• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
5 امتیاز تو جزیره حاشیه امنیت مناسبی نیست
هرچند ک اول فصل ه و هنوز کو تا قهرمانی

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
چلسی هفته پیش هم شانس آورد. بعید میدونم دیگه بشه بهش به چشم مدعی نگاه کرد، هرچند که انتقال بابا رحمان هم نهایی شده باشه.

Sent from my HUAWEI Y330-U11 using Tapatalk

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
چلسی هفته پیش هم شانس آورد. بعید میدونم دیگه بشه بهش به چشم مدعی نگاه کرد، هرچند که انتقال بابا رحمان هم نهایی شده باشه.

هفته پیش داور هم پنالتیمون رو نگرفترو کاستا وبه نقل قول چند کارشناس اسکای اسپورتس کورتوا باید زرد میگرفت وچند پست قبلتر هم دقیقا اون ماجرا عکسش هست
در ضمن فرناندینیو اقدام به قتل کرد علیه کاستا:D اخراج نشد وروند بازی عوض میشد
گل سالم رامیرز هم مردود شد
سیتی بهتر بود اما این دلیل نمیشه از الان پیش بینی کرد
یادته لیورپول همه میگفتن قهرمان هست اما اخر فصل چیشد:general601:

Last edited:

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
اینبار داوری به ضررمون بود کمی فرناندینیو با اون ضرب وحشیانه باید اخراج میشد
اینم از این خودتون قضاوت کنین گل سالم بود یانه؟

kmlmhj8bzvnvsiikql0f.jpeg

Last edited:

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
هفته پیش داور هم پنالتیمون رو نگرفترو کاستا وبه نقل قول چند کارشناس اسکای اسپورتس کورتوا باید زرد میگرفت وچند پست قبلتر هم دقیقا اون ماجرا عکسش هست
در ضمن فرناندینیو اقدام به قتل کرد علیه کاستا:D اخراج نشد وروند بازی عوض میشد
گل سالم رامیرز هم مردود شد
سیتی بهتر بود اما این دلیل نمیشه از الان پیش بینی کرد
یادته لیورپول همه میگفتن قهرمان هست اما اخر فصل چیشد:general601:
خود مورینیو بعد بازی به جای اعتراض به داوری تقصیر رو انداخت گردن هازارد و گفت دو گل آخر هم اشتباه فردی بودن. تو چی میگی دیگه؟
اخراج کورتوا هم کاملا به حق بود چون توپ ازش رد شده بود و جلوی گلو گرفت. حرف کارشناس اسکای که وحی منزل نیست.
اینبار داوری به ضررمون بود کمی فرناندینیو با اون ضرب وحشیانه باید اخراج میشد
اینم از این خودتون قضاوت کنین گل سالم بود یانه؟

kmlmhj8bzvnvsiikql0f.jpeg
عکس رو از کجا آوردی؟
من اگر به اون خط حایل و تیرگی روشنی تصویر دقت نکنم با چشم خودم دارم می‌بینم که آفسایده.

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
البته الان که خوب دقت می‌کنم می‌بینم نصف بدن یار چلسی هم تو منطقه تیره است :))))

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
خود مورینیو بعد بازی به جای اعتراض به داوری تقصیر رو انداخت گردن هازارد و گفت دو گل آخر هم اشتباه فردی بودن. تو چی میگی دیگه؟
اخراج کورتوا هم کاملا به حق بود چون توپ ازش رد شده بود و جلوی گلو گرفت. حرف کارشناس اسکای که وحی منزل نیست.

عکس رو از کجا آوردی؟
من اگر به اون خط حایل و تیرگی روشنی تصویر دقت نکنم با چشم خودم دارم می‌بینم که آفسایده.

.....صحبت نمیکنی که اینجور میگی توچی میگی دیگه
معلوم امثال شما میخوای بیای حق رو بگی
فعلا خوش خوشانت هست اینورا پیدات شده ببینم موقعی که دوباره 6تا از تیمی مثل استوک خوردی میای اینجا یانه

Last edited:

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
البته الان که خوب دقت می‌کنم می‌بینم نصف بدن یار چلسی هم تو منطقه تیره است :))))

تو ولایت شما به این میگن افساید
برو یکم قوانین افساید رو یاد بگیر بعد بیا اینجا صحبت کن
دست مهم نیست پای بازیکنان تو یه خط هست :general601:
بعد چشم تو مشکل داره دیگه تقصیر ما نیستش

Last edited:

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
Liverca
بعد ببین اسکای اسپورتس که عین کارشناسای شلغم و هویج اینجا نیست که میگی مگه وحی هست
البته بلا نسبت بعضیا خوب شناخته شدن چشمهای کورشون رو حقیقت میبندن وفقط.............شر تلاوت میکنن

