• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
مورینیو چرا گیر داده به این اِوا خانوم باووو :general106: میگن از رو نیمکت نشستن منعش کرده به خاطر بیرون آوردن هازارد تو بازی قبلی :general607:
گفته جدی نبوده مصدومیت هازارد و نباید میکشیده بیرون اون رو! چون بدون هازارد 8 نفر جلوی توپ داشتن موقع دفاع! حرف بدی هم نزده!
ولی چرا روی نیمکت نشینه!؟ 50 درصد طرفدارهای ایرانی چلسی سر همین خانم طرفدار چلسی شدن! :D

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
گفته جدی نبوده مصدومیت هازارد و نباید میکشیده بیرون اون رو! چون بدون هازارد 8 نفر جلوی توپ داشتن موقع دفاع! حرف بدی هم نزده!
ولی چرا روی نیمکت نشینه!؟ 50 درصد طرفدارهای ایرانی چلسی سر همین خانم طرفدار چلسی شدن! :D
فعلا که غضب کرده براش!من همچنین رفتم صحنه های دیگری رو هم از این بانوی پاکدامن دیدم!:general609: چنان بود که فقط باید گفت فتبارک الاودین الاحسن الخالقین :general705:

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,422
cmizfhnwuaa_p5p.jpg

اتوبوسو!!!:D:general304:
------------------------------------
توره واقعآ عالیه،حرف نداره این بشر،فقط تیمی مثل بارسا میتونست همچین جواهری رو مفت از دست بده!!!:(
البته بازیکنای آفریقایی به خاطر جام ملتهای آفریقا خیلی اذیت میکنن و فصل پیشم نبود توره تاثیرشو تو نتایج سیتی گذاشت...
وست بروم هم 17 میلیون واس روندون داده،براهینو،لمبرت و آنیچبه رو هم دارن!!!کلا خط حمله خطرناکی داره،سیتی خوب موقعی بهشون خورد،رفته رفته سخت تر میشه بازی با این تیم مخصوصآ اگه این روندون جا بیوفته توش!!!:general505:
کلا به نظرم امسال شرایط لیگ جزیره خیلی سخت تر از پارسال شده و بیشتر باید شاهد نتایج غیر منتظره باشیم!!!:general210:
او سانچزه ؟؟؟ شورتش اونجوریه :D

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
چه بازی حساسی شده 4 . 4

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
او سانچزه ؟؟؟ شورتش اونجوریه :D
اره:general307:کوتاه میپوشه دیگه...:D
--------------------------------------------------------
امیر پمادی چیزی لازم داشتی از بقیه هیترها بگیر،تعارف نکن...:p(چون مال خودت به احتمال قوی پارسال تموم شده و باید جدیدشو بخری!:D)

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
یسری ازنگرفتن جام و تحقیر شدن تو خونه با درخشش بازیکنان تیمشون در بازی اول ضمنابه یاد افتادن نتیجه 6تایی که گر گرفتن از انجا بیشتر اوج گرفت برای اینکه خودشون رو تسکین بدن رو اوردن به امار و ارقام که پشم ارزش نداره ودوباره باز خار چشمانشون چلسی :general601:
خوب این امارو ارقام ساختگی رو میزارن تا شمایی که افتخاری ندارین وکف کردین دلتون خوش باشه با این نظر سنجیهای پوچ و بی پایه و اساس قوت قلبی باشه براتون
ودر ادامه باز ینفر هم از نردبون سیتی داره میره بالا
:general504:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747

فعلا که غضب کرده براش!من همچنین رفتم صحنه های دیگری رو هم از این بانوی پاکدامن دیدم!:general609: چنان بود که فقط باید گفت فتبارک الاودین الاحسن الخالقین :general705:
امان از دست این کاریکاتوریست :D
cartoon-13-august_1pirrnrz5dokz1w6q0g0ky95zm.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
خوب این امارو ارقام ساختگی رو میزارن تا شمایی که افتخاری ندارین وکف کردین دلتون خوش باشه با این نظر سنجیهای پوچ و بی پایه و اساس قوت قلبی باشه براتون
:general504:
شاید اون آمار ساختگی باشه! نمیدونم شاید!
ولی مطمئنم این یکی ساختگی نیست!
ساندرلند و استون ویلایی که کاندیدهای سقوط فصل پیش و امسال هستن بیشتر از شما قهرمانی دارن!
بعد در کمال پر رویی میاد اینجا از "افتخار" صحبت میکنه!
اون نظرسنجی ها بی معنی و پوچ نیست! این "افتخارات" شماست که "پوچه"!
حرف های بی پایه اساس شماست که قوت قلبی شده براتون!!!
پ.ن: چون ممکن هست محاسبات شما مثل منطقتون باشه! همونجا محاسبه کردم گپ رو! اون رو جبران کردید میتونید کلمه "افتخار" را در کل کل با یک آرسنالی به کار ببرید!
موفق، موید و سربلند باشید!
Captureaaa.JPG

