصلاً جذاب نیست :D
چستر.....................................:general304::general304::general304:
حالا بیاین در مورد لیورپول حرف بزنین بیچاره ها...:general206:
والا در حد کل هم نیستین آخه:)،آخر فصل(ویرایش:بعدِ بالای 200 میلیون خرج کردن و اون همه از یون آوردن!) بازم رتبه لیگتونم دیدنی خواهد بود،قول میدم...;)
تبریک به ونگر عزیز و دوست داشتنی و تیم ریشه دار لندن و طرفداراش...:general504:
رتبه لیگمون دقیقاً همونی شد که از اول فصل برنامش رو داشتیم، حالا اگه دیدنی هست واسه شما که چه بهتر :p

باید از بعضیام پرسید cl خوش میگذره!؟:D:general506::general601:
به بعضیا سی ال فکر نکنم خوش گذشته باشه! حذف تو گروهی با اون وضع و اون داستان لیگ اروپا و ...
باز خدا رو شکر امسال دیگه نیستن انقدر حسای بد تجربه نمیکنن:D
ما حالا تعریف میکنیم براتون خوش گذشت یا نه
:|||||||||||||||o_Oo_Oo_Oعجب آدمایی هستین شما باو!!!الله کمییز اولسون!!!:D(خدا پشت و پناهتون باشه!!!)
مگه من گفتم حتمآ میبازه یا امیدوار نباشین!؟؟؟:eek::general210:
همونطور که انتظار این نتایج و اون اخراج رو نه ما از تیم خودمون و جرارد داشتیم و نه شما از یونایتد دقیقآ برعکس این اتفاقات هم میتونه بیوفته،مخصوصآ که 7 هفته باقی مونده نه 3 هفته!!!;)
میبینیم دیگه،1 بار جستی ملخک،2 بار جستی ملخک بار سوم....:)
and what do u know?!
هی جستیم و جستیم و جستیم یهویی رد شدیم سال دیگه مثل همیشه اروپائیم:p

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
و در ادامه یک سری حرف ها حیف بود ناگفته بمونه... :p
لیورپول امسال بدشانسی نمیاورد خفتتون میکردیم،پارسالم که زیرمون بودین،حالا بزا امسال تموم شه بیا کری بخون...;)
طرفدارای چلسی میتونن بیان کُری بخونن، Liverbarcaی عزیز اجازه دادن :D
تموم شده ناکامیهاش،تا اینجا بود،از این به بعد cl جزء جدا نشدنی لیورپول هست و هر سال توش خواهیم بود(فقط مربی،مربی cl نیست،امسال بنیتز رو نیمکت بود از شانسهای تصاحب cl هم بودیم!)،همین امسالم شاهکار داورا نبود نهایتش 10 اختلاف با صدر داشتیم و از گزینه های قهرمانی بودیم...
و متأسفانه این حرف هم اشتباه از آب در اومد و امسال هم مثل پارسال و سال قبل و سال قبل نیستید:general509:
ولی چیزی که میدونم اینه که لیورپولو از این به بعد نگا کن،با شانسی شانسی بردن و از یون آوردن نمیشه 4رم شد،اون تیمم به زودی به جای اصلیش برمیگرده:general206::);)
و یک اشتباه دیگه اینکه به نقل از شما شانسی شانسی و از یون اوردن هم میشه جهارم شد :D
ولی با قسمت دوم حرفاتون موافقم، سال بعد به جایگاه اصلیمون برمیگردیم به امید اودین:D
اون عرضه رو هم باز آخر فصل میبینیم(عجله نکن هنوز 17 هفته دست نخورده هست...!)فعلا که شما بی عرضه بودین که زیر اون لیورپول قرار گرفتین،امسالم وقتی ما نرفتیم cl و شما قهرمان شدین بیا حرف از چیزی که ندارین بزن...;):)
دوباره جاداره از طرف داران چلسی دعوت کنم با توجه به اینکه 17 هفته گذشت و شما قهرمان شدید و لیورپول هم توی سی ال نیست تشریفشون رو بیارن و از چیزی که دارن حرف بزنن :D:D:D:D

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
این اخر پاییز رو

ماشالله دستهای پشت پرده پی تی هم هست بهش میگیم سلام پستا پاک میشه;)
بستگی داره به کدوم تیم سلام بدی
مثلا سلام به بارسا و منچستر سلام ندی بهتره فقط دست تکون بده
بقیه مشکلی نداره :D

بالا