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
برد لیورپول با گل آفساید
طبق قانون جدید آفساید گیری این گل 100 درصد مردوده , گل رو بنتکه زد که در آفساید نبود ولی کوتینیو که در آفساید بود برای رسیدن به توپ خودشو جر داد که حرکتش قشنگ در تصمیم گیری و اشتباه دروازه بان نقش داشت

21.jpg

قانون جدید آفساید
در صورتی که بازیکن A در موقعیت آفساید قرار داشته باشد و هم تیمی او ضربه ای به توپ ( این ضربه می تواند شوت به سمت دروازه یا ارسال یک پاس باشد) بزند، اگر بازیکن A به سمت توپ خیز بردارد یا حرکتی بکند که منجر به تحت تاثیر قرار گرفتن واکنش حریف و بازیکن مقابلش شود (مثلا جا خالی دادن یا پریدن از توپ) با آفساید جریمه می شود حتی اگر توپ با او برخوردی نداشته باشید.
دقیقه 5 هم بورنموث یه گل اگه نگیم سالم , حداقل 50 - 50 زد که داور خطا گرفت البته چنین صحنه ای اگه در بازی منچستر رخ می داد یه عده می گفتن گل 100 سالمه!

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
برد لیورپول با گل آفساید
طبق قانون جدید آفساید گیری این گل 100 درصد مردوده , گل رو بنتکه زد که در آفساید نبود ولی کوتینیو که در آفساید بود برای رسیدن به توپ خودشو جر داد که حرکتش قشنگ در تصمیم گیری و اشتباه دروازه بان نقش داشت

مشاهده پیوست 847350

قانون جدید آفساید
در صورتی که بازیکن A در موقعیت آفساید قرار داشته باشد و هم تیمی او ضربه ای به توپ ( این ضربه می تواند شوت به سمت دروازه یا ارسال یک پاس باشد) بزند، اگر بازیکن A به سمت توپ خیز بردارد یا حرکتی بکند که منجر به تحت تاثیر قرار گرفتن واکنش حریف و بازیکن مقابلش شود (مثلا جا خالی دادن یا پریدن از توپ) با آفساید جریمه می شود حتی اگر توپ با او برخوردی نداشته باشید.
دقیقه 5 هم بورنموث یه گل اگه نگیم سالم , حداقل 50 - 50 زد که داور خطا گرفت البته چنین صحنه ای اگه در بازی منچستر رخ می داد یه عده می گفتن گل 100 سالمه!
بلاخره داداش لوزر یجور بازورچپونی ویاردوازدهم باید ببره دیگه :general601:
سیخو چشم بقیه رو میبینن اما تیر چراق برق توچشم خودشون رو نه
گاهی اوقات هم که نمیبرن وبد میبازن داستان حسین کرد میگن

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
برد لیورپول با گل آفساید

مشاهده پیوست 847350

قانون جدید آفساید
بعله طبق قانون جدید این گل آفساید بود ولی تا این قانون جا بیوفته خیلی طول میکشه!!!واس همین به خاطر اعلام نکردن آفساید نمیشه زیاد به داور خرده ای گرفت...
در مورد خطا هم باز نمیشه خرده ای گرفت چون انصافآ خطا کرد...
یه پنالتی 100% هم همون نیمه اول رو هندرسون نگرفت...(قشنگ و خیلی واضح دو دستی از پشت هلش دادن و زمین خورد دیگه موندم باید چیکار میکردن تا پنالتی بگیره!احتمالآ به خاطر فهمیدن نیمچه اشتباهاش رو گلمون بود و میخواست جبران کنه که کرد!)
بعدشم این تازه اوایل بازی هست،یعنی این گل آفساید اعلام میشد همینجوری مینشستیم تا بازی مساوی تموم بشه!؟o_O100% توان گل زدن به این تیم رو داشتیم و میبردیمش!;)یا ضربه آخر بنتکه که به تیر خورد گل میشد باز این حرف رو میزدید!؟:)
فعلا تاکتیک راجرز زدن 1 گل و محافظت از اونه،واس همین بعد از گل فشاری نیاوردیم...
---------------------------------------------
البته جدای از نتیجه بعد از دیدن بازی اول گفتم این ترکیب اشتباهه ولی راجرز همچنان داره روش پا فشاری میکنه!!!(2 بازیه نه از اینگز خبری هست نه اوریگی و نه حتی بالو!):general210:
در مورد کلین شیت هم نمیشه امیدوار بود وضعیت دفاعمون درست شده!تو همین بازی چندین بار مخصوصآ رو کرنرها و سانترها خطرناک ظاهر شدن!
اگه جلو آرسنال بخوایم اینطوری بازی کنیم بی شک به مشکل میخوریم:general509:البته به شخصه طبق معمول امیدوارم جلو آرسنال یا ببریم یا خدای نکرده نشد ببازیم تا امتیاز سوزی نشه!!!
امیدوارم بازی با آرسنال از کان یا لوکاس از ابتدا استفاده کنه و با ترکیب 4-3-2-1 یا 1-2 وارد زمین شیم...
------------------------------------------------------------
در رابطه با یه اتوبوسی هم فعلا پماد تجویز میشه،حالا اگه درست نشد باید یه فکر دیگه براش کرد...:)پنالتی هاشم بیارین بدین گناه داره...
السیتی هم داره ایتالییا رو به مفت خوری عادت میده!!!حالا اگه میخواست این یووتیچ یا ژکو رو تو جزیره بفروشه زیر 25 30 تا عمرآ میفروخت!:general710:اگه دی بروین رو هم بگیره نصری هم به احتمال قوی همینطوری مفتی میره ایتالیا!:general210:
اونام بد عادت شدن و میخوان همه رو یا مفت بخرن یا با این قراردادهای حال به هم زن!!!:general710:
------------------------------------------------------------
در مورد یونایتد هم فعلا خوش شانسترین تیم بوده که دو تا بازیه داره با گل به خودیه حریفا میبره و 6 امتیاز با 2 گل به خودی گرفته!!!:eek:;)(آی ون خال،آی گذشته روشن!!!:D)