Last edited:

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
شاید اون آمار ساختگی باشه! نمیدونم شاید!
ولی مطمئنم این یکی ساختگی نیست!
ساندرلند و استون ویلایی که کاندیدهای سقوط فصل پیش و امسال هستن بیشتر از شما قهرمانی دارن!
بعد در کمال پر رویی میاد اینجا از "افتخار" صحبت میکنه!
اون نظرسنجی ها بی معنی و پوچ نیست! این "افتخارات" شماست که "پوچه"!
حرف های بی پایه اساس شماست که قوت قلبی شده براتون!!!
پ.ن: چون ممکن هست محاسبات شما مثل منطقتون باشه! همونجا محاسبه کردم گپ رو! اون رو جبران کردید میتونید کلمه "افتخار" را در کل کل با یک آرسنالی به کار ببرید!
موفق، موید و سربلند باشید!
مشاهده پیوست 845339
حامد خداوکیلی الان تو این تاپیک یه طرفدار لستر هم می‌تونه کل‌کل کنه ولی یه آرسنالی نه... :general105:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
حامد خداوکیلی الان تو این تاپیک یه طرفدار لستر هم می‌تونه کل‌کل کنه ولی یه آرسنالی نه... :general105:
آره و یه چلسی فن اصلا نمیتونه!
دو هفته نمیگذره از باختتون به تیمی که نمیتونیه کل کل کنه! :)

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
یکی نیس به این موری بگه اب قطعه چرا حرصتو سر دکتر بیچاره خالی میکنی!!!اونم دکتری که هوادارش از تو بیشتره...:Dاینهمه طرافدار واس تیمت جمع کرده!!!:pاز همه اینا گذشته امید کاپیتان تیمت تری:(و بعضی بازیکناته،از بازی بعد اگه تری،تری سابق بود،حالا ببین موری...:general307:این خط اینم نشون...:general304:
اگه قرار بود دکتری اخراج شه دکتر خاک بر سر سویا تو بازی با ریال بود که 10 مین مدافع تیم رو کنار زمین مداوا کرد و نگفت تعویضش کنین،تو همون 10 مین هم 2 تا خوردن و...:general210:

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
آره و یه چلسی فن اصلا نمیتونه!
دو هفته نمیگذره از باختتون به تیمی که نمیتونیه کل کل کنه! :)
الان خیلی خوشحالی یه جام خیریه گرفتین نه خدا این شادی رو ازتون نگیره میدونم ارزو بود براتون برد چلسی تو این چند وقت
والا ما 6تا هم چپوندیم همچی مثل شما اعتماد به نفسمون نرفت تا سقف
مهم اینه که از وقتی خوزه کبیر اومد کابوس بوقچیها و پدربزرگ تیم ونگر شد
داشتم داشتم مهم نیست دارم دارم مهم هست خیلی سخته چند ساله همش 4یا پنجمی

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
الان خیلی خوشحالی یه جام خیریه گرفتین نه خدا این شادی رو ازتون نگیره میدونم ارزو بود براتون برد چلسی تو این چند وقت
والا ما 6تا هم چپوندیم همچی مثل شما اعتماد به نفسمون نرفت تا سقف
مهم اینه که از وقتی خوزه کبیر اومد کابوس بوقچیها و پدربزرگ تیم ونگر شد
داشتم داشتم مهم نیست دارم دارم مهم هست خیلی سخته چند ساله همش 4یا پنجمی
چلسی برای من مثل شخصیت "گدا"ی داستان "شاه و گدا" یه!
یک کودک گدا که به دلیل شباهت با شاهزاده جاش عوض میشه! و یک شبه به پادشاهی رسیده! نمیدونه پادشاهی چی هست! و از دیدن اون همه زرق و برق به وجد اومده! و فقط ( Blah Blah Blah )!
اما خوب هممون پایان این داستان رو میدونیم!
================
ببین هیچکس از گرفتن کمیونیتی خوشحال نیست! این رو برای Nمین بار میگم! اما شما نمیفهمی! یا نمیخوای بفهمی! از شکست دادن چلسی خوشحالن! از شکست خوردن مورینیو خوشحالن! از عقده ای شدنش خوشحالن که بازی هفته بعدش به اطرافیان خودش میپیچه!
گیردادن به افرادی که طرف خودتن دلیل شکستش در رئال هم بود! و اینجا هم استارت خورده! این بار با اوا جون!
پس کسی از گرفتن کمیونیتی خوشحال نیست! آندرستند؟
ضمناً من همیشه جانب ادب رو رعایت کردم! استفاده از القابی مثل بوقچی فقط مخصوص افراد همسن و همصنف شماست!! که البته از شما چیزی جز این انتظار نمیره!!

