• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
من اصلاً نمیخوام با این موضوع بحث کل کل و یا متلک رو شروع کنم، ولی خدایی منطقی قضاوت کنین
با یک شوت در چهار چوب و یک گل به خودی ... شانس تا چقدر؟ :general705:
e9dbl9youupa52ggvs1c.jpg

چه دایوی زد این اشلی یانگ. ببینیم FA به وعده هاش عمل میکنه یا نه
هیچی باز بردهای تخمی و از یون شروع شد!!!:general210:(ون خاله دیگه!!!)
البته تاتنهام عرضه نداشت یه حمله درست و حسابی بکنه و خیلییم بیخیال بازی میکردن،انگار نه انگار که عقبن!!!o_O
ده خیا بره وضعشون امسال بدتر از پارساله...;)
در هر صورت تبریک بابت اولین پیروزی لیگ...:)

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
هیترزهای عزیز آفتابه آب آماده دم دسته ها! آدرس بدین براتون با تیپاکس بفرستم قبل اینکه سوختگیتون به سوختگی درجه 3 و 4 برسه خودتون روخاموش کنید :general106: ،به هر حال زنده موندنتون لازم هست برای ادامه فصل :D

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
هیترزهای عزیز آفتابه آب آماده دم دسته ها! آدرس بدین براتون با تیپاکس بفرستم قبل اینکه سوختگیتون به سوختگی درجه 3 و 4 برسه خودتون روخاموش کنید :general106: ،به هر حال زنده موندنتون لازم هست برای ادامه فصل :D
هیترزها از لحاظ ساختار زبانی مشکلی نداره بنظرت؟ :D

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
دم اولیور گرم پنالتی رو کاستا نمیگیره نیمه اول اما خطار رو هاپو کومار بیرون محوطه رو پنالتی میگیره
کاستا رو حول میدن انگار نه انگار واقعا جا داره تشکر کرد ازش

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
@احسانبزرگی
مرگ من اون پنالتی نبود؟ بیرون بود؟
کاستا رو حول میدن؟ یا هل میدن؟
ضمناً با اتحادیه صحبت کردن گفتن همونقدر که کاستا فصل پیش حول داد و خطا نگرفتن این فصل کاستا رو حول بدن داور خطا نگیره!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
من اصلاً نمیخوام با این موضوع بحث کل کل و یا متلک رو شروع کنم، ولی خدایی منطقی قضاوت کنین
با یک شوت در چهار چوب و یک گل به خودی ... شانس تا چقدر؟ :general705:
e9dbl9youupa52ggvs1c.jpg

چه دایوی زد این اشلی یانگ. ببینیم FA به وعده هاش عمل میکنه یا نه
اگه آمار نتایج بازی رو رقم می زدن فصل پیش منچستر قطعا بین دو تیم بالا لیگو تموم می کرد

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
@احسانبزرگی
مرگ من اون پنالتی نبود؟ بیرون بود؟
کاستا رو حول میدن؟ یا هل میدن؟
ضمناً با اتحادیه صحبت کردن گفتن همونقدر که کاستا فصل پیش حول داد و خطا نگرفتن این فصل کاستا رو حول بدن داور خطا نگیره!
به مرگ تو نیمه اول پنالتی رو کاستا رو نگرفت وچند بارم روش خطا شد نگرفت واز همه مهمتر داشت تک به تک میشد حولش دادن نگرفت بعد ببین غیر از اینم انتظار نمیره این حرفها رو بزنی للاهی از رو منطق هیچوقت برای چلسی پست نمیدی راجب اون صحنه هم کورتوا باید زرد میگرفت چون 100درصد نبود خودتم میدونی فقط خودتو میزنی به اون راه
Courtois harshly sent off?
56lw1iqgjzhp4s8shpbu.jpg