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
خدا رو شکر اولین شوت در‌چارچوب‌مون دقیقه ۷۱ نبود و کلی موقعیت ایجاد کردیم.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
خیلی وقت بود دلم برای داستان حسین کرد و مثنوی 70 من کاغذ تنگ شده بود
توجیه این قانون هنوز جا نیفتاده حالا برای چلسی و یا منچستر بود اقا چه وضعشه داور دید نگرفت مافیا پشت قضیه هست
یا گل حریف مردود میشه بله گل صحیح نبود اما برای خودشون بود قضیه فرق داشت
پنالتی برای چلسی گرفته نمیشه حالا 100تا کارشناس بیان بگن ایشون میگه نه به تایید من نرسید چه حوصله ای هم داره ماشالله مینویسه...................
خودتونم بکشین درحده قهرمانی نیستین یسری هم رسیدین به فتح پلیمر لیگ اما سرخورد و هرچه رشتین پنبه شد
یجور میگن منچستر شانسی برد انگار خودشون باقاطعیت بدست اوردن این 6امتیاز رو
یه بنده خدایی هم هست الان یقین داره از تیمشون ابی گرم نمیشه از سیتی داره میره بالا

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
آفرین،بزرگتر بنویس...:general304:بلکه خوندنش راحت تر باشه و جلب توجه کنه تا شاید کسی بخونه!!!:)
آره دیگه باس از بازی لیورپول شروع میکردن اجرای این قانون رو!!!بعدشم بلافاصله سوت پایانو میزدن تا نتونیم گل بزنیم بلکه یه عده نسوزن!!!;)
یونایتدم خواستم یاد آوری کرده باشم خودشون چطوری 6 امتیاز گرفتن،کسی کاری باهاشون نداشته حالا یه بهونه گیرشون اومده!!!:)
السیتی به لطف عربها و خرجهای زیادشون که باعث شده بازیکنا و مربی خوب با تفکرات هجومی بیارن و بازی زیبا ارائه بدن منفورم باشه قابل احترامه...(امروزم انگار اوتامندی رو قطعی کردن و به دنبال پدرو هم هستن!)
در کل با این وضع به بارسا نخورن مدعی cl هم هستن!!!
هر چند از نظر من اسم این شهر نحضه چه برسه به تیماش اونم با مالک عرب:general106: ولی خب وقتی تیمی فوتبـــــال(چیزی که عمرآ از اتوبوستون دیده باشین!) بازی میکنه نباید از حق گذشت...;)
فعلا آب از جای دیگه گرم نمیشه،در کل به دلیل تشابه رنگ،نزدیکیه نوع تیم از هر لحاظ میتونین از السیتی هم مایه بزارین وقتی م ی ر ی ن ی ن...:)(جفت تازه به دوران رسیده ها!!!:general206:)

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
با بازی نکردن امشب دخیا واسه من یو ،
خیالم از این انتقال راحت شد ،،
و از طرف دیگه حاظر رو نیمکت بشینه اما واسه من یو بازی نکنه ،،،
عشق و علاقش رو به مادرید تحسین میکنم
خوش اومدی پسر ،،،

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
آمار فوق العاده فصل قبل نیکلاس اوتامندی
5679.jpg

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
آمار فوق العاده فصل قبل نیکلاس اوتامندی
5679.jpg
ممنون بسیار عالی ،،،
همین امار فرق کامل بین لالیگا و لیگ برتر رو هم نشون میده ،،،
و از اون طرف کوچ ستاره ها از لیگ برتر ب لالیگا ،،
و گل سرسبد این موضوع
حضور
مادرید بارسلونا مادرید 2 والنسیا و سویا ب عنوان 5 نماینده ی ه لالیگا تو سی ال ،،

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

• Like
Reactions: GFX
بالا