پ.ن: واقعاً فکر نمیکردم اینقدر انسان فهیم و دوست داشتنی ای باشن آقا احسان، دقت کردید اینبار از واژه "افتخار" استفاده نکرد! این یک نشانه مثبت هست!
پ.ن2: واقعاً اینکه میگن تو این تاپیک منطق وجود نداره حقیقته! حالا متوجه میشم چرا خیلی از دوست داشتنی های بخش فوتبال خارجی اینجا پست نمیزنن!
تاپیکی که تازه به دوران رسیده ها اینقدر راحت توش جولان میدن! دنبال کردن نداره! پس لغو اشتراک در موضوع

Last edited:

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
چلسی برای من مثل شخصیت "گدا"ی داستان "شاه و گدا" یه!
یک کودک گدا که به دلیل شباهت با شاهزاده جاش عوض میشه! و یک شبه به پادشاهی رسیده! نمیدونه پادشاهی چی هست! و از دیدن اون همه زرق و برق به وجد اومده! و فقط ( Blah Blah Blah )!
اما خوب هممون پایان این داستان رو میدونیم!
================
ببین هیچکس از گرفتن کمیونیتی خوشحال نیست! این رو برای Nمین بار میگم! اما شما نمیفهمی! یا نمیخوای بفهمی! از شکست دادن چلسی خوشحالن! از شکست خوردن مورینیو خوشحالن! از عقده ای شدنش خوشحالن که بازی هفته بعدش به اطرافیان خودش میپیچه!
گیردادن به افرادی که طرف خودتن دلیل شکستش در رئال هم بود! و اینجا هم استارت خورده! این بار با اوا جون!
پس کسی از گرفتن کمیونیتی خوشحال نیست! آندرستند؟
ضمناً من همیشه جانب ادب رو رعایت کردم! استفاده از القابی مثل بوقچی فقط مخصوص افراد همسن و همصنف شماست!! که البته از شما چیزی جز این انتظار نمیره!!

پ.ن: واقعاً فکر نمیکردم اینقدر انسان فهیم و دوست داشتنی ای باشن آقا احسان، دقت کردید اینبار از واژه "افتخار" استفاده نکرد! این یک نشانه مثبت هست!
پ.ن2: واقعاً اینکه میگن تو این تاپیک منطق وجود نداره حقیقته! حالا متوجه میشم چرا خیلی از دوست داشتنی های بخش فوتبال خارجی اینجا پست نمیزنن!
تاپیکی که تازه به دوران رسیده ها اینقدر راحت توش جولان میدن! دنبال کردن نداره! پس لغو اشتراک در موضوع
ببخشید دیگه پدر گرافیک ایران اگه بهت و صنفت برخورد من همیشه میگم تو حیفی موندی اینجا هدر میشی;)
داستا ن حسین کرد میگی چرا اخوی
ببین فقط یچیز رو میدونم اسم چلسی میاد لرز میوفده بهت تمام پستهاتم با حرص و ولع میزاری اینجا خیلی نگرانی سلامتیت هستم

فعلا ونگر خیلی مورد داره پیش خوزه کبیر عقده شده بود ببره خوزه رو که ارزو به دل از دنیا نمیره
عقده برای ونگر گرفتن جام پریمر لیگ هست نه خوزه کبیر
ببین بالا بری پایین بیای تیم اول شهر لندن چلسی هست وجدانن نمیدونم با چه رویی میای اینجا شاخو وشونه میکشی برای ما
شما درحد همون وستهام هستی که تو خونه تحقیرتون کرد برین با لستر و وستهام کل کل کنین
کلا اخلاقت هست هروقت توجیهی برای تیمتون ندای میای سمت چلسی
ببین من اگه چلسی 6به 0میباخت به ارسنال میرفتم اینجا پیدام نمیشد وجدانن میگم :general509::general601:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
رم نیمه اول بازی دوستانه با سویا 4 تا زده :general611::general611:
asr-frndl-sev.jpg

بالا