xsusa11sydrvq0k6ayzj.jpg

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
اگه آمار نتایج بازی رو رقم می زدن فصل پیش منچستر قطعا بین دو تیم بالا لیگو تموم می کرد
چرا بی دلیل میدی دستمون! :D
پارسال تو کدوم بازی حریفتون با یه شوت تو چهارچوب شکستتون داده؟ :D
پارسال منچستر موقعیت نداشت قفط مالکیت داشت! :)
ولی در کل موافقم که آمار نتیجه بازی رو رقم نمیزنه! ولی بی اهمیت هم نیست!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
چرا بی دلیل میدی دستمون! :D
پارسال تو کدوم بازی حریفتون با یه شوت تو چهارچوب شکستتون داده؟ :D
پارسال منچستر موقعیت نداشت قفط مالکیت داشت! :)
ولی در کل موافقم که آمار نتیجه بازی رو رقم نمیزنه! ولی بی اهمیت هم نیست!
چرا از حرفم تفسیر مغلطه گرایانه می کنی؟؟:D گفتم "اگه آمار نتایج بازی رو رقم می زدن" نه اینکه حریفمون با یه شوت تو چارچوب شکستمون داده باشه! این حرف شما یعنی برداشت جزئی و شخصی!
مالکیت هم جزوی از آماره ضربه ی در چارچوب هم صرفا به معنای موقعیت نیست! ممکنه شوتی زده بشه که با اختلاف کم و خطرناک از کنار دروازه بیرون بره یا بازیکن تک به تک رو بزنه بیرون همه ی اینا موقعیت خطرناک به حساب میاد ولی در آمار شوت تو چهارچوب همچنان رقم 0 قید میشه!
یا از جهت مقابل ممکنه یه شوت نرم و بدون خطر در مرکز دروازه زده بشه که گلر به راحتی توپو بگیره ولی در آمار شوت تو چهارچوب رقم 1 نوشته بشه!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
چرا از حرفم تفسیر مغلطه گرایانه می کنی؟؟:D گفتم "اگه آمار نتایج بازی رو رقم می زدن" نه اینکه حریفمون با یه شوت تو چارچوب شکستمون داده باشه! این حرف شما یعنی برداشت جزئی و شخصی!
مالکیت هم جزوی از آماره ضربه ی در چارچوب هم صرفا به معنای موقعیت نیست! ممکنه شوتی زده بشه که با اختلاف کم و خطرناک از کنار دروازه بیرون بره یا بازیکن تک به تک رو بزنه بیرون همه ی اینا موقعیت خطرناک به حساب میاد ولی در آمار شوت تو چهارچوب همچنان رقم 0 قید میشه!
یا از جهت مقابل ممکنه یه شوت نرم و بدون خطر در مرکز دروازه زده بشه که گلر به راحتی توپو بگیره ولی در آمار شوت تو چهارچوب رقم 1 نوشته بشه!
مغلطه؟ :D یاد خدابیامرز شریفی(اگر اسمش رو درست بگم) بخیر!!!!! میومد نود میگفت مغالطه میکنی! :(
آقا منم در مورد همین بازی تیمی که بخاطرش نیومدی فانتزی با تاتنهام میگم دیگه! اساساً دارم جزئی و شخصی کاشت و داشت و برداشت میکنم! :D کلی که نگفتم! :D
درسته حرفهات در مورد شوت خارج و داخل! ولی در نهایت شوت داخل چهارچوب برای گلزنی نیازه دیگه! :D
مالکیت توپ هم سرهنگ علیفر بیست بار گفته تا حالا! هیچ ارزشی نداره! :p انصافاً موقعیت داشتن خیلی مهمتره که منچستر کمتر داشت! :D

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
کاش لاغل اتحادیه لطف میکرد بازی اول سر تیم رو نمیبرید قبلنا تو کورس قهرمانی بودیم ترمز تیم رو جای حساس میکشید اما این دفعه از بازی اول شمشیر رو از رو بسته

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
خداییش اون اوزیل رئال کجا این اوزیل کجا نا نداره
پیتر چک هم سنگ تموم گذاشت
از اونور دروازه بان وستهام عالی بود
دفاع ارسنال هم که خودش عالی بود

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
حامد از گوشه با احتیاط برو :general711: فقط یادت نره که شما قهرمانید :general304::general304::general404::general404::general404:
احتمالا ونگر هم میاد میگه فکر کردیم با سیتی بازی داریم برا همین باختیم:general306:

Ali502

Registered User
لایک‌ها
148
یک نیمه از بازی لیگ برتر انگلیس استوک با لیورپول رو دیدم حالم بهم خورد بازی فوق العاده کند و خسته کننده بود حتی سرهنگ هم که زیاد حرف می زنه حوصلش سر رفت و دهنشو بست
یه لیگ بی کیفیت که فقط رسانه ها بزرگش کردن :general112:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
یک نیمه از بازی لیگ برتر انگلیس استوک با لیورپول رو دیدم حالم بهم خورد بازی فوق العاده کند و خسته کننده بود حتی سرهنگ هم که زیاد حرف می زنه حوصلش سر رفت و دهنشو بست
یه لیگ بی کیفیت که فقط رسانه ها بزرگش کردن :general112:
بین این همه تیم استوک!؟
آیا این نظم اتفاقی است!؟
نکته ای که هست 90% بازی های کالچو هم وزن بازی های استوکه! از لحاظ جذابیت! :D

